Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

luuca2
22. máj 2009

Holky, mějte se krásně. Odjíždíme k rodičům ven z Prahy, už se nemůžu dočkat na procházky po lesích 😀 .
V neděli se juknu co je nového.
PA

petul.a
22. máj 2009

Katuško, dvojnásobná gratulace 🙂 🙂 Já byla prvně na UZV až v 8tt (nebo 9tt, teď už přesně nevím) a to už bylo srdíčko vidět. Dřív jsem nebyla proto, že měl doktor dovolenou 😅

Amisa, bolest v podbříšku je normální. Je to tím, že se tam mimísek "zabydluje" a děloha se roztahuje 😉 Taky jsem tehdy tápala a bála se.

Prdecek, neboooj, tentokrát to bude O. K., smůlu jsi si vybrala už loni.

amisa
autor
22. máj 2009

petul.a dakujem za ukludnenie.. bojimm sa a ked to pobolieva tak si radsej lahnem.

mannerka
22. máj 2009

ahojte tehulky 😉
ja som sa v praci, vobec nedostala na net 😠 Tak rychlo dohanam teraz 😀

katuska,
blahozelam k dvojickam, to je parada 😵 🙂
Mne srdiecko videl v 7+0 , v 4+5 este nebol vidiet ano gestacny vacok.

jzizala,
tebe gratulujem k // 😉 a vela stastia v tehulkovani prajem 🙂

amisa,
ako pise prdecek, tie bolesti su normalne, ja som mavala mrchovske bolesti aj s bolestami krizov, uplne ako keby som mala kazdu chvilku dostat a este ma velmi pichal na zaciatku lavy vajecnik, ale Dr mi povedal, ze je to normalne 😉

a ja nakotrolu idem 28.5. - neviem sa dockat 😵

katuska15
23. máj 2009

Dakujem baby...No co AMIS este ti nie je blbo???lebo mne je dnes fuuuuuuuuuujha otrasne...ble 😝 😝 😝

amisa
autor
23. máj 2009

katuska mne je teraz trocha blbo ale cely den mi bolo fajn napodiv..sme isli k rodicom a tri hodiny v aute som vydrzala.. som zvedava co zajtra cesta naspet. Katka neboj to mozme brat ako znak ze su to dobre citia a pekne to v brusku roztacaju 😎 Uz len to vydrzat 😠

juvimail
24. máj 2009

Katuska, aj ja sa pridavam ku gratulaciam🙂Mne lekar ukazoval srdiecka v 7tt, takze nic sa neboj, dojde cas🙂)
Mne zle ani nebyvalo a ak tak len ked som bola hladna, tak ked ti je zle, skus si dat piskotu alebo nieco a uvidis, ci nepomoze...
Amisa, ja za maminou cestujem 6 hodin a je to na nevydrzanie...lekar odporuca radsej vlak ako auto...
Krasnu nedelu vsetkym! 🙂

katuska15
24. máj 2009

Baby mne dnes vyborne pomohla pizza...Zmastila som polovicu... 😀 😀 mnam jak mi bohovsky chutila,ale ked si predstavim nejake ine jedlo tak fuuuuuuuuuuuuuj 😝 😀 😀 😀 A este horky caj je dobry...A inak rano som grckala kyselinu a potom bolo dobre... 😉

amisa
autor
24. máj 2009

katuska no uz len vydrzat.. inak mne dnes ani vcera nejak zle nebolo len trolinka sa mi hlava tocila a troolinka zle az mam strach ci e vsetko OK.
cestu naspet som zvladla a dokonca polku odsoferovala..muzikovy bolo nejak blbo..ale je to dost stresujuce. 😖

juvimail. a kedy si mrnusov na sone prvy krat videla ?

prdecek
24. máj 2009

ahojky 😀 jak se vede???

prdecek
24. máj 2009

holky, mě dneska bylo zle dokonale, ale bez zvracení. ted večer je to ok,ale zase ráno 😖

luuca2
24. máj 2009

Ahoj holky. Tak me je zle celej den. A ještě mě k tomu třeští hlava. Myslíte, že kdybych si vzala aspon 1/2 paralenu, že bych tím mohla neco pokazit?

amisa
autor
25. máj 2009

luuca mne povedali v lekarni ze maximalne acilpirin ked som tehtona najma v prvom trimestri. Zvaolaj radsej dokimu.

amisa
autor
25. máj 2009

😕 vam je vsetkim zel a mne uz treti den celkom dobre az mam strach cs a nieco nepokazlo..

