Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
8. máj 2010

Ahoj davno som nepisala, mali sme enjake problemy zdravotne a ja som to este zaklincovala. Njaprv mala mala velmi cudnu stolicu a aj vykakat ju bol velky problem , tak nam dokina dala nejake druhe lactobacily a nieco ako espumisan no a potom z toho chuda tak kakala zeskoncila vecer s teplotou ked sme to uz ako tak ukludnili ja som zjedla v kaviarni smotanovy ovocny kolac a bol tam aj kustik ananasu a papaje a teraz vyzera ako by sme ju zihlavou bili. Tieto noci ani dobre nespala a mi snou.Zajtra ideme k mojej mame tak dufam ze sa nam podari odcerveniet. Natieram expicialom a pantenolom. A nejak nam zacala vymyslat s papanim, uz aby bol tento blaznivy tyzden za nami a vsetko sa vratilo do normalu.

Baby uz ste rozmyslali nad druhym babom?

Jzizala prvy maj bol super boli sme na velkej prechadzke a Veronika bola velmi dobra.

puclik77
9. máj 2010

amis, otazka druheho baba, je otazka do "boja" xixixi. My sme sa uz o tom bavili a zhodnotili sme, ze najskor potrebujeme vacsi bytik. Mame dvojizbovy a to je malo. Takze to nechavame otvorene. Ked zacneme stavat dom, alebo sa prestahujeme do vacsieho bytu, tak som urcite ready na dalsie babatko 🙂 Aj ked momentalne si uzivam svoju povodnu vahu a zivot bez bruska.
Inak co sa tyka kakania, malej davam uz mesiac probiotika biogaia a musim povedat ze su super, mala kaka, nebolieva ju tak casto brusko, vetry super odchadzaju, no vyborne su. Inak su na SK dovolene az od ukonceneho 3.mesiaca, ale zistovala som priamo od vyrobcu, ze vsade v EU su tieto probiotika odsuhlasene od ukonceneho 1. mesiaca. Cize ich malickej davame a zda sa mi, ze pomahanu.
Nasa malicka spinka stale skoro celu noc, je dobrucka a robi nam velku radost. A dnes som dostala velku kyticu bielych ruziciek.....ved som aj ja maminaaaaaaaaaaaa 😀

amisa
autor
9. máj 2010

krasne puclik, tisko zavidim. bola zla noc, bojovali sme aby sa neskriabala a dobre spala. No ale ekzem sme ako tak zazehnali obycajnou indulonou. Inak k tym probiotikam, