Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jane86
1. mar 2010

Ahojky.
Holky kolik se má přibrat v 1. trimestru a kolik ve 4 měsíci?

nanulik
1. mar 2010

jaj ja viem že som veľa zjedla ale ked som bola taká strašne hladná že ani neviem ako sa to vo mne stratilo 😀 a to som mala v pláne ešte dezert 😀 ale jedine keby som ho dala do kabelky 😀

puclik77
1. mar 2010

amiska, ani avion nepomohol a to som isla po schodoch na wc, nachodila som sa ako blazon a doma som este vysla na 4. poschodie peso a nyst. Mala sa tam zasprajcla zubami nechtami a povedala si, ze vyjde kedy ona bude chciet, nie kedy my si povieme xixi. Alebo ja uz neviem co moze zabrat. Asi iba doktor v stredu ju vypudi z domceka heheheh. Dufam ze sa mu neotoci ritkou, ze nikam nejde 😀
jane ja som v prvom trimestri nic nepribrala a v 4.mesiaci som pribrala 2kg. Zozala som pochvalu od doktorky, ze konecne aspon volaco. Ale je to individualne. Niekto priberie uz v 1.trimestri 3,4kg a je to tiez v norme, lebo potom uz pribera iba pomalicky
nanulik ty si tusim jedlik ako ja xixi. Ja si tiez rada pochutim. Teraz mam napr. obdobie tresky a lososa. Idem sa po treske zblaznit 😀 😀 😀

nanulik
2. mar 2010

normálne so aj dostala chuť na tresku. mnam 😅

puclik77
2. mar 2010

nanulik a to kupujeme taku specialnu, nie vela majonezy, ale vela tresky. Da sa aj samotna jest. 20dekov mam na jeden sup mnami mnam. 😀 😀 😀

nanulik
2. mar 2010

puclik čo robíš doma 😀 😀 😀 ked som mala ráno chuť na tresku tak som si dala na ranajky chleba s nutelou 😀 to je rozdiel. ale teraz som bolu u dr. lebo som včera špinila tak som sa bála a nechcela som riskovať. predpísal mi dufaston že asi mám nejaký hormon nizky. a že mám oddychovať. tak aj budem 😉

puclik77
2. mar 2010

nunulik ja som tiez asi mesiac brala dufaston a vsetko bolo v pohode. Tusim do konca 3.mesiaca. Co robim doma? Nooooo furt sa rozpravam s bruskom. Vcera vecer ma mala tak kopala, ze som uz zvysila hlas. Ze ked chce robit cirkus, tak vonku, nie na mojich trieslach a mocovom mechury. To boli uz take supy, ze fakt boleli. Chodila som cikat kazdych asi 5 minut. Mala som pocit ze je uz tak nizko polozena, ze jej hlavicka vykuka. Normalne som si musela podvihnut brusko, aby tak netlacila. Zajtra sa uz asi neozvem, lebo nastupujem medzi 7-8 do nemocnice. Dufam ze ked sa ozvem, tak uz s balickom v postielke. Zacinam sa toho porodu bat jak cert, ale chcem to mat uz za sebou. Uz mi aj drahy povedal, ze mam to brusko uz fakt velke.
Baby drzte mi palce!!!

nanulik
2. mar 2010

no ved už je na čase. inak zajtra má moj tatino 54 tak budem oslavovať detským šampusom jeho narodky a aj tvoje šťastie. hlavne aby to vyšlo 😵

puclik77
2. mar 2010

nanulik, sak ten datum sa mi paci, tak dufam ze sa bude pacit aj nasej Tianke 😀 Ja by som si veru dala aj normalny sampus...to je tiez teraz moje oblubene. Pohar sampana s jahodkami. Jahodky vyjem a sampano mam na cely vecer 🙂

amisa
autor
2. mar 2010

caute baby..
puclik no teda chuda moje drz sa, ale neboj na boleest sa rychlo zabudne a malinka bude stat za to. 😀 budeme na vas dve mi dve mysliet. hlavne nech je to rychlo za vami.
nanulik nutela? mnaaaam ako by som si dala.. ale pri malej este nemozem riskovat , ze co to snou spravi.
jane..kolko treba spravne pribrat? to ani srnky netusia ale celkovo do 15-20kg. ja som pribrala 12 do porodu a ostali mi 3 a to sa mi prsia fakt velmi naliali na 3. 4. den mliekom.

