Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
15. júl 2009

no vidíš , já teda ty prstíčky taky i se na ručičce dali spočítat,ale ten žaludek atd. jsem nějak neviděla,ale doktor si celou dobu zpíval a nadšeněi všechno ukazoval a já koukala jako blázen kde, že to tam vidí.Ale hlavně ,že tam je vše jak má být 😉

puclík už to máš za chvilku 🙂

amisa
autor
15. júl 2009

jzizala no ved to.. machulky .. 🙂 inak ten zaludok bol aj pre mna zahada.. 😀

puclik77
15. júl 2009

amiska, jzizala, tak uz idem, drzte palce.
Tesim sa ze ste uz vasich mrnuskov takto videli. Dufam ze aj ja sa dockam xixi. to musi byt uplne super pocit 🙂 a ze sa tam ten drobec tak vrti ako cervicek xixi.

amisa
autor
15. júl 2009

puclik drzime palce..daj vediet

mannerka
15. júl 2009

ahojte 🙂

amisa, to je parada ze vsetko dobre dopadlo. To NT mas OK, ja som mala 1,9 😉
Musela si mat krasny zazitok 😵 Teeeda, super 🙂

puclik, daj vediet ako sa ma tvoj drobcek 🙂 Verim, ze vsetko je ok a srdiecko bilo o 106 😉

jzizala, ty kedy najblizsie uvidis mimi? 😉

jzizala
16. júl 2009

dobré ráno všem,

puclik ,tak jak jsi dopadla ??Jsme napnuté 🙂

Mannerka - na kontrolu jdu až 3.8. , za hrooozně dlouho. nemůžu se dočkat.

amisa
autor
16. júl 2009

mannerka ty sa ako mas? ako prebieha tehotensvo?
pucliiik kde si?
jzizala to si ako ja ja som mala st 6.8. ale musela som sa preobjednat lebo vtedy budeme na dovolenke na 14.8. takze este viac si pockam..ale nevadi hadams a mrnusovy to oddychovanie a lebedenie rodicov bude pacit a nebude robit problemy.

luuca2
16. júl 2009

Ahoj holky. Hlásím se po delší odmlce. Dočetla jsem co jste probraly.

kukona je mi líto co se Vám příhodilo ☹

Všem vychazí výsledky báječně. To je moc dobře.

Já byla ve čtvrtek devátého na krvi na tripl testy. V úterý jsem si volala. Hodnoty jsou ukázkové podle tabulek. Tak mi spadl kámen ze srdce, mímísek je naprosto zdravej 😀 . Ještě mě na genetice objednali na UTZ srdíčka a orgánů a ještě k tomu ECHO (měla jsem vadu srdíčka,ale dědičné to není, protože jsem jediná z rodiny kdo to měl) k Apolináři na 10.8., nechce nechat nic náhodě. Ale uklidnila mě, že bude určitě všechno v pohodě a že se na ten UTZ máme těšit a ne se bát a stresovat. A včera jsem byla u MUDRy-poradna a UTZ. Máme cca 156 gramů, ale nějak mI nemohla prosvítit BŘICHO tak to nebylo moc dobře vidět. Divila se, že jsem hubená a není to tak vidět. Bříško už mám pěkný, ale to jsem měla i když jsem nebyla těhu, takový africký dítě. Tak měl vidí přiťa 😀 . Na další kontrolu jdu 12.8., čekat zase tak dlouho 😒 .
Já měla ve 12tt NT 0,9 a taky jsem někde vyčetla, že naměřená hodnota do 3 je v normě 😉

amisa
autor
16. júl 2009

luuca2 to je super 🙂 ale nebudes mat problemy s porodom ked si mala nie uplne v poriadku srdiecko?
Brusko ako africke dieta? hehehe to ta teda okomentoval priatel. Mozno nabuduce ked sa to tam ponatahuje bude viditelnejsie babetko..a este musi amt naladu na fotenie 🙂 to sme riesili mi vcera.

luuca2
16. júl 2009

Byla jsem na operaci v 6ti letech 🙂 . Když jsem byla těhotná loni tak jsem byla u svého kardiologa. Podle něho jsem naprosto zdravá a nevidí důvod proč bych nemohla rodit normálně, když to stav dovolí a nenastane situaci, která by to překazila třeba že by miminko bylo koncem pánevním. A já taky douvám, že budu rodin normálně. Švagrová měla naplánovanej císař. řez a není zo závidět 😖. Hojí se to pomaleji a bolelo to taky pekelně když se probrala z narkozy.
Mudra taky doufá, že se to do toho 20 tt zlepší. A bude miminko spolupracovat 😀 .
Tak vy máte sportovce, který nevydrží chvilku v klidu 😀 ?

amisa
autor
16. júl 2009

no najprv asi spal ale ked soms a pohmirila tak sa prebral a silno sa predvazdal 😎 Uvidime ci bude babetko po maminke akcny nervak.. alebo po tatinkovy ukecanec.
to mas fajn ked to uz nerobi problem.. aby to vydrzalo vsetko v poriadku az do porodu..potom zazlozime temu Mamicky Clostylky.

