Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

mannerka
19. máj 2009

ahoj amisa,
urcite sa pridavam, ved za moje tehu moze urcite aj clostil 😵
Musime povzbudit vsetky kocky, ktore zacinaju s clostilom a maju pochybnosti 🙂

Verim, ze to vsetky uspesne dotehulkujeme az dokonca (klop-klop na drevo 😉 )

jastrab
19. máj 2009

Ahojte,
tiez sa chcem pridat a dodat nadeje, nam to vyslo po 2 cykloch clostilu prave v tom cykle, kde som ho brat nemala 😲 (kedy som s tym ani nepocitala, vynechali sme folikulometriu, aj povinne snazenie a pod. psychicke bloky) ....Dr. mi potom povedal, ze ucinok lieku je ako chvost komety a moze "slapat" aj 2 mesiace po dobrati. Drzim vsetkym palce a verte, zazraky sa deju 😉

ps: dnes mam presne 9 tt

mannerka
19. máj 2009

jastrab,
ja som zostala tehu v 2.cykle uzivania clostilu a tiez to bolo take "zazracne" 😵

Na poslednej folikulometrii mi Dr povedal, ze mi sice narastli vajicka, ale nepraskli a iba sa vstrebavali. Takze som sa v den "ovulky" na to vykaslala a vobec som to dalej neriesila. Zurovala som, cestovala som a ked mi meskala MS uz treti den, tak mi to nedalo, testla som a nasla // 🙂

Kym mi z krvi nepotvrdili, ze som tehu, tak som tomu nemohla uverit 😀

amisa
autor
19. máj 2009

Ahojte tak ja som velmi cerstva.. druhy cyklus colstylu... moj prvy normalny cyklus po 8 mesiacoch od dobratia antikoncepcie a sup vyslo to.. sme len v 14 dni.. takze uuuplne na zaciatku.. drzte nam palce..
vyslo vam aj viacnosobne tehu laebo mate len po jednom? drzim nam vsetkim palceky 🙂

lenka_bohousek
19. máj 2009

Ahojky Amisa a Man, tak vás jdu pozdrav do nové diskuze a doufám, že brzy už si tu budu povídat s vámi 🙂
A určitě se připojí i Wolfi a Moa a Mája a Papus a všechny milé clostilky-snažilky 😵

prdecek
19. máj 2009

ahojky tak jsem tu, akorát to není u nás na českém koníkovi, amisa napiš adminovi ať to tam taky dá 🙂

Jinak nám se povedlo 3. cyklus s clostilem 🙂

amisa
autor
19. máj 2009

no napisala som adminovy Janocka.. uvidime.. baby inak mne je tak blbooooo grcne

lenka_bohousek
19. máj 2009

No bylo by to fajn, kdyby se diskuze objevovala na slovenské i českém koníkovi. Uvidíme, co s tím Jancka provede 🙂

prdecek
19. máj 2009

jééé já psala emjee, to neva oni to už něják vyřeší aby to bylo na obojích stránkách 🙂

mannerka
19. máj 2009

ahooj prdecek a leni 😉
rada vas tu vidim a dufam, ze coskoro tu budu vsetky baby z temicky Lecba clostilbegytom 😵

amisa,
tak skoro ti je zle? ☹
No dufam, ze sa to nebude velmi zhorsovat. Ja som do 8tt ani necitila, ze som tehu. Potom to zacalo byt "zaujimave" 😀
Teraz, ked som v 10tt, tak rozdychavam jedlo a vseliake pachy cely den 😝

amisa
autor
19. máj 2009

mannerka..ja neviem co to ma byt..to je vobec prvy krat.. dufam ze to nic nieje a ze som sa nejak zle anobedovaa..alebo prejedla nejakych blbosti..lebo fakt sa mi to zda skoro

prdecek
19. máj 2009

me zatim taky není špatně, ale co není může být 🙂 mě trápí akorát zácpa a to taková, že bez čípku vůbec nejdu 😖 až půjdu k Dr. tak se jí na to musím zeptat.

prdecek
19. máj 2009

amisa: jinak můžes jít i za náma do tématu januar/leden 2010 je to ve společným termínu a mělo by to být i tady na sk 🙂

jastrab
19. máj 2009

ahojte, na otazku amisy, u nas iba jedno baby...nie viacpocetne...
a zle mi je od 6tt 😖

prdecek
19. máj 2009

a v kolikátém jsi tt teď? 🙂

amisa
autor
19. máj 2009

prdecek..tak to je neprijemne..ja skor opacne 🙂.. a to mozes brat cipky aj ked si tehu?
jastrab nooo tak to vyzera ze aspon schudneme 🙂

