Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
10. júl 2009

ahojky ,kde je kdo ?? asi dovolenkujete 🙂

puclik77
10. júl 2009

nooo veru veru, uz tu davno nikto nepisal.......vsetky clostilky su na dovci.

amisa
autor
10. júl 2009

ahojte clostilky.. ja som na PN.. :(.. ziadna slava.. a vy sa ako mate? nejake nove prirastky?

puclik77
10. júl 2009

amisa a co sa deje, ze si PN? Nieco s drobeckom? Ci kvoli migrenam?

jzizala
10. júl 2009

jéé už jsem si říkala ,kde je kdo 😉 Amisa copak se děje , kvůli nevolnostem??
Musím to zaťukat já už se cítím docela dobře, nevolnosti pominuly...i když abych to nezakřikla 🙂
puclik jak ty se cítíš ?? Mě začalo být špatně když jsem byla v 7tt jako tedˇty ....

puclik77
10. júl 2009

ja som zatial v pohode, aj ked dnes mi nejako obracia zaludok. Nevracala som, ale ani moc nejedla, lebo mi nechuti. Aj sa cim dnes unavena, pobolieva ma podbrusko a tak rozne pochody 😀
Tiez som sa divila, ze som zatial v pohode, ze sa nic moc nedeje. Samoska ked nepocitam citlivy nos na vone, spim aj po stojacky 😀 a obcas ma pichne a pobolieva v podbrusku. Ale aj tak je to super, tesim sa z kazdeho jedneho prejavu tehotnosti. Dufam ze to drobcek citi, ze sa na neho strasne moc tesim!

puclik77
10. júl 2009

jzizala, ty si pozeram uz v pohode a mas 12 kritickych tyzdnov uspesne za sebou. Gratulujem! Dufam ze aj ja tam o par tyzdnov budem 😀

jzizala
10. júl 2009

tak to máš zatím dobré, ale třeba tě to ještě čeká nebo taky ne 🙂 Někdo o těhu vůbec neví. Což teda můj případ není 😒 ale to patří k tomu. Co bychom pro ty malé mimísky neudělaly co ?
Ty vůně jsem taky vůbec nemohla cítit ,ale dnes ráno jsem se poprvé po 3 měs.navoněla a dopadlo to v pohodě , vůbec mi to navadilo. Děkuju za gratulaci, snad už to bude v pořádku. Mám za sebou NT screening a dopadlo to na 1 , miminko je zdravé.

puclik77
10. júl 2009

tak to je super spravicka, ze sa drobec vyvija ako ma!!!! Veru tak, co by sme pre nasich drobcekov neurobili 😉 vydrzime vsetko 🙂 Ja sa tesim ako si cez vikend pospim. Keby som nemusela chodit do prace, tak snad spim 24hodin denne. A vcera a dnes zvlast. Neviem co tam ten malicky vymysla, ale zcucol zo mna vsetku energiu 😀 😀 😀 stale citim taky tahavy pocit na lavej strane v podbrusku, ako keby som tam mala bublinku xixi.

amisa
autor
10. júl 2009

ahojte puclik a jzizala.. no aj som na PN kvoli migrene. Nevolnosti pominuli a prisla migrena a od minuleho piatka sa ma nechce zbavit. Tak aby som mrnuskovy neublizila liekmi (neurologicka ake kolvek zakazala) zacala som s aromaterapiou a cajom medovky s metou.. dufam ze po par dnoch zaberie. Zacala som len vcera lebo dovtedy som dufala ze to odide same len po horciku (Mg) a ladovych zabaloch a neodislo.

jzizala uz si bola na screeningu? ake to bolo? mi ideme v stredu a beriem zo sebou aj manzela. Velmi sa tesim, ale aj kulilincek bojoim.

puclik to s tim tahanim e dobre :0) aspon ti dava vediet ze potrebuje viacej miestecka :0) mne to moje dava vediet aj to ze je drze ako opica (to ma asi po mne) a robi s hormonami co chce (vid moje nevolnosti a migreny)

katuska15
11. júl 2009

Ahojte...Amiska aj mne uz tie nevolnosti tak celkom fajn pomynuli,a tiez ma asi tyzden trapi migrena,ale to fakt je sila...Vo stvrtok som bola u svojho gynekologa a ten mi vies co na to povedal???Ze dajte si IBALGIN...no ale mne sa to zda trosku silne pre tehotne zeny,ale nedala som si ho samozrejme,vecer som si dala paralen a hned mi to preslo,ale tiez ho neberiem kazdy den....

agathe8
11. júl 2009

Ahojte!
Puclik77 - ta sestrička čo mi to domrvila tam bola len na dva týždne na záskok. A ja ju akurát vtedy vyhrala. Ani neviem kde robila lebo mi hovorila, že 1x robí v ambulancii na gynekologii. Keď som už mala výsledky bola tam ta čo tam aj býva.

