Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

me3
4. aug 2015

baby mozem sa vas opytat ze co to je ten Clostylbeg popr ktora ho mate doma mozete mi napisat co obsahuje ? ja som v zahranici a teraz mam prvy krat brat Clomid - len ma zaujima ze ci je to to iste - len sa tu pouziva iny nazov..na tom stitku co k tomu mam je napisane : Clomid 50mg Tbalets - Clomifene citrate. Dakujem

liluska7
2. sep 2015

@me3 clostylbegit spúšťa dozrievanie vajíčok. 50mg klomifencitrátu v jednej tablete. Ja som ho brala v januári a otehotnela som ( čakala som dvojičky ale bohužiaľ zadržaný potrat) tento cyklus som ho zase brala tak čakám čo bude.

me3
3. sep 2015

@liluska7 takto to vyzera ten Clomid- podla zlozenia je to to iste...minulymesiac som mala prvy cyklus brala som od 3-7dc...meriam si aj bazalku ale podla tej to zatial nevyslo...teda podla bazalky u mna nedoslo k ovulacii takze tazko by mohlo byt babo...momentalne som 32dc a cakam na mrchu ...a potom zase od 3-7 dc to brat=- jednu tabletku denne.,..predvcerom som zacala aj s infolicom plus extra kyselina listova a probiotika (preventivne) tak uvidime...drzim nam palce 🙂

liluska7
3. sep 2015

@me3 ja som clostylbegit brala od 5 DC 2x denne 5 dní a potom chodím na folikulometriu a keď mám dominantný folikul tak mi dr pichne pregnyl na uvoľnenie vajíčka. Čiže ovulka by mala byť na 100% do 36hod od pichnutia pregnylu. Držím palce nech sa čoskoro zadari mimi 😉

liluska7
3. sep 2015
lucka444
5. sep 2015

😉
@katka1274 ahoj katka,..ja som ho tiez brala. Uz je to asi 5 dni co ho nebebriem a citim sa presne tak ako ty...strasna boleat brucha. Krizov,citli e bradavky ..neskutocne unavena..presne tak ako by som bola chora...asi pojdem k doktorovi lebo sa mi to nezda nejako..teba to preslo alebo si bola tiez u doktora..

xjanulkaax
5. sep 2015

Ahojte, ja som mala problemy s anovulacnymi cyklami, prve 3 cykly tohto roku som brala clostil a duphaston a nic, v aprili som bola na laparoskopii, chromopertubacii (preverenie priechodnosti vajcovodov a prefuky), zase clostil a dufik - spravila sa cysta/nepraskol a na dalsi mesiac (5.pokus) sme skusili este raz clostil + dufik + uz sme pichli aj pregnyl aby sme predisli cyste a som v 14 tt 🙂 a cakam dvojicky, ale su jednovajecne, tak nemyslim, ze to bude tymi liekmi (tie sposobuju uvolnenie viacerych vajicok - cize dvojvajecne dvojcata). a dolezita je naozaj psychika (ano, aj mne tieto reci liezli na nervy, ale zmenila som pracovnu poziciu a ten mesiac som po tolkych neuspesnych pokusoch doslova rezignovala a neriesila dake vitaminy, alchemilku atd a prislo to - bol to posledny pokus prirodzene, lekar chcel dalsi mesiac riesit IUI). Tak verim, ze som vam snazilkam dodala nadej a drzim vam silno palce.. aj ja som si tym presla a to ine baby, ktorym sa zadari hned, zial, nikdy nepochopia..

katka1274
12. sep 2015

@lucka444 ahoj.preslo ma to po menzese.asi ked sa to vyplavylo z tela.brala som ho dva mesiace.po nich som uz tieto priznaky vobec nemala a ostala som tehu. Mne to tak prislo ze tie bolesti aj vsetko znacili ze clistik to tam vsetko upravuje a spojazdnuje tak ako ma.drzim palce

lucka444
17. sep 2015

@katka1274 no ja mam tiež teraz dostat krami tak som zvedava čo to bude..prsia ma neskutočne bolia a brucho mam veľke ako slon...dufam že sa to aj mne s tym clostylom konečne podari..

me3
17. sep 2015

@liluska7 no tak teda neviem ze ci to je tym clostilom ci cim ale som na 46dc ..po mrche ani stopy ale teploty tu tiez nizke takze tehu sa vylucuje :((

liluska7
17. sep 2015

@me3 dnes som bola u dr a bolo to tým clostylom. Dr mi odporučil brať včeliu materskú kasičku dva mesiace aby som si dala pauzu od clostylu.

katka1274
19. sep 2015

@lucka444 ja ked som mala brucho a bolave prsia tak nic a ked mi nic nebolo tak tehu bolo.kazdopadne drzim palce.hlavne nato nemysli a clistik vtedy zabere

brindzula
13. nov 2015

Ahojte baby, mne dnes doktor predpisal closti a citam cely vecer diskusie co to sposbuje najma vedlajsie ucinky toho sa bojim najviac. My sa snazime o male uz vyse roka uz som zufala revem kade chodim kazdy okolo mna je najmudrejsi a furt mi len hovoria nech na to nemyslim a debiliny... Same viete ako to je 😞 Myslite ze tento closti mi pomoze? Mam ho brat od 3DC 2x1 denne, chodim k nemu ako na klavir na folikulometriu. Vdaka za kazde povzbudenie a rady 👍

maculicek1977
14. nov 2015

Ahojte kočky je tu aj taká čo jej pomohol Clostilbegyt vo veku 38 rokov?

