Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

puclik77
23. nov 2009

nooooo musis dufam ze to proste tentokrat vyjde. Ja som tiez cakala MS, lebo ma tusim aj brusko tak pobolievalo, ale kedze u mna bol tyzden hore dole, tak pokial mi to doki nepotvrdila, tak som sa neodvazila dufat. Ved ja som mala na 35DC este len slabucku druhu ciarku na teste, cize ani to som nevedela isto, ci sa mi sniva, alebo zle vidim, alebo je to pravda.

veronika297
23. nov 2009

No aj mne MS chodí ako sa jej zachce,ale ked chodím na folikumetriu tak vždy mi pichli pregnil a po nom prišla MS vždy tak na 31-32 DC.Preto si ani nechcem robit ešte test vždy to vyšlo rovnako len teraz som to už v poslednej dobe brala tak že jednoducho to zase nevyšlo a ide sa dalej.Až na tento mesiac ked mi nasadila doktorka chrobáka do hlavy,že ten prolaktin je len pri tehotenstve a mne sa to zdá byt velmi skoro aby sa to dalo v krvy zistit...Uvidíme ako to všetko dopadne...

puclik77
23. nov 2009

nooo veronika, pre clostyl a prednyl dokopy vysiel na 1x. Inak test moze byt skresleny aj pregnylom, cize ja som si robila tehu test az na 16den od pichnutia pregnylu. Skor nie. Ty si teraz ktory den od pregnylu?

veronika297
23. nov 2009

No ja som dnes 18-ty den od pichnutia pregilu. Len teraz ked čitam na nete o tom prolaktíne tak vôbec neverím že som tehotná.Ten prolaktín je teda pri tehotenstve zvýšený a dost,ale môže bránit ovulácii..No nič nebudem si nič namýšlat,ani domýšlat uvidím čo bude..

puclik77
23. nov 2009

a preco si neurobis test uz teraz, hm? Mozno ti dve ciarky vyskocia hned. naco cakat, ha?

veronika297
23. nov 2009

Počkám ešte zajtra do toho 32 DC a ak MS nepríde tak si urobím test hned v stredu ráno.Najradšej by som si ten test ani nerobila,neznášam to sklamanie :(... a rozmýšlat čo je stále zlé..doktor hovorí že je všetko v poriadku že vajíčka su vždy pekne zrelé,ovulácia je tiež v poriadku,priatelov spermiogram tiež dobrý...Ach jaj...
Pred pol rokom som si robila testy ešte pred MS ale teraz som si povedala že počkám.

puclik77
24. nov 2009

veronika, uplne ta chapem! Ja viem ze sa mi to lahko hovori, ale mozno len moc tlacis na pilu. Podla mna to pride, ked to budes najmenej cakat. A to je mozno uz teraz! Drzim moc palce 😉

amisa
autor
24. nov 2009

puclik a veronika ahojte,
puclik no ja som dokupila vecicky vsetky na oblecenie este aj nieco navyse pre pol rocne babo ( mali vypredaj v tescu na kamennom letne opalovacky take chutne ze som neodolala). Pomaly si zvykam na to byt doma ale je to blbe musi si nastavit nejaky rezim.
Inak bola som v pondelok cvicit ..ale doslo mi nejak blbo a tak ma porodna asistentka zobrala k lekarovy.. zas to moje zelezo.. dal mi kvapky a uvidime ci ich znesiem. Ked ani toto nie tak na hemtologiu na injekcie brrrrr. Este na aj odkrvili na krvny obraz. Puclik ty mas v poriadku zelezo ked ti byva zle?

amisa
autor
24. nov 2009

veronika..ako vravi puclik, drzim velmi palce.

veronika297
24. nov 2009

Dobré ránko prajem.Už našastie to neberiem tak tragicky ako pred pol rokom vtedy som stále len plakala a plakala.Teraz je to už lepšie ako vždy mi je smutno že to nevyšlo,ale stále si hovorím ono to raz príde a o to to bude vzácnejšie 🙂 A ďakujem 🙂 .

puclik77
24. nov 2009

amiska, aj ja uz papam zelezo v tabletkach. Zistili ze som chudokrvna, ked mi robili tie cukrove testy. Cukor bol OK, ale som bez zeleza ☹ asi ako kazda tehulka. Inak ked mi pride zle, tak sa mi zacne tocit hlava, obleje ma pot, som zadychana ako keby som vysla na everest a mam cierno pred ocami. Musim sa napit a sadnut si, lebo inak by som sa zlozila. Ale vzdy to zatial po takych 15minutach prejde. Tebe ako pride zle? Ti nasi drobci nas uplne odzelezia xixi. Moj drahy zahlasil, ze ked mam malo zeleza, ze mi necha v baumaxe odrezat take zelezne listy, ze si mozem hryzkat pri telke 😀 😀 😀

amisa
autor
24. nov 2009

pucik no a vrvaim ze som na lomnicaku alebo tak dako.. dycham a aj sa citim ako ty . Ale v poslednej dobe je to velmi casto alebo skor su chvile ked to nepocitujem. Teraz skusam aktiferin v tekutej forme a po dvoch davkach znova vysadzujem kvoli velmi silnym hnackam z neho ( co mi tiez na vybornom pocite z tehotenstva nepridava). Este cakam an vysledky krvneho obrazu z dneska a idem na hematologiu (aspon tak dako mi povedal lekar). Aktiferin aj Maltodion aj aktiferin v tekutej forme proste neznesiem.minule som mala zelezo ci hemoglobin ci co to bolo na 100 predtim na 160, som zvedava co mam teraz.
Prijemnejsia tema.. dotmolila som sa do jedneho mileho obchodiku blizko nas a dokupila som vlastne skoro vsetko okrem kozmetiky este a rektalnej rurky a veci z lekarne. Nakupila som od takeho bavlneneho lehatka do vanicky po bavlnene plienky hadam vsetko.

veronika297
25. nov 2009

Prajem pekný deň.
Tak ja som si dnes robila ten test a stále neviem či sa mi sníva bol pozit. 😵
Prvý som si robila ráno o štvrtej ani som nedufala že druhá čiarka sa zjaví ale zjavila sa a to ale do dvoch minut bola sice slabšia ,potom som si robila ešte o ôsmej a je to isté... 😵
Tak skúsim behnuť bud.týždeň na gyndu čo povie doktor pokial to nemám potvredé nechcem sa moc tešit,ale v kutiku duše som velmi štastná. 🙂

puclik77
25. nov 2009

amiska, v celku ti tisko zavidim, ze uz nepracujes, lebo ja tu mam v praci stale veselo. O pondelka tu mam moju nahradu, tak som zvedava co bude....Uz nech su Vianoce! Inak vcera som nasla jednu dobru stranku, kde som nasla lacne oblecenie na mimi. www.kojenecke-obleceni.eu Dupacky za 4 EUR a podobne. Skus kuk, ak by Ti nieco este chybalo kupit.
Inak veronika, moc gratulujem, vsetko nasvedcuje tomu, ze si tehulka! Tesim sa s tebou! Ja by som isla na gyndu uz zajtra. Zoberu ti krv a mas to potvrdene. Naco cakat? Ked ta lekar lieci, tiez bude rad, ked sa to podari, nie? Moja lekarka bola tiez vytesena, ked som otehotnela xixi.

veronika297
25. nov 2009

Aj ja by som išla na gyndu už zajtra ale zatra mám toho vela,tak to nestíham.Pôjdem k nemu v pondelok a verím tomu že bude rád,lebo naposledy sme sa bavili o tom že ak sa to do konca roka nepodarí pôjdem na laparku.
V krvy mi to už vlasnte zistili na tej štítnej,len mne sa to ako si stále nezdalo.ale hovorím dnes ked som uvidela tu druhú čiarku nechcela som ani verit a ešte stále mi to nedochádza.blikne mi to hádam až ked mi to doktor potvrdí. 🙂

puclik77
25. nov 2009

aj manzel bude rad, ze? Uz si mu to hovorila? Aka bola reakcia? Inak mne ked potvrdili, ze som tehu, vobec som sa nemohla na nic sustredit a chcela som to vykricat celemu svetu. Moj priatel bol strasne rad, ze budeme mat babatko 🙂

veronika297
25. nov 2009

Zatial nie som vydatá..Ešte som sa nechcela.On by bol včera pre lieky aj mi hned kupil tehot.testy..Ráno išiel na jazdu a hned vyzvedal že čo a ako.Bol velmi rád,stále mi dnes volá a ták..Tak som mu povedala že nech si to nechá zatial pre seba,pokial mi to doktor nepotvrdí.A presne ako ty píšeš tiež som to chcela vykričať celému svetu 🙂) Nevedela som čo skôr spravit,obrovský pocit radosti... 😵 Priatel bol už velmi neštastný že sa nám stále nedarilo..bral to horšie ako ja.

puclik77
25. nov 2009

veronika to je super, ze sa obaja tesite!!! Ani ja nie som vydata. A asi to stihneme az ked bude nasa princeznicka na svete. Budeme mat druzicku xixi.

veronika297
25. nov 2009

toto som aj ja vždy hovorila mojej polovičke,že kludne môžeme mat svadbu až ked už budeme mat bábetko..že budeme mat malú,alebo malého družbu.Kolko máš rokov ? a ako sa vlastne voláš ?

puclik77
25. nov 2009

akurat ked chces, aby sa babatko volalo po priatelovi, tak pred porodom je dobre ist na matriku a dat tam vyhlasenie ohladom spolocneho dohodnuteho priezviska. Matrika podla toho, kde budes rodit. My sa tam chystame v dohladnej dobe. Inak som ti poslala internu postu.

veronika297
25. nov 2009

Ďakujem ti za rady...ešte presne nevieme či sa vezmeme teraz alebo potom budeme sa musiet dohodnut.

