Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

puclik77
21. sep 2009

jzizala akurat sa vytesujem, lebo mi volali od gynekologicky, ze tripple testy su uplne negativne 😀 jupiiiii.
tie plastove kolecka som si vsimla, ale citala som volakde ze sa daju na zakazku urobit ako kovove. Inak volala som dnes aj s kamoskou a ta si nevedela vynachvalit concord fusion 😉 No a pak si vyber! Idem este kuk ten Firkon Vario.
Inak z tymi kilami je to fakt asi individualne, lebo napr. kamoska pribrala 13 kg a bola taka tehulka akurat! A vsetko nechala v porodnici. A 4mesiace po porode ma -16kg, cize vyzera ako prutik 🙂

jzizala
21. sep 2009

jéé super, perfetní 😀 takže mimi je v pořádku !! moc blahopřeju.
Já už fakt nevím s těma kočárkama,každej si chválí něco jiného.Ale ten concord je dělo, kdybych bydlela ve městě asi bych vážně uvažovala .

prý do těch 15kg ,když se přibere,tak je to ok. A hodně se shodí kojením, tak když budeme kojit,což doufám že jo ,tak to půjde dolů samo 🙂

puclik77
21. sep 2009

jzizala, dakujem pekne!
A presne ako hovoris, ja sa tych kil navyse ani nejako nebojim. Viac kamosiek mi potvrdilo ze aj ked pribrali 15-20kg, do roka boli tie kila dolu. A len kojenim a behanim okolo mimi. takze som v klidecku. A este som volala dnes mojmu zubarovi, kvoli tomu mojmu zubu mudrosti mal mi opravovat dasno, aby sa mi nezapalovalo, ale volala som,ze si to dam urobim po porode, tak bol zlaty, ze dobre, nie je problem. Ale ze ked budem mat problem, tak sa mu mam hned ozvat. No fakt zlaty zubar!!!
inak myslis ze ten concord nie je do terenu? mna sa praveze zda celkom terenny 😉

luuca2
21. sep 2009

Puclik, gratuluju k negativním testům a zdravému miminku 😀 . A konečně jsi se taky dočkala prvních pohybů. Je to naprosto úžasnej pocit, když se mrňousek přesouvá se strany na stranu a dělá nám na bříšku vlny
🙂 . Mě se občas zdá, že to naše mimi má škytavku, protože ty kopanečky jsou někdy pravidelné 🙂 .

jzizala, hlavně, že jsi byla pohotová ty. Jsou to blbečci na těch silnicích. Já jsem taky měla ošklivej zážitek, ale to už jsem tady psala.

Minulý týden jsem byla na testech těhu cukrovky. Výsledky jsou u doktorky, neozvala se tak se můžu dál "ládovat" sladkostma 😅 . Čekala jsem, že to bude sladkej hnus, ale celkem to šlo. Ono to nebylo jen sladké, ale asi i s citronem. A udělala jsem si fakt hoooodně černej čaj. Ne nějakou obarvenou vodičku 😵 .

Nevím kdo tady psal o kočárku http://www.promimca.cz/cz-detail-115668.html
, koukala jsem na něj a je fakt pěkněj, ale ráda bych ho viděla naživo. Nenašla jsem zatím kde tady kolem Prahy by ho měl nějakej kamennej krám
☹, a hlavně jsme se už rozhodli pro ten černý s orančovým http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2....
Je to fakt těžký vybrat ten nej nej ... na každém se najde něco co by tam nemuselo nebo naopak musel být. Ale už se nám krátí čas
😒

jane86
21. sep 2009

Ahojky, asi je to v háji. Dnes jsem si koupila 2 testy jménem RapiClear. Mají mít citlivost 10. A ani po hodině tam nebyl ani náznak druhé čárky. Takž ez toho asi nic nebude. Dnes večer dobírám utrogestan a do 3 dnů by měla MS přijít, ale minule přišla až fakt ten třetí den to bude ve čtvrtek.

jzizala
22. sep 2009

dobré ránko, tak aspoň je to zubař rozumný,že tě tedˇ nebude trápit. Ten concord je trojkolka a toho já se bojím,nepřijde mi tak stabilní. Musela bys to vidět ten terén ve kterém budeme nejčastěji jezdit 😀

ahojky luuca ,cvidíš to jsi první co říká,že to není tak strašný ty testy . každá to asi snáší jinak. Mě to ještě čeká ,tak uvidíme 🙂
a ten kočárek jste vybrali moc pěknej...

jane já bych to zatím nevzdávala ,ještě když bereš utroš. Počkej až ho dobereš a další den zkus další testík. Testovat by se mělo až po dobrání,myslím. Tedˇby se mělo vyjíčko teprve "zavrtávat" 😉

puclik77
22. sep 2009

jzizala, concord nie je trojkolka, ja som tiez skor za styri kolesa. Ten 2009model je trojkolka, ale model z roku 2008 ma styri kolesa. My chceme tiez radsej 4. My sice nemame velmi clenity teren pre kocik, ale aj tak sa mi viac pacia vacsie kolesa.
luuca vitaj, dlho si tu nebola, kde si sa stratila, hm? Ten kocik co ste vybrali je fakt moc pekny. Vy inak za chvilu rodite, ze? Uz si v tretom trimestri vlastne....juuuuj ako to leti!

