Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
13. júl 2009

puclik u nas zazvorove lizatka nekupis.. a v lekarni sa na mna tvarili ako na blba ale maju cukricky..ale osobne som si robila zazvorovu limonadu... Necakaj vsak od toho zazrak, ale aspon budes kusok pojazdna. A skus aj hroznovy cukor. Dnes koncim PN.. zajtra do roboty a dokoncim aj tu nasu tabulku 🙂

mannerka
13. júl 2009

ahojte kocky 😉
sa tu po nejakej dobe objavujem 🙂
Mam teraz kopec vybavovaciek a v praci tiez kooopec roboty, tak nestiham net 🙄

kukona, je mi velmi luto co sa stalo 😢 Vela stasticka pri dalsom snazeni prajem a tiez nech ti je cim skor lepsie 😔

puclik, mne na ranne nevolnosti pomahalo, ze som ranajkovala iba ovocie, to je lahko stravitelne..hadam ta to velmi dlho nebude trapit 😉

amiska, migreny stale ? Aspon je ti uz lepsie? Inak kamoska mala migreny presne v tom istom obdobi ako ty, zacali jej koncom 1.trimestra a trvali 2 tyzdne. Potom jej to preslo a uz mala klud do konca tehu 🙂

jzizala
14. júl 2009

dobré ránko , ta zázvorová lízátka mají u nás v každé lékárně a nebo žvýkačky. Díky nim jsem se mohla i přes nevolnosti normálně najíst, protože mi to vžycky na pár hodin ulevilo. Ale stačil by i udělat si zázvorový čaj z čerstvého záz. ,ale to mi teda nějak moc nechutnalo.
tak amisa at´ ti to práci dnes utíká, tady bude asi pěkný vedro.Má být až 30°C ! a to je u nás v kanceláři dost hrůza.

amisa
autor
14. júl 2009

hlasim praci cest.. 🙂 uvidime ako dns bude

jzizala inak s timi lizatkami ma to dost nastvalo..preco niesu v Ba dostat.. Inak v tej kancelarii budeme trpiet asi obe. Nemas sa kam schovat?

mannerka no mne to trvalo ak to teda uz skoncilo 10 dni..brrrr dufam ze sa to opakovat nebude.. inak ako sa mas?v robote ta nicia?

dnes dokoncim tu tabulecku

kukaona..Hmm :( co k tomu dodat asi na to niesu slova utechy ale drzim palce na dalsi pokus

puclik ako ti je?

puclik77
14. júl 2009

amiska, uz aj na mna u nas v lekarni pozerali jak na blazna, ze o zazvorovych lizatkach este nepoculi. Takze nyst. Ale buduci tyzden letim na sluzobku do Prahy, tak sa v nejakej lekarni zastavim a kupim si 😉 Dnes mi je normalnejsie od zaludka, ale ze vraj tie nevolnosti nie su kazdy den, tak neviem. Ale hlava sa mi toci stale. Asi mam nizky tlak alebo co..... vela pijem a aj tak mam tocaky. Inak vitaj spat v praci, dufam ze tie migreny ti uz daju pokoj!!!
mannerka, dufam ze to bude ako u teba a za filku budu nevolnosti prec.
jzizala, ja mam v kancli klimosku, ale aj pri velkych teplotach ju nepustam, aby som nemala velke teplotne rozdiely, ked vyjdem von. Radsej vydrzim. Ja som taka teplomilna xixi.
Inak babule, zajtra popoludni idem na kontrolu k dokine! Drzte palce! Dufam ze uz uvidim mojho drobca 🙂

amisa
autor
14. júl 2009

puclik aj ja idem.. na NT.. dufam ze bude vsetko OK..ideme aj s manzelom (jeho aj odkrvia chudaka jasom A- a on je B+ ale potrebuju si to este potvrdit

puclik77
14. júl 2009

manzelovi budu brat krv? A to preco? To sa kazdemu otcovi berie? Neboj, bude vsetko ok 🙂 Ja idem k lekarke az o 14tej, cize asi ma picne, najradsej by som hned rano 😒

amisa
autor
14. júl 2009

nie lne ak je mamaina negativna (-)
mi ideme na 9,00

puclik77
14. júl 2009

ahaaaaaaaa, cize ked ja som A+ a priatel je 0+, tak sme OK?

jzizala
14. júl 2009

jéé co bych dala za klimošku, tady mám v létě tak 35 °C ,takže ze mě jen leje.Celý den sem svítí a okno vede na asfaltovou střechu,prostě hrůza..

tak holky držím pěsti pro štěstí,atˇ vám to dobře dopadne. Mě už taky švagrová říkala ,že si myslí ,že chlapi chodí taky na krev,ale nevěděla proč a kdy.Tak díky za informaci.Krev mi brali asi v 8tt,ale sestra nic neříkala.Tak asi přítel nebude muset.

jzizala
14. júl 2009

jestli letíš do Prahy tak určitě ty lízátka seženeš puclik. To by mě teda nenapadlo,že je na slovensku nebudou mít. A nebo vám je klidně můžu kouppit a poslat kdyby jste chtěli. Třeba je to i někde k dostání na netu,ale to si nejsem jistá.Jmenuje se to Gravi pop.

puclik77
14. júl 2009

ja uz mam velky odber za sebou, lekarka mi ani nevolala, ze by som mala nejaky zly vysledok, tak dufam ze bude vsetko OK, vratane mna a babatka 🙂
Moj priatel chodi bezne darovat krv, cize jemu by nejaky jeden odber nic neurobil. Ale aj tak nechce byt pri porode. Krv mu nevadi, ale ze by sa nechcel pozerat ako trpim. Ze by lekarom ruky dolamal, keby nieco xixixi. Taky moj ochranca 😀

jzizala
14. júl 2009

tak to budeš mít v pořádku, jinak by ti to hned řekli. A taky už budeš zítra vidět srdíčko 🙂 Jestli jsi ho teda neměla už na min. kontrole 🙂 My to máme podobně , přítel taky nechce k porodu,ale to kvůli doktorům , nějak se necítí dobře v nemocnici vůbec. Ale zatím se nechal přemluvit,že bude se mnou než začně tlačení ,tak pořád doufám,že ho ještě přemluvím a nakonec zůstane až do konce. teda máš to obranáře 🙂 🙂

puclik77
14. júl 2009

xixi to teda mam. Ja mojho priatela urcite neukecam, uz som pouzila vsetky zbrane a nic 😀 Budem to musiet zvladnut sama. Kamoska rodila pred dvomi mesiacmi, islo to dost rychlo, cize manzel ani nestihol byt pri porode ale povedala mi, ze ked si ten porod tak spatne premietne, ze by ho tam ani nechcela. Ze to bolo naozaj drsne a nechat sa vidiet v takom stave, ze to radsej nie. Tak neviem. Ja som to uz s prehovaranim vzdala 🙂
Dufam ze zajtra uz bude vidiet srdiecko. Velmi sa tesim. Teda dufam ze bude vsetko v poriadku!

jzizala
14. júl 2009

určitě bude ,vůbec si nesmíš připouštět ,že by něco mohlo být špatně.To se potom člověk zbytečně nervuje.
asi ho nemá cenu nějak nutit, aby tam se mnou šel, když se na to necítí a já vlastně taky ani nevím co mě čeká a zatím si to moc neumím představit jak to bude probíhat.Mám už něco načteno,ale realita asi bude jiná 😉 hlavně když to dobře dopadne, už bych to miminko nejradši měla v náručí 🙂

puclik77
14. júl 2009

u mna je to podobne, najradsej by som bola, keby som toho drobecka uz drzala v naruci. Ked je pravda ze babatko citi ci je chcene alebo nie, tak urcite vie, ze sa na neho strasne moc tesime 🙂

amisa
autor
14. júl 2009

baby uz ste kupili nieco detom? kedy ste zhruba zacali nakupovat? ja som kupila tento vikend akurat bezpecnostny pas do auta na moje brusko ale inak nic..obzerala som ale bala som sa tych krasnych veciciek co i len dotknut.

puclik77
14. júl 2009

amisa, ja som nic este nekupovala, ani som ziadne vecicky nedrzala v ruke 🙂 Radsej nie. To ma cas aj v 7.mesiaci. Teraz je vsetkeho dost 🙂
Inak uz ti je vidiet brusko? Pozeram ze si uz zacala 13tt. Uz ma to najsamtazsie za sebou. Aj ja chceeeeem 😉

amisa
autor
14. júl 2009

no je..take mrnate .. vetsinu nohavic nezapnem na pase.. ved dockaj 🙂 pride aj na teba..bojim bojim aj sa tesim na zajtra. V tejto Ba premavke ma caka bud hodina vyse v aute alebo skoro hodina v elektricke ked pojdem k lekrovy (dubravka - ruzinov) ma prdne pojdem asi elinou

puclik77
14. júl 2009

Amisa, ja by som radsej isla autom, lebo v eline na teba niekto 3x zakasle, 4x bude na teba niekto dychat, 5x niekto smrdiet a vyjdes z elektricky viac unavena ako z auta. Ja by som urcite isla autom....pomalicky, v klidecku s radiom a hotovka 🙂
Ja idem zajtra k lekarke autom, idem z prace z Apollo cez most do Petrzky na Strecniansku, to mam takych 15 minut, takze by som to mohla zvladnut v pohode. Hlavne aby som od lekarky odchadzala spokojna 🙂

amisa
autor
14. júl 2009

uvidime ake bude rano..njrdsej by som sla autom ale na 8,30-9,00 tam chcem byt a to bude brutalita cez obchvat doel za pristavnym zist a potom do ruzinovskej polikliniky je tam uz len jeden pruh.. ale este porozmyslam

puclik77
14. júl 2009

amisa, tak chod cez apollo to byva prechodnejsie, nie? Kazde rano tadial chodievam a da sa uplne v pohode. Budem Ti drzat palce aby bol drobecek v poriadku!

jzizala
15. júl 2009

dobré ráno, tak vám držím pěsti atˇto dobře dopadne. Doufám,že se přijdete pochlubit co a jak 🙂
Jinak s tím nakupováním. Já ještě nic nemám bojím se cokoli kupovat, ale řekla jsem si ,že až budu vědět co to bude tak koupím první věc 🙂

puclik77
15. júl 2009

dakujeme jzizala 🙂 Neviem ci sa mi podari prihlasit po kontrole alebo vecer, ale ked nie, tak vam zajtra rano napisem ako som dopadla

amisa
autor
15. júl 2009

ahoj hlasime sa z NT.. uzasne 🙂 krasne super..mrnus najprv spinkal ale ked som sa pomrvila sa zobudilo a tak sa mrvilo a vrtelo a roztahovalo..ako elco som tam bola vysmiata a aj manzel. sme 12tt+4 a NT je 1,8 zajtra sa dozviem hadam ja co to je, ci dobre ci zle.

puclik77
15. júl 2009

amisa, tak to je supis!!!! gratulujem!!! aspon vidis, ze je v poriadku. Aj NT dobre dopadne, uvidis!
A nezabudni prosim doplnit do tabulky tie udaje, co som ti poslala v internej poste 🙂

amisa
autor
15. júl 2009

ano teraz to doplnam..hned to tam mas..prepac vcera som mala nejake behacky a potom som na to zabudla. Kamosky co boli na NT mi pvedali ze to je fajn ze mali podobne merania.

puclik77
15. júl 2009

no vidis, vidis ze to bude dobre. Drobec sa vyvija ako ma a je spokojny babatko xixi. Ja uz stale nervoznejsie pozeram na hodinky, keby bude 13:40. To startujem z prace k doktorke. Inak som si vsimla ze v robote mi nejako par ludi pozeralo na brucho xixi. Asi mi trci pupik viac ako inokedy. Co je pravda 🙂
dakujem za doplnenie 🙂

jzizala
15. júl 2009

jéé super amisa, že je prcek v pořádku 🙂 1,8 je v pohodě limit je prý až do 3 ,takže OK. Já měla 1,3 ....Viděla jsi kde má žaludek ,pupečník atd.??? Mě to doktor popisoval ,ale já viděla jen že má ruce ,nohy a strašně se vrtěl...

amisa
autor
15. júl 2009

jzizala ano aj zaludok aj srdiecko aj pupocnik a dokonca aj prsteky..ale velmi sa mrvilo..takze sme museli dvat velky pozor aby sme si stihli vsimnut co tam opisuje lekar..najrozkosnejse podla mna boli prsteky. Jzizala asi ame pekne zdrave aktivne detvaky 🙂

puclik drzim plceky..potom daj vediet.. srdiecko uz ste videli?