• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné s PCO

9. augusta 2017 
Lenusa, este som ti negratulovala k tehu, takze blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: a len ziadna depky, mne doki povedal, ked som sa mu stazovala, ze sa stale bojim, ze teraz sa musim v prvom rade tesit z toho krasneho drobca a uzivat si to:slight_smile:
Inac aj ja som otehotnela s PCO, myslim ze pomohol metformin, hned na 2 mesiac sa nam to podarilo. Drzim vam vsetky palceky :wink:
18. máj 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka a čo to vlastne je to mi len ukazuje aké je veľké bábo či čo, ja som anglický antitalent :sweat_smile:

ďakujem bam, budem pokojnejšia keď uvidím niečo na utz
18. máj 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuš tak teraz tvoje bábo vyzerá.To som ťa chcela len potešiť.
18. máj 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej ďakujem som sa potešila, som to potom pochopila :grinning: vieš tá moja tehu demencia :grinning:
18. máj 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulácii bam a ajka, :wink:
drzim vám palceky, nech je vsetko ok.otehotnela niektorá z vás s PCO po vysadeni HAK?
ja mam PCO,som 2. mes po cistení, lekár mi chce nasadit HAK, a ja ju plánujem v polovicke cyklu vysadit.hned prvý mesiac... co si o tom myslíte baby?
19. máj 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andusa a na čo ti ju dáva?
19. máj 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby som 6 mes.neotehot.po potrate. :frowning2: ibaze ja poznám baby co otehotneli po potrate na 2-3mes.a maju zdravé krásne deturence. chcem to vyskusat aj ja, len s tou AHK.a kedze mám PCO, chcem vediet, ci sa niektorej podarilo otehotniet, po vysadení HAK v strede cyklu. :pensive: .bojim sa ,ze ak nieco neurobím, nepodniknem, nevyskussam, ze to bude zas trvat 4roky, kym sa k tomu dopracujeme. som zufala :rolling_eyes: nechcem tak dlho cakat...
19. máj 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to andusa:ja som mala PCO, ale to bolo zvlastne, raz som mala, raz nie :wink: asi tie cysty po HAK niekedy popraskali...po vysadeni som neotehotnela, skusali sme asi rok /ale ja mam koli tomu strasne nepravidelny cyklus/, az som skoncila na prefuku a resekcii vajecnikov, hned nato som po mesiaci otehotnela! tak drzim palce!!!
19. máj 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepravidelný cyklus mam aj ja....HAK som pred tým brala asi 6 r.potom 4r. snazenia...atd.
asi to radsej necham tak...ja nastastie nemusim absolvovat to co ty. ja som uz raz bola tehu, tak snád aj druhý krát budem :dizzy_face: .a s testom ovulacným mas skusenost? ktovie, ci to dobre ukaze, a ci to vobec uáze, ked máme PCO?
19. máj 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no udajne mne sa robili cysty z toho, ze som mala hrubu koru vajecnikov, a tie sa nemohli dostat do vajickovodu, tym padom sa hromadili pod korou a zvecsovali sa az na cysty...kedze mi urobili v tej kore dierky, uz to potom asi slo...predtym som si robievala ovulacne testy, iba jediny raz bol pozitivny...inak ma to uz potom nebavilo, uz som si len merala BT, a vedela som, ze anovulacny cyklus :frowning2: zelam vela trpezlivosti, a aby to skoro vyslo!
19. máj 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adusa a niekske radi vas uvidime aj v teme syndrom PCO a mozeme si pokecat. ja ma tiez PCO, ale zatial som len vo faze snazenia.
21. máj 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andusa ďakujem.
Ja by som to urobila ako si plánovala.Pokús sa o to.Na tehu stránke sú baby čo otehotneli hneď o mesiac po potrate a sú ok.Asi je to zaberák na organizmus,ale ak budeš ok tak si s tým určite poradí.Neviem si predstaviť čakať ďalšie roky a tie zbytočné pokusy :rolling_eyes: ...
A Lenuš tehuľka ako sa cítiš?Niečo nové?
21. máj 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ajka, prsia sú citlivé a podbruško popicháva, ale zajtra ultrazvuk :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: nemôžem sa dočkať a aj manželík už je ako na tŕňoch :grinning: . Ozaj pribrala som už 3 kg :sweat_smile: , lebo by som zjedla aj tanier :zipper_mouth:

A ty ako ajka?
21. máj 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja fajn,prsia bolia tiež.
Nafukuje ma a už znova mám zápchu :confounded: ,ale niečo mi musí byť,no nie?
Zle mi nieje tak už ma to asi nechytí,len tak výnimočne v aute.
A práve som začala mať žravé obdobie :unamused: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Čo ma dosť štve bo som kukala na svadobné šaty a stále mám pocit že už sa do nich nevojdem :sweat_smile:
Sice som ešte nepribrala ale na veciach fest cítim.
Tak ty máš prvý utz!Držím palčiská!Pýtaj fotočku a šup s ňou do albumu :grinning:
21. máj 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka neviem čo s tou zápchou :unamused:. A kedy to máš tú svadbu zase som zabudla :sweat_smile: .
Ja sa bojkám, že bábulko ešte neuvidíme a my ho tááák chceme už vidieť, som 26 deň od oplodnenia..
21. máj 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuška, tak tie bolesti nič neznamenali, test bol dnes negatívny. Píšem Vám so slzami v očiach a neviem, ako ďalej.
21. máj 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus kuk uz by ho malo byt vidiet, zajtra napis. kedy ides na UTZ?
http://www.porodnice.cz/kniha/kniha_kapitoly/kap_4/kap_4_10_11.htm
21. máj 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pappo: neviem, ak by ma tu niekto "uvital", tak budem rada...ja mam dost obavy, aby som sem "zapadla"...
to lilinka76: bojuj! drzim palcoky....
21. máj 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikeske ziadne obavy sup do temy syndrom PCO :slight_smile: tesim sa na teba
21. máj 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K.
21. máj 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuš až 11.8.,to je ešte dosť ďaleko.
A s tou zápchou nič nenarobím,skúšam šaraticu,ale ani tá moc nezaberá.
Lili mrzí ma to,ale akože nevieš ako ďalej,tak ako aj ostatné PCOčky,musíš bojovať ďalej.Nevzdávaj to!
21. máj 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajuška, ja nemám PCO, sme obaja úplne zdraví. Neviem, či mám ešte skúšať IUI alebo ísť rovno na IVF.
21. máj 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,tak to je iné.No a IUI bolo prvé?Ak áno ešte skús aspoň raz.Ak nie asi by som ja osobne šla radšej už na IVF.
Ťažko radiť,záleží aj od lekára čo ti odporučí.
21. máj 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, toto už bolo druhé a bola som presvedčená, že úspešné. Mýlila som sa. Nevieš mi poradiť, na aké vyšetrenia sa ešte povypytovať? Okrem manželovho SPG a môjho HP a sledovania folikulu uprostred cyklu nič nerobili.
21. máj 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili dalsie vysetrenia nie su potrebne je to prostetak su pary ktore su neplodne a nevie sa preco. tak skus IVF, porad sa s lekarom co navrhuje on mne hned navrhla IVF ale ja som PCO a bola si uz na laparke?
21. máj 2007 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na laparke som bola v januári 2007. Okrem toho, že mi zobrali malú cystu som zdravá jak rybička. Teraz si musím dať mesiac nechtiac nútenú pauzu a vyriešiť nejakú infekciu, absolvovať výtery a pôjdem sa s pani Dr. Ďurechovou poradiť, čo a ako.
21. máj 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nahaname z temy so temy lili som ti pisala v IUI rozne centra myslim.
21. máj 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili to je mi teda fakt ľúto ja som tomu totiž veľmi verila, že ti to vyšlo :frowning2: a som s tebou smutnučká, ale musíme bojovať ďalej veď sme silné ženy a pre mimi spravíme aj nemožné nie? Ja osobne by som skúsila aj 3 iui, ale zároveň by som si podala žiadosť na poisťovňu a ked nevíde iui, tak pôjdete hneď na ivf :wink: hlavu hore...

pappo si ma krásne dnes potešila tou knižkou ďakujem. Zajtra ideme aj s mužíčkom kuknúť, či už toho našeho mrňúska uvidíme :wink: ideme na desiatu a potom prídem domko a dám vedieť čo a ako a bereme aj foťák tak potom pridám fotečku...

ajka to máš zachvíľu tú svadbu, ale dovtedy asi dosť priberieš :grinning:
21. máj 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenusa tak napis ake to bolo tesim sa na fotecku :slight_smile:
22. máj 2007 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuš čakáme na infošky :grinning:
22. máj 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok