Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

wercza
19. jan 2010

Ahojky úspěšné snažilky a současné maminky.
S manželem se snažíme od svatby a nic. Tak jsme se byli oba nechat vyšetřit, a u mě nezrají vajíčka a manžel je má líné. A paní doktorka mi naordinovala Clostil a od ho zítřka začínám brát. Tak doufám, že půjdu ve vašich štastných stopách a že se nám podaří. Takže se tu budu ukazovat a případně pokládat dotazy. Už ted se připravuji na některé vámi zažité zkušenosti. Přeji hodně zdraví všem...

puclik77
19. jan 2010

amis, dnes som bola u porodnika co som si vybrala a musim povedat, ze velmi prijemny clovek. Bola som velmi spokojna. Bud.tyzden tam nie je, takze idem k nemu 2.2., uz mam listok aj na prietoky, aj na epidural kurz. Tam pojdem na buduci tyzden. Mala dnes kopkala nejako malo, asi preto ze som sa stale hybala, tak som ju uspavala 😉 Inak doki ma ukludnil, ze sa mala este otoci, ze mam byt v klidecku. No ved uvidime 😉 Odchadzala som od neho s dobrym pocitom. Ty co dnes u porodnika? Ked nepises, nenechali si ta tam, hm?
wecza budem drzat palce, aby vam to vyslo. Daj vediet ako pokracujete. Verim ze to bude uspesne. Vela stastia!!!

amisa
autor
19. jan 2010

wercza aj my sme tak boli ja bez zrelych vajicok a manzelik s lenochodmi a nie velmi pocetnymi. A vidis staci jedno vajicko a jedna spermia a kopec stastia 🙂. Drzim peste..

puclik nenechali.. inak super ze mas z neho taky fajn pocit . A vidis mala ma este cas.. inak ked sa taka velka bude prevracat, to bude asi poriadne citit tvoje brusko 🙂. Ale fakt aj moja dnes je nejaka obzvlast kludna.. to bude asi tim pocasim ci co.

No teda na porod to u nas este nevyzera a doki je celkom rad, lebo este mame cas vylepsit moje vysledky z krvy.Kedze som mala o nieco dlchsi cyklus tak je to OK. Ak neporodim tak v nedelu monitor a potom 29. piatok vyvolavacka. Takze bambula to ma spocitane 🙂. Takze mam prikazom hliviet.. co nieje problem 🙂.

jane86
20. jan 2010

amis ty jsi pořád ještě dva v jednom???? 😀 😀 😀 😀 😀

puclik77
20. jan 2010

amiska, dnes som bola v poradni a bola som vytesena ako blcha. Mala ma uz 2430g a je uz hlavickou dolu. Dokonca je uz viac zosunuta nizsie, cize super 😀 Teraz ma akurat asi stikutku, lebo sa mi pravidelne natriasa brusko xixi. Aj krv sa mi vylepsila, teda to zelezo trosku zabera. Streptokoka nemam, co je tiez supis 🙂) Ja som pribrala pol kila a mala z toho 400 g, cize vsetko islo na babatko. A to je moj drahy zo mna na mrtvicu, lebo jem stale. Kedy sa na mna pozrie, stale mam nieco v ruke xixi. Takze mam +9,5kg. Citam ze aj vy dve sa mate super, mala je v klidecku a von sa jej nechce. No hlavne nech vsetko dobre dopadne!!!
jane, ty mas za chvilu prvy trimester za sebou, no sikulka!!

amisa
autor
20. jan 2010

puclik to je super sprava.. krasne .. mala pekne pribera a este sa aj otocila.. teda..a necitila si to nejak?
Inak s tou stikutkou , u nas je aspon raz denne🙂. Chlap nech ti etse aj jedlo pekne podava..ved vidi ze to ide k malej nie? co jej nedopraje? ved nemas 20kg navyse. mna ten moj niecim stale krmi, len neviem ci je to kvoli tomu aby nepriberal sam, alebo kvoli tomu aby mala bambulka dost zivin (sladkosti). 😀

Jane no stale kindersuprise..dohoda s dokim je do nedele vydrzat ak sa da, aby som este par injekcii dobrala, ale mala ze len trochu nalieha na krcoka a ten je este stale pevny, cvicebne kontrakcie su len obcasne niekedy nic cely den, takze dufam ze do nedele vydrzime.
Vidim ako krasne ti bezia tyzdne.. boze moja ko to leti. Inak zabudla som obnovit tabulku a dodat ta tam prepac..spravim.. aj jananu tam nemam este. Este ti byva zle? skusala si zazvor? pribrala si uz aj cosi?