jednave
3. mar 2010

Ahojky všechny těhulky, můžu za vama? Já se totiž možná za 11 dní přidám do skupiny těhulek, to jdu totiž k doktorovi, aby mně potvrdil, že mé 2 čárky na testu jsou skutečně těhu🙂
Sice jsem taková poloviční clostilka, ale clostil jsem ani nezačala užívat, bo jsem v pondělí našla //.
Byla jsem ¨z toho v šoku, bo já nikdy neměla MS bez hormonů, měla jsem pořád cysty a teď toto. NO, a v pondělí jsem šla k MUDr., bo jsem byla 43 DC a MS jsem opět nedostala, ale to je u mě normální, ale bolelo mě břicho, tak jsem myslela, že je to opět cysta. On mně řekl, že cystu nemám, ale mám vysokou sliznici, prý jestli jsem dělala test,tak jsem mu řekla, že minulý týden, ale že byl negativní. MUDr. mně teda řekl, že mně konečně napíše můj vysněný clostil, který jsem pořád nemohla užívat kvůli cystám a píchne mně agolutin. Sestříčla, ale agoulutin neměla u sebe, tak jsem si pro něho musela do lékárny a zrovna si vyzvedla i clostil a nedalo mně to a koupila si i test.Test jsem si ještě udělala na WC než jsem šla zpátky do ordinace a byla jsem v šoku, byly tam //.
Myslela jsem, že omdlím radostí, tak jsem letěla za sestrou, ta šla za doktorem a prý, ať přijdu AŽ za 14 dní a udělá mí ultz. To je nejdelších 14 dnů v mém životě, mám hrozný strach, jestli to není mimoděložní těhu, nebo co já vím... POdle všecho bych měla být ve 3 týdnu.Chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s mimoděl. těhot?
Mně jako nic tak není, jen mně trošku boli břicho, chodím často na wc a mám bílý, někdy ntrochu nažloutlý výtok. Ale přesto mám strach, bo ještě nevěřím, že by mě potkalo takové štěstí a byla bych normálně těhotná 😉

amisa
autor
3. mar 2010

jednave gratulujem a veeeelmi drzim palce. Pocuvaj to znie ako z filmu len tak tak sa vyhnut injekcii.

amisa
autor
4. mar 2010

baby puclik je uz asi v nemocnici a mozno uz ma cipok a caka na Tianku.. som zvedava kedy pridu domov.

nanulik
4. mar 2010

ahoj amiska tiž som už na nu myslela 😉 dúfam že všetko pojde ako má a budú obe zdravé 🙂

jednave
4. mar 2010

Amiska, děkuju moc. Jo,jo,máš pravdu, je to fakt jak z nějakého fimu 🙂

jane86
4. mar 2010

Ahojky, také na ty dvě holky v nemocnici myslím, určitě budou v pořádku.....
A jak se máte? Já pořád zvracím, začínám mít strach, že to nepřejde 😢

amisa
autor
5. mar 2010

jane no teda male ta dobre potrapi, ale neboj aspon budes pekna stihla 🙂 Nic ti a to nezabera? chuda
Inak ako sa ma male?nahod nejake fotky nech vidime brusko

jednave a co ako sa citis?

nanulik veru dufam aj ja, ale uvidime buduci tyzden alebo az ten dalsi ked pridu domov, hadam sa cim skor ozve.

Misa mame celkom fajn, na babetkovske pomery. Dnes tu kocikuje svokra 🙂 tak mam chvilku cas na upratanie a pranie a citanie netu 🙂

jednave
8. mar 2010

😀 😀 Ahoj Amiska, no zatím se cítím dobře, minulý týden jsem byla asi tři dny šíleně unavená a trochu mě bolelo břicho,jinak nic no a včera mě trochu zase bolelo břicho a byla jsem děsně unavená 😀 Ale jinak žádné těhu příznaky nepoci´tuju i bílý výtok se zlepšil, už ho nemám tak moc. Těhu čárka je oproti minulému týdnu silnější. Ale pořád mám takové myšlenky, že je to ještě třeba cysta nebo kdoví co, ikdyž cystu mně lékař s jistotou vyloučil, už aby bylo pondělí za týden.