maculicek1977
14. nov 2015

Je tu niektorá taká čo sa snaží v 38 rokoch? Brala som Clostil predchádzajúci cyklus od 3 dňa MS 2 x1 do 7 dňa MS potom Pregnyl, IUI, ale nepodarilo sa, mala som 3 dominantné folikuly a nič.

liluska7
30. nov 2015

@brindzula ahoj, ja ťa asi moc nepoteším. Ja som prvý clostyl brala v januári a otehotnela som ale mala som zadržaný potrat. Druhý clostyl som brala v auguste mala som dva dominantné folikuli a nič. Teraz som brala tretí krát a už mi to vôbec nefunguje. Folikuli nedozrievaju. Dnes idem tretí krát na folikulometriu ale pochybujem že mi folik dorastol. Dr mi povedala že už mi ďalší clostyl dať nemôže že už jedine ísť do centra asistovanej reprodukcie 😥

amstelko
6. dec 2015

Babenky, nezostal niektorej clostilbegyt,dík za pomoc

stevvvka
4. jan 2016

a ja som si tak naivne myslela, ked som videla jednu babu u gynekologa - ktora sa tam spravala ako doma a mlela o folikulometrii - ze mne sa to stat nemoze, my sme predsa zdravi...preco sa to niektorym podari hned???

me3
4. jan 2016

tak ja iba pridavam ze po tom co sme nejaku dobu skusali ako blazni v domneni ze 'sak to take tazke nemoze byt' - som isla na kontrolu ku gyn..ten mi povedal ze mam PCO takze mam anovulacne cykly- ja ako uplny laik som na neho kukala a vravim ze sak ale ked je mrcha tak musi byt aj ovu nie? no kazdopadne som zistila ze nemusi byt...dal ma na 3 mesiace na DIANETTE HAK aby sa znizil muzsky hormon a od vtedy beriem clomid(clostibegyt)...na zaciatku som brala 1 tabletku 3-7dc..po 3 mesiacoch kedy som stale neovulovala tak mi dAL dvojitu davku - takze beriem 2 tabletky 3-7dc..a uz 3ti krat mam teraz ovu ...tesim sa ze konecne -ale zaroven som aj ja citala ze je vyssia moznost na potrat alebo nia dvoj/troj/viac-orcata....takze neviem...na jednej strane sa tesim z epomaha - na druhej strane sa bojim...

stevvvka
4. jan 2016

@me3 veru neviem, ako by som ja zvladala, ze ked chcem otehotniet, doktor pouzivanim HAK (sice logicky, ked chce znizit muzsky hormon) odsunie sance o tri mesiace...

me3
4. jan 2016

@stevvvka no veru nadsena som nebola... a aj som sa ho pyatala ze ci to neni 'kontraproduktivne' kedze sa snazime o babo aby som brala HAK- ale my vysvetlil ze ono to sice zastavi tie hormony a ovulaciu na 3 mesiace ale vacsinou je vysoka pravdepodobnost otehotnenia po kratkodobom uzivani HAK a naslednom nasadeni clostylu...neviem presne - neni som gynekolog - ale tak kazdopadne mi to zabralo v trom ze tu ovu mam ...a snazime sa dalej tak hadam to tento mesiac vyjde uz

stevvvka
4. jan 2016

mat ovu je vlastne podmienka...takze si o krok blizsie k otehotneniu...

me3
4. jan 2016

@stevvvka hej no ved toto🙂

stevvvka
4. jan 2016

@me3 drzim prsty 🙂

me3
4. jan 2016

@stevvvka dakujem ...som 3DPO tak hadam vyjde ;)

stevvvka
14. feb 2016

@me3 vidim, ze vyslo 🙂 ja som tiez ostala tehotna po prvom clostile, ale dr usudil na 12.den cyklu, ze nabuduce, a ovulka prisla 27dc. Asi pomohol infolic, cajiky a tak....

stevvvka
14. feb 2016

@me3 a samozrejme modlitby 🙂

me3
15. feb 2016

@stevvvka nech uz to bolo cokolvek 🙂)

stevvvka
17. feb 2016

Mala niektora z vas a j dvojicky? Ake percento viacpocetneho tehotenstva je po uzivani clostillbegytu?

anitu
21. júl 2016

Ahojte baby.Viete mi poradit?Mne clistilbegyt zabral po troch rokoch snazenia v tretom cykle 3x1,predtym 2x1 nezabral.V 12tt to skoncilo MA.Po dvoch mesiacoch mi doki predpisala opat clostil.Brala som ho tri mesiace 3x1 folikuly krasne a neotehotnela soom.Kde moze byt problem?Psychika po potrate?Ste tu take ktorej najprv zabral a potom uz nie?Do car este nechcem ist.Teraz skusam fytosoju.