puclik77
21. jan 2010

amiska, praveze vobec neviem kedy sa otacala. Mala som stale pocit ze je rovnako, lebo sa mi tazko ohybalo, ako keby ma stale tlacila hlavickou do rebra. A ono to uz je asi ritka xixi. Dnes sme boli na cinu, takze nasu malu som nakrmila ostrou polievkou a kurcatom kung pao. Ale uz som sa ju stazila udobrit gastanovym pyre, aby nemala toho ostreho moc xixi. Inak ja mam cvicne kontrakcie hocikedy cez den aj niekolko krat. Tento vikend sa zbalim do porodnice, nech to mam ready.
Takze aj teba manzelik krmi? To je super, len nech sa pekne stara o svoje dve zeny xixi. teda 1,5 😉. Kolko ma uz vasa mala kg? Nie je ti uz tazka v brusku? Ja mam pocit, ze nasa ma uz aspon 4kg 😀.
Inak ty mas s porodnikom uzatvorenu zmluvu? Je na telefone? Kolko si platila? Ze vraj to stoji cca 7tis. Ozaj budes si davat tu epiduralku? Ja stale neviem. Buducu stredu idem na poucenie a uvidim ako mi to lekar doporuci, alebo nie.

amisa
autor
21. jan 2010

puclik cinu by som si teda dala mannnm.. aj to pyre..
tazka? no je..ale niekedy je to citit menej niekedy velmi. Mlal bola posledne dni kludna ale zas sa nejak ozyva..
porodnik ma nasu zmluvu este ju dava podpisat prednostovy..ci komu, ale uz sme dohodnuty ze caka na telefone. Epi som si zaplatila, a manzela tiez. Doki nas stal tiez zhruba 7 tis. teda este sme to nezaplatili , musia nam dat zmluvu aby nam to v pokladni zobrali, ale keby islo na porod este s nepodpisanou zmluvou tak to rychlo manzel zaplati aj bez toho dufam, alebo nejak neskor sa to potom spravi.
Inak moja mama preziva posledne dni nejak velmi intenzivne.. akoby sla rodit ona a nie ja, mi sme s muzom obaja v klude 🙂. Jej sa sniva kazdu noc o porode, a vyvolava mi co si zle precitala o epiduralke a kedy by bolo dobre aby sa mala narodila (inak to robi aj moj tatko - lobuje za sobotu, mama za nedelu). No veselo u nas. 😀

jane86
21. jan 2010

Ahoj amis. Uz se tesim na fotecky tvojí olčičky 🙂
Pořád zvracim, teď spíš večer, ale je to tak o 3 % lepší 😒
Zhubla jsem 2 Kg, ale doktorka říkala, že je to OK, že se to zlepší tak snad jo. 13.2. začínám 4. měsíc tak věřím že pak bude lépe 😠
Prcek mě trápí a to ještě není na světě, to jsem zvědavá jak mě bude zlobit až mu bude 15 let 😀 😀
Tak se drž, myslím na tebe 😉

puclik77
21. jan 2010

amis, moja mama je to iste. Stale lamentuje, ze len aby to dobre dopadlo, ze ona je nervozna uz teraz a ze ani nechce vediet kedy to pride, lebo to bude strasne prezivat....no hysterci, co mi fakt "pomaha". A to mame este mesiac pred sebou. Epiduralku asi zaplatime aj my a ked sa nepouzije, dufam ze nam peniaze vratia. Nevies ako to je? Aj nasa mala obcas tlaci ako hrom a mam pocit ze ju mam uz uplne dole, ze mi vypadne, az take pichanie citim. Ale potom si sadnem a prejde to akoby sa odrazila trosku vyssie xixi. Inak kamoske sa dnes narodila dcera, mala termin ako ty, ale rodila nakoniec cisarskym, lebo ze sa malej nechcelo ist von. Asi ostala zaseknuta v porodnych cestach. No v takych pripadoch si clovek nevyberie.
Vobec vasich radsej nepocuvaj, resp. jednym uchom do vnutra druhym von, nech ta zbytocne neznervoznuju 😉 Drzim palce!!!! Takze kedy nastupujes? V sobotu?

amisa
autor
22. jan 2010

chudatko jane ..no nic sa enda robit, nejak to musis vydrzat, ale aspon vies ze hormony spravne pracuju.. mne bolo zle az 4.5 mesiaca.
Pucli no tie mamky nam vedia pridat na nalade🙂. A tie nase skakajuce babiky tiez 🙂.
Prave am dobre stuchla ze ju ohovaram.
Inak mi amme tiez Epi zaplatenu a povedali nam ze potom ked nic peniaaze vracaju za vsetko, aj otecka ked nebude pri porode aj lekara ked nepride aj epi ekd sa nepichne.
V nedelu ak vydrzime mame prvy monitor a ked nic tak buduci piatok nastupujeme na vyvolavacku. Nejak to uz prezijeme , len aby mala bola v poriadku.
Drzim vam palce, ak sa nahodou nebudem ozyvat tak sme utekali do prodnice a nestihla som to dat vediet.

jane86
22. jan 2010

amis nestraš. Já pořád doufám, že to ve 3 přejde nebo alespoň že se udělá o trochu lépe. Jojo mě také doktorka říkala, že je lepší když je špatně je to známka že vše funguje tak jak má. Ale už jsem z toho vyčerpaná 😝

puclik77
22. jan 2010

ahojky amis, to je super ze vam vratia peniaze ked sluzby nevyuzijete. Taka blba otazka ale co je monitor? Ja stale nemozem obsediet doma a stale niekde beham a vybavujem xixi. Krcok mam v knizke oznaceny ako 1, co je mierne makky, tak dufam ze este aspon 2 tyzden vydrzi, to uz budem 37tt a pak nech sa deje co sa ma.... to uz by bola babulka asi celkom ready, no nie? Kamoske sa tiez mala narodila v 37tt a vsetko v poriadku. Ved este 5 dni a zaciname 9.mesiac konecnem. Mam pocit ze som tehotna pol zivota. Ale je to super, lebo ked idem nieco vybavit a zbadaju moj pupik cez bundu, vsetci su ovela ochotnejsi a ustretovejsi. Inak dnes som si kupila tie klobuciky na bradavky. Nejake sa mi ale zdaju velke, tak snad sa mi prsia este doladia xixi 😀 😀 😀

amisa
autor
22. jan 2010

jane drzim palceky, ale zas na druhej strane predstav si moze to byt aj horsie naprikad keby ti bolo zle v lete.. v horucavach..sparne.. neboj vsetko vydrzis kvoli babetku, najdi si nejake veci co ti aspon troska pomozu, vyskusaj vseliake tie recepty babske a mozno nieco trosku zaberie. 😖

puclik nooo teda ja mam od gyn CS1 a od porodnika stale CS0 teda velmi tomu nerozumiem.. ale hadam to zle nieje. Neboj cokolvek sa uz stane a pojdes rodit aj hned, tak mala uz je OK. Kamoska rodila v 35tt pred vianocami a maly je teraz krasny a vobec nieje na nom vidno ze sa narodil mensi. A tie klobuciky som si aj ja vsimla, ze su nejake velke, ale potom som skusala ich stelovat ako bolo v navode a dalo sa. Avsak pocula som, ze su dve velkosti, ale nevidela som. S tymi ludmi ustretovymi, ano u prednostnej pokladne ked sa ozvem tak ma ja dochodkyne pustia, ale obcas sa mi stava, ze si niekto moje 107 cm brusko nevsimne. Alebo ako som vcera skonstatovala..putam pohlady SBSkarov najme v DM a bille, co mi je dost neprijemne. A to nechodim ako bezdomovec, alebo inak osuntelo oblecena, ale sportovo i slusne. ☹ 😉 🙂
uz si tehtone pol zivota ? hehehehehe .. posledne tyzdne pred porodom co budes robit? mas neico naplanovane? mne pomaha varenie🙂 a zehlenie a pozeranie Startreku ..hehehee 😀

puclik77
22. jan 2010

amiska, este mi prosim napis co je to ten monitor xixi. Som nejaka zabrzdena asik hehe. Som rada ze 35tt je uz v pohode, uz som aj ja kludnejsia ze by mala bola snad v poriadku. Aj ked este take 2-3 tyzdne by tam mohla vydrzat. Aj ked uz nemozem vobec spavat, lebo sa neviem ulozit. Inak mne su tiez tie klobuciky velke, tak uvidim, mozno kupim este inu znacku, ved to nebolo nejake drahe. Minule v bille uz zatvarali pokladnu a pokladnik mi povedal ze ked vidi moje brusko, tak ze ma este zoberie xixi. Inak by som sa musela premiestnit do vedlajsej šóry. Dnes som bola na urade, dat danove priznanie z nehnutelnosti a ked som pani poprosila ze to neviem vyplnit, videla moje brusko, tak sa len usmiala a v pohode vyplnila xixi. Ale minule ked sme boli na obede v cine, bolo tam vela ludi a tak sme cakali kym sa uvolni stol a taky mladi fagani prisli a isli si hned sadnut, ked sa uvolnoval stol. Tak som sa na nich ocapila aj s mojim pupikom, ze ci su slepi a ze by mohli byt ohladuplnejsi, ze ved aj ich polovicky budu raz tehotne, pokial zrovna oni nie su tepli xixi. Taka som bola zohriata, ze im urcite uz nechutilo hehe
Ja tomu vareniu moc nedam, lebo mna to strasne nebaviiiiii. Vobec tomu neviem prist na chut. Ja som skor kazdohodinovy konzument xixi A zacinam vymetat nase DVDcka, ktore mame.....letia ceske komedie a rozpravocky xixi

alzbeta.hod
22. jan 2010

ahojky smím se přidat?

amisa
autor
22. jan 2010

ahoj alzbetka 🙂 jasneee kolko pokusov s clostylom? pochval sa.. 🙂 ako prezivas prve tyzdne.

