Tehotná bez manžela. Nájdete sa tu také?

nosoroztek
2. apr 2007

ahojte, otvaram novu temu, kt. by mala byt predovsetkym o zenach, dievcatach, ktore este nie su vydate, ale maju priatelov, snubencov, alebo su same, no napriek tomu cakaju babatko. bola by som rada, keby sme sa tu delili o svoje pocity, o skusenosti s oznamovanim tehotenstva nic netusiacim rodicom, o skusenosti s lekarmi, o tom ci chystate napriek svojmu stavu svadbu alebo nie, atd. jednoduucho by to tu malo byt o vsetkom,s cim sa stretne tehotna a slobodna 😉 tesim sa

maca793
15. apr 2007

jullyett
a aké paragrafy máš na mysli? myslím si, že ich trošku ovládam aj keď neviem, či spávne.
nedaj sa od neho zabalamutiť, sama sa rozhodni. lebo keď pristúpiš, tak sa to všetko otočí voči tebe a ty budeš tá najhoršia.
ver mi, mám s tým skúsenosti. včera som stretla ex-ocka maličkej a ani sa na ňu nepozrel, dokonca si smelo vykračoval so svojou dcérou a manželkou.
veď jemu dojde, že niekde urobil chybu. ja som mu tiež naletela a všetko to skončilo takto.
aj on vravel, že sa orzvedie, že ma finančne podporí, že bude s nami bývať ... sľuby samé sľuby a keď došlo na lámanie chleba, tak sa stiahol a otcovstvo voči malej zaprel. ☹
tak sa nedaj a bojuj sa seba a za malé. drž sa

sisstin
15. apr 2007

halo halo halo 😝

nosoroztek
autor
16. apr 2007

ahojte, tak o5 je tu tak ticho? 😉

tarapaper
17. apr 2007

tak ahojte slobodne mozem sa k vam pridat aj ja?

sisstin
17. apr 2007

kuk... 😝

nosoroztek
autor
17. apr 2007

halo, je tu niekto?

sisstin
17. apr 2007

nosoroztek: zase já..ale půjdu ležet už 😉

nosoroztek
autor
17. apr 2007

ok, tak prijemny vecer

sisstin
17. apr 2007

nosoroztek: papa 😉

nosoroztek
autor
18. apr 2007

ahojte, tak po krasnom vikende a dvoch pracov.dnoch je tu opat dazd a vietor, aspon v kosiciach. ako sa mate? mate nieco nove?

nosoroztek
autor
23. apr 2007

ahojte dievcata, tak ako pokracujete s rastucim bruskom? 🙂

elinka27
25. apr 2007

Caute, ja zaujala ma tato tema,mozno prave preto,ze do nej patrim aj ja.Uz som raz vydata bola,a moje manzelstvo bolo peklo,rozviedli nas pretoze ma manzel uz od zaciatku podvadzal.Neskor som si nasla priatela s ktorym sme si kupili byt a byvame spolu.Obaja tuzime po dietatku a podarilo sa nam to skoro ihned.Snazili sme sa len necely mesiac a ja som dnes uz v 4tt,je to este skoro,ale modlim sa aby bolo vsetko ok.Velmi to male chceme,co sat tyka svadby,nebranim sa,ale nakolko uz som potratila pred par rokmi,a bolo to kvloi mojej prvej svadbe kde som mala plno stresu okolo vybavovania,vobec som neopocivala iba lietala a vybavovala.Rozhodla som sa,ze tentokrat taku chybu neurobim.A dalsia vec nehccem sa vydavat s velkym bruchom.takze sme sa rozhodli,ze ak sa zoberiem,tak spojime hned krst so svadbou aspon to bude naraz 🙂

nosoroztek
autor
25. apr 2007

ahoj elinka, gratulujem a drzim palec, aby vsetko prebehlo tak, ako ma. som rada, ze sa to tu konecne rozbehlo 🙂 vychutnavaj si teda tehotenstvo a obcas mozes napisat, nech vieme, ako sa ti dari. inak, ako zvlada tvoj organizmus tehotenstvo? nebyva ti zle? a co priznaky? ake boli? som zvedavaaaa 😀

elinka27
25. apr 2007

no zatial som nespostrehla ziadne priznaky,zle mi nebyva, aspon zatial nie 🙂ale myslim,ze je to len otazka casu,ved dam potom vediet. Zatial som si len vsimla,ze mam citlive bradavky a pobolievaju ma vajecnicky,ale to je vraj v prvej faze tehotenstva normalne. My sme babo planovali,takze som si nejake prve priznaky ani nevsimala, kupovala som si len testy a cakala kedy bude konecne pozitivny a podarilo sa nam to na prvy sup 🙂

