Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

ereska
2. sep 2009

Amisa a este jedna vec hovoris ze to tu nema co hladat taka tema a pisem v teme tehulky od clostilbegytu a o clostilbegyte sme sa cely cas bavili len tolko
Puclik77 nebojkaj aj kopanceky pridu
Sharka som na tvojej strane a napis mi teda do IP ako si dopadla
Vsetkym pekny dnik papa

jzizala
2. sep 2009

ahojky jsem zpět 🙂 koukám,že se to tady rozjelo podle mě ne moc dobrým směrem. Já se přikláním k názoru,že to také spíše patří do snažilek a tady je to už zase o něčem jiném.

puclik77
2. sep 2009

jzizalka ako si dopadla, hm? ziadne detaily sa nedozvieme?

jzizala
2. sep 2009

dopadla jsem výborně , mám velkou radost 🙂 Tatínek byl s námi tak má taky zážitek, viděl mimčo poprvé na živo ,až jsem se musela smát jak tam na ten utz zíral 🙂 🙂 Miminko je úplně zdravé a dokonce už víme i pohlaví. Bude to holčička 🙂

jzizala
2. sep 2009

spletli se úplně všichni co nám tipovali kluka. A i já sama i když jsem si moc holčičku přála ,jsem myslela od začátku,že je to kluk. Mám velkou radost,že se mi splnilo přání a taky hlavně že je vše jak má být.Jen fotečku nemáme Pan doktor dobu naháněl nějaký pěkný pohled a nakonec se to moc nepovedlo,takže nám řekl jestli nechceme počkat do příště, že to bude určitě lepší.U nás se za fotku z 3d platí 400kč, takže dost drahá záležitost. Tak příště 🙂 těším se ještě na tu amisku ,co nám nahlásí .Já bych řekla že taky holčičku ...

amisa
autor
2. sep 2009

jzizala strasne sa tesim a gratulujem jupiii jupiiiiii 😀 😀 ..uz ledva sedim na stolicke co by som uz sla na sono..este hodinu a pol vydrzat
dopisem do tabulecky vsetky nopvinky

amisa
autor
2. sep 2009

puclik , jzizalka ste doplnene v tabulke (Dominik a dievcatko)

puclik77
2. sep 2009

jzizala, tak mooooc gratulujem!!!!! Velmi sa tesim!!!! To je super ze dievcatko a ze ste v poriadku, takze toto mas taky uzasny den a ja sa tesim s tebou!!!! Skoda ze nemas fotecku, ale to nevadi odfot aspon brusko ako rastie 🙂

Amiska uz iba hodinku a 10minut 🙂)) a ideeeeeeees.
Ja ked pojdem 16.09. tak moj drahy je akurat na chate aj s kolegami na cely tyzden, takze so mnou ani nepojde, ale slubil ze na buducu poradnu pojde so mnou, pojde kuk na babatko.

jzizala
2. sep 2009

děkuju 🙂 už to máš také za chvilku, to už utěče 🙂 ale chápu, já taky poposedávala a běhala z nervozity pořád na wc 🙂 🙂 půjde s tebou i chlap ??

jzizala
2. sep 2009

puclik taky díky.Ty ještě 14 dní vidˇ ? ale ani se nenaděješ a bude 16.9. 🙂 škoda že s tebou nemůže i ten tatínek , ale příště si to určitě vynahradí.....
bříško vyfotím večer 🙂

amisa
autor
2. sep 2009

jzizala ano pojde aj tato kuknut si svoje mrna.. poprosim dokiho aby mu to na 3D poukazujel nech z toho nieco ma aj on..nema prilis bujnu fantaziu aby z 2D nieco mal, ten moj truhlik. 😀

puclik 14 dni..no ale aspon ze ti to ten tvoj vynahradi.

jzizala
2. sep 2009

🙂 🙂 tak to bude ten 3d ideální, to víš oni si to asi fakt tolik představit neumí,když to není platický. Ten můj zase tvrdil ,podle fotky někdy z 3 mes. že to mezi nohama je pindík .Prý určitě 🙂 No a byl to pindík ? 😅

puclik77
2. sep 2009

amisa, inak ja na tom 2D tiez nic moc nevidim, vsetko sa mi zlieva dohromady a pletiem si ruku s nozickou a pod 😀 Pre chlapa to musi byt uz uplne spanielska dedina hehe.

jzizala noooo pindik sa skratil az uplne odpadol a je tam suska 😀 😀 😀 My s drahym preferujeme pindika, ale ono to je vlastne jedno. Hlavne aby bolo babo zdrave 🙂
Inak v poslednej dobe citim v bruchu take potahovanie, ako keby ma tam stale nieco tahalo, alebo obcas zatlacilo. Myslis ze by to mohlo byt mimi? Uz sa asi moc sustredim a sledujem, ze? Na to aby som citila pohyby je to este mooooc skoro. Este aspon 2 tyzdne treba pockat....

jzizala
2. sep 2009

jo jo najednou je pryč 🙂
přesně tak hlavní je zdravé mimčo a na pohlaví zase tolik nezáleží.Myslím, že je to ono . Přesně jak to popisuješ,takové tahání a tlačení to budou první pohyby ,super 🙂 ale máš 15 tt,je to vážně brzy , i když já je cítila asi od 16tt tak nevím teda.