bebel
25. máj 2009

Ahojte, aj my čakáme bábo vďaka Clostylu...vyšlo to na 2. cyklus 😉
Luuca 2 paralen (panadol trošku viac) je v súčasnosti najmenej škodlivý v tehu.. žiaden Acylpirín!!!!!!a už vôbec nie Ibalgin, Algifen ani Novalgin.
Mangelov bratranec je internista a analgetiká a antipyretiká bola posledná téma, ktorú sme spolu rozoberali.
😖

amisa
autor
25. máj 2009

lebel mne to prave v elkrni poradili ze to maju z enjakej najnoovsej konferencie..ten acilpirin

amisa
autor
25. máj 2009

bebel..ale ais bude najlepsie zavolat dokimu ☹

luuca2
25. máj 2009

Dobré ráno maminy.
Včera jsem si nic nevzala a šla to zaspat. A trochu se povedlo, protože je to o něco lepší a dá se to snést. Tak snad se to nebude zhoršovat.
Děkuji za rady 😉
Další těhulka, vítám bebel 🙂

amisa
autor
25. máj 2009

nejak ticho ostalo..beham po lekaroch alergolog neurolog..kvli mimi musim toho vela zmenit..a vonku je na svinu teplo.. najradsej by som sedeladom s nanukom an balkone..aleo dobre vychladenym pivom(pravdaze nealkoholickim) 😎

amisa
autor
25. máj 2009

inak snivalo sa mi ze som boal an sone a ze sme cakali dvojcata 😉

katuska15
25. máj 2009

Ahojte babenky...tak mne este len teraz povolil zaludok od rana,konecne...ale co z toho,ked rano ma to znova caka... 😀 BEBEL velka gratulacia...ja cakam o den skor ako ty,tak sa teskam s tebou...AMIS ty vlastne este nevies ze kolko sa ich skryva v brusku,ze???Neboj budu dve 😉 😉 😉 Ja sa uz neviem dockat piatku, to budem uz 6tt 2d,tak dufam,ze srdiecka uz budu...Inak baby co jedavate?Lebo ja z

katuska15
25. máj 2009

lebo ja znesiem len pomarance,banany a jablcka....Inak vsetko je hnus...uz som chudla 2 kg...a hnacky si normalne v tehu?Neviete??? 😕

mannerka
25. máj 2009

amis,
mne je tiez po dlhej dobe DOBRE 😎 😵 a samozrejme, miesto aby som si to uzivala, som zacala riesit, ci sa nic nestalo, ci je vsetko ok, proste koza 😀 😀 😀

katuska,
som tu citala, ze zopar bab hnackovalo az do nejakeho 8-9tt, takze je to asi normalne. len si musis davat pozor, aby si vela pila a mala dost tekutin 😉
Mna trapi uz treti den presne opacny problem 😖

amisa
autor
26. máj 2009

mannerka ..aha mne bole zle len minuly tyzden a teraz dva dni uuuplne nic..tiez si nadavm do Koz, ale ako sa tomu vyhnut? mam strach z toho ze mi je zrazu dobre. Inak ten opacny problem oproti katuske zacinam pocitovat aj ja..

amisa
autor
26. máj 2009

baby co robit zo zapchou?

prdecek
26. máj 2009

amisa taky tě trápí zácpa??? zkus sklenici teplé vody, nebo jogurty či tak a nebo glicerinové čípky

amisa
autor
26. máj 2009

prdecek vyzera to tak.. uz som 4 dni nemala ovsene vlocky.. musim nasadit.. kupim slivky.. a cipky dakujem. A teba to uz preslo?

inak slaava je mi grcne..

Katuska pocuvaj ty budes zdrava a stihla 😎 , som tiez citala ze zapchy a hnacky su normalne..

katuska15
26. máj 2009

Amis myslis??? 😀 Dnes mi bolo cely den zle od zaludka,az take krce a potom to preslo,ale dnes som nevracala...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 Inak dnes som si vsimla,ze sa mi nejako zacalo uz brusinko dvihat... 😉

katuska15
26. máj 2009

Amis teba nejako rychlo opustili tie nevolnosti....jaj dufam,ze aj mne uz bude coskoro ok... 😔

amisa
autor
27. máj 2009

katusla ahoj no som si verila ze uz presli... hlasim nepresli.. ale urcite niesu pravidelne a vetsinu ranne tiez nie..inak voci tej zapche zabralo acidko a jogrut s vlockami 😎
A s tou krasou po tvojm chudnuti .. aspon tolko nepriberies ako povedala moja mama..ale zas taky vecne zeleny ksicht asi tiez nieje ziadna slava..a gratulujem k brusinku 🙂 🙂