puclik77
16. júl 2009

ahojte tehulky,
prepacte ze pisem az teraz, ale od rana lietam po zubaroch. V noci ma zacal boliet zub 8, respektive dasno okolo. No desna bolest. Samozrejme teraz ani trhat, ani rezat, nic, tak mi len dali nejaky knot, aby sa to ukludnilo. Rano idem zase, na vymenu knotu. Vam zubky posluchaju v tehu?
No a teraz to najdolezitejsie. Vcera bolo vsetko OK, babatko je velke 6tt+6, ak ked podla poslednej MS by malo byt 7tt+5, ale je to ok, lebo ja som mala ovu nie po 14 dnoch ale az 18, cize to je akurat ten 4dnovy rozdiel. Mame 8mm a srdiecko bilo ako zvon. Doktorka mi ho aj pustila, cize som to srdiecko aj pocula a dostala som fotku mrnuska aj zaznam srdiecka. No bola som hotova!!! V aute som sa potom od stastia uplne rozplakala. Boli to najkrajsie narodeniny v mojom zivote. A este som dostala u lekarky aj taky kufrik, kde su super rady pre buducu mamicku. Aj plienka a vzorka oleja proti striam. No proste super den!
A inak amisa, ja mam krv A neg., nie pozitiv ako som si myslela 🙂 Takze uvidime. Moj drahy, zatial nemusi chodit na krv.

amisa
autor
16. júl 2009

pucliiik gratulujem.... ze to bolo strasne dojimave 🙂
ty mas dnes narodeniny? vssssssetko najlepsie najkrasie a hlavne zdravie pre zubrienku tvoju 🙂
Kufrik ? aj ja sceeeem

puclik77
16. júl 2009

xixi vcera som mala narodky 🙂 presne v den kontrolu u dokiho 🙂 Dakujem za gratulaciu. Noooo kufrik bol super, som citala a vzdelavala sa cely vecer. Drahy bol odstaveny xixi

jzizala
16. júl 2009

jéé to je krása puclik, gratuluju k srdíčku. Ty se máš to u nás se nahrávka srdíčka nedává ... ,ale kufřík jo ,jenom až později.
A vše nejlepší ,hodně štěstíčka a zdraví pro tebe i to maličké 🙂

jzizala
16. júl 2009

luuca, tak atˇ to dobře dopadne na prohlídce se srdíčkem !! ale určitě to bude dobré.

puclík : s těma zubama ti to vůbec nezávidím, mě už taky začala zlobit stolička.Bolí mě pěkně pod blombou,tak asi taky budu muset zavolat zubařce.

mannerka
16. júl 2009

caute kocky 😉

puclik, velmi sa tesim, ze kontrola dopadla na 1 😵 Nech to len takto pekne pokracuje a malinke pekne rastie 😉
Inak, neviem ako to je s tym kufrikom u nas, je to take cudne. Lebo ked som raz bola u Dr, to som bola tusim 8tt, tak tam jedna kocka ten kufrik dostala a teda nebola este velmi tehotna, lebo nemala ziadne brusko 😅
Tak som si myslela, ze na dalsej kontrole ho uz aj ja dostanem a zasa nic ☹
Tak neviem, ci to nejako aj od poistovne nezavisi... 😕

amis, mame sa celkom dobre, hrozne mi chuti jest 😀 Nastastie som zatial pribrala iba 4kg, tak dufam, ze to nejako nepresvihnem 😅
Akurat ma ale dnes po velmi dlhej dobe pobolieva brusko, tak dufam, ze to len maternica sa natahuje...

luuca, blahozelam k vysledkom, to je super sprava 😉
Nech aj to srdiecko dobre dopadne! 🙂

puclik77
16. júl 2009

amiska inak citala som s tou krvou, inak to nie je sranda ked zena ma negativ a chlap pozitiv, lebo babatko bude mat skoro na 100% pozitiv a keby sa nasa krv pri porode dostala do kontaktu s babatkovou, tak nase telo hned tvori protilatky, co nie je dobre. To som citala vcera v brozurke z kufriku 😀

mannerka, neviem kto dostava kufrik a podla coho to je, ja mam rocne predplatne u lekarky, mozno preto. Alebo to dostava kazda neviem.

jzizala inak ten knot pomohol, lebo este ma to boli, ale uz tak ako rano. snazim sa jest na druhej strane. Zajtra mi vymenia cerstvy, cize to dufam ze uplne pomoze! Zubarka povedala ze budem musiet vydrzat so zubami mudrosti cele tehu. Bez rentgenu ich netrhaju a na rentgen teraz nepojdem, takze musim vydrzat. Ale co by sme pre zobacika neurobili, ze?

