Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

puclik77
27. aug 2009

jzizala, malicke ti da kazdy den vediet, ze tam este je 🙂)) ze sa neodstahovalo 😀 Ja zajtra zacinam 15tt. Dnes som 13tt+6, cize koncim 14tt. Uz aby male kopkalo. Velmi sa tesim!!!

mannerka
27. aug 2009

jzizala,
tie kopanceky su super ze ? 😵 Ja ich zboznujem, si vzdy hladkam brusko a rozpravam sa s drobcekom 🙂
Nieked je hore este skor ako ja a zobudim sa na stuchanceky, ze mama vstavaj.
Skoda, ze to je o 6tej a mne staci vstavat 7.30 😀 😀 😀

puclik,
tebe to pekne bezi, ved len nedavno sme riesili zaciatky tvojho tehulkovania a uz si 4ty mesiac 😵

amisa
autor
27. aug 2009

mannerka tisko zavidim ja len raz som citila..od vtedy obcas asi len take hmirenie motilikove..ak vobec.. 😒 . Tisko zavidim. Inak ja bz som sa s tvojim babom zhodla..ja vstavam este pred siestou kvoli praci.

babeny drzim palce..a kedy date uz vsetky vediet pohlavie? aby som zaplnila tabulku

jzizala
28. aug 2009

mannerka je to vážně super, to naše mimi je asi zase noční sovička, nejvíc začně vyvádět když chce jít maminka spát, to se začne převalovat a asi si taky hledá vhodnou polohu 🙂 tak u tebe to je naopak ranní ptáče ,ale je to dobře ,aspoň i nich víme 🙂 a amis počkej počkej za chvilku i to tvoje mimi se začne pořádně ozývat 🙂já bych se s tím nestresovala,že zatím nezačalo kopkat , každá jsme jiná.

jinak pohlaví budu vědět snad konečně 2.9. takže už jen necelý týden !!

jzizala
28. aug 2009

to je pravda,puclík nedávno otěhotněla a šup ty už jsi ve 4 měsíci 🙂 strašně to letí,za chvilku budeme mít ty naše drobečky u sebe

amisa
autor
28. aug 2009

ahojte baby dobre rano.. jzizala mas pravdu..

co planujete ? ja som si urobila predlzeny vikend a do roboty az v stredu buducu

puclik77
28. aug 2009

mannerka, aj mne sa to zda ze to leti, ak ked by som toho drobecka uz chcela mat doma (aj porod za sebou) 😀 Ale teraz sa uz velmi tesim na tie kopanceky. Ja viem ze to je skoro, ale neviem sa dockat 😉
jzizala nooo veru veru leti to ja dive. Som rada, ze uz mam 1.trimester za sebou. Inak ako to leti to vidim na amise, lebo ju si pamatam ked mala v profile 10tt a teraz tam ma 20tt, to je uz viac ako 2mesiace. Strasne rychlo to ubehlo.

Amis neboj, praveze sa tes, ze budes mat kludne babo, ziadny maly uragan 🙂 Uzi si predlzeny vikendik a urcite sa nam potom ohlas 😉 My v praci ti uz teraz tisko zavidime volno xixi

shaarka
28. aug 2009

ahojte kocky,
tak ak mozem, tak sa k vam pomalicky potichucky pridavam 😀
ktora mi porozprava o uplne rannych priznakoch? 🙂 testiky silneju len veeeeelmi pomaly... prsia bolia, podbrusko tiez (zhruba v strede vpravo)... k Dr sa chystam v stredu.

jastrab
28. aug 2009

shaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😀
skapem!!!

jastrab
28. aug 2009

blahozelam,a le netreba nic zakriknut, tfuj, tfuj tfuj

puclik77
28. aug 2009

ahoj shaarka, vitaj a tichucko Ti gratulujem k tehu. Ja som mala prve prznaky len taky tahavy pocit pri lavom vajecniku ale potom to casom preslo. Inak som nevracala, ani ziadne strasne priznaky. Iba mi zostalo nafuknute brusko ako pred MS, ktore teraz postupne zacalo rast. Daj vediet, ked ti doki potvrdi radostnu novinu. Inak z testikov si nerob hlavu, mne tiez silneli ciarocky len velmi pomaly a doki mi potvrdila tehu az z krvi. Zalezi kedy si otehotnela a ako rychlo rastie HCG. Nikomu uplne pomaly, niekomu uplne rychlo. Drz sa!

amisa
autor
28. aug 2009

shaarka no to nieje ani pravda.... waw.. drzim drzim palce aj na nohach... presne bolest v strede bruska prsia a podobne... drz sa.. a hlavne mrna nech sa ta drzi.. ja som mala pocity na vracanie hned na druhy den po planovanej mrske.. 😀 😀

amisa
autor
28. aug 2009

jastrab nehodis si nieco do albumu?

potom baby po clostile nove... podavaju informacie aspon cez IP mne a ja to doplnam do tabulky .. precitaj si tabulku a hned ta zaradime..je to taka nasa potecha a motivacia pre snazilky

jzizala
28. aug 2009

jéé shaarka super 🙂 🙂 !! potichu blahopřeju ,neboj testíky zesílí pomaloučku ale jistě 😀 hodně štěstí na kontrole,atˇ je vše v pořádku !