jzizala
22. sep 2009

ahaa a já koukala jen na ten model 2009,tak to musím ještě zapátrat po té 2008 😀

puclik77
22. sep 2009

ten model 2009 sa mi nepaci. Vyzera to ako keby mal kocik nohy do X 😀 😀 😀

luuca2
22. sep 2009

Puclik ahoj. Docela to letí 😲 . Už máme konečně skříň na pidi věcičky. Dneska ji musím pořádně vygruntovat a pomalu ji začnu plnit. Už mám doma částpoděděných věciček (jsou i vyprané a vyžehlené). A začnu nakupovat už větší velikosti ve větším. Zatím jsem vždycky koupila jen něco málo. A nedávno jsem narazila na sekáč s dětskejma věcička tak tam dneska asi vyrazím. Za výlohou měli krásné zimní kombinezky 😵 za super ceny kolem 200,- 😀

Děkuji za pochvalu kočíku, ale nebude to 3kolka tu nechceme, ale bude ta travel 4 kolka s otočnýma kolečkama 🙂

puclik77
22. sep 2009

luuca mi tiez nechceme 3kolku ale 4kolku 🙂 Ja este nemam nic kupene, iba moja mamina kupila malicku ciapocku, ked bol u nas jarmok. Inak nemam zatial nic. Pockam az zistime co cakame. A mozno to bude uz zajtra, lebo ideme s drahym na 4D utz, tak sa nam mozno babatko ukaze 😉
Detsky sekac by bol super, ved ked to operies, tak je to v pohode. A hlavne to babatko nosi mozno 2-3 a je mu to male, nie? Cize tie vecicky musia byt ako nove.

luuca2
22. sep 2009

No právě, že je to jak nové. Ani se to nestihne poničit. Teda asi taky záleží jak s tím ta mamina zachází, ale do krámu by si nevzali něco ošklivého nebo ušmudlaného.
Tak držím pěsti aby se mimi ukázalo v plné kráse 😉 . No a pak můžeš začít nakupovat.
U nás jedou pořád neutrální barvičky - zelenakavá, orazžová, bílá, světlunce modrá a tak. Říkám si, že až se rozhodneme pro druhé mimi tak budu mít spoustu věcí už koupených a pořídí se jen nějaké maličkosti 😵

puclik77
22. sep 2009

luuca, takze vy stale nechcete vediet co cakate? Stale prekvapko? A keby si si mohla vybrat, co by si chcela?

luuca2
22. sep 2009

Pořád odoláváme a už to do toho konce vydržíme ( jsou to jen 3 měsíce a ty utečou jak voda) 🙂 . Pokud by byla možnost výběru tak já i přítel by chtěl holčičku, ale je to vcelku jedno a oklepaná fráze: hlavně aby miminko bylo zdravé to je nejdůležitější.

puclik77
22. sep 2009

aj moj drahy chcel odolavat, ale uz som ho ukecala 🙂 dufam ze sa nam zajtra babatko ukaze! 😀

amisa
autor
22. sep 2009

ahojte baby 🙂 ste sa rozkecali.. Jane vydrz..kedy mas datum planovanej MS?..

luuca ale sa to krati..boze moj..to ani rpavda nieje..

puclik testy OK? supis... mrniatko je teda zdravucke to je najdolezitejsie, dufajme ze sa male ukaze na povel ocinka ako sa na jeho povel ukrylo

jzizala.. a kedy planujete kupit kocik?

mi sme doma na chorej..s hrdlom stale.. no uvidime ci nakoniec nesiahneme po antibiotikach 😒 . Inak doplnila som fotky do albicka, lebo som si vsimla ze uz par bruskatych fotiek pribudlo 🙂

puclik77
22. sep 2009

amis, tak sa drz a priebezne informuj ako sa mavas. No mozno tie ATB su lepsie ako trpiet bolest. Tie ATB su pre babatko menej skodlive, nez tvoja choroba.
pozrela som nove fotecky, noooo pekne brusko uz mas, peknucke. Take gulatucke 😉 akurat 😉 A ten bezovy concord je fakt uzasny!!!!!! - jzizala mrkni nan, ma 4 kolesa, nie len 3 😉 Amis, kolko stoji ten bezovy concordik?
No zajtra alebo vo stvrtok dam vediet ako sme dopadli, ci vieme co cakame 😉 jooooj sa uz neviem dockat 🙂

amisa
autor
22. sep 2009

puclik concordik bude podla vsetkeho zajtra uz doma 🙂.. a stoji 500E.. lebo je z druhej ruky, ale velmi malo pouzivany, bugina dokonca nerozbalena. vana ze vraj len dva mesiace a vajko je neposkodene. Este v zarucnej dobe. Nasli sme ho na mimibazar.sk inak stoji okolo 900E (model 2008). DUfam ze vsetko zajtra dobre dopadne a bude nas.