lenka_bohousek
19. máj 2009

jastrab, změn si v nastavení u jména údaje, ať vidíme, v kterém jsi tt 🙂

prdecek
19. máj 2009

jj, v lékárně mi řekla že jedině tyto čípky v těhu

katuska15
19. máj 2009

Jeeej krasna tema...aj ja sa pridavam...AMISKA ja som tiez ten tyzden co ty...Ake mas priznaky???Mna sem tam picha v podbrusku,alebo citim take tahanie ako keby v mechuri, som stale hladna,ale sladkosti mi vobec ani kolace nechutia,co ja som vzdy milovala...a to som rada,aspon nebudem z nich kysnut... 😀 A strasne mi narastli prsniky a vytok biely mam...a ty ako???
prdecek a tebe nebyva zle???Ty si starsia od nas 2 tyzdne.. 😵

katuska15
19. máj 2009

Amis a ja som tiez otehotnela po 2. cykle... 😵

katuska15
19. máj 2009

A este zatial nevieme kolko ich cakame...bolo vidiet len gest. vacok ale dr. povedala, ze este sa tam moze objavit aj druhe...inak ja som mala uvolnene 3 folikuli... 😵

katuska15
19. máj 2009

JASTRAB tebe zacalo byt zle od 6. tyzdna???Tak to sa mam asi na co tesit, este ma to asi len caka... 😖 Zajtra zacinam 6. tyzden... 😉

lenka_bohousek
19. máj 2009

Těhulky, pro dnešek se loučím, hezky se vyspinkejte a zítra se ukažte i u nás - u snažilek 🙂
Hezkou dobrou noc 🙂

luuca2
19. máj 2009

Tak jsem Vás našla 😀 . Můžu se přidat?
Jdu do hajan, jsem unavená a to jsem doma na neschopence 😲 . Zítra se ukážu 😉

amisa
autor
20. máj 2009

ahoj baby no odpisala mi adminka.. takze by sa to amlo co najskor vyriest to prepojenie..

katuska to sommala ja ja..ale vcera mi to pominulo tie bolesti v podbrusku uz ma len tak omina.. INak teba Doki vysetril mna poslal prec a objednal o tri tyzdne..iba do roboty mi dal papier aby som nebola v labaku a ze sa mam setrit

baby inak mn je zleeeeeee na vracanie ma napina a hlava sa mi kruti od vcera poobedia aj dnes rano ale je to v takych navaloch..a chvilku zima chvilku teplo..muz ma musel viest do roboty 😖 to je nejak skoro

Zdravim nove spolubojovnikcy 🙂

prdecek
20. máj 2009

bré ránko,

taky mívám navaly zimi a horka nic příjemného 😝

jastrab
20. máj 2009

dobre rano, nastavenia si zmenim az po 1. trimestri 😉
moje "priznaky" : 1. pichanie v podbrusku, 2., bolest prsnikov, 3. stale mi je zima, 4. nenormalna unava, 5. od 6 tt zaludok na vode, napinanie, kedy tedy zvracanie, odpor k roznym pachom, najoblubenejsim jedlom je suchy chlieb a sucha salama 😒
drzte sa, kedy tedy sa ozvem, clostilky

mannerka
20. máj 2009

dobre ranko tehulky 😉
ako sa vsetky dnes mate? 😵

ahoj lucca, to je super, ze si nas nasla 🙂 TY sa mas ako s mimi?

amisa,
kludne ti moze byvat zle uz teraz, par bab co som s nimi pisala, zacali mat nevolnosti veeelmi skoro, ako ty 😒
Ja som zacala "trpiet" tak naozaj az teraz 😝

prdecek,
s tymi navalmi ti nezavidim. A mavas to aj normalne cez den? Ja sa obcas v noci zobudim, ze mi je priserna zima a rano som zasa do nitky spotena a je mi veeelmi teplo, ale cez den to nejako nepocitujem 😕

prdecek
20. máj 2009

man spíš navečer

jaspina
20. máj 2009

Holky jak vás čtu, tak jsem hned větší optimistka 😉 Já jsem měla vždy problém s MS - chodila leda po Proveře nebo HA a tu když jsem vysadila, tak samozřejmě nic.. Musela jsem na injekci a moje doktorka (ví že problém s tím byl vždy a navíc když jsem říkala, že chci HA vysadit, tak říkala že mám nejvyšší čás..) tak mi řekla, že se tím bude zabývat nejdřív za půl roku. Tak jsem se objednala k jiné a ta mi říkala, že je třeba udělat horm. profil a nasadit léčbu - přístí týden tam jdu, tak jsem zvědavá. Předpokládám, že mi taky nasadí Clostyl nebo něco podobného a jak čtu, že jste tak pěkně těhulily, tak to je nádhera! Kéž by se taky poštěstilo a třeba na vánoce už bych měla v bříšku prcka 🙂 Holky, měly jste s tím lékem nějaké problémy? Musely jste si na něj zvykat? To je na ovu že?