Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

orchidejka
30. sep 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám tady lezu - patřím do snažilek, co jí clostík - tento cyklus podruhé a dvojitou dávku,než první cyklus, pže minule nezabral ☹ chci se vás zeptat, za jak dlouho po clostiku jste otěhotněly - hledám ve vás povzbuzení, proto si vás pročítám 🙂

jzizala
30. sep 2009

tak kouknu doma díky 🙂

to se máte teda,tady jsou husy fakt jen na toho Martina. Ale chápu,že musíš být po zítřku přejezená. Ted ˇby to chtělo zase něco sladkého co 😉

puclík a za chvilku to budou pořádné kopance 😲 já se poslední dobou skoro leknu,když mě kopne víc než bych čekala 😀 fakt si dělá co chce...

jestli budu mít chvilku o polední pauze ,hodím sem fotku ze včerejška.Malá se schovávala,měla ruce před obličejem ,ale pak jsme jí vzbudili ,takže jsme jí vyfotili aspoň tak jak to šlo. 🙂 Potvůrka a to jsem jí celé odpolko domlouvala aby se usmívala ,když se bude fotit 😀

jzizala
30. sep 2009

ahoj orchidejka ,kukni k amise do albumu na tabulku 🙂

amisa
autor
30. sep 2009

jzizala sme zvedavy na fotocky 🙂.. hanblivka ako puclikova? No n sladke velmi chut nemam amli sme strudlik po husi..som tka bjedena ze maximalne caj a banan.

orchidejka kukni ku mne..ak chces nejake blizse info kludne sa pytaj..co vieme povieme

jzizala
30. sep 2009

no nevím jestli se styděla. Celou dobu v čekárně vyváděla a když se měla ukázat tak asi zrovna usnula 🙂 ale probudili jsme jí ,tak dala ručičky z obličeje a začala zívat. No sranda 😀

jéé štrúdl už jsem dlouho neměla ,asi budu péct 🙂 ale dneska mám k obědu objednané makové buchty ,tak to bude taky ňamka...

amisa
autor
30. sep 2009

mnaaaaam makove buchty... no som zvedava na tie fotocky

jzizala
30. sep 2009

tak fotečky jsou přidané.Myslela jsem že budou ostřejší ,ale tohle bylo to nejlepší co jsme s panem doktorem vybrali.Nechtěla se moc fotit 🙂 Ale řekla bych že bude podobná tatínkovi ...

amisa
autor
30. sep 2009

jzizala ale nevadi je tam cosi vidiet , uz vyzera ako clovek a nie tie mimozemstanske fotky co sme mali do teraz 🙂 ja budem amt za v piatok.. sa tesim.. 😉

jzizala
30. sep 2009

hihi no fakt už je to lidská podoba , do tedˇ to byli trošku ufounci 🙂 Tak hlavně té svojí pořádně domluv ,atˇ se pěkně tváří a neschovává se 😀

puclik77
30. sep 2009

ahojte holky, takze sa dnes hlasim. Dopo som bola na skoleni v senci ale uz som na skok v praci. Vcera bola husacinka super!! Kolegovia si robili zo mna srandu, ze ked mi trci brusko, ze som musela zjest aspon dve husy xixi. Zopar ludi od nas z fy ani nevedeli ze som tehu, tak vcera som bola hlavna tema vecera 😀
amis musim nabrat odvahu a pozriet si ten link 🙂 moje male sa tam asi vlni, lebo tie vlnky citim castejsie a castejsie 🙂 No uvidime ci je to mimi. neviem sa dockat prveho kopu 🙂

jzizala tak to su pekne fotecky!!!!! Mala ma tusim aj jazycek vyplazeny sa mi zda 😉 A ze zivala, to muselo byt zlatucke!!!! Nase male je stale ako maly ufonik, ale ved ja ho vykrmim 🙂

amisa
autor
1. okt 2009

Dobre rano clostilky, dnes ma sokoval pohlad na vahu som z toho deprimovana uz sa nejak rozbehla.

