Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

prdecek
4. jún 2009

ahojky holky,

já docela dobrý, akorát mi je teďka ráno trochu špatně. Včera jsem byla na výletě v Olomouci a pak jsme jeli pro jahody, sem se jich nerázně přejedla 😀 ještě mám aspoň 2kg v lednici. Budu asi dělt dřeň. 🙂

mannerka
4. jún 2009

dobre ranko baby,

prdecek,
no ja mam jahody v chladncke stale, 2 tyzdne som ranajkovala iba tie, nic ine som nemohla (este banan obcas).
Teraz to uz mam ako taku dobrotku. Ale je fakt ze za cely moj zivot som asi nezjedla tolko jahod ako ked som tehu 😀
Tu dren by som si dala 😉

Inak som si kupila taky olejik na strie v tehotenstve v DMke. Nikdy som nemala rada oleje, ale tento som skusila ( kedze na ten krem Elasti Q mam nejaku alergiu) a som strasne spokojna. Dufam, ze bude aj ucinny 🙂

kri
4. jún 2009

Krásné poledně těhulky! 😵

Já jsem se zase celý začátek těhu cpala melounem, po vodě mi nebylo nejlíp, tak jsem do sebe takhle alespoň něco dostala. No a teď jsem přesídlila na jahody a úplně naposled na třešně! 😉

Man - ten olejíček jsem si taky koupila a je super. Ségra ho používala a byla s ním spokojená.

lenka_bohousek
4. jún 2009

Dobrý večer moje nejmilejší těhulenky 😵
Chci vám a vašim miminkům popřát hezkou dobrou noc a jak tak čtu o jahodách, melounech atd., tak si musím otevřít aspoň hruškový kompot 😀

Amiska, soni za námi zatím nepřišla, ale určitě se objeví 😉 A hlavně doufám, že brzy tady bude s vámi jako těhulka 🙂

Mějte se krásně 🙂

amisa
autor
5. jún 2009

ahooj ako baby? ktora uz nakupila prve tehotenske oblecko? 😉

katuska15
5. jún 2009

ahojte.Amis ja este nemam nic,lebo aj tak len v posteli lezim,stale mi je tak hnusne zle 😝 😝 😝 Ked mi to povoli,tak uz aj idem na nakup,sak ja mam vsetky tricka take,ze po pupok... 😅 to by sa mi uz asi moc nehodilo...Ty uz nieco mas kupene???

katuska15
5. jún 2009

Amis Tebe nic nie je??? 😕

katuska15
5. jún 2009

Tak to si potom stastna osoba,len nech Ti to vydrzi... 😉

katuska15
5. jún 2009

A kedy to ides na to sono???Uz to mas asi zachvilocku,ze? 😵 drz

amisa
autor
5. jún 2009

katuska..mne je zle uz od soboty kadzdy den.oblecko nosim uz vetsie teda aspon nohavice (po mame) ale vyzeram v nich hrozne tak uvazujem nad tehu gatami..alebo presedlam uplne len an saty a sukneaz do jesene. Keby taka hlupa zima nebola sakra.. Na prve vysetrenei idem vo stvrtok ..uz sa mi to krati.. sa bojim aj tesim..dnes am velmi potesil ten 8tt pri mojom mene. A Ty ako Kati?

Baby z akych miest ste? Ja som z Ba

jzizala
5. jún 2009

🙂 ahojky jsem tady jen na skok. v pondělí jsem byla na utz a už jsem viděla mimíska ,měl asi 4 mm a krásně mu bylo srdíčko. No skoro jsem se rozbrečela. Je to nádhernej pocit

kri
5. jún 2009

Ahojky holky. Tak já už jsem nakupovala, byla jsem na dovče v Londýně (mám to v albíčku).Snažila jsem se o neutrální, ale doufám, že v úterý už třeba budeme vědět co čekáme! 😉 Na kluka mám spoustu věcí po ségře, ale tajně doufám, že by to přeci jen mohla být holčička! 😵
Pořád si říkám kolik je času, ale doteď to tak rychle uteklo, tak abych se pak nedivila. 🙂 Taky už pokukujeme po kočárku, připadám si jak blázen, když se za každým, který potkám otočím. 😅

Jinak já jsem z Prahy, ale teď už skoro 3 roky bydlíme v Poděbradech, kde asi už i zůstaneme.

jzizala
5. jún 2009

tak amisa atˇti to sono také dobře dopadne , je to super zážitek

kri
5. jún 2009

Tak až teď jsem si to přečetla pořádně a teprve si všimla, že to bylo těhu oblečení. 😅 😀 No nevadí. Já mám celou výbavu od kamarádky, ale zatím jsem do něj nedorostla. Pořád se vejdu do normálního oblečení, ale vše mám pod břichem. Teď jsem si teprve objednala těhu jeansy a chystám se koupit ten těhu pás, aby mi netáhlo na záda. 🙂

kri
5. jún 2009

jzizala - moc gratulujike krásnému mimískovi a k srdíčku. 😵

katuska15
6. jún 2009

ahojte...baby ja dnes asi pojdem na gyn. pohotovost,mne je strasne zle,stale grckam,prehana ma, chudnem som slaba...pojdem im povedat co je vo veci,a nech mi daju nejaku infuziu...je to strasne...ja sa uz chcem konecne poriadne najest,uz nenavidim piskoty a suche rozky... 😢 😢 😢 a aj tu hnusnu vodu"Lucka alebo Drobcek"pijem mineralku...az vam nebudem dlhsie pista,tak si ma tam nechali...
JZIZALA teskam sa s tebou... 😵

katuska15
6. jún 2009

Amis ja som z TO...

amisa
autor
7. jún 2009

Katuska.. drz sa .. jasne chod nech to s tebou poriesia..musis dobre papat a nie stale vracat a prehant ta.. budem na teba mysliet.

