Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

katuska15
9. jún 2009

Ahoj saxana.Tak nam sa podaril az 2. cyklus,ale vacsinou to tu babam tiez povychadzalo 2. 3. cyklus,ale ty mozes byt vynimka,ze to tebe to vyjde na 1. krat.Drzim palce...

katuska15
9. jún 2009

Nie nepovedal,ale pravdepodobne mi to sposobuju velmi vysoke hodnoty Hcg,kedze cakame dvojicky...a vies pre organizmus je to sok... 😅

kri
9. jún 2009

Ahojky těhulky, tak jsem po kontrole. Prcek je už pěkně velikej, nevím přesně, ale cca 20 cm. Bohužel byl napříč, takže nemám fotečku, nevešel se do obrazu celej a pohlaví taky nevím, vystrčil na nás prdelku. 😉 Jinak je vše OK a na kontrolu až zase za 5 týdnů. Jo a od července nastupuji na PN, naštěstí s neomezenými vycházkami. 🙂

Katuska, tak to jsem ráda, že ti trochu pomohli, jen ty sestřičky by občas opravdu zasloužily! 😠 Vy čekáte dvojčátka, tak to je super!

saxana, nám to vyšlo hned na poprvé a to měl manža opravdu špatné spermio (85 % defektních spermiií) a doky nám doporučovala, že když to nevyjde teď, tak IVF! 😉 Ale šli jsme rovnou na IUI, právě kvůli tomu spermiu.

amisa
autor
9. jún 2009

katuska fakt tie sestricky boli "velmi mile" keby ti neskor nemali pichat infuziu tak by im bolo treba asi nieco povedat, ked maju trepat kraviny nech radsej mlcia.

kri gratulujem asi pekne rastie.. a asi sa jaj dost hybe.. co bude robit ked sa narodi? atletiku? 😀

kri
9. jún 2009

amisa, jj tak to by mě taky zajímalo! 😀 No snad se teď vybouří a až se narodí, už to bude jen hodné a klidné miminko! 😎 Ale moc tomu nevěřím. 😀

a1211
9. jún 2009

Ahoj holky,mám na vás dotaz🙂také jsem dostala od dr. Clostyl mám ho brát od dalšího měsíce, chtěla jsem se zeptat, je tady někdo z vás komu zabral, i když předtím neměl MS? Mám ji totiž jen po Agolutinu, na který každý měsíc chodím, takže nez injekce by Ms vůbec nebyla a mám strach jestli Clostyl zabere i když mám takový nepravidelný cyklus. Z hormonálního profilu mi nic nenašli, takže zatím nevím kde je chyba. Moc děkuju za odpovědi

kri
9. jún 2009

a1211 - já jsem taky měla MS silně nepravidelnou, párkrát to došlo samo a pak třeba až po 2 měsících, takže jsem taky musela chodit na vyvolávačky. A clostil mi zabral hned na poprvé - viz. moje odpověď Saxaně.

a1211
9. jún 2009

děkuju kri, a ovu jsi měla předtím nebo taky ne? Asi ne, když jsi neměla MS, že? takže hned na poprvé jsi dostala díky clostylu ovulaci a byla jsi těhotná? tak to jsi mě aspon trošku uklidnila, a jestli se můžu zeptat, přišli ti na nějaký problém proč nemáš MS bez vyvolávačky?

petkula
9. jún 2009

a1211, taky jsem nemela menstruaci - po vysazeni antikoncepce. Hormonalni profil byl jakz takz v poradku, jen testosteron mirne zvyseny. Doktor na mne zkousel ruzne leky (utrogestan, agolutin) nic nezabiralo a tak jsem ho zmenila.
Ten novy mi nasadil Clostilbegyt a hned prvni cyklus se mi podarilo otehotnet (meli jsme ale temer kazdy den pohlavni styk 😉 a taky jsem si merila bazal. teplotu.

a1211
9. jún 2009

ahoj petkulo, tak to je fajn slyšet, že nejsem úplně ztracený případ, dr.mi hrozí IVF, mám ted ty 3 měsíce na vyzkoušení Clostyl, a to je mi teprve 24:(a tobě nezabíral ani agolutin petkulo? Po čem jsi teda MS dostávala?

