Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

mannerka
22. jún 2009

katuska,
to je najlepsia spravicka dnesneho dna, ze tvoje zlaticka su obe v poriadku 😵
To je ake supeeeeer ! 🙂 Sa tesim s tebou 😉
...a gratulujem aj ku knizocke 😉

puclik,
otestuj zajtra, alebo mozno az pozajtra a porovnaj ciarky, ak zosilnie tak si urcite tehulka 😵
A mimomaternicoveho sa neboj, som sa ho aj bala, lebo presne tak isto ma bolievala ta strana, ktora ovulovala, tak ma tiez vselico napadlo. Ale mimomaternicove sa stane tak v 1% u zdravych bab, takze nic sa neboj 😉
Drzim palceky 🙂

amis,
teda tie alergie ti nezavidim 😒 Juuj to musi byt hrozne neprijemne ☹
a inak sa mas dobre? 😉

puclik77
23. jún 2009

ahojte tehulky,

poradte mi prosim este. Vcera vecer som mala teplotu 37,2. Je to normalne? Stava sa to? Moze aj to byt priznak tehu?
Mannerka, ty si ma normalne potesila 🙂 ze si mala podobne priznaky a ze to je len reakcia na tehu...mozno! Idem urobit test a porovnavat ciarocky.

kri
23. jún 2009

Ahojky těhulky, tak se konečně zase podelší odmlce hlásím! Šéfová je do konce týdne na dovče a já jsem už jen do konce měsíce v práci a pak konečně doma! 😝 Měla jsem těď takový fofr, že už se opravdu těším! Budu sice ještě sem tam dojíždět a něco dělat z domova, ale už to bude o něčem jiném!

katuska, to je super, že jsou oba mimísci v pořádku! Mooooc ti to přeji a gratuluji k průkajdě! 😵 Já bych chodila nejraději na kontrolu každý týden nebo alespoň 14 dní, to čekání je hrozné! Vždycky mám strach co mě za těch 5 týdnů čeká!

puclik, zatím jen potichoučku gratuluji k // čárečkám! Ta zvýšená teplota, je právě jeden z příznaků těhu! 😉 A co dnešní testík?

puclik77
23. jún 2009

kri:
dakujem za podporu aj tebe. Dnesny testik rovnako ako vcera. Slaba carecka. Tak stale neviem na com som ☹ obavam sa, ze to stale sarapati pregnyl. Teplotu som si merala aj teraz v praci a mam 37,1. To cakanie ma asi znici. nedokazem sa na nic sustredit.... pozeram ze ty si uz v 22tt, cize uz mas polovicu za sebou...to je super. uz vies ci budete mat dievcatko alebo chlapca?

kri
23. jún 2009

puclik, neboj dopadne to dobře! Většinou ta čárečka zesílí až obden, já jsem to taky tak měla! 🙂 Byli jsme na kontrole 9.6., ale prcek na nás vystrkoval prdelku, takže zatím nic bohužel nevíme. Na další kontrolu jdu až 14.7. a pak 23.7. na 3D UTZ, tak to už se snd něco dozvíme! 😵 Manža pořád tvrdí, že je to holka, ale já si myslím, že to bude kluk. 😉
Jinak to čekání znám, to je strašný! Člověk na to pořád musí myslet, viď.

puclik77
23. jún 2009

Ahoj Kri, tak som nevydrzala a zavolala som lekarke a ta ma hned nahnala, ze mam prist. Tak sme sa dohodli, ze pridem zajtra rano na krv a budeme vediet hned, ci som tehu alebo nie som. Nooo takze uvidime. Drz prosim palce 🙂
Aj ja ti budem drzat palce, aby si bola v poriadku. Aj babatko samozrejme!!!!

alka8
23. jún 2009

Ahojte kocky, nie som este tehulka, ale beriem clostik. Chcem sa opytat, ci niektorej z vas pomohol aj ked mal manzel velmi zlu morfologiu spermii?
Tento cyklus som mala 3 vajicka a ani tak sa nepodarilo☹

amisa
autor
23. jún 2009

puclik a ako chlap? vie uz o tom? puclik drzim palce..ale pregnyl by mal slabnut ak je to ciarocka len z neho nie? skor by som povedala ze sa asi crta nieco ineeeeee ;) ako pregnylova ciarocka

amisa
autor
23. jún 2009

kri tak to mate 50/50 hehehehe.. male vas natahuje 🙂

alka..hmm no neviem ale treba verit v zazrak alebo iseminaciu

kri
23. jún 2009

Ahojky Alka, doufám, že tě trošku potěším. Manža měl špatné spermio (85 % defektních spermií), já jsem brala clostil poprvé, měla jen jeden folik, hned jsme šli na IUI a teď už jsem ve 22 tt! Takže nám se to i přes to podařilo hned na poprvé! Takže nevěš hlavu, určitě Vám to taky vyjde! Držím moc palečky. Jak píšou holky, většinou to vyjde na podruhé! 😉

puclik, tak to si myslím, že je úplně nejlepší! Z krve to už bude jasné! Tak mooooc držím palečky ať všechno dobře dopadne a hned dej vědět! 😵

alka8
23. jún 2009

amisa ine nam nezostava, len verit. Ideme na inseminaciu v auguste, ale ale pri zlej morfologii ze vraj ani to nepomaha, tak neviem ...
pekne tehulkovanie az do konca, teda zaciatku prajem🙂

alka8
23. jún 2009

kri dakujem za povzbudenie🙂 mi mam 99% defektnych - horor 🙂

kri
23. jún 2009

amisa, jj pěkně nás napíná! 😉 Babi to zkoušela počítat podle krvinek a taky nám to vychází tak 50/50 ... 🙂

amisa
autor
23. jún 2009

alka ako vravi Kri stat zazrak sa moze ved staci jedna spermia..ale ka vam to nevijde.. netrapte sa dlho a skuste mozno umele..

amisa
autor
23. jún 2009

Kri a podla presvietenia sije? ze sa da aj z toho..teda podaktore to tvrdia

puclik77
23. jún 2009

amiska, kiez by si mala pravdu. Drahy este nevie o testiku ale dnes mu poviem....vie ze mi mrcha meska, len stale chce este pockat s testovanim, aby sme neboli sklamani. Musim mu este povedat, ze dnes som volala mojej lekarke a zajtra rano mam prist. Z krvi mi zisti, ci som alebo nie som tehu. A urobi mi aj ultrazvuk. zajtra mi tu drzte vsetky paste 🙂 Dam vam vediet ako som dopadla!
Alka8, neboj vsetko bude dobre!!!! priroda je silna a bojovnicka, takze jedna dobra spermijka sa urcite najde!!!
Kri, citam, ze vam sa to tiez podarilo na prvy sup? No ked to vyjde aj mne nahodou, tak budem druha 🙂 Amiska pisala ze druhy pokus vychadza s vacsou pravdepodobnostou ako prvy 🙂

alka8
23. jún 2009

dakujem baby ste zlate, budem informovat🙂

puclik77
23. jún 2009

ahojte babulky, tak uz som sa "natrela" mojmu drahemu, ze som nevydrzala, testla sa a nahlasila sa pani doktorke 🙂 Bol rad, akurat mi povedal, ze nie je fer, ze to budem vediet prva xixi. Ze mu musim hned volat 🙂 jooooj, tak sa bojim, aby som mala zajtra pre neho pozitivne spravy!!!! Uz sa neviem dockat rana..... stale ma popichava vo vajecniku, tak dufam ze to je dobre. nemozem sa vobec na nic sustredit, nic som dnes v praci neurobila 🙂

lenka_bohousek
23. jún 2009

Ahojky těhulinky, teda vidím u vás nové tváře 🙂

Kri, tak ty už končíš v práci a budeš s broučkem doma, to je krásné a moc ti přeju, ať si těhulkování dál užíváš. No ale váš broučínek vás pěkně napíná, to teda bude překvápko, až ukáže, co je vlastně zač 🙂

Amisko a jak ty se máš, jak ti je a chodíš do práce nebo jsi doma?

