Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

mannerka
30. jún 2009

ahoj domika9 😉
drzim palce, nech sa k nam prisdas cim skor 🙂
Kolky cyklus uzivas clostil?

domika9
30. jún 2009

mam za sebou prvy cyklus a vytvoril sa mi po užívani len jeden folikul ale nič z neho nebude lebo tam mi chyba vajcovod takže bez šance zvyšili mi davku teraz som brala 2x1 a teraz budem 3x1
mennerka a ty si po kolkom cykle otehotnela ? a kolko folikulov sa ti vytvorilo po užívani ? viem že je to rozne každy mesiac ale aj tak

mannerka
30. jún 2009

domi,
ja som otehotnela v druhom cykle 😵 Uzivala som clostil 1x denne. Dominantny folikul sa mi vytvoril oba razy jeden, ale v tom prvom cykle nepraskol.
No tak verim, ze sa ti po takej davke vytvoria aspon dva-tri pekne foliky 😵

domika9
30. jún 2009

mannerka dufam že sa vytvoria aj ked ani potom nemam vyhrate ale snad to už bude na dobrej ceste
tebe nedali pregnyl na praskunutie folikulu?

mannerka
30. jún 2009

domi,
nie, nemala som pregnyl.
Moj Dr mi povedal, ze ho nemoze pichnut, ze to iba v CARe mozu 🙄 Doteraz som nepochopila preco ho niektori Dr bezne pichaju a niektori sa tak brania. Ale koniec koncov som ho nepotrebovala 😉

domika9
30. jún 2009

no ja mam pregnyl z CARu takže neviem či by mi moj dal alebo nie ale aj clostil mam z caru

amisa
autor
1. júl 2009

dobre rano babule 🙂 ako sa maju nasi mrnuskovia? 🙂

mannerka
1. júl 2009

pekne slnecne ranko prajem 😎

ahoj amiska, no ten nas mrnousek sa ma asi dobre, zatial sa "nestazuje" 😀
a co ty? 😉

amisa
autor
1. júl 2009

mannerka v pohode zatial.. ale nik sa mi nehlasi do tabulky..asi nieje zaujem

mannerka
1. júl 2009

amis,
ja som na to v sekunde zabudla, uz ti posielam aj IP 😉

puclik77
1. júl 2009

ahoj domika9 ja som ta vynimka, co clostil a pregnyl zabrali na prvy sup 🙂 Ale este nevyskakujem, lebo som uplne na zaciatku. Budem ti drzat palce aby si sa k nam cim skor pripojila 🙂 Inak tiez mi dozrel iba jeden folik a vidis, uplne stacil 🙂

Mannerka, dakujem za vypocet. Takze sa dnes este nemam tesit na srdiecko? Nooo tak uvidim. Inak vcera som vecer mala taku depku, lebo mi nie je ani zle, ani nemam skoro ziadne tehu priznaky. Iba vone a trochu podbrusko ale inak nic. Tak som zacala premyslat ci je vsetko v poriadku. Ci sa ten drobecek neprestal vyvijat a tak. No moj drahy uz mal zo mna dost.

Amiska, moj mrnus mi nerobi zle, ani neviem ze som tehu.... neviem ci je to dobre alebo zle. Asi mi z tej dnesnej kontroly preskakuje!!! pomoooooooc 😒

mannerka
1. júl 2009

puclik,
inak tu mas link na vypocet tt, aj nejake infosky o aktualnom tyzdni 😉

http://www.tehotenstvo.academy.sk/

Hore si iba zadas datum PM a hned to mas vyratane, ty si to este zniz o ten pocet dni, kedy si mala skutocnu ovulku 🙂

A mozem ta upokojit, mne do 8tt nic nebolo, ziadne nevolnosti, iba som mala nafuknute brusko a pobolieval ma akoby lavy vajecnik, trosku zvyseny vytok...Tiez som premyslala, ci ja som vobec tehu 😀
Netrap sa, nestresuj sa, vsetko bude OK, malinky sa pekne vyvija 😉

puclik77
1. júl 2009

mannerka moja zlata, si ma teraz ukludnila!!!! Presne tak sa citim. Minuly tyzden som mala aj teplotu ale teraz uz nic. Ani navaly tepla. Iba mam brusko ako melon a obcas pobolieva. A tiez mam zvyseny vytok. Ale inak nyst. Tebe potom zacalo byt zle? Alebo si tych prvych 12 tyzdnov zvladala skoro bez ujmy? Na ten vytok si pouzivala slipove vlozky? Docitala som sa tu, ze to nie je zdrave, ze to sposobuje mykozy. Tak neviem. Zatial menim nohavicky aj 3x denne 🙂 Ale co by sme pre mrnuska neurobili, ze?! Jooooj, ja sa tak tesim az bude na svete!

mannerka
1. júl 2009

puclik,
mne zacalo byvat zle v tom 8tt a trvalo to asi 3tyzdne, ale nebolo to take strasne, vobec som nevracala, len som mala zaludok na vode cele doobedie. Ako som sa naobedovala, tak sa mi vacsinou ulavilo 🙂
Mavala som strasne navaly hladu, ale nevedela som co by som vobec jedla 😝 Najviac som mohla jest ovocie a mliecne vyrobky.. No cudesne stavy a potom v 11tt to zrazu prestalo, proste ako keby mi ani zle nikdy nebyvalo, zo dna na den 😀
Teraz mi obcas byva zle rano, ale iba malinko, skor sa mi viac tocieva hlava, ked dlho stojim..

A co sa vytoku tyka,slipove vlozky nepouzivam, nerobi mi to dobre, radsej menim nohavicky 😉

puclik77
1. júl 2009

mannerka,
ked to tak citam tak to uplne pasuje na mna. Navaly hladu mam aj ja teraz. Niekdy to pride postupne a niekedy tak zrazu, ze normalne umieram od hladu. Tiez papam jogurty a cerealie, co som predtym nikdy moc nejedavala 🙂 joooj taka som rada, ze ten moj terajsi stav nie je preto, ze sa nieco zle deje s mimi, ale ze je to normalne. Dakujem ti moc a moc za podporu a ukludnenie!!!!
Inak pozerala som ten link, co si mi poslala, tak podla toho by sme mali mat nejake 2-3mm 🙂

Inak teba uz mrnusik kopol, alebo to je este skoro?

mannerka
1. júl 2009

puclik,
este by som nemala citit pohyby, vraj prvorodicky az v 20tt, ale posledne 3 dni citim tak 1x 2x za den nieco ine ako obvykle v brusku. Take ako ked rybicka vo vode narazi vnutri bruska na nieco...no neviem to ani opisat 😀 😀 😀

puclik77
1. júl 2009

jeeeeej to musi byt super pocit!! 🙂 noooo to sa asi mrnusik potapa a snorchluje xixi. Inak teraz ma napadlo, ze kamoska prvy kop zacitila az v 24.tyzdni. Ale to uz bola riadne nervozna, ze sa mala este neozyva. Teraz ma krasne zdrave dievcatko 🙂 Je o druhej idem k tej doktorke a pak ideme ku kamoske na navstevu. Idem ju povzbudit, lebo sa snazia o babatko uz 4 roky a stale nic ☹ Tak som ju potesila, ze ked sa im stale nedari, tak ze budu mat aspon krsnatko xixi. Kedy ides na najblizsie sono? Aby si vedela co budete mat?

amisa
autor
1. júl 2009

dievcata robim tu tabulku pridajte sa ..

puclik drziiiim placeky neboj bud rada ze ti nieje zle..nech ti porozprava Katuska ake toje ked je fakt velmi velmi zle a uvidis ze nebudes chciet..ja som si myslela ze uz je dobre od soboty ale vcerajsi vecer ma presvedcil ze este nieje..mne bavy zle najme vecer..teraz nastatsie nie kazdy den.

