Tehotné s PCO

scarlet
2. máj 2007

Videla som, že dievčatá s polycystickými vaječníkmi chceli založiť novú tému: "Tehotné s PCO" (pre bovzbudenie snažiliek s PCO) a tak som sa rozhodla, že otvorím túto tému ja.
Tak všetky PCO-čkárki, moja dobrá kamarátka má vysoký stupeň PCO a pred 5 dňami sa jej za malej pomoci lekárov (druhá stimuácia Clostylbegytom, na prvú stimuláciu nereagovala vôbec) narodil zdravý, krásny synček Henko 🙂. Nezúfajme a bojujme ďalej, verím, že skôr či neskôr sa dočkáme vytúžených bábätiek 😀 😀 😀. Prosím všetky tehuľky a mamičky s PCO, aby napísali svoj príspevok a tak podporili nás SNAŽILKY 😉.

lenusa
22. máj 2007

Ahojky babulky, tak nám teda potvrdil tehu sme 6tt, ale srdiečko ešte nebolo vidieť biť, povedal, že je to skoro, ale už je tam aj žlté teliesko a mimi má 1 mm, v pondelok, už ideme normálne na kramáre a on ma tam príde akože odovzdať, môjmu pôvodnému dokimu 🙂 , fotečku pridám do albumíku zajtra. 😉

ajka2
22. máj 2007

Lenuš paráda,teším sa s tebou 😉

pappo
22. máj 2007

jej lenus super tesim sa a som zvedava na foto a to si bola v iscare?

lenusa
23. máj 2007

pappo bola som v iscare a v pondelok Hrúzik ordinuje na Kramároch aj s Rusnákom, to je môj doky, tak ma hneď odovzdá 😉

kili
23. máj 2007

lenusa, gratulujem 😵 , to je super, tak sa vám to konečne podarilo. 🙂

lenusa
23. máj 2007

kili ďakujem....

a ako sa darí drobcom, ich sledujeme s manželíkom stále, čo píšete a aj fotečky a držíme vám riadne palčoky 😉 inak už sú z nich aký chlapi 😉 , už aby ste ich mali domenka.

kili
23. máj 2007

leni dík 🙂 . Aj ja už sa neviem dočkať. Je to čoraz horšie keď za nimi idem. Už sú to také deti (najmä Samko) a tak by som ich rada narukách furt nosila, ale nemôžem 😔 . Vždycky mi je s toho tak smutno ☹

wighy
23. máj 2007

lenusa moooooc gratulejeeeem, kooonecne vam to vyslo, zelam bezproblemove tehulkovanie 😅

kili drz sa, drzim palce nech mas drobcekov coskoro pri sebe doma 😅

lenusa
23. máj 2007

☹ kili je mi smutno aj za teba, ale klobúk dolu pred tebou ako to zvládaš, ja by som sa už asi zosypala, ale kvôli chlapcom treba byť silný 😉

wighy ďakujem veľmi peknúčko 🙂 konečne sme šťastný...

wighy
23. máj 2007

lenusa moooc sa teraz opatruj a uzivaj si tehulkovanie 😅 😉

ajka2
23. máj 2007

Ahoj Lenuš kukni do albumíku,pridala som bruš(is)ko 😀 😀 😀
Pekný dník.

lenusa
23. máj 2007

ajka hneď som pozerala, no pekne rastiete, len tak ďalej 😀

pappo
23. máj 2007

ajka super ake uz mas brusko a lenusa ty co uz sa gulaties a co prsia zvacsili sa? videla som ultrazvuk super. kedy ides znova na UTZ az 10tt?

lenusa
23. máj 2007

Ahojky pappo prsia sa mi zväčšili pekne 😀 z tých mojich nuliek 😀 ....

Ďalší ultrazvuk máme teraz v pondelok už ma doky z centra Hrúzik pôjde odovzdať môjmu dokymu na Kramároch Rusnákovi a hneď urobia vstupné vyšetrenia a nevideli sme srdiečko, tak hovoril že teraz ho uvidíme....

