Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

mannerka
29. júl 2009

jane86, testuj az prvy den vynechanej MS. Dovtedy moze byt kludne testik negativny 😉

jane86
29. júl 2009

ok dík v pátek uvidíme

amisa
autor
30. júl 2009

mannerka ahoj..ako sa mas?
dobre rano dievcata.. c nove ja som dnes konecne ukoncila PN..dufam ze mi to vydrzi dlchsie ako 4 dni (ako minule)

jane86
30. júl 2009

Já ráno nevydržela a testla a zase nic. A zítra má přijít mecha tak uvidíme.......ale asi si myslím, že už by test 1 den před něco ukázela,k dyž ovu byla cca 18.nebo 19. 7

jane86
31. júl 2009

Ahoj holky, tak jsem 29 DC , dnes má přijít mrcha, zatím teda nepřišla, ale ráno jsem si udělala test a pouze /
Takže asi je to ztracené, tak třeba příští měsíc. To čekání mě zabije.

jzizala
31. júl 2009

ahojky, jane to mě moc mrzí. Asi by to dneska už vážně bylo vidět,aspoň stíneček 😒

jzizala
31. júl 2009

já měla včera dovolenou a dneska se to musí v práci nějak vydržet a je zase víkend, jupíí !! a jak amisa už je vše v pořádku ??

amisa
autor
31. júl 2009

Ahoj Jzizala.. dnes to nejak vydrz 🙂 aj ja sa celkom drzim. Kam sa chystate na dovolenku? Mi pojdeme v piatok do bulharska na 12 dni lenosit.

jane86 :( no nic..a sup sa na dalsie kolo 🙂

jzizala
31. júl 2009

jsem tady dneska sama ,tak je docela klídek.My jsme letos dovolenou zrušili , stavíme a čeká nás ještě nakupování nábytku atd.,abychom se mohli nastěhovat.Takže velké výdaje a na dovolenou už nezbyde.Takže to vidím jen na nějaký 1 denní výlet. Ale to Bulharsko ti teda závidím, to je nádhera 12 dní, to si krásně odpočinete.

jane86
31. júl 2009

Jsem z toho holky nějaká otrávená.....Nějak jsem tomu teď věřila a zase zklamání a další čekání ☹

jzizala
31. júl 2009

nic si z toho neděla jane, i když se to lehce řekne a vím že měsíc je fakt dlouho. A jak dlouho se snažíte ??

jane86
31. júl 2009

1.12. 08 jsem vysadila HA. Ale nepravidelnou MS mám už od pubery
ty. Teď jsem užívala clostil a teď vlastně první měsíc jsem měla od té doby první ovulaci. Folikul 26mm 15 DC

amisa
autor
31. júl 2009

jane mis me an to boli podobne a podarilo sa po osmych mesiacoch.. a druhy Clostil. cyklus.. vela zdaru ale najma si to uzivajte 🙂

jane86
31. júl 2009

A mužu se zeptatat. Jaký a kolik si měla folikulů? Takže je šance, že by se to mohlo příští měsíc povést,?? no uvidíme. Ale to čekání.....

jaspina
31. júl 2009

Jane86 - hlavně že ti funguje a že byla OVU - taky jsem ho teď brala první měsíc - ale mě folíky nenarostly, takže nic.. Já bych byla šťastná aspoň za tu ovulaci - víš, že ti Clostil funguje 😉

amisa
autor
31. júl 2009

mne nerobili pocas bratia clostilu folikulmetriu a myslim ze to bolo lepsie.. menej nervov menej ocakavani.. a proste snazili sme sa
presne ako vrvai jaspina bud vdacna ze vobec bola ovulacia..babetko pride len neckaj zazraky na pockanie..ked pridu bude dobre a ked nepridu ..tak pridu inokedy..uzivaj si leto , svojho chlapa a sexiku

Jaspina s tim stahovanim no to si spominala.. to bude perne leto .. :( aspon niekde na chvilu vybehnete?