puclik77
1. okt 2009

dobre ranecko holky 🙂
co sa tyka vahy, tak vcera vecer som mala +2kg. Uvidime ako to bude o dva tyzdne v poradni 😉

jzizala
1. okt 2009

ahojky, kolik máš kilo navíc ?? Neboj už na to máš nárok pěkně začít přibírat v 6 měsíci. Já už 7 kg,ale nikde to moc na sobě nevidím ,jen to špičaté břicho 😀

puclik77
1. okt 2009

jzizala, nooo mas taku malu snezku pred sebou 🙂 inak ja mam pocit ze mi ten pupik teraz rastie asi kazdy den 🙂 Vcera asi tiez rastlo, lebo mi zase vecer koža tahala....hned som mastila olejcekom 😀

jzizala
1. okt 2009

asi jo 😀 jinak nevím kde bych měla těch 7 kilo .... pěkně se masti atˇ pupík nepopraská , už to taky na tobě musí být dost vidět.To se divím že si toho někteří u tebe v práci nevšimli .

puclik77
1. okt 2009

jzizala, nooo ono to je vidiet, ale nevedeli to len ti, co pracuju v terene a co ma vlastne videli naposledy este ked som nebola tehu 🙂 A dost zalezi co mam oblecene. Vcera som hodila na seba hrubu mikinu a brusko zmizlo. No kto ma poznal aj pred tehu by si asi nieco vsimol, ale kto ma videl prvykrat, tak by si myslel ze som iba tucnejsia 😀

jzizala
1. okt 2009

aha tak to chápu 🙂 s tím oblečením je to docela problém, tedˇ jsem pořídila pánskou mikinu-je volnější. A mám taky nějaké těhu tuniky, ale nevím jak to bude v zimě. Do svetrů před těhu se těžko narvu a o bundě ani nemluvím.Nechci ale pořizovat na tu chvíli zbytečně moc oblečení . Asi navštívím vietnamce a pokoupím volná trika a nějaké svetry. To mě pak nebude líto,za ty peníze,že se to moc neunosí. Jak to holky řešíte s oblečením?

puclik77
1. okt 2009

jzizala asi to urobim presne tak. Mne kamoska dala nejake tehu oblecenie, takze nosim to. Inak mam jedny rifle cierne a jedny modre na traky. Ale svetre a teple veci moc nemam. Zatial sa este vpracem do svetrov, ale kabat a bundu zapnem uz len na tesno. Cize cez zimu asi budem nosit veci mojho draheho, v ktorych budem utopena 🙂

amisa
autor
1. okt 2009

ahojte jzizala aj ja som 7kg plus.. zrazu pribudli dve kila ..trocha som pribrala na zadku ale nie vela. S tim tehu oblecenim je to fakt problem jeden svetrik som zdedilaod kamosky spolu s mikinou jeden som si kupla teraz cez vikend v C&A ale na zimu tuhu neviem.. a kabatik to tiez neviem ako..na jesen som sa zariadila poncom ale inak neviem neviem asi fakt ako vravi jzizala vbehnem do cinana, alebo ako puclik znarodnim nieco manzelovy.Alebo sa vsade budeme vozit len autami a nebudeme behat po vonku len po obchdonych centrach 🙂

puclik77
1. okt 2009

amis inak to ponco nie je zly napad. to moze pupik rast kolko chce a ma miesto xixi Asi nabehnem aj ja do C&A alebo H&M a kupim aspon jednu mikinu. Ale do prace neviem co budem nosit, lebo my musime chodit do prace slusne obleceni (rifle nehrozia) a uz pomalicky sa do nicoho nevpracem.... ale na druhej strane sa vytesujem ako mam kazdy tyzden vacsi pupik...to je znamenie, ze aj mimco rastie 🙂 co je dobre!!!!