Inak som si nasla predvcerom maly hnedy fliacik, ale iba raz, tak som sa nalakala a doki mi hned dala duphaston. Ze pre istotu, aj ked vysetrenie bolo OK. No super doktorka je to! Som s nou ozaj spokojna.

amisa
autor
16. júl 2009

baby ako ste n tom z letnou modou a plavkami? do nohaviciek plavkovych sa zmestim ale do podprsenky nie.. neviete ci niekde predavaju v Ba aj tankinove vrchy osobitne.. Nieco aj zo siat este obleciem ale hadam to nejak do konca leta vydrzim. Chcem vyzerat ako pekna tehulka a nie obtlstla babena co nosi male oblecenie (tak som is uz v niektorych starsich kuskoch pripdala xixixixi).

puclik77
16. júl 2009

amisa co sa tyka mna, tak vrch plaviek je mi teraz este lepsi, lebo predtym som tam toho moc nemala 😀 😀 😀 a teraz uz maaaaaaaam 😀 😀 😀 Pocula som, ze v Malackach siju plavky na mieru, takze podla mna by ti mohli usit len vrch. Neviem ci vrch sa da kupit samostatne bez spodu. Skus vygooglovat tie Malacky 😉

amisa
autor
16. júl 2009

heheheh puclik..no to mas potom fajn..ja tento problem nemam skor opacny ma trapil..ale nasla som v newyorkery.. pekny samostatny vrsok a aj mi ide k spodarkom. Aj tak dakujem za pomoc.

amisa
autor
17. júl 2009

dobre rano mamicky cakatelky 🙂

puclik77
17. júl 2009

ahojte tehulky, musim vam napisat, ze dnes rano som zazila poriadny sok. Volala som gynekologicke ze co si mozem dat na ten moj zub, respektive dasno, ktore mam uz cele zapalene, takze mi odporucila zinat ze ten je v pohode. Ale zatial si ho nedavam, snazim sa vydrzat. A medzitym mi povedala ze mam pozitivny test na rubeolu. No skoro ma vykotilo. Ale potom som si spomenula, ze som rubeolu uz mala, overila som si to u obvodnej a bolo to tak. Tak som volala hned spat na gyn. ze som rubeolu uz mala, tak mi povedali, ze to mam stale v tele protilatky, preto ten test vysiel pozitivny. Lebo inak nemam ziadne priznaky, ani vyrazky, proste nic.
No takze si predstavte ten stres este pri totalne bolavom dasne!
Drzte mi palce, nech to nejako prezijem ☹

amisa
autor
17. júl 2009

puclik 🙂 neboj bude dobre 🙂 ved je to dobre az na do dasienko..neskusil si nejaku propolisvu tinkturu na natieranie? Inak ja som mala zas protilatky na toxoplazmozu, ale kedy som ju mala ani netusim aspon nase babteka budu pred timito chorobami v brusku chranene.
Vsimla som s jeden znak tehotensva ..spomalene travenie aj v zaludku mi vsetko trci omnoho dlchsie a tazi ma ako kamen. Teraz v lete je to celkom neprijemne.
Inak dnes mi je dobre od zaludka zle. bleeee sedela som an zachode a prehovarala sa ze sa nedovraciam.

katuska15
17. júl 2009

Ahojte ...dlho som tu nebola...mne uz ta migrena presla...trvala asi jeden tyzden,a dufam,ze sa uz nevrati...
Baby citam tu,ale niecomu nerozumiem...co to je to NT???? 😅

katuska15
17. júl 2009

amis 😀 S tym vracanim,si aj ja tak niekedy hovorim,ze: nie nechcem dnes vracat...a potom ani nevraciam...

puclik77
17. júl 2009

amisa zatial si potieram dasno florsalminom co je salvia na dezinfekciu ust, tak dufam ze to zaberie. Zubarka mi povedala ze to zvladneme, lebo to bude dlhsie trvat. Ale nepovedala dokedy a bojim sa nejakeho zapalu okostnice. To by bolo pre babatko este horsie. No uvidim ako bude, ze vraj sa moze v tehotenstve zinnat, tak to bude ako krajne riesenie. uvidime. aj ked som raz uzivala zinnat, mala som z toho mykozu ako hrom. znicilo to vsetko dobre bakterie.

amisa
autor
17. júl 2009

puclik antibiotika su ultra krajne riesenie..aspon mne povedal tak lekar. Kup si pekne tinkturky cajiky vyplachy pripadne skus nejaku domacu 60% na vyplach 🙂.

katuska to je presvecovanie sije..tebe ho uz asi aj robili nie? teda babetkam.. akos a mas dlho si tu nebola co nove? s timi migrenami bodaj by si mala pravdu.

puclik77
17. júl 2009

amiska, bodaj by si mala pravdu!. Len aby nebolo horsie. Ta sprejova tinktura tusim pomaha. Ako keby mi ten zub/dasno opila xixixi. Kolegyna ma muza zubara, tak to mam vybavene na vikend, ze im mozem zavolat keby bolo velmi zle. Takze aspon prva pomoc bude. Sluzi v nedelu, takze snad vydrzim. Uvidime.

katuska15
18. júl 2009

Amiska...mne veru to presvecovanie nerobili,vobec neviem o co ide... ☹