Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
22. dec 2009

ahoj puclik gratulujem, a uz len doma sunky valaj 🙂 Prejedaj sa cez sviatky aby ste pekne priberali..hlavne mala.
Mi sme sa s malou dohodli ze po novom roku, ale v podstate je mi to uz jedno. Hlavne nech je to co najhladsie.
Co nove? problem spavat na boku (na chrbate sa tiez neda, ale konecne v noci ako tak spim uz asi 5 dni).. bolia ma bedrove klby a a aj klby na prstoch a trpnu mi cele ruky v noci, to uz blbne krvny obeh. Musim pekne cvict aj doma. brusko mi uz dajako kleslo. O tyzdne ideme k porodnikovy na kontrolu tak som zvedava co na tie bolesti a trpnutie povie.
janana veru je to uzasne ze male sa uz hybe? ako inak vase bublinky volate?
jane ja som tiez velmi zvedava na reakciu tvojho manzela 🙂

jane86
22. dec 2009

pclik to je jasný, že dám. Nemůžu se dočkat na manželovu reakci...

jane86
23. dec 2009

Holky tak dneska HCG v krvi 907. Není to málo. Nejdřív bylo 65 pak 202 pak 497 a dneska 907. nestouplo to málo?

lenka_bohousek
23. dec 2009

Dobré ránko moje milé clostilky 😵 V tomto svátečním čase bych Vám chtěla popřát krásné svátky vánoční, užijte si je v pohodě a klidu s Vašimi nejbližšími. A v novém roce hodně zdravíčka a štěstíčka a hlavně bezproblémový porod a hodné dětičky 😵 😵 😵

A jak vidím, tak Luci už je maminkou - moc gratuluji. Amisce se to pomalu, ale jistě blíží. A vlastně vám všem. Tak se držte holčinky a dobře to zvládněte.
A nevíte co Mannerka, koukala jsem, že už sem nechodí, nemá už miminko u sebe?

Jane sleduju i v clostilkách-snažilkách a moc gratuluji 😵 HCG krásně roste, prostě jasná těhulka a nadělili jste si nejkrásnější vánoční dáreček 😵

Hezké vánoce všem 😵 😵 😵

jane86
23. dec 2009

leni moc děkuji za uklidnění. Tobě také přeji krásné vánoce a pohatého ježíška a ať se ti prostě vyplní vše co si přeješ.

lenka_bohousek
23. dec 2009

Jane, i já děkuju. A věřím, že u tebe a tvého mimíska je vše v pořádku a těším se, až si v diskuzi přečtu reakce tvého drahého, bude mít opravdu nejkrasnější dáreček na světě 😵

jane86
23. dec 2009

Určitě dám vědět. Také se na to strašně těším......

amisa
autor
23. dec 2009

Dievcata , prajem vam krasne a pokojne Vianoce a vsetko dobre do roku 2010, aby nase deticky boli zdrave a kto nema ziadne na ceste nech sa mu aspon jedno zadari. 😎

Jane tak to si specialne pridem na net pozriet, ako manzelik reagoval 🙂, kvoli tomu odbehnem od sporaku.

lenka _bohousek ty uz enmas snz? ako si na tom teraz? o Mannerke nevieme nic, skoda.

jane86
23. dec 2009

amisa behem dopoledne vám to napíšu, ju? A co myslíš to moje HCG???

amisa
autor
23. dec 2009

jane HCG je strasne individualna zalezitost, a mne doki nameral len raz aj to uz bolo malej vidno srdiecko. Inak mi doki povedal ze klud , cakat, a sliznicu som mala dobru, tak sme to nechali na prirode. Mozno to bolo aj lepsie aspon som sa nestresovala.Kedze som chemicka , tak am strasne sprdol ze co som apson pol roka nie uz mimo labu, dal mi do roboty papier aby ma nedavali do labaku.
Prva ozajstna kontrola bola az v 8tt na krv a srdiecko. Bol to najkrajsi zazitok co som v zivote zatial mala, skoro som sa tam rozrevala, a lekar bol tiez na vetvy.
Soms a kusok rozpisala, o nasich zaciatkoch.

jane86
23. dec 2009

Amisa také mi doktor říkal že sliznice je pěkně narostlá. tak uvidíme. Už se těším na srdíčko, ale musím si ještě počkat. ale nekrvácím, cítim se dobře tak to snad bude OK.

jane86
24. dec 2009

Dobré ránko holky. Přeju Vám krásné Vánoce a ať se Vám splní vše co si tolik přejete.
Ráno jsem byla u doktorky. Do alba dám foto z ultrazvuku. Vše je v pořádku a v děloze. Přijela jsem vzbudila manžela. BYlo mu divné proč dárek už ráno a když to rozbalil chvilku nevěřícně koukal proč dupačky a pak řekl....ty jsi těhotná??? A pak začal plakat a objímat mě......No krása. Každé z Vás bych to z celého srdíčka přála. Tak nám držte palce a ť je vše v pořádku.

amisa
autor
24. dec 2009

jane gratulujem, ten tvoj zareagoval priam ukazkovo, moj ma presviedcal ze to eln zo spodu nejaky pasik 😀 presvita 🙂..tak a pekne oddychuj 😎 . Nieze prechladnes, budes sa stresovat, alebo lyzovat ci sankovat. Velmi ti drzime palce..aj na nohach. 😝 foto kuknem. Inak ty mas super dokinu ked maka aj cez sviatky. 😀

amisa
autor
24. dec 2009

jane kukla som fotocku, vyzera ako taka perla 🙂

jane86
24. dec 2009

Ahoj. holky v kolikátém týdnu je slyšet srdíčko???.
A jinak přeju krásnou Vánoční dobrou noc.