A to moje hrdlo..no este ze nemam teplotu a celkom dobre prehltam, len ten hlas je velmi eroticky 🙂 ...takze zatail skusam bez ATB.. uvidim akos a to bude dalej. ATB mam doma pre istotu nachystane. Dala mi take penicilinove, ale ze najprv to mam skusit bez nich.

puclik kedy mas to sono?

luuca enodfotis nejake vecicky alebo rovno celu skrinu nech uvidime ako to vyzera nachystane 🙂

puclik77
22. sep 2009

amis, tak to je super cena ti poviem!!!!!! Velmi dobra kupa. Drzim palce, nech to vyjde. Ja by som kupila asi tu zostavu, co si nasla, farebne vajicko, vanicka inej farby a bugina tiez inej. No uvidime 🙂 pojdeme po nakupoch asi az tak nov, dec..... s mojim drahym sa super nakupuje, ale musi mat naladu na nakupy. Inak je to strasne 😀 Aj jedna kamoska mi hovorila ze je chora a tiez ze hrdlo. Nikde nebola, iba zrazu ju zacalo boliet hrdlo. A tiez je tak tehu ako ty, rovnaky tyzden. Na sono ideme zajtra na 15:30. Uz sa velmi tesiiiiiiiim 🙂

jane86
22. sep 2009

Ahojky, tak je to asi v háji. Dnes jsem si koupila ten samý test co mi tuhle vyšel slabounký proužek a nic....ani po limitu.....takže to asi byla chyba testu. MS má přijít ve čtvrtek tak jsme smířená, že přijde,ale stejně to obrečim 😢 😢 😢

jzizala
23. sep 2009

ahojky noo tak ta 2008 je krásná a 4kolová 🙂 koukala jsem do albumu amis a máš tam i moc pěkné bříško,fakt pěkně kulaťoučké ...tak jez hoodně vitamínů atˇ to zvládneš bez antib. a i kdyby to jinak nešlo tak snad by ti je doktorka nedávala kdyby byla škodlivá pro mimi. Kamarádka je taky brala v těhu a bylo vše ok.

puclík držím moc moc pěsti atˇse dnes mimi ukáže a pěkně roztáhne nožičky 😀 žádné schovávání .....

luuca u nás je taky takový sekáč ,věci jsou třeba ještě s cedulkou, úplně nové ,ale koupíš je za polovinu.Souhlasím,že to nemá moc cenu na tu chvilku kupovat úplně vše nové.když z toho mimčo rychle vyroste. Jo vlastně mám v albumu ty růžové pruhované polodupky, mikinku a plátˇáčky - to jsou tam odsud 🙂

jzizala
23. sep 2009

jane to mě moc mrzí, mě se taky na tom jednom testu zdála,že tam ta slabounká je. Tak uvidíš ve čtvrtek jestli dorazí 😖

jane86
23. sep 2009

Určitě dorazí 😢

jzizala
23. sep 2009

ach jo, to je hrozný to čekání. Ale dokud ještě nepřišla tak je pořád aspoň malá naděje.

jane86
23. sep 2009

Zítra by mělaS přijít. Poslední 4 dny mám teplotu 37,2-3 a dneska byla 37,2 neměla by už klesat?

jzizala
23. sep 2009

no to by měla klesnout ,takový teploty jsem měla když jsem otěhotněla . Teplota neklesla pod 37 ,tak třeba to fakt ještě není ztracený 🙂

jane86
23. sep 2009

Ale to by přece bylo vidět na testu ne?

jzizala
23. sep 2009

no jo jenže na všech testech je taky ,že se má testovat až ode dne očekávané ms. A to je u tebe až zítra .Tedˇ ještě může být vajíčko v té fázi,že se uhnízdˇuje ,tak ještě netvoří tolik těhu hormonu. Mě byl vidět stíneček až třetí den PO oček.ms a ten byl hoodně světloučký. Taky jsem měla utrogestan.

jzizala
23. sep 2009

je to ten první test v albumu,jen nekvalitní fotka. Ale je to tam vidět.

puclik77
23. sep 2009

jzizala, ja som zatial taky sekac neobjavila, ale budem sa musiet poohlednout 😉 Dnes ideme na 15:30, takze dnes alebo zajtra dam vediet ako sme dopadli 🙂
co sa tyka kociku, tak mi kamoska hovorila ze ten concord ma aj super velku vanicku, ze sa tam dieta zmesti aj ked podrastie. Lebo niektore vanicky su cca75cm dlhe, das fusak a nemas viac miesta. Polrocne dieta tam uz nevojde. Moji favoriti su concord, x-lander, camarelo. Tak sa este rozhodneme, ked ich uvidim na zivo 🙂

jane, teplotu mas ako keby si bola tehu, ale podla mna tymto stresom tomu zahniezdovaniu vajicka moc nepomahas. Vsetky ti tu radime, aby si bola v pohode, ale nejako si nechces nechat poradit! Pockaj do zajtra, nic neurychlis ani nevyriesis, ked si stale pod tlakom a nervy v kybli.