Puclik monitor..to su nejake elektrody ci co vtakych pasoch hore a dole na bruchu a monitoruju babetko a kontrakcie..teda aspon myslim, mudrejsia budem po tom. Viem ze z toho vychadza nejaky zaznam na papieri a ze pri nom musis skoro nehybne lezat co je dost neprijemne a trva dakych 40 min. 😎

akurat som docvicila a nejak sa mi spriecila vecera v zaludku, asi si som sa objedla ako prasiatko. 😅

alzbeta.hod
22. jan 2010

ahojky amisa: clostil jsem papala jen jeden cyklus, pak mi našel cystu. Tak jsem ho musela vysadit no a jsem těhu.... Jsme velký 2mm.

amisa
autor
22. jan 2010

heheeeheh taka perlicka este 🙂 , krasne..

alzbeta.hod
22. jan 2010

já se tak těšila na ms aby cysta odešla a ono nic. Pak 4 pozitivní testy, pozitivní krevní HCG a dnes i UTZ.

alzbeta.hod
22. jan 2010

Ami: můžu taky do vaší tabulky????

amisa
autor
22. jan 2010

jasne pozri ake udaje potrebujeme..a doplnim sakra..ale skleroza som .. jane a janana cakaju tiez.. ked amm naladu nepusti am muz ku kompu a ked je cas..tak som lemrava.. ale sup sup napravim to asi aj dnes

amisa
autor
22. jan 2010

dievcata ste tam.. ak mate doplnujuce udaje posli te mi ich.

alzbeta.hod
23. jan 2010

takže asi takto:

Alžběta.hod
clostilbegyt 1.měsíc
počet mimi zatím není jistý
pohlaví taky ne 😀
jména: Nikolka, Ladík
termín porodu zatím není
dětí 0
Mladá Boleslav

puclik77
23. jan 2010

amiska, to tak to som zvedava, ci sa aj monitoru dockam xixi. Inak ja mam stale tie falosne kontrakcie aj niekolkokrat cez den. Stvrdne mi na par sekund alebo minut brusko a pak to same prestane. Mas alebo si mavala aj ty take? Vytok mam tiez, ale taky ako na zaciatku tehu a neviem ci som ti pisala, ani streptokoka nemam nastastie, lebo keby bol pred porodom sa picha PNC a ja som na PNC alergicka, takze neviem co by mi mohli dat. Ty zatial nyst? Tvoj pokladik si svoje hniezdocko uziva do posledneho dna tusim 😉
alzbetka vitaj, sme radi, ze su tu nove tehulky!!! Hlavne sa teraz este mesiac a pol setri a po troch mesiacoch to zacne rychlo rychlo ubiehat a brusko rast. Pekne zatial mimiska opatruj a vela oddychuj!

jane86
23. jan 2010

a moje údaje:
jane86
clostilbegyt po laparce hned následující měsíc jinak celkem clostil 3 měsíce pak pauza pak laparka pak clostil a pak těhu
počet mimi 1ks 😀
pohlaví nevíme
jména: Honzík, a holčička ještě není jistá
termín: 28.8.
Malšice u Tábora

amisa
autor
23. jan 2010

Babule dakujem za udaje..prepisane a doplnene 🙂

puclik77
24. jan 2010

amis pozrela som doplnenu tabulku, no pekne pekne clostylky pribudaju 🙂 My porodime a zacina nova skupina tehuliek 🙂 Inak teba mala netlaci na mocovy mechur? Ja som si vcera musela lahnut, co som nemohla stat, lebo som mala pocit ze ten tlak je ako pri zapale moc. ciest. Potom to preslo, mala sa asi nejako posunula. Uz to je taky maly cvalik a to este nemame ani 3kg xixi.

amisa
autor
24. jan 2010

puclik a veru rozrastame sa a to pokial viem este niektore tehule sa k nam nepridali.. Takze tabulka by mohla byt aj vetsia.
Ze mocovy mechur? keby len.. Drzim peste aby ste si to enjak vykonzultovali ja uz len max par dni ale ty este asi dlchsie musis vydrzat. Dnes som si hodila tepu vanu a idem sa pohupkavat na fitlopte a skusim aj bicyklovat ..nech ju rozpumpujem..

amisa
autor
25. jan 2010

co vsetky uz rodite? nejak ticho