jullyett
26. apr 2007

ahojte

baby, neviem či by ste vedela niektorá poradiť, ale ak áno, tak pekne prosím...
včera som kecala s otcom môjho babatka o testoch DNA, vraj sa to dá urobiť až po dvoch rokoch???
ale vraj sa to dá aj cez krvné testy, ktoré stoja len 500 sk, ale sa mi to nejak nezdá, neviem , či niečo na mňa zasa skúša, alebo.....
keby ste náhodou vedeli o tom niečo.....

inak dnes mám poslednú službu v práci a odchádzam na materskú, tak sa snažím si to tu užiť🙂))

ďakujem a pekný deň....

nosoroztek
autor
26. apr 2007

ahoj jullyett, test DNA si mozes dat urobit akonahle sa narodi babatko, najcastejsie sa mu urobi vyter z pusinky, aby obsahoval sliny a to iste sa vezme aj "otcovi" dietata, alternativne sa moze pouzit krv, alebo iny material ako nechty...

nosoroztek
autor
26. apr 2007

skus pozriet http://www.medgene.eu/ a uzi si matersku🙂

jullyett
26. apr 2007

díky nosorožtek

takže len z krvných testov sa to nedá asi určiť, treba DNA testy....tak som to pochopila

idem mrknúť na tú stránku
ďakujem

nosoroztek
autor
27. apr 2007

jullyett ahoj, no da sa to aj podla krvnej skupiny, ale nie je to az tak presne ako DNA testy. ak vies svoju krvnu skupinu a "otcovu", da sa vyratat pravdepodobna krvna skupina babatka, ucili nas to na genetike 🙂

jullyett
27. apr 2007

ahojček nosoroztek

aha....ale to sa myslím nedá využiť na súde...
škoda, že som genetiku nemala, by som si vypočítala 🙂 teda ja to nepotrebujem, ja mám na to svoju vlastnú teóriu genetiky 🙂
ďakujem si zlato

sisstin
27. apr 2007

ahoj holky..tak kukám po delší době..jsem pořád v práci..tak není čas 😉

tinni
27. apr 2007

ahoj jullyet, podla tychto prispevkov som vydedukovala, ze otec dietatka vas asi nechce ☹ len som ta chcela povzbudit a povedat, ze babatko ti vynahradi vseeetko na svete 😉

kutina
29. apr 2007

achojte maminky, tak sa pridávam do klubu ak môžem 🙂 tiež si svadbu plánujeme, ale až ked bude malé trošku väčšie. tak dlho sme sa o tom všetkom rozprávali, že sme to nestihli a ja sa tehotná vydávať nechcem 🙂 milujem tanec a to by som si riadne neužila. Drahý bol najskôr proti, ale potom sa s tým zmieril, že však rodina budeme zatiaľ aj bez papiera. Celkom nám to ide už končíme 24 tt. zatiaľ pekný zvyšok nedele

nosoroztek
autor
30. apr 2007

ahoj jullyett, nemas za co 🙂 ahojte vsetky ostatne slobodne ale aj neslobodne mamicky, ako sa mate? ako sa vam dari? zijete hokejovo? 😀

micula
1. máj 2007

jullyet, testy otcovstva sa daju dokonca urobit este pred narodenim babatka. Da sa to zistit z plodovej vody.. A inak kedykolvek a nie az po druhom roku zivota! Viem to preto, lebo kamarat si to daval zistovat, kedze vedel o priatelkinej nevere! Vtedy to stalo myslim 14000SK ale tak to bolo pred dvoma rokmi a neviem ako to je teraz.
A inak aj ja sa pridavam do slobodnych mamiciek 🙂 teda buducich 😉

nosoroztek
autor
11. máj 2007

ahojte, mame tu maj, lasky cas, ako sa vam dari? ako babetka v brusku? posluchaju ci uz zacinaju vystrajat?

mucha_alex
12. máj 2007

Ahojte, ja tak isto niesom vydata, a svadbu ani neplanujeme, teda zatial. S mojim Tomaskom budeme spolu v auguste 2 roky a zaciatkom oktobra sa nam ma narodit babo. Ja si myslim, ze na svadbe ani tak nezalezi, pokial si s partnerom rozumieme a pekne spolu vedieme domacnost...ci aky mate na to nazor?