amisa
autor
8. mar 2010

jednave ved hod nejake fotky do albumu nech mame prehlad 🙂

jednave
8. mar 2010

Amis, to myslíš jako fotky čeho? 😀 Těhu testů? 🙂 Těch mám udělaných už hodně, ale buď jsme je vyhodila, nebo už vybledly 🙂

amisa
autor
8. mar 2010

jasne testikov, hod dajaky..nech viem aky to ma zaciatok

nanulik
9. mar 2010

babule tu je stále nejako mrtvo 😒
amiska sa venuje drobcovi a predpokladám že už aj puclik a nezostáva čas, ale ved ak boh dá tak sa toho dočkáme aj my čakateľky 😉 hlavne nech sme všetci zdraví 😀 papa

amisa
autor
9. mar 2010

nanulik no ja to tu citam par krat denne.. puclik je asi este v nemocnici alebo hadam uz ich dnes pustili aj domov. Zatial sa neozvala ved uvidime.. dufam ze su obe zdrave. Nanulik a ty c? pochval sa co nove ?

amisa
autor
9. mar 2010

nanulik pekne nove fotky🙂 teda bude aj svadba? 😉 😀

nanulik
9. mar 2010

no tak čo nové? stále vela učenia 😒 a vôbec sa mi nad tým nechce sedieť lebo vybavujeme úver a chceme kúpiť domček a ja už mám jeden vyhliadnutý a už premýšlam ako ho prerobíme a zariadime 😀

svadba bude, ale až o pár rokov. teraz na to nemáme korunky. prstienok som dostala asi pred rokom ale o svadbe zatial nerozmýšlame. ja som rozvedená takže by to bolo len na úrade a iba najbližšia rodina, ale aj to bude stáť nemalé paniaze.

puclik77
9. mar 2010

ahojte maminky/tehulky, hlasim sa spat 🙂 3.3. sa nam o 20:55 narodilo krasne dievcatko Tianka. V nedelu nas pustili domov, ale neprihlasila som sa skor, lebo stale mam akosi vo vsetkom zmatok a neviem si rozdelit cas. Vsetko sa toci okolo nasej princeznej a kedze nemozem este velmi sediet, tak som sa k PC moc nebrala 😉
Porod bol v skratke asi takyto: 3.3. ma hospitalizovali, lebo sa malej nechcelo na svet. O 11:30 som isla na oxytocinovy test ci su moja maternica a babo pripravene na porod. To mi zaroven spustilo slabe nepravidelne kontrakcie a otvorila som sa z uz 3 na 4 cm. o 15:30 mi dali cipok na zmaknutie krcka a spustilo mi to pravidelne dost silne kontrakcie kazde 3-4minuty. No poviem vam uz toto som mala co robit predychavat a to mal byt este len zaciatok. O 18tej ma brali na porodnu salu, dali klistyr a o 19:45 mi prisli pichnut epidural. Asi to bolo super pichnute, lebo kontrakcie som citila ako tvrdnutie bruska a tlak, ale bolest som citila minimalnu. Okolo stvrt, pol deviatej som zacala citit strasny tlak, zavolali mojho lekara a ten zahlasil ze rodime 🙂 Mala sa narodila 20:55 s riadne donosenymi mierami 3640g a 51cm 😀 Na sitie mi este pridali epidural, cize aj sitie sa dalo vydrzat. Ale to som uz mala malicku vedla seba v postielke, cize som to sitie ani nevnimala, lebo som mala oci len pre nu. Vsetci jej v nemocnici hovorili buchticka ale syslik, lebo ma licka ako keby mala v kazdom parenu buchtu xixixi. No je proste nadherna 😀 😀 😀
Dakujem ze ste na mna mysleli a drzali mi palce!!!!! Urcite sa zase ozvem a dam vediet ako sa mame. A ked konecne nabehneme na nejaky rezim a budem si moct konecne aj normalne sadnut, tak budem mat viac casu aj na net a tak celkovo. Opatrujte sa 🙂

puclik77
9. mar 2010

aj nejake fotecky som prave pridala 🙂

amisa
autor
9. mar 2010

ouclik gratulujem uzasne.. si mala asi aj celkom fajn porod.. djte sa dokopy cim skor aby si nam nieco nove napisala cim skor. Mala je fakt krasna buchticka lickata 🙂 😉

jane86
9. mar 2010

Ahojky. Puclík mooooooc gratuluji ke krásné zdravé holčičce. 😉
A já mám problémek. Od 10:00 hod. Cítím jakési bolesti v podbřišku. Nejsou to křeče spíš jako když byla silná ovulace. Nejvíc to bolí když sednu nebo zatlačím. Mám trochu strach . Moje doktorka bude až zítra takže jí zavolám až zítra. Měli jste to někdo někdy také??????

nanulik
10. mar 2010

dobré ránko puclik gratulujem a prajem vám obom vela zdravia a celej rodinke šťastie a pohodu 🙂