A ty ako sa cítiš, v piatok budem na teba myslieť, aby si to zvládla potom informuj ako to postupuje ok? 😉

pappo
23. máj 2007

lenus jasne, drz sa 🙂

lenusa
23. máj 2007

ajka berieš utrogetan??? Ja to mám po ňom veľmi citlivé tam dole a po milovaní ma to celé páli, je to strašné, bo vonku je teraz teplo a ja musím mať stále intimku, kedže beriem utroš ráno dve na obed dve a večer dve tabletky ☹ , musím dokymu v pondelok povedať, že čo to je bo je to nepríjemné....

ajka2
24. máj 2007

Pappo dík za pochvalu 😀 ,aj ja budem na teba myslieť.
Lenuš ja beriem Duphaston orálne.Je to úplne to isté len sa to je.Asi to trošku menej účinkuje keď sa to nepodáva priamo,ale dá sa predsa jesť aj väčšia dávka.
Povedz dokymu čo cítiš,možno ti Utroš vymení.
V tomto teple to musí byť fakt nepríjemné,dosť že v tehu máš výtok aj tak a ešte keď aj z tabletiek 😒 ,no hrúza.

lenusa
24. máj 2007

No veď to ajka, ale teraz je to troštičku lepšie, ale aj tak som na neho na pondelok nachystaná 😀

ajka2
24. máj 2007

Len mu to povedz,nebudeš hádam trpieť.Možno ti dá aj nejaké vitamíniky. 😉
Zle ti ešte nebýva?

lenusa
24. máj 2007

ajka vôbec nič mi nie je len som žravá 😀 , ale dnes ma pobolievalo podbruško ako pred krámosami to je tak raz za čas, ale inak vôbec nííííč...som sa ho pýtala aj na tú dovču aj na vitamínky, povedal, že teraz je toľko ovocia a nemám sa dopovať zbytočne umelinami....

ajka2
24. máj 2007

To je dobre,tak nech ti ani nezačne byť.Baby čo píšu na stránke to je des ako im býva zle,nezávidím im.A bruško je v pohode 😉

lenusa
24. máj 2007

Myslím, že je ok a ty ešte nič, nič ťa nebolí?

ajka2
24. máj 2007

Nič,iba hlava občas,ale aj to je momentálne OK.Už sa neviem dočkať bud.týždňa na UTZ nech vidím nášho drobčeka či tam vôbec je,keď je tak po tichu😀

bonawoxa
29. máj 2007

Chtělo by to další těhulky... 😀

pappo
30. máj 2007

bonawoxa tak makame neflakame sa 😀 😀 vazne ziadna dalsia tehulka s pco? baby zlepsujte statistiku.

rajeca
31. máj 2007

AHOJ LEnusa. A co ti vlastne bolo,ze si nemohla otehotniet? A po akom case sa to podarilo? Napis mi nieco o tom. diky 😉

lenusa
31. máj 2007

Ahojček rajeca, no dva roky sme sa snažili... po roku snažilkovania sme povedali môjmu gyndovi, že chceme bábo a nedarí sa a on že čo stresujeme, veď sme mladí.....blabla.... tak som sa naštvala a išla som k inému gyndovi do BA na Kramáre, ten ma hneď objednal na laparku, tam mi nič nezistili, tak mi robili folikulometriu a zistili, že mám pco, neovulovanie a nevytváranie vajíčok, tak ma hneď odporučil do centra a tam sme v januári tohto roku podstúpili 1. iui, bola neúspešná a potom sa nám nedarilo nastimulkovať liekmi, tak sme zase nastimulovali merionalom v apríli a to už sa podarilo 😀 Inak manžel mal spg 100%

A u vás je v čom problém?

erikae
31. máj 2007

lenusa, no co to necitam, uz vies teda, ze budete mat dievcatko? to je super, budeš mať kamošku. Ja by som tiež chcela mať "babu". ale je to v podstate jedno, len nech je zdrave. Ako sa cítiš?

lenusa
31. máj 2007

Ahojky erika, ja sa cítim ako keby som nebola vôbec tehuľka....žiadne nevolnosti nič...akurát už pekne vytŕčajúce bruško a veľká žravosť...pribrala som už 2 kg.... 🙂
A ty ako?

rajeca
31. máj 2007

no u nas zatial je vsetko ok, manzel v norme a ja cakam na vysledky. Na prefukoch a laparke som nebola. ta laparka je hrozna? Ty si otehotnela umelym oplodnenim?