mannerka uz som ta spracovala 🙂 Rybicka v akvariu? to je zlate..ja ztial len ze mna kde tu brusko taha..asi si robi miesto..aj ja schem rybicku !!! 😎

mannerka
1. júl 2009

puclik,
Budem na teba o tej druhej mysliet, nech je vsetko v najlepsom poriadku 😵 Daj vediet potom 😉

Dnes idem o 16tej na 3D utz a na dalsiu poradnu idem 22.jula, to budem 19tt, takze asi ani tam nebude este vidiet co to cakame 😉 Este asi par mesiacov budeme malinkemu hovorit TO 😀

amis 😀

puclik77
1. júl 2009

Babule moje zlate, normalne ste ma ukludnili!!! Asi vam dam vediet az zajtra ako som dopadla, lebo od lekarky uz nejdem do prace a pak ideme tej kamoske, takze na konikovi budem az zajtra. Ale hned ranko vam napisem 🙂 a zmenim si snz na tehulku 🙂
Mannerka mozno uz dnes na 3D zistis co to tam mas za rybicku, mozno je to maly rybiciacik alebo rybicka xixi A dakujem ze budes aj s amiskou na mna mysliet.
Amisa tiez si ma sklidnila, lebo ja som sa bala, ze sa nieco deje, ked mi je stale viac-menej normalne. No mozno to este len pride a mozno nie, uvidime 🙂 A neboj za par tyzdnov aj ty budes mat rybicku/rybiciacika xixi zacne si robit miesto ze ta bude kopkat o 106 🙂) Ved buduci tyzden zacinas uz dalsi trimester, ze?
Inak kedy ste v praci oznamili, ze si pomalicky maju hladat za vas nahradu, hm?

amisa
autor
1. júl 2009

puclik ja som musela hned s pozitivnym testom oznamita hned ma presunuli z labaku do kanclu..ale zmenu pracovnej naplne oficialnu mi napisali az ked mi dali tehu knizku.
Budem na vas mnnerka aj puclik mysliet, rano dajte vediet ako ste dopadli 🙂

amisa
autor
1. júl 2009

Adresa albumu je: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

no asi to kustik zvetsim to pismo keby sa vam to zle citalo

puclik77
1. júl 2009

amiska, poslem ti detaily zajtra 🙂 Vies aby si sa v tej praci nenudila xixi To pisme zvacsi, to bude lepsejsie 🙂

zuzik25
1. júl 2009

ahojte clostilky!
vsetkym vam drzim silno palce, snazilkam nech clostilm zaberie a tehulkam nech sa krasne gulati brusko.
ja som tiez otehotnela len vdaka clostilu, potom pregnyl a este cosi (uz si to napamatam) az v druhom cykle, ale vysledok stal za to a teraz mi pekne spinka v kociku.

puclik77
1. júl 2009

ahoj zuzik25, to je super pocut, ze tato kombinacia zabera ako hrom!!!! tiez som rada ze ma moja Dr. nasadila na nakuto liecbu a bola hned uspesna. Videla som v profile ze mas doma skoro trojmesacnu Emmusku 🙂 Drzim palce aby bola hlavne zdrava a rastla ako z vody! To ostatne nie je podstatne, ze?!

zuzik25
1. júl 2009

puclik, dakujeme, veru zdravie je to hlavne. drzim palce nech coskoro uvidis //.

zuzik25
1. júl 2009

jeej puclik az teraz mi doplo, ze ty si uz tehulka! gratulujeme!

mannerka
1. júl 2009

puclik,
ja som to v praci oznamila, ked mi bezal 14tt, cize po 1.trimestri...pre istotu 😅

zuzik,
blahozelam k malinkej Emme 😵 To je super , ze vam to takto vyslo 😉

amis,
krasny obrazok je v tej tabulke 🙂

amisa
autor
1. júl 2009

zuzlik dakujeme ..a fratulujem k dcerke 🙂

mannerka o snazila osm sa

puclik zvetsim hned

jaspina
1. júl 2009

Holky slíbila jsem vám ,že napíšu jak to je s tím dávkováním - tak teď jsem tam volala a mám to opravdu 3-5DC, sestřička říkala, že doktorka to tak dává.. Tak jsem zvědavá, co to udělá