jzizala
1. okt 2009

tak jsme na tom stejně 🙂 jako podzimní bundu mám co dělat abych zapnula a to je volnější ,sportovní. Každé ráno stojím u skříně a smutně koukám na svoje trička,které nemůžu už nosit.Ale což ještě měsíc a končím v práci,tak doma už to nějak doklepu. A nebo budeme chodit jen po těch obchodech a jezdit autem 🙂

amis 7 kg není tak moc ,myslím. Fakt si nepřipadám zatím jako kulička.Jsem zvědavá jak po Vánocích ,všude bude spousta jídla, budeme mít velká břicha a nebude se nám už chtít nikde běhat ve sněhu. Tak budeme asi pěkně kynout 🙂

puclik77
1. okt 2009

jzizala, kedy nastupujesna matersku? Ja tiez taham len do vianoc, lebo v januari si beriem uz dovolenku. A potom na matersku idem cca 15.01. asi tiez budem jazdit vsade autom a hotovo....alebo ako pises, kynout doma 😀 😀 😀
len moj zamestnavatel nema za mna este nahradu....takze som zvedava, kto to za mna prevezme a kolko mi este budu vyvolavat domov, ze nieco nevedia urobit 🙂

amisa
autor
1. okt 2009

puclik to si sef tvoj nejak veri ze bude mat nhradu rychlo rychlo.. si ta vime rpedstavit ze nebudes mat ine starosti len cakat kto co s tvojich kolegov potrebuje..

jzizala 7 kg sa mi zda dost ak si hlavne pomylsim ze doteraz sa t len tak vlieklo, ale zas ked sa pzriem do zrkadla tiez sa nevidim ze by som nejak pribrala tuku vela. Inak vsimla si si an sebe ze aky mserom rastie brusko?
najprv rastlo do predu a teraz m rastie smerom hore a vam?

tohosnehu sa clekom bojim teda nani nie snehu ale ladu..
Jzizala tzebe kedy zacina materska?

mannerka
1. okt 2009

baby,
ja mam teraz +9kg 😉

amis, v 24tt som mala rovnako ako ty +7kg 🙂 Podla tabuliek sme uplne ok 😉
a rastie mi stale dopredu, take spicate ho mam 😀

jzizala
1. okt 2009

ahoj mannerka , já jsem taky se špičkou a pořád leze víc a víc dopředu. Jak říkala puclík asi z toho bude sněžka 🙂

ale fakt už by za tebe měl šéf hledat náhradu,puclík. Co kdyby ti nebylo dobře a chtělas zůstat doma, to je teda docela v klidu na to že už budeš v polovině. Já už zaučuju kolegini , nikoho za mně brát nebudou ,aby ušetřili .Jen ta moje koleginˇka se tady z toho sama asi zblázní 😖

Mateřská by mi měla vycházet od 27.11. a předtím si ještě beru dovolenou. Takže končím už 6.11. jupíííí !!!

jzizala
1. okt 2009

fakt těch 7kg se mi zdá v pohodě, nemusíš mít špeky ,ale třeba jen zadržuješ vodu a něco váží mimi a něco placenta a plodovka. ....

amisa
autor
1. okt 2009

jzizala 27,11? lebo sme zhruba narovnako v tyzdnoch.. mne to vsak vychadza nejk druhy dcembrovy tyzden..kedy mas termin porodu?

ved hej len te sok ze 7kg+ rano na vahe..proste ma to soklo..

vy vsetky chytate brusko do spicata? ja na zas na hrocha 🙂 🙂

amisa
autor
1. okt 2009

puclik bola si pzriet ten setik v tescu?

amisa
autor
1. okt 2009

a pozreli ste si tie videa?

puclik77
1. okt 2009

ahojte babule, takze akurat som prisla z obediku a ako keby som mala malo, tak tlacim do hlavy este hrozno 😀 😀 Este mam do zasoby aj kolacik a jablcko...no vykrmujem sa! Ziadne hladovanie 🙂
Mne rastie brusko stale dopredu ale mam uz aj sirsi zaludok. Inak brusko mam take ze na bokoch nic, az potom vpredu sa zdviha....
no nahrada za mna neviem kedy bude, ale povedala som si ze ak zacne stres, tak idem PN. Ideme sa spajat s inou firmou, cize bude vela prace. Neviem kto to bude robit....Ale z domu by som urcite nerobila,lebo to je este horsie. Nemas po ruke tlaciaren atd... no ved uvidime 🙂
jzizala ty sa uz mas ze uz budes "dovolenkovat"!
Amis, mannerka vy kedy na MD?