Inak mne je zle poriadne iba tyzden.. (vzdy zhruba od 11.00 pokim nejdem spat, malo kedy od rana).. a uz mi to poriadne lezi na nervy..Katuska obdivujem ze si to tak dlho vydrzala neist k lekarovy .. muz si vcera aj dnes prazil cigansku a ja som sa odstahovala na balkon.. nastastie nevraciam..len ma napina toci sa mi hlava. Beriem si zajtra dovolenku..

jzizala.. gratulujeeeemmm 🙂 este raz

bavili sme sa o obleceni a o podprsenkach.. ja som sla hore o dve cisla.. a zistujem ze bez pdprsenky ma vsetko boliii. Inak nechapem z coho tie dve cisla ved jem ako decko..aj polievku na dva krat.

kri chutne topanocky si nakupila 🙂

amisa
autor
8. jún 2009

Baby ste na PN-kach alebo sa ako ja trapite v robote?

kri
8. jún 2009

Ahojky těhulky,

amisa, já se zatím trápím v práci, ale už bych chtěla zůstat doma. Dojíždím z Poděbrad do Prahy a navíc už mám plné zuby šéfové. 😠 Zítra jdu na tu KO tak se chci domluvit s doktorem, říkal, že až budu chtít, tak mi PN napíše. 😉 A dneska se mi tááááák nechce pracovat. 😝

katuska, tak jak, byla jsi na té pohotovosti? Doufám, že ti něco poradili a bude ti líp!

Holky včera večer jsem poprvé cítila pořádné pohyby mimča! Tedy spíš to vypadalo, že tam má diskotéku! 😀 Je to zvláštní pocit, ale super! 😵

prdecek
8. jún 2009

ahojky holky,

jak se vede???? já smažím v troubě kuřecí řízky, už se na ně těším 😝 😀

jinak zítra jdu už na kontrolu a ultrazvuk 😀 😵 😵 😵 taky dostanu těhu průkazku.

Kri gratuluju k diskotéce 😀 😵

amisa
autor
8. jún 2009

kri gratulujem.. 😎

luuca2
8. jún 2009

Ahoj holky.
Kri, taky gratuluju k pohybům. Už aby jsem všechny ten pocit zažily 😀 .
U nás už nevolnosti pomaličku ustupují. Ale někdy nás to teda přepadne, ale už to není tak hrozné. Tak už se to snad bude pomaličku vytrácet.
Co by se pro prcka nevydrželo. Přeju vám holky ať Vám je taky líp a líp.
Prdečku, tak ať Ti zítra všechno dopadne dobře.
Já jdu na kontrolu ve středu a čeká nás UTZ.

kri
8. jún 2009

Holky díky! Jsem moc zvědavá na ten zítřejší UTZ a co mi Dr. řekne a hlavně se těším, že po 5 týdnech konečně zase uvidím mimíska! 🙂

prdecek, tak řízek bych si taky dala! 😀 Tak to taky uvidíš zítra mimíse.

katuska15
8. jún 2009

Ahojte baby...tak som tu...ano bola som tam,ale sparavali sa tie sestricky ku mne ako k ciganke,normalne som sa tam rozplakala 😢potom prisiel lekar som mu povedala,ze co je vo veci,tak ma pekne skontroloval,urobil sono a ze babatka su v poriadku,srdiecka im biju,tak som natesena.... 😅o tie sestricky pritom vedeli,ze som aj ja sestricka,a len si tam zo mna robili srandu,ze aj tak mi nic nepomoze,a ze v tehu je to normalne...jaj chudiny spatne 😠 😠 😠 no ale potom doktorko mi dal infuziu,a ked mi ju tie kravy pichali,tak podoktli,ze:no tak dame vam infuziu,aby ste uz konecne zacali priberat...no noz sa mi vo vacku otvaral...no ale uz mi je tak da sa povedat,ze o nejake 1% lepsie,viac nie,a tiez vsetko papam na 3 krat... 😀Ale hlavna vec ze deticky ziju...

katuska15
8. jún 2009

Kri supeeeer gratulujem...aj ja cem diskoteku... 😅 no ale ja budem mat asi poriadnu...ja si uz teraz tak hovorim,ze ked mi je na grc,tak to sa deticky urcite nahanaju... 😀

katuska15
8. jún 2009

A dnes bola 1. noc co som sa budila a chodila stale na zachod...baby aj vy mate taky strasny vytok???

katuska15
8. jún 2009

Amis ja teraz cerpam dovolenku a od jula idem na PN,ja by som to jednak v praci nezvladla a po druhe mam rizikove zamestnanie,tak asi tak...

mannerka
8. jún 2009

caute baby 😉
katuska, to je neuveritelne, ako sa k tebe zachovali 😠 Ale hlavna vec, ze lekar bol mily a dal ti infuzku, hadam sa ti polepsi 😉
A povedal ti preco mas taketo zle stavy?

Ja chodim cikat od zaciatku tehu v noci aj 2 krat 😒 Pred tym som na wecko nikdy v noci nechodila...
A vytok? No mam taky biely, ale nie zasa veeelmi vela, ale mam. pred tym som taky nemavala.

saxana2007
8. jún 2009

Ahoj holky ja jsem tento měsíc poprvé měla clostil. 3.6. byla podle testu ovulka tak jsme se snažili. Je tady někdo u koho byl hned první měsíc s clostilem úspěšný?