Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
9. júl 2010

dnes prve papanie..ryzova kasicka 🙂..sice to nieje podla predpisu co sme dostali ale okolnosti donutili... a mala velky uspech 🙂
mala byva v noci v poslednej dobe strasne nepokojna a vobec sa nevyspime, len by papala ale dlho jej to nevydrzi, Som zvedava aka bude tato noc. teraz na obed sme skusali ci jej to vobec bude chutit, odsala som si mliecko a pridala bezmlieckovu ryzovu kasicku tak polovicnu davku a mnami chutilo.Mali sme od stredy zacat s mrkvickou, ale co uz.

zuzanka7834
22. júl 2010

ahojte dievcence🙂 som v tomto fore nova a chcela by som sa opytat par veci ohladom clostilbegytu. Ak vysledky vysetreni potvrdia dokyho predpoklad, trpim PCO a ak manzelov spermiogr. bude v poriadku tak mozno uz od buduceho cyklu zacnem s clostylbegytom. Zaujima ma, ci to naozaj funguje. Kolkym z Vas sa to vdaka tomuto lieku podarilo, pripadne ako dlho to trvalo (kolko mesiacov ste ho brali, kym ste otehu). Ďakujem velmi pekne.

amisa
autor
22. júl 2010

pozri temu:
Fórum > Kategória: Neplodnosť - Léčba Clostilbegytem IV. ... a // pro všechny 🙂 (sk & cz)

Zuzi u mna je vo fotoalbume tabulka kde sme par bab napisanych ze kedy a ako to zafungovalo, ale uz som ju nezvetsovala..lebo je toho vela a malo bab sa vsak prida na nasu uz tehulkovsku stranku radsej chodia na stranky podla terminov porodu. Podstatne je ze to zabera a ked nie pri brani tabletiek tak potom aj bez nich sa zadari casto..
(nastartuje sa to). Ale nic nieje 100%.

vendulak
10. aug 2010

Ahojte holky, předem se omlouvám, že vás tu jakožto dosud jen snažilka přepadávám, ale chtěla bych se zeptat a moc a moc poprosit, nemate doma některá zbylý Clostilbegyt? Ci Clomhexal? Jsem uz zoufala a predem pripadne moc dekuji za pomoc! 😉

zuzana36
10. aug 2010

ahojte, ja som brala clostik a po ovulke duphaston a podarilo sa. tak sa tesim

amisa
autor
13. aug 2010

@zuzana36 gratulujeme 🙂 a ako sa citis ?

zuzana36
14. aug 2010

dakujem, zatial este dobre. dufam, ze nebudem zvracat pol roka ako tie predosle tehotenstva 🙂
pozeram,ze Ty si uz materstvo uzivas. ake si mala tehu? a aka je mala?

amisa
autor
15. aug 2010

@zuzana36 no tehu take ze polku mi bolo zle a potom posledne dva mesiace ci viac som zas v noci nespavala, ale inak pohodove a vsetko bolo v poriadku a mala? no troska taky vyraznejsi hlasok ale potom sa ukludnila a teraz ked sme museli zobrat dudel ju ucime znova spat celu noc, velmi nam to nejde. Je uzasna smeja ale ked sa zlosti to tiez stoji za to 🙂. A tvoje detvaky ako? uz mas velke, ako je to prezivat tehu vzdy stakym odstupom, nieje to potom ako poprvy krat?

zuzana36
16. aug 2010

ano, mas pravdu, vzdy je to ako po prvy krat. vsetko ma svoje za aj proti. dnes som bola na prvom ultrazvuku a nic nevidela, ale ze mam vysoku vystelku. tak mi vzala krv a mam zajtra zavolat. dufala som, ze sa tam uz nieco ukaze. este vcera som tesla aboli tam dve ciarocky

amisa
autor
17. aug 2010

ste planvali dlho? kolko cyklov si bola na clostile?
drzim palce aby ste boli v poriadku. A co deti to uz vedia? ci tajite?

jane86
18. aug 2010

Ahojky amis. Dlouho jsem tu nebyla. Jak se máš? Já už sotva funim. Mám 10 dnů do termínu. Kdyby se mu chtělo na svět o pár dnů dřív vůbec bych se nezlobila. Už se na chlapečka moc moc těšíme. A co ty? A tvoje malá?

amisa
autor
18. aug 2010

@jane86 gratulujem, nasa tema nejak zakapal sprepacenim.. ale nesudo asi je okolo tych nasich babetiek vela behacky. No mi sa mame dobre. Papame uz pekne, aj kojime , A snazi sa liezt po 4 ale este nam to nejde, plazit sa plazime len dozadu a sedime . Dudlik sme sa odnaucili a teraz nam asi aj zubky idu lebo je akosi nervna hlavne vecer a v noci.posledne dva-tri dni. Inak ju musim len chvalit je to mala skera, mala vymyselnica no proste nase zlaticko. Drzim ti Velmi palce , a ako sa ma? uz je Honzik dole hlavou? neotvaraz sa uz? a o tasky zbalene? Kontrakcie cvicne rozbehnute?

jane86
18. aug 2010

Amis. Nojo poslíčci už byly, už jsem plašila. Taška zbalena 14 dní. Honzík je hlavou dole už od 28tt. Je to borec 😀 A já se pomalu začínám bát porodu. Ale už se na malinkýho moc těším...

jane86
19. aug 2010

Jo a doktorka mi minulou středu říkala, že jsem otevřená na 1,5 cm...