amisa
autor
25. dec 2009

7-9tt jane
krasne sviatocne rano teda den, ja som sa len naranajkovala a hybernovala som do 11:00. Nic nevarim len oddychujem a papkam. 😎 😀 😝
Ako sa maju mrnusky vase?

jane86
25. dec 2009

Až 7-9tt jééééé to nemůžu vydržet 🙂

amisa
autor
25. dec 2009

no uz si zmen to snz... nech vidime tyzdne a drzime palceky

jane86
25. dec 2009

změněno 😉
Dneska mám nějakou depku asi mi to dochází že za chvilku budeme 3.......

amisa
autor
25. dec 2009

jane ahoj..vidim ze tiez ponocujes, ja mam mejak nedobry zaludok..soms a asi prejedla. Vidim TT super, teraz vydrzat na srdiecko 🙂, mozno uz nejak po troch kraloch aj bude, ja mozno dovtedy aj porordim 🙂. Neboj tie prave depky ta este len cakaju 🙂, ja si to dodnes neviem predstavit ze budeme traja a ked vidim fotky deticiek co sa uz narodili a su rovnako tazke ako nasa bambula podla vypoctov tak si to vobec neviem rpedstavit ze cosi take mam v brusku teda skor brusisku. Teraz hlavne mysli na to aby sa mala fazulka poriadne uchytila a bola zdrava.
Inak obcas rano ked ma nic enboli a entaha sa mi stava ze zabudnem ze som tehotna na par sekund..zvlastny pocit.

jane86
25. dec 2009

Amisa já jsem také nějaká přejedená. To jsou ty Vánoce....
Já doufám, že bude vše v pořádku a už se těším na srdíčko.Ale doktorka říkala, že je tam vše tak jak má být tak snad bude vše OK: Kdy jsi se dozvěděla pohlaví????

amisa
autor
25. dec 2009

Veru treba verit. Ked aj dokina povie ze to vyzera OK .
pohlavie v 20tt na mrofologickom ultrazvuku. Manzel am rpesviedcal ze to bude syn, ze am tusaka. Nevyslo mu to, musi vyskusat na druhy pokus 🙂.
Ach ja tie Vianoce, a teraz duplom, hned mi je zo vsetkeho zle. Uzi si jedlo kym mozes 🙂 Dnes ste mali este rybu alebo uz hus ci kacku? Inak reakcia tvojho tatina je uzasna pravdaze aj svokruse 🙂

jane86
25. dec 2009

No jo užívám ale abych neměla metráček....
Pořád mě pobolívá bříško jako před MS a občas ně tak divně píchne snad to nic není.....
Rybu ne ani husičku.....masíko s opečenými brambůrky. Abych nemusela stát u plotny...

amisa
autor
25. dec 2009

jane to ze ta boli je prave OK.. nech pekne boli nech sa peken tam vsetko natahuje a picha..len to nesmu byt krce, aspon mne tak doky vravel. Popytaj sa svojej doktorky hadam ti nieco na to povie.
S tim stanim pri sporaku, ja na podobne dnes som iba zahrievala nic nevarila. 🙂

jane86
25. dec 2009

Křeče ne jen bolesti jak před MS a to občas a pak jednorázové píchnutí,.....

puclik77
26. dec 2009

ahojte amis, jane,
vidim ze stihate aj debatit na konikovi. Ja si uzivam vianoce s mojim drahym. Uzivame si jeden druheho a trosku sa napchavame samymi dobrotami 😉 Asi mam uz +9kg xixi. Nasa malicka sa uz tolko netoci, len citim take hmyrenie, a tlak ako ked sa chce natiahnut a nema poriadne kam. Dufam ze je to OK. Na poradnu idem az 8.1. Po novom roku zase zacnem chodit cvicit a trenovat dychanie 🙂 Zacinam mat strach z porodu, ale to asi ma kazda, ze? No ved uvidime, dufam ze to dobre dopadne 😎
Zase sa vam ozvem ked bude chvilka. Opatrujte sa hlavne!!! Amis a hned sa ozvi, ked to pride 🙂

amisa
autor
27. dec 2009

puclik ahooj,
no peken priberajte. Nech mala nieje nejak ochudobnena o svoje prve ale este bruskove vianoce. mne sa uz velmi neda lebo mi je stale tazko od zaludka. Inak tato noc bola nejaka divoka, som aj myslela ze sa to uz zacne..ale nic.
baby krasne si posviatkujte, uzivajte si polovicky kym sa da 🙂 😀

amisa
autor
29. dec 2009

dievcata co tak intenzivne sviatkujete? alebo co? ticho tu nastalo

jzizala
29. dec 2009

ahoj holky, tak jsem tady zase po dlouhé době a koukám že Jane je těhulka !! Moc blahopřeju , nádrejnej vánoční dáreček. Tak pěkně odpoívejte atˇje vše v pořádku.
A taky jsem se tady dočelta že už jsou na světě i nějaká miminka ,takže taky velká gratulace a atˇmaminkám dělají jen radost.

Já už pomalu finišuju a už se těším až bude malá na světě , břicho už je těžké a připadám si jako balÓn 😀 ale jinak je vše v pořádku , jen nám pan doktor říkal že budeme pravděpodobně rodit dřív než v termínu,takže jsem s malou domluvená že po novém roce už může 🙂

a co puclík a amisa ?? Jakpak se máte holky ? Doufám že je vše OK ,četla jsem jen několik posledních příspěvků tak to vypadá že jste v pořádku 🙂

jane86
29. dec 2009

jzizala děkuji za gratulaci. Už se těším až bude tvoje holčička na světě a dáš nám sem nějaké fotečky 😉
Jinak já bojuju s hroznou rýmou, ale bez teplot tak snad bude vše v pořádku a mimískovi se nic nestane.