puclik77
2. sep 2009

jzizala a ako som aj pisala amise, ze niekedy ked lezim na chrbate a nahle sa posadim, tak normalne sa musim znova natiahnut lebo ma tam zacne tlacit, ako keby som tam babo pritlacila alebo co. Mam pocit ze mu mackam minimalne hlavicku xixi. A ked si sadam pomaly, tak to nevadi a nic nezatlaci. to je ale sranda, ze? 😀

amisa
autor
2. sep 2009

Malej Veronike v mojom brusku chuti palcek.. Budeme mat dievcatko. 😀

amisa
autor
2. sep 2009

Alebo Alzbetka ci Alenka?

puclik77
2. sep 2009

amis, gratulujeeeeeeeeeeeeeeem, to je super!!! Tesim sa s tebou!!!! Zahadzujem moju krystalovu gulu, kde bol chlapec 😀 😀 😀 Dufam ze ste v poriadku, ze babulka rastie a vsetko je tak ako ma byt!!!
Takze uz mame dnes dve dievcatka! No som zvedava ci bude o dva tyzdne vidiet u mna, co cakame xixi. Mozno sa pridam do klubu 😉
Este raz moc gratulujem!!!! Ak mas fotecku, pridaj do albumu, to cumlanie palceka musi byt super xixi

jzizala
3. sep 2009

jej já to čtu až tedˇ .Moc gratuluju ,to je krásný 🙂 🙂 tak jsem se trefila ,že budeš mít taky holčičku 🙂 a fotečku máš ?? jestli jo tak šup sem s ní , já právě přidala aktuální fotku bříška 🙂

jzizala
3. sep 2009

Alenka je moc hezký tak je to jeden z mých favoritů, teda byl .Tatínek rozhodl jinak 🙂

jzizala
3. sep 2009

puclík myslím,že je to vážně miminko , roste a začínáš ho asi cítit.Najednou je tam něco navíc 🙂

amisa
autor
3. sep 2009

pekne brusko jzizala 🙂.. dala som fotocku na web, ale dali nam 2D ultrazvuk. 3D ultrazvuk pojdeme o 4 tyzdne. Nevadi aj tak sme boli radi.

puclik77
3. sep 2009

jzizala, no dufam ze mas pravdu a mimi je v poriadku. Uz sa tesim az ho/ju uvidim 😀 Vcera ked ma priatel viezol z prace domov, cely cas ma v bruchu nieco tlacilo. Nieco na lavom boku. Normalne som mala pocit ako keby tam malo hlavicku alebo co. Alebo sa roztahovala maternica. No proste sranda. Kazdy tyzden vnimam inu zmenu 🙂 Normalne ma to tehulkovanie bavi 😀 Idem kuk na pridanu fotecku 😉

amisa
autor
3. sep 2009

puclik ja som mala tahanie zas na prvom boku.. lekar mi povedal ze sa tam roztahuje maternica..no asi sa pre tvoje dietatko robi priestor.. 🙂 🙂 je to uzasne ked uvidis ako si tam zije svoj vlastny zivotik natahuje sa pretaca cumle prsteky. Nejaka som z toho rozcitena.

jzizala
3. sep 2009

a mě to taky docela baví 🙂 je to nádhera sledovat jak vždy po nějaké době miminko vyroste a jak se mění.´Jen to čekání na další kontrolu je straašně dlouhé...
amis krásná fotečka 🙂

jzizala
3. sep 2009

nekoukáte už po kočárkách ?? Já jen tak na netu pátrám a čtu co všechno kočárek má a nemá .Už mám dva favority v albu 🙂

amisa
autor
3. sep 2009

nezda sa vam ze ten cas akosi rychlo ubieha ved len pred endavnom sme si ansli testiky a uz je to maly zivotik co nas pocuva.. vrti sa a uz aj cika. Ale to cakanie na kontrolu je niekedy fakt hrozne dlhe hlavne cim blizsie ku kontrole mam tim dlchsie sa mi zdaju dni a hodiny

amisa
autor
3. sep 2009

kukala som a aky sa ti paci? ja mam asi casualplay favorita..neviem este presne len pokukujem

jzizala
3. sep 2009

letí to straašně moc , vážně jsme si nedávno kupovaly testy 🙂

mě se líbí x-lander, to je hlavní favorit a pak ještě Patron Bohemia,protože potřebuju něco hodně do terénu, k ježdění na vesnici atd. Na ten casualplay se musím mrknout ten jsem ještě neviděla.

a co výbavička , už myslím, že snad můžeme začít nakupovat hm?? a hlavně do jaké barvy 🙂 už teda pár neutrálních bodýček mám ,ale je super ,že můžu začít kupovat i tý krásný růžový 🙂

amisa
autor
3. sep 2009

o tom patrone som este nepocula..kuknem co je to zac.. ja zas potrebujem hlavne po meste

no to je otazka.. vybavicka.. mam len jednu osusku a jedno tricko od mamy..ale teraz budem cez vikend sama doma tak asi zbehnem do HM a nextu a Tesca nakupit prve vecicky..budem sa v tom moct nimrat..a nebude mi manzel stepovat za zadkom 😀 😀 keby to tak chudak pocul. On by nakupil somariny cim blaznivejsie tim lepsie.