puclik77
25. nov 2009

no ved uvidite. Podla mna si tu svadbu uzijes viac ako netehulka, lebo mozes bez obmedzenia tancovat, dat si drink a nie sa bat, aby sa babatku nieco nestalo. Ale je to len vec dohody 🙂 Velmi sa tesim, ze si tehulka, uz aby si to mala potvrdene aj od dokiho 😉

veronika297
25. nov 2009

toto som presne hovorila aj ja že si chcem svadbu užit a nie si dávat pozor aby som neublížila bábetku.Ešte neviem ako mi bude byvat neskôr.No ved dám potom vediet ako som dopadla.Zajtra tuto asi moc nebudem lebo sa konečne stahujeme z práce..Robila som v Novom Meste a teraz idem do TN budem to mat aj bližšie domov .

puclik77
25. nov 2009

Ja som povodne zo Starej Turej a do NMnV som chodila do skoly, takze ten kraj dobre poznam. Teraz sme v Stupave a pracujeme s priatelom obaja v BA. Takze sme krajanky skoro 🙂

amisa
autor
25. nov 2009

Ahoj veronika,
gratulujeeeeeem. Velmi velmi drzim palce aby to vyslo. Davaj na seba pozor.

Puclik super stranka poznam 🙂 , tak peken zmykaj tu tvoju nahradu nech mas klud a nech to vsetko robi za teba.

Dnes som prala hlavne plienky a bola som cvicit na kramaroch.. niektore skoro rodicky mali take chutne male bruska a niektore megabrucha..ja som patrila skor k tim vetsim a tisko som zavidela 😔 tie pekne male. Niektore buduce maminky mali taku krasnu plet.. fnuk fnuk..aj ja chcem, vyzeram ako pubertacka ☹ .

janana
26. nov 2009

Ahoj holky! Tak jsem byla na UTZ a vše zatím vpadá OK. Za 14 dní bude rozhodující kontrola, jestli se v´miminko vyvíjí tak já má a jestli bude srdíčko. Budu doufat. Těch 14 dní teda nevím, jak vydržím.

puclik77
26. nov 2009

amiska, pozeram na tvoje tt a pekne to naskakuje.... sak to mas za par! Uz si zacala 8.mesiac? Ja som vcera zacala siedmy 🙂 Ja mam take brusko asi akurat zatial. Ani malicke ani mega a +6kg zatial. Uvidime ako naberiem teraz posledny trimester. Plet sa mi zatial vylepsila, ale neviem dokedy. Je to take up and down. Kolko mas pripravenych plienok a aky praci prasok pouzivas? Mne sa to zda vsetko strasna chemia na take krehke telicko. Ze vraj je Lovela dobra, tak neviem.... chcem sa opytat na tom cviceni, idem zase 1.12.

janana neboj, vsetko dobre pojde, musis verit!!! Srdiecko sa teraz objavi kazdym dnom a za 14 dni uvidis aj zubrienku. Uz ti urcite doki povie aj kolko meria, mozno to uz bude aj 1-2 cm, ved uvidis 🙂 Budeme drzat palce!!!

janana
26. nov 2009

puclik - díky. Nepřipouštím si to, že by to bylo jinak, ale občas mně to napadne

amisa
autor
26. nov 2009

janana..gratulujem.. teraz sa hlavne setri.. aby male vydrzalo. Nohy hore a vela spinkat 🙂 a ostatne uz asi vies 🙂.
Budeme na teba mysliet uz som si aj pozerala ci sa niekde neobjavis s prvym sonom.

puclik ved aj tebe to bezi ako voda 🙂 najhorsie uz mame obe za sebou. Moje brusko je take akoby mimo mna...taka velka gulka predomnou , ale malej sa evidentne paci tak to nejak vydrzim. Koza to zatial zvlada ale kremujem. Mama mi povedla ze aj ona take mala a aj jej mama a ze to zvladli bez vetsich poskodeni, len porod ich dotrhal zospodu.

A prasok ja pouzivam Persil sensitiv bez avivaze a pridavnych cisticov (vanis a podobne) a extra plachanie, baby pisali ze aj tento je v pohode. Tak uvidime.

Ja sa na vahu postavim az zajtra ..to bude zas sok 🙂. Zajtra ideme na poradnu a prietoky, aj manzel ide (posledna sanca pre neho vidiet malu pred porodom).

puclik77
26. nov 2009

amis ved ked to tak citam, tak tu je porod coby dup, mam pocit ze to strasne rychlo ubehlo, aj ked by som chcela ma uz babatko doma. Inak bola by to velka sranda keby sa narodil chlapec 😀 ze by sa lekarka pomylila xixi. Nasa mala sa mi stale hybe iba na pravom boku a na lavom vytrca hlavicku. Robi si co chce uz teraz xixi. Teraz uz zacnes chodit k porodnikovi tam, kde budes rodit, ci chodis este k svojmu? Ja idem do poradne 7.12. Budu mi brat krv na protilatky. Dufam ze to bude v poriadku! Persil sensitive nemozem pouzivat, lebo mne samotny persil nerobil dobre, svrbilo ma cele telo, tak sa bojim v tom prat, aby to malej neurobilo nejaku neplechu. Asi vyskusam tu lovelu, ale este sa opytam na tom cviceni.
Inak mikulas mi donesie knizku 9mesiacov otazok a odpovedi, na miesto sladkeho, ze vraj je to vyborna knizka 🙂 poznas?