amisa
autor
19. aug 2010

@jane86 to som bola v den porodu 🙂 a pred tym asi tyzden ci dva. Neboj to ta nestrasim, mne sa zas cudovali ze prenasam 8 dni a ani za mak sa neotvaram. A potom to slo ako zrychlika.
porodu sa neboj nejak to prezijete ved do maturity tam zotat nemoze. 🙂 ale to sa lahko hovori , budeme drzat palce.

jane86
20. aug 2010

amis porodu se trochu bojím, ale zvládly to všechny musím taky. A ty jsi rodila jak dlouho? Já doufám, že přenášet nebudu protože už teď nemůžu 😀 ... Jsem hotová, v noci už skoro nespim a přes den taky žádná sláva. Kolik Kg jsi nechala v porodnici?

amisa
autor
20. aug 2010

heheh @ jane86 ale mozes a aj nemusis.. to ti babo necha ako prekvapko ja som nespala skoro dva mesiace pred porodom.. pribrala som 12 kgs porodnice som doniesla 3 ak ratam mojich 62 pred otehotnenim.. lebo clostilom som pribrala dve kila..

zuzana36
21. aug 2010

no ahojte, tu takmer nikto nechodi? potrebujem radu, povzbudenie: mala by som by t 6tt, bola som uz 3krat na sono a babo nikde. HCG mi stale stupa, vcera bola hodnota1691. maju podozrenie na mimomaternicove. no nevedia kde je. mam strach. denne budem chodit na krv a sono. inak musim ostat v nemocnici. som tak velmi unavena, ze uz tyzden ma boli hlava. a viete mi niekto povedat ako sa to odstranuje?myslim ci spodkom, alebo laparkou. a ozaj vraj ta hodnota poukazuje na vnutromatrrnicove tehu, ale nie je tam. pozerali to uz traja 😖 😖

amisa
autor
22. aug 2010

@zuzana36 maminy nemaju velmi cas sem asi chodit 🙂 Teda huf mne babu pozerali az v 7tt ... velmi drzim palceky, neviem ti poradit len ta povzbudit ked tie hodnoty vyzeraju na vnutromaternicovy tak tomu ver lebo mimomaternicove su sialene bolesti. Ale vies to pocitanie tyzdnov moze byt uplne mimo.. a babetko ma este cas na ukazovanie.. Velmi drzim palce.

adkatarabka
22. aug 2010

Ahojte! Aj mne tato tabletka pomohla ..... a Filipko je na svete - uz 6 tyzdnov! . Zabrala po troch mesiacoch. Takze drzim palce vsetkym snazilkam 😉

brumca
27. aug 2010

ahojte zienky 🙂 chcem sa opytat ci ste nahodou niektora z vas nemali problem s cystou v tehotenstve...mne ju doktor nasiel v 5tt ked mi aj potvrdil tehotenstvo a stale tam je, dokonca trosku narastla, bola som tam aj dnes v 8tt...povedal mi, ze sa mam setrit a kontrola o 3tt...prestudovala som si tu na MK, ze ju mavaju baby a casto po Clostile. Dufam, ze sa bude uz len zmensovat a neurobi nejaku sarapatu ☹ ak mate niektora nejake skusenosti, budem rada, ked mi napisete 😵

amisa
autor
31. aug 2010

@brumca ako? este rastie? davaj na vas pozor. Kamoska nemala cystu ale hematom a ma krasneho chlapca. Nieje to to iste ale aspon troska povzbudenia.

brumca
31. aug 2010

@amisa ahoj, no neviem ci rastie, velmi dufam, ze uz nie...naposledy som bola u doktora v piatok...kontrola o tri tyzdne, samozrejme, keby mam krce alebo spinenie, mam hned utekat k doktorovi.

jane86
2. sep 2010

Ahojky. Tak nás včera pustili z porodnice. Máme chlapečka. Narodil jsem přesně na termín 28.8. 2010 - šikulka. Vážil 3936 g a měřil 52 cm. Porod byl docela v pohodě. Oba jsme v pořádku a už válčíme doma.
Amis jak se máš ty?

zuzana36
2. sep 2010

mila jane, tebe aj malemu zelam len to najlepsie, gratulujem

amisa
autor
2. sep 2010

@jane86 boze to ubehlo ako voda. Mame skoro podobne miery 🙂. Mi valcime tiez..asi zuby ci len nejaky rozmar 😀 drzte sa a nech sa cim skor das dokopy.

jane86
3. sep 2010

@zuzana36 moc moc děkuji

jane86
3. sep 2010

@amisa děkuji. jinak jsem přidala nějaké fotky našeho broučka

amisa
autor
3. sep 2010

kraaasny @jane86 fakt cacany🙂

zuzanka7834
4. sep 2010

ahojte dievcence, mam este jednu otazku. Tento cyklus som prvykrat brala clostil 2x1, mali sme pokracovat pregnylom atd atd, ale na 15DC bol folik maly (iba 12,5mm) a na 17DC uz bol aj prasknuty, takze pregnyl sa nekonal, doky vravel, ze niekedy sa to moze stat. Dnes som 18DC a asi pred hodinkou som si po cikani nasla na papieri krv, take slabulinke spinenie. A citim podbrusko, neboli, len ho citim, ako niekedy pred mrchou... Mali ste niektora tuto skusenost? Napiste mi prosim aj so @, nech sa mi to objavi v "kto ma spomina"... Dakujem. Bojim sa, ze zajtra pride mrcha... ☹