afrika
9. jún 2009

ahojte,
tiež som otehotnela po clostilbegyte, ale o mimino sme prišli. teraz sa opäť pokúšame, zajtra idem na UTZ, lebo som mala nízku sliznicu maternice. lekár mi dal na nu lieky, tak uvidíme. dúfam, že to bude ok.
menzes u mňa tiež nepravidelná. teraz beriem aj duphaston a ani po ňom niekedy nedostanem. som rada, že su tu osôbky, ktoré sú na tom podobne.

mannerka
9. jún 2009

caute kocky,

saxana,
mne clostil zabral na 2x 😉

katuska,
to je fakt ze dvojicky nie su sranda a to hCG vie narobit peknu sarapatu, ale to zvladnes a za par tyzdnov bude vsetko OK 🙂

kri,
gratulujem k pozitivnym spravam z kontroly 😵 Mimi sa ma u teba v brusku dobre 🙂

a1211,
ja ti neporadim, ja som MS mavala pravidelne, mne vsak chybala ovulka 😒 Ale clostil to napravil 😉

a1211
9. jún 2009

Ahoj Afrika, a kolik jsi měla sliznici, když jsi začala clostyl brát? Já mám 6 mm, a ptala jsem se jestli není moc nízká, dr.mi řekla, že to tak zatím necháme,ale mám strach, že se mimi neudrží:(nechce mi na to nic jiného dát, jen ten clostyl

afrika
9. jún 2009

ja som pri 6mm po prvý krát otehotnela, tak neboj 😉

afrika
9. jún 2009

ja beriem od 3 do 7 dňa cyklu clostyl, potom UTZ, doktor mi pichne pregnyl na presné vyvolanie ovulky, naplánuje pohlavný styk a potom beriem duphaston. zajtra sa ukáže či môžme ísť tento mesiac na insemináciu. som z toho dosť nervózna. koľko sa už snažíte a 1211?

afrika
9. jún 2009

na psychiku je túžba po dieťatku dosť ťažká. asi to pozná každá z nás.

a1211
9. jún 2009

afrika, ale o mimi jsi přišla jak jsem správně pochopila, ne? To mě moc mrzí:(a právě si neumím představit, že bych konečně otěhotněla a o mimi přišla jen kvůli tomu, že mi dr.nedala nic na zvýšení sliznice. A u tebe je jaký problém, že nemáš MS? Mě pořádně nikdo ani neřekl v čem mám problém:(

afrika
9. jún 2009

robili mi hormonálne testy po celý mesiac, tam boli len nejaké malé odchýlky, takže vôbec neviem ani ja sama ani doktori. chodím do centra asistovanej reprodukcie. teraz mi dal prvý krát lieky na sliznicu, lebo som ju mala len 4 mm a 3 dozrievajúce folikuly. ty berieš clostil od ktorého dňa a koľko tabletiek denne?

afrika
9. jún 2009

sliznica ti ale pri otehotnení bude ďalej rásť. ja som mala pred otehotnením 6 mm a po ňom 11 mm

mannerka
9. jún 2009

a1211,
a hormonalny profil ti robili? Hormony mas v poriadku?
Mne napriklad z HP zistil, ze mam malo luteinizacneho hormonu, takze mi nepraskali folikuly a nebola ovulka 😒

afrika
9. jún 2009

mannerka a čo ti robili, aby ti spustili ovulku? mne pichajú pregnyl.
blahoželám k miminu

a1211
9. jún 2009

já mám brát clostyl od dalšího týdne, zítra si jdu na vyvolávačku Agolutinu a od 3 dne MS do 7 dne budu brát Clostyl, zatím prý jednou denně a další měsíc dvakrát denně. Já mám v hormon.profilu akorát nižší FSH, ale to prý zase tak nevadí říkala dr, takže vůbec nevím . a tobě MS chodí po čem? Taky chodíš na agolutin nebo máš nějaké léky?

afrika
9. jún 2009

chodila som na injekcie, ale v tomto sanatóriu preferujú duphaston cca od 16 dňa cyklu-podľa ovulky. ten budem brať aj po otehotnení-ak sa podarí. slúži na udržanie tehu. menzes mi veľa krát neprišiel ani po tíchto liekoch, lekár hovoril, že to môže byť spôsobené cystami, ale sám si nie je istý. koľko sa snažíte o mimino? manžel bol na nejakom vyšetrení?

afrika
9. jún 2009

ty menzes sama od seba nedostaneš vôbec? ja asi tak na 50 deň cyklu ☹

lenka_bohousek
9. jún 2009

Ahoj zlatíčka moje nejmilejší, jak se máte? Jdu k vám načerpat energii a pochytit trochu těhu bacílků, moooc je potřebuji. Včera jsem trochu špinila, dneska ještě dopoledne a teď už zase ne. Teprve v neděli večer jsem vzala poslední utroš, dneska jsem 27DC a bojím, bojím, že to zase nevyšlo 😢 A přitom tak ráda bych tu byla s vámi 🙂

Man, jak se má tvůj brouček? A necháte si říct pohlaví, až to půjde zjistit?

Kri, tak váš drobeček už na vás takhle odmala vystrkuje prdelku, to je teda lumpík 😀

A vidím u vás nové tváře a nejsou ještě těhulky. Tak kdybyste holky chtěly, tak za námi přijde do clostilek snažilek 🙂

a1211
9. jún 2009

duphaston jsem taky měla bohužel mi nezabral, MS prostě nepřišla, takže jsem musela zase na Agolutin, dr. mi řekla, že mi prostě duph.nezabírá a že budu chodit na injekce, že to nevadí, akorát, že to tak tělo nepřipraví dobře jako duph. sama od sebe MS nemám a nikdy jsem neměla, brala jsem na to HA asi 8 let a to bylo v pohodě, ale jakmile jsem ji vysadila před 2 rokama tak MS není, čekala jsem půl roku a nic, takže chodím na vyvolání a zkusím ten clostyl na ovu, protože samozdřejmě žádnou nemám:(manžel má spermio v pořádku, byl tam než mi dr. napsala ten clostyl, takže problém je jen ve mě, jinak prášky neberu už tak 2 roky, a z toho se snažíme tak rok, ale ovu není takže snažení je jaksi na nic🙂

mannerka
9. jún 2009

afrika,
mne zabral clostil, velmi dobre som na nho reagovala uz na 1x.

Pred tym mi ani foliky nedorastali ( max 14mm a potom sa vstrebali, ziadny nepraskol ☹ ). Po clostile mi 1x narastli az cez 20mm ( nepamatam si uplne presne ) , ale nepraskli.
Na 2x mi dorastli foliky a aj praskli - hoci Dr to na utz nevidel a mysleli sme si, ze ovulka nebola. Aj ked podla BT to vyzeralo ze hej. Kazdopadne som sa rozlucila s otehotnenim ten cyklus, zurovala, cestovala, priprvovala sa na novy cyklus s clostilom a cakala na MS...no a ona uz neprisla 😉

a1211,
no mne sa velmi nezda, ze nizka hladina FSH je ok, ved ten ti stimuluje rast folika a ked ten nedorastie, nemoze prasknut a vajko sa neuvolni - tkaze ziadna ovulka a mozno preto ziadna MS, nie? 😕

afrika
9. jún 2009

ja som ovulácie tiež nemávala a bez liekov ani nemám. preto mi pichajú pregnyl na spustenie ovulácie. moc sa obávam zajtrajška, že zas budú len zlé správy.
ja som 1 x otehotnela tiež pri prvom balení clostillu no teraz zatiaľ nič.

mannerka
9. jún 2009

ahoj leniiii 🙂
hned takto na uvod posielam tehulkovske virusiky ***********************************************
Poriadne zhlboka sa nadychni, nech su sup sup v tebe 😀

Nesmut zatial, uvidis ako to dopadne, podla mna spinenie este nic neznamena, stale to moze byt tehu spinenie a to zvlast, ked je este pred terminom MS 😉
Budem na teba mysliet a drzat palce, nech to vyjde! 😵

a1211
9. jún 2009

Ahoj mannerka, taky gratuluju k mimi🙂horm.profil mi dělali a dr.mi jen řekla, že mám vše ok, prý nic co by bylo do očí, jen že mám trošku nižší FSH, ale to prý je lepší, než kdyby byl vyšší, a víc mi k tomu neřekla, takže asi kdyby tam něco bylo tak by to snad řekla....