Man, ty už jsi 15tt, to to letí. Kdy by se dozvíte, co čekáte? Necháte si to říct nebo to bude překvapení až do porodu? 🙂

Puclik, sice se neznáme z diskuze clostilek-snažilek, ale i tak ti mooooooc držím palečky, ať ty // už jenom sílí a ať je vše v pořádku 🙂

lenka_bohousek
23. jún 2009

Jééééé, zapomněla jsem na Katusku - jsem hrozně moc ráda, že jsou tvoji drobečkové v pořádku 😵

kri
24. jún 2009

Ahojky těhulky, tedy to je dneska zase spací počasí, vůbec se mi nechce pracovat! 😎

puclik, tak co, jak jsi dopadla u doktorky? Jsem celá napnutá! Držela jsem palečky, tak doufám, že přijdeš s dobrou zprávičkou! 😵

Jé leni ahojky, jak se máš? Musím zase mrknout k Vám do diskuze. Už se opravdu těším až budu s mimískem doma! Mám takových plánů, že jsem zvědavá jak to všechno stihnu! 😉

shaarka
24. jún 2009

ahojte tehulky, nech sa vam dari 😵 prisla som sem s otazkou: neostal vam nejaky zbytocny pregnyl?

mannerka
24. jún 2009

ahojte kocky 😉

puclik,
hned ako budes mat vysledky krvi, napis, som straasane zvedava 😵 ...strasne drzim palceky! 😉

jeej leni,
ako sa mas? 🙂
My si asi nechame povedat, ze co to bude, manzelik je velmi zvedavy 😀

alka,
aj moj manzel mal zle spermio a odporucili nam IVF -ICSI ☹ , a nakoniec sa zadarilo na 2x s clostilom 😉
Ked som sa tej embryologycky, co nam davala vysledky spytala, ze mame vobec nejaku sancu otehotniet prirodzane povedala, ze aj ked je 99% spermii zlych, stale tam moze byt jedna, sikovna, ktora pride do ciela 😵

shaaari,
ja som nemala pregnyl, tiez mi ho moj gynekolog odmietal dat....ale zostal mi clostil, co som mala na treti cyklus kupeny...

amiska,
ako sa ty mas? malinke poslucha v brusku? 🙂

amisa
autor
24. jún 2009

kri mas pravdu..uaaooooo len by som spala.. sefa zjem aj s topankami🙂 tak sa mi zyva

puclik puclik kde siiiii?

lenka obcas nakuknem a povzbudim v snazilkach, ale vidim ze .... :(

shaarka
24. jún 2009

maner, clostik by sa mi tiez zisiel, lebo moja DR mi predpisala zas len 1 denne 😠 ale bez pregnylu nema vyznam.

kri
24. jún 2009

Ahojky man, jak se máš? Teď nevím, ty ještě pracuješ nebo jsi doma?
Nám taky doky doporučila rovnou IVF, ale když už jsme tam byli na to IUI, tak mi ho udělala a ono to zrovna vyšlo. 🙂
U nás jsou zvědaví úplně všichni, ale už i kvůli nakupování chceme vědět co je náš mimísek zač. U nás jsem asi víc zvědavá já. 😀

kri
24. jún 2009

amisa, jojo jsem na to uplně stejně. Naštěstí je šéfová na dovče, tak mám klid. Zatím jsem té práce moc neudělala. 😅 A asi půjdu na obídek. 😝

shaarka, já jsem taky měla clostil bez pregnylu, ale s utrošem.

puclik77
24. jún 2009

ahojte tehulky, aj cakatelky. Prida sa k vam nova tehulka 🙂))))))))))))) ja som taka stastne dnes, ze by som to vykricala do celeho sveta!!!!!!!
rano mi zobrali krvicku a musela som cakat do 12tej, na vysledok. A je pozitiiiiiiiiivny 😀 😀 😀 😀 Pani doktorka mi robila aj sono a este to poriadne nie je vidiet, iba taka mala bodecka. Povedala, ze to bude to moje tehotenstvo. A mala pravdu, krvicka to potvrdila!!! Moj drahy bol stastny ako blcha!!! Teraz sa uz iba modlit aby vsetko islo ako ma 🙂

kri
24. jún 2009

puclik, gratuliji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 To je supeeeeeeeeeeer, tak tě vítám mezi těhulkama! 😀 Já když jsem to zjistila, tak jsem taky měla pocit, že to každému musím říct! 😀
Tak ať mimísek pěkně roste a vše je jak má!

amisa
autor
24. jún 2009

pucliiik gratulujemm ani nevies ako si ans potesila konecne novy clen..teda clenovia 🙂 😝 teraz uz len cakat..