Katuska15 - neboj tá genetika dobre dopadne. Tie hodnoty su iné ako pri jednom bábatku. Vytrpela som si svoje ale stále som si hovorila, že všetko dopadne dobre. Teraz som v 23 týždni a cítim sa báječne. Ako keby tam nemala ani dvoch beťárov len keď začnu kopať o nich viem. Hlavne keď jeden mi tlačí chrbátik ako keby von z brucha 😀

amisa
autor
11. júl 2009

agathe..to je krasne ze ich uz citis.. lebo ja okrem mojich nevolnosti a migren a tahania v podbrusku ani neviem ze sme dvaja.. necitim v brusku vobec nic ako bublinku ci babetko a tak ratam tyzdne do 20tt.

katuska ty mozes aspon enjake lieky mne zakazala neurologicka uplne vsetko.. hmm popytam sa gynekologa radsej lebo sa mozno zbytocne trapim..ale vcera bolo uz ako tak dobre a dnes je este lepsie..

amisa
autor
11. júl 2009

katuska prd lepsie zas sa ozvala.. supla som si teda jeden paralen.. trocha sa to stlmilo. Dufam ze to babetku neublizilo.

agathe8
11. júl 2009

Amisa - ja som asi od 18 týždňa cítila také bublinkovanie a až teraz okolo 23týž. som začala cítiť riadne kopance ale nie bolestivé také príjemné. 😀 Tie nevolnosti ešte mám každé rano aj ja. Do konca 3 mesiaca boli hrozné a teraz len každé ráno ma ponapína a potom je to ok. Spýtaj sa svojho lekára, čo možeš užívať na tie migrény.

puclik77
11. júl 2009

ahojte tehulky,
vidim ze migrena je riadny zakerak ☹ Ja zatial chvala bohu nic. Inak posledne dva dni, ziadne tehu priznaky nemam. Uz sa tesim v stredu k lekarke, aby som vedela ci je vsetko ok.
agathe, takze tvoje zlaticka najskor bublinkovali a teraz davaju o sebe vediet? to budu riadny futbalisti xixi.
katuska, ja som pocula ze ibalgin sa cele tehu nemoze vobec, takze neviem preco to chcela tvoja lekarka len tak odbit! potvora jedna.

agathe8
12. júl 2009

puclik77 - no asi budu bitkári nejaký, futbalisti nemaju byť pokom 🙂) sa pripravte na ten báječný pocit

kukona1
12. júl 2009

Ahojte,som tu dlho nebola...prešla som na februárovky 😀 ....,ale som musela íst bohužial na ,,potrat,, bo bábetko už bolo vo mne 2 týždne mrtvé ☹ ...chceli by sme sa posnažit hned o dalšie..len neviem či je možné hned začat brat clostyl..???

katuska15
12. júl 2009

Kukona je mi to luto,co sa stalo,ale musis si povedat,ze radsej teraz,ako keby sa malo narodit nejake poskodene...Neboj ked sa vam to teraz podarilo,tak to urcite vyjde aj druhy krat...ale hned nemozes...lekari odporucaju pockat po potrate tak pol roka...

agathe8
12. júl 2009

kukona1 ahoj. Ja som potratila začiatkom novembra a vtedy mi doktori hovorili, že také 3 mesiace aby som počkala. Po dvoch menštruáciach mi doktorka povedala, že už možem len sa nezadarilo a po tretej od potratu mi nasadila costyl. a potom utrogestan a teraz čakám dvojičky. Tak počkaj chvílu aby sa ti telo zregenerovalo 🙂 držím palce

kukona1
12. júl 2009

hmmm...ja chcem hneeeed ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale to som teraz iba taká precitlivelá 😖

jane86
12. júl 2009

Ahoj holky. V lednu 09 jsem vysadila HA. Už od mala mám nepravidelnou MS . Užívala jsem utrogestan a teď užívám 2 měsíc clostík. 1 měsíc se ovulace pořád nedostavila teď mám jít na ultrazvuk. Mohu se zeptat jaké máte s clostíikem zkuzšenosti?