jzizala
28. aug 2009

puclik pěkné bříško, už se začíná rýsovat 😉

shaarka
28. aug 2009

jastrab, no co ti na to poviem? 😅 😅 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
podotykam, ze se ovulacia bola nepredvidatelna, sokovala ma a sex bol len prave na 38.DC a predtym a potom sirokodaleko nic 😀
a tu je pribeh:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

dik baby, tak zatial to teda vyzera ok. v stredu k doktorke, neviem sa dockat. ona spadne zo stolicky, ked jej to poviem
😀 😀 😀 len prezit vikend, ked ma prist mrcha... 😒

jzizala
28. aug 2009

teeda shaarka tedˇ jsem dočetla..... moc držím pěsti atˇ to dobře dopadne , po těch problémech a čekání si to víc než zasloužíš ! moc blahopřeju 🙂

puclik77
28. aug 2009

shaarka, tak to ti este raz gratulujem a tesim sa s tebou. Ten tvoj pribeh je neuveritelny!!! Ty si dokaz, ze zazraky sa deju!!! Moja naj kamaratka sa snazi otehotniet uz 4 roky a stale nic, takze ziadne plodne neplodne dni, proste byt v spravnom case na spravnom mieste 😉
Hlavne oddychuj, relaxuj a nic nerob!!!!! Nech sa drobcek riadne usadi!

jzizala dakujem za pochvalu. Dnes som bola na rychlo u doki, lebo mi volali, ze mi daju este nejaky krem na kvasinky a sestricka mi hovori, ze ake mam pekne brusko, ze ako vytrca 🙂) - to som mala na sebe saty v ktorych som najviac tehu 🙂)

amisa
autor
28. aug 2009

shaarka ale apson vidis ovulacia sa vobec nemusi riadit pravidlami.. a ked is myslis ze nic.. zrazu sup.. drzim velmi silno svetky palceky.... hlavne ako vrvavi puclik relaxuj, vela spi a absolutne ziadne nervy

jastrab si tam.. teda za 15 sekund budes

jastrab
28. aug 2009

amisa, dakujem, to ma byt motivaciou pre baby cakatelky...a keby sa dalo, ja tam este dopisem aj uzivanie gynexu, topiaci sa slamky chyta 😉
shaarka, z teba sa vytesujeme 😎

shaarka
28. aug 2009

co co co?
aj ja chcem citat, to ma by motivaciou pre baby cakatelky 😕

piskotky, dakujem za palceky, ide vikend, potom den dovolenky, poto sviatok... tak hadam bude cas aj na oddychovanie... a kto bude za mna upratovat??? 😀 umrieme na spinu 😀

puclik77
28. aug 2009

amiska idem kuk doplneny album 🙂

puclik77
28. aug 2009

shaarka kasli na spinu, manzelik povysava a to staci nie? Ziadne upratovanie, ani zatazovanie organizmu. Nohy hore, relax, internet, telka, knizka a robit nic!!!! To mas od nas vsetkych rozkazom!!!!

Ze vsetky suhlasite so mnou?! 😀

janana
28. aug 2009

Ahoj Maminy! Všem Vám gratuluju k miminkům. Taky se léčím Clostilbegitem, tenhle měsíc poprvé. Chtěla sem se zeptat, jestli jste při užívání měli taky takový šílený návaly horka? Není něco špatně?

puclik77
28. aug 2009

amiska este mi tam do tabulky mozes prosim doplnit meno Dominik? To sme dnes rano s priatelom usudili, ze aj to by mohlo byt. Aspon tam budem mat 2 mena pre dievcatko a dve mena pre chlapca 🙂

jzizala
28. aug 2009

přesně tak nic se nemá přehánět ,ani to uklízení.Takže odpočívat a dávej na sebe pozor.A navíc když máš volno.Amisa a puclik vlastně taky, skoro vám holky ten státní svátek závidím. 🙂 tak pěkné volno a papa 🙂

mannerka
28. aug 2009

caute kocky,

shaarka, musim blahozelat, zatial potichucky, pri vsetkych tych problemoch...no maly zazrak 😵

amiska, kedy ides k Dr?

janana, navaly tepla su normalne pri clostile. Takze v podstate je vsetko u teba ok 😉 Drzim palce, nech clostil co najskor zaberie 😉

puclik, jzizala, ako sa dari? malinke posluchaju maminky? 🙂

puclik77
28. aug 2009

jzizala ja v pondelok pracujem, nemam dovo, ale na utorok volno sa tesim. Aj 15.09. mame sviatok 🙂

janana, potvdzujem slova mannerky, ze navaly tepla su normalne. Mne bolo teplo, horuco, potom zase normalne a tak dookola.

mannerka babatko zatial poslucha, teda dufam, lebo je to 10 dni co som bola na utz. Dnes som si tam bola iba pre masticku, na kvasinky a mala som sto chuti sa opytat, ci sa mozeme pozriet na babo. Ale udrzala som sa 😀
Inak teraz ma to na tej koze aj bavi, ked doki nic nerobi, iba chodi po brusku s tou vecou a 🙂)) a sleduje mimi 😉

mannerka
28. aug 2009

puclik 😀 😀 😀
som sa pobavila, ze ta to aj na koze bavi 😉
Ja som bola teraz na poradni, ale utz mi ani nerobil, iba ma prehmatal a takym pristrojom zistil frekvenciu srdiecka malinkeho.
Ale vynahradim si to buduci piatok, ideme s drahym na 3D 😵 Dufam, ze sa nam malinky pekne ukaze 🙂

puclik77
28. aug 2009

mannerka moja doki ma 3D, takze sa chcem dohodnut s nou, kedy moze prist aj moj drahy 🙂 najskor tam nechcel ist, ale teraz ho to nejako chytilo. Celkom sa tesim, lebo sice je pravidelnym darcom krvi, ale lekarov nema rad. Ma vyrazky uz len ked ide okolo nemocnice alebo polikliniky 😀
Ked budes mat 3d fotecky, hned dopln do albumu! Nezabudniiiiii! 🙂