Tehotné s PCO

scarlet
2. máj 2007

Videla som, že dievčatá s polycystickými vaječníkmi chceli založiť novú tému: "Tehotné s PCO" (pre bovzbudenie snažiliek s PCO) a tak som sa rozhodla, že otvorím túto tému ja.
Tak všetky PCO-čkárki, moja dobrá kamarátka má vysoký stupeň PCO a pred 5 dňami sa jej za malej pomoci lekárov (druhá stimuácia Clostylbegytom, na prvú stimuláciu nereagovala vôbec) narodil zdravý, krásny synček Henko 🙂. Nezúfajme a bojujme ďalej, verím, že skôr či neskôr sa dočkáme vytúžených bábätiek 😀 😀 😀. Prosím všetky tehuľky a mamičky s PCO, aby napísali svoj príspevok a tak podporili nás SNAŽILKY 😉.

erikae
31. máj 2007

no lenusa, ja som pribrala tiez dve kilecka, lebo mi chuti momentalne papat, ale na mna sa este nalepi, predtym som bola dost chuda, teraz sa citim akurat, pri vyske 172 cm mam vahu okolo 57 kg.
pôjdem na dalsie IUI niekedy v lete..protokol mam taky isty ako pri prvom
nech male pekne rastie a ty papaj zdrave ovocie 🙂

lenusa
31. máj 2007

erika tak budem držať palčeky aj na nohách nech to v lete vyjde 😉 .

rajeca tá laparka nič nie je, ideš tam na tri dni a ideš domko, ja som bola týždeň PN, ale moc sa mi ležať nechcelo a dokonca na tretí deň od laparky som bola na vinobraní 😀 síce som išla sklonená ako stará babuška, lebo ma ťahali stehy, no a keď mi ich po týždni vytiahli tak úúúplne ok...
Ja som otehotnela po druhej inseminácii 😉

zulka29
31. máj 2007

Lenuša ahoj, naša mamina 😀 ,počuj, tak ty si riadny kaskadér keď si bola na vinobraní na 3-tí deň...Ja som bola skapacina celý týždeň 😀 ...ešte aj teraz nie som úplne ok...
Myslíš, že už môžem ísť cez víken na bike, alebo na korčulky?

lenusa
31. máj 2007

ahoj zulka koľko si od laparky? keď je to viac ako dva týždne a cítiš sa fit, tak by si podľa mňa aj mohla.

pappo
31. máj 2007

zuzi, lenus caute tak ako sa mate? zuzi ak sa nato citis preco nie, stehy by sa uz nemali potrhat, ale bud opatrna

lenusa
1. jún 2007

pappo ja som ok zatiaľ, ako keby som nebola ani tehu 😀

zulka29
1. jún 2007

Ahojte pappo, leni, dnes sú tomu 2 týždne čo som mala LSK, cítim sa už fajn, tak už aj pomaly začnem športovať... 😀 . Len má byť škaredo cez víkend 😠 . Už musím začať niečo robiť a vyhnať z mojej hlavy to hnusné prečo, prečo, prečo ja... 😉

pappo
2. jún 2007

zuzi tak to je parada uz mozes sportovat a nemysliet na take veci ze preco no proste lebo. 😀 keby slo v zivote vsetko lahko nebol by to take nadherne potom ked sa konecne dockame 🙂

lenus tak to je super ked ti nie je spatne len si to uzivaj, potom pridaj fotecky z UTZ

ajka ako sa mate svadba sa blizi? alebo som nieco nestihla?

elesa
3. jún 2007

ahojte dievcata..
do podobnej temy som uz pisala..mala som diagnostikovane PCO..najskor som sa liecila..potom bola operacia...potom 2 roky nic..a potom IVF..a z toho na prvy krat je moja uzasna Pauli...takze vsetko sa da...nestracajte nadej..urcite vam to vyjde🙂

ajka2
4. jún 2007

Ahojte babuľky!
Pappo nič si nezmeškala svadba je až 11.8.
Bruško rastie až podivne rýchlo na to že nepriberám,je to sranda.
Nestíham moc písať.Robím už len na polúväzok,vzali sme brigádničku lebo som sa rozhodla trošku sa šetriť.
Pekný dník prajem.

lenusa
4. jún 2007

Ahojky ajka no konečne si sa ozvala, už som sa zľakla či sa niečo nedeje... tak je super, že sa dobre cítiš a že sa šetríš...moji šéfovci už niečo tušia, bo bruško mám už pekné už to asi len tak ľahko nesková...a už za mňa hľadajú náhradu a to ešte neviedia ofickoš, že som tehu 😀 poviem im to až v lete po dovče...

scarlet
autor
7. jún 2007

Ahojte PCO-čkárky, tak keď už som založila túto tému skúsila som vypracovať aj nejakú takú štatistiku, aby sme vedeli o svojich úspechoch aj neúspechoch... Verím, že sa čoskoro všetky presunieme do 1.skupiny 😀. Ak sú tam nejaké menšie chybičky, tak prepáčte, pokúsila som sa to vytiahnuť zo všetkých príspevkov z témy "Tehotné s PCO" a neboli všade jasné podrobnosti. Tu to je:

Štatistika – tehotné s PCO – jún 2007

Mamičky s PCO:
Oliatko- 1 dieťatko/dcérka - spôsob otehotnenia nevieme
Fabiana- 1 dieťatko/dcérka – stimulácia Clostylbegytom
Elesa- 1 dieťatko/dcérka – 1.IVF

Tehotné s PCO:
Dai- 41.tt, tehotná prirodzene
Nika251- 18.tt, tehotná po vysadení Clostylbegytu – prirodzene WAW!
Misa1- 18.tt, 1IVF, UZV- 1 bábo
Ajka2- 14.tt, 1.IVF, UZV-1 bábo
Bam. 14 tt., liečba metforminom
Lenusa- 9 tt., 1.IUI – 1 bábo

Snažilky s PCO:
Pappo- 1.IUI, 1.IVF – čakáme na výsledok
Scarlet- 1.IVF, stimulácia na 2.IVF
Erikae- 1.IVF neúspešné, bude pokračovať
Andusa- 1.IUI tehotenstvo, ale neúspešné
Marec76- 1. stimulácia Clostylbegytom, bude pokračovať
Siska78- 1.IUI, 2.IUI sa chystá
Machova- 1.IUI

lenusa
7. jún 2007

Jéééj scarlet to je milé, že si takéto niečo vypracovala 🙂 , ale ja som podľa koníka v 9 tt, ale v skutočnosti som v 7tt 😀

ajka2
7. jún 2007

No paráda Scarlet,oceňujem snahu 😉
Ku mne ale napíš 1.IUI neúspešné,tehotenstvo prirodzene hneď na ďalší mesiac 😀

ajka2
7. jún 2007

Lenuš to si kľudne rátaj 9tt,každý ti to tak bude rátať,od poslednej mrchy.Len na utz ti povedia skutočnú veľkosť.

lenusa
7. jún 2007

Ozaj scarlet ja som mala 2. IUI 🙂

Ajka doky mi to ráta 7 tt, bo vie kedy som presne otehuľkovala, tak povedal, že to ráta takto...

scarlet
autor
7. jún 2007

Menšia oprava 😀 :
Štatistika – tehotné s PCO – jún 2007

Mamičky s PCO:
Oliatko- 1 dieťatko/dcérka - spôsob otehotnenia nevieme
Fabiana- 1 dieťatko/dcérka – stimulácia Clostylbegytom
Elesa- 1 dieťatko/dcérka – 1.IVF

Tehotné s PCO:
Dai- 41.tt, tehotná prirodzene
Nika251- 18.tt, tehotná po vysadení Clostylbegytu – prirodzene WAW!
Misa1- 18.tt, 1IVF, UZV- 1 bábo
Ajka2- 14.tt, 1.IUI, tt prirodzene, UZV-1 bábo
Bam. 14 tt., liečba metforminom
Lenusa- 9 tt., 1.IUI – 1 bábo

Snažilky s PCO:
Pappo- 1.IUI, 1.IVF – čakáme na výsledok
Scarlet- 1.IVF, stimulácia na 2.IVF
Erikae- 1.IVF neúspešné, bude pokračovať
Andusa- 1.IUI tehotenstvo, ale neúspešné
Marec76- 1. stimulácia Clostylbegytom, bude pokračovať
Siska78- 1.IUI, 2.IUI sa chystá
Machova- 1.IUI

siska78
7. jún 2007

scarlet, mna z teba picne 😀 😀 😀 😀 😀 Ale parada. Asi si to vytlacim a postupne vas budem odskrtavat ked sa budete presuvat 😀

pappo
7. jún 2007

scarlet vyyyyyyyyyyyyyborne pokladik diky konecne mame jasno 🙂

scarlet
autor
8. jún 2007

😀 No ja to budem postupne dopĺňať a upravovať, len sa mi musia dostať vždy informácie a hlavne to tu musím troška sledovať 😉. Budem to aktualizovať každý mesiac a možno aj častejšie. Všetkým držím pačeky a mňa čaká v pondelok odber (OPU) pred 2.IVF, bojim-bojim 😖.

pappo
8. jún 2007

scarlet nemas sa coho bat tes sa 🙂

marec76
8. jún 2007

scarlet,

super si to vymyslela

ja 2x stimulujem clostilom, ale nejako nezabera, nechcu mi tie potvorky folikovske rast, bola som 11DC a nic, mam prist este v 16DC ci nahodou nedorastu, tak uvidim, ale som z toho dost nestastna, ze sa to moje telo nechce prebrat.
mate niektora podobnu skusenost? aky je dalsi postup?

scarlet
autor
8. jún 2007

Zapracované malé zmeny 😉.

Mamičky s PCO:
Oliatko- 1 dieťatko/dcérka - spôsob otehotnenia nevieme
Fabiana- 1 dieťatko/dcérka – stimulácia Clostylbegytom
Elesa- 1 dieťatko/dcérka – 1.IVF

Tehotné s PCO:
Dai- 41.tt, tehotná prirodzene
Nika251- 18.tt, tehotná po vysadení Clostylbegytu – prirodzene WAW!
Misa1- 18.tt, 1IVF, UZV- 1 bábo
Ajka2- 14.tt, 1.IUI, tt prirodzene, UZV-1 bábo
Bam. 14 tt., liečba metforminom
Lenusa- 9 tt., 1.IUI – 1 bábo

Snažilky s PCO:
Pappo- 1.IUI, 1.IVF – čakáme na výsledok (už aby bol 😀 )
Scarlet- 1.IVF, stimulácia na 2.IVF
Erikae- 1.IVF neúspešné, bude pokračovať
Andusa- 1.IUI tehotenstvo, ale neúspešné
Marec76- 2.stimulácia Clostylbegytom, čakáme na reakciu 🙂
Siska78- 1.IUI, 2.IUI sa chystá
Machova- 1.IUI

lilinka76
9. jún 2007

Pappo, ahoj, už sa Ti to kráti, však??? V pondelok ideš na krv? Potom nás dlho nenapínaj a daj hneď vedieť, ako si dopadla. Ako sa cítiš?

pappo
10. jún 2007

cau lilinka idem rano ale zatial neviem kedy budu vysledky asi az poobede.

pappo
11. jún 2007

caute baby tak sa pridavam, a nech to tu ide pekne doradu jedna za druhou tehulky 😀

lenusa
11. jún 2007

pappó jééééj súúúúper sa teším gratulujem 😀

pappo
11. jún 2007

lenus diky 😀 😀 😀

lenusa
11. jún 2007

ty brďo to budeš mať hádam aj dvojičky s takým vysokým hcg 😀 ja som mala 14Dní po 87 hcg 🙂 ...a ako to vychádza s termínom?

pappo
11. jún 2007

no termmin zatial 14.2. co som pocitala na nete.