jzizala
13. júl 2009

dobré ráno , amisa : mě řekli,že na ten NT screening se chodí 11-13 tt ,takže jsem byla v 12 tt.A bylo to moc hezké , doktor mě dělal utz docela dlouho,takže jsem si mohla drobečka pěkně ze všech stran prohlédnout . Kopal nožičkama a mával rukama , bylo to vážně super. A taky jsem se docela bála aby bylo vše v pořádku, protože u mě těhu začalo slabým krvácením,ale dopadlo to dobře .Je to úplně v pořádku. Budete mít oba s manželem krásný zážitek 🙂

puclik77
13. júl 2009

ahojte tehulky, ako bol vikend?
Asi som to prechvalila, ze nemam skoro ziadne tehu priznaky, lebo dnes od rana mi je riadne šoufl. Chce sa mi spat, zaludok mam ako na vode, nic mi nechuti, vsetko mi smrdi a cakam ze aj ta voda co som vypila pojde von.....no brrrrrr. A este cez vikend sa mi tak tocila hlava, ze som skoro spadla. Asi bol nizky tlak alebo co.
jane, drzim palce s clostikom, amisa urobila prehlad uspesnosti clostilu.
jzizala takze drobecek sa predvadzal? To bude urcite modelka xixi
kukona, to mi je luto!

jzizala
13. júl 2009

ahojky , víkend byl pěkný a hlavně odpočinkový.Jen se mi tedˇnechce moc pracovat.Koukám ,že tobě už začínají nevolnosti, to je přesně ono,žaludek na vodě a nechutˇ k jídlu. Ale to přejde....
Ano předváděl , jen myslím ,že je to spíš model. Aspoň tak si to myslím 🙂
Jane , úspěšnost je podle mě docela velká, tak uvidíš po utz jestli ti pěkně rostou folíky.

puclik77
13. júl 2009

jzizala, takze ty chces chlapca? Alebo to tak citis, ze to bude chlapec? Ja som este nevracala, ale vsetko jedlo co si predstavim, tak sa mi obrati zaludok. Dnes som zjedla iba jogurt a cerealie a nektarinku. To je strava, co?
Jane, nam sa to podarilo na prvy sup, a to som mala iba jeden folik, ktory praskol. Aj ked s pomocou pregnylu 🙂 Sice ta ovulka bolela ako cert, ale stalo to za to 🙂

jzizala
13. júl 2009

raději bych měla holčičku,ale ve výsledku je to vlastně jedno co to bude. Jen mám takový pocit,že je to kluk...A i u nás v rodině je hoodně málo holčiček a u přítele tam už vůbec samý kluci,tak nevím.
ale strava to není zase tak hrozná, vždyt jsou to samé zdravé věci 😉

puclik77
13. júl 2009

my by sme zase s priatelom chceli chlapceka 🙂 Aj ked ako pises, vo finale je to uplne jedno, hlavne aby to vsetko dobre dopadlo a babatko bolo zdrave. Ten moj zaludok vobec neustupuje. Myslela som, ze to od rana prejde, ale zatial nic. Citim sa keby ma niekto tresol po hlave. Zatvaraju sa mi oci, som hladna, ale kazde jedlo ktore si predstavim, mi nerobi dobre. Takze neviem co budem obedovat ☹
uz sa tesim domov do pelisku 🙂
Ty si v praci?

jzizala
13. júl 2009

přesně tak ,hlavně zdravé mimčo.Zkus zázvorová lízátka mě moc pomohla , prodávají je normálně v lékárně.
Jo jsem v práci,ale nakukuju sem ,vžycky abych se na chvilku odreagovala.Ty jsi na nemocenské?

puclik77
13. júl 2009

zazvorove lizatka? A to pomaha? Nikdy som o tom nepocula. Dole pod firmou mame lekaren, tak asi tam pojdem. Ja som v praci, zatial to tu zvladam, mam sama kancelariu, takze ani vela ludi nevidi, ze mi nie je dobre. V praci to este nikto nevie. Chcem pockat aspon do 10tt. Inak pracujem na personalnom, takze nemam vobec namahavu pracu.