jzizala
31. júl 2009

Jane a bereš ještě k tomu clostíku utrogestan?? Abys měla pravidelně ms ?? Já to tak brala ,protože jsem na tom s tou ms stejně . Bez léků mi ms vůbec nefunguje , občas ještě před ha jsem jí měla tak jednou za tři měsíce. Ale když jsem vysadila antiko tak už jsem jí neměla vůbec.A vidíš ,přece se nám taky povedlo. A s tou ovulkou právě tak. Přirozeně mi vajíčka nedozrávaly. Neztrácej naději a vydrž,určitě je šance,že se to povede hned další měsíc 😉

jzizala
31. júl 2009

a jaspina ty jsi byla u doktora ,jestli ti zvedne další měsíc dávku ??

jane86
31. júl 2009

Jo beru utroš 17 - 26 DC

mannerka
31. júl 2009

caute kocky,
konecne vas stiham aj cez den 😀 Ja sem vzdy len vecer nakuknem a to uz tu nikto nebyva...

amiska, dobre sa mame, malinky si kopka v brusku 😵
Som nas vcera objednala na velky 3D utz na zaciatok septembra, tak sa tesim 🙂
Teeda tu dovolenku tisko a v dobrom zavidim, to je super, hned by som isla, ale my prerabame bytik, takze vsetky peniazky a cas davame do toho, aby sme to vsetko stihli, ked sa malinky narodi 🙂
Takze dovolenka je u nas tento rok "na malte" 😀 😀 😀

jane, nebud smutna, vsetko nakoniec dobre dopadne 😉 trosku si este pockas a potom to pride 😵
ja som bez clostilu ani ovu nemavala... 😒 a vidis po nomsa zadarilo 😉

jzizala
31. júl 2009

tak to je stejný jako u mě , já měla clostík 3-9 dc a pak utroš 20-27 dc.Ale ovulka byla docela pozdě až 18 nebo 19 dc podle testu. Tak užívej sexíku,přesně jak říka amisa, to je na tom snažení to krásný 🙂

jaspina
31. júl 2009

Jizala - jo mám teď 2 denně

jzizala
31. júl 2009

ahoj mannerka , koukám ,že se na té maltě sejdeme 🙂 🙂

jane86
31. júl 2009

mannerka A jak dlouho si clostik brala? Já ho beru sice druhý MC ale první mi dala jen 3 tablety jestli mi po tom nebude zle a věděla, že folik žádný nebude. A druhý cyklus byl jeden velký.....Jinak bez něj jsem tu ovu taky půl roku neměla. Ale teď mě to zklamalo nějak jsem tomu věřila ☹

jzizala
31. júl 2009

jaspina tak snad to zabere !! Držím pěsti pro štěstí !

jane86
31. júl 2009

A jak jste sexíkovali? Mě řekla MUDR. obden:.......A já clostil beru 3-7 DC 2 tablety

jzizala
31. júl 2009

jane : denně 🙂 brali jsme to snažení dost vážně 🙂 ale bylo to fajn.... I když je pravda,že se vážně doporučuje ob den,aby stihli dozrát spermíci.

jzizala
31. júl 2009

amisa koukala jsem do albumu,pěkné bříško.Mám podobné ,ale musím ho konečně vyfotit 🙂

ereska
31. júl 2009

Ahojte clostilky ja som ho brala trikrat a nic teraz v maji som bola na laparoskopii a tento cyklus som zacala s clostilbegytom mame obdobie snazilkovania mala som dva foliky dnesna kontrola jeden praskol a druhy este nie ale moze prasknut asi najskor zajtra mal 18mm takto este riadne poistime do nedele 😉 a dakujem za kopec pozitivnej energie dufam ze sa budem moct v auguste k vam pridat 🙂 pekny dnik

mannerka
31. júl 2009

jane,
ja som clostil uzivala 2 cykly - v tom druhom sa zadarilo 😉
a okolo ocakavanej ovulky sme sexikovali skoro kazdy den...
Nam Dr povedal, ze netreba cakat obden, ze nam odporuca kazdy den, aby sme to nezmeskali a ze v kazdej "davke" su aj dobre spermie a staci jedna sikovna, co dobehnedo ciela 😀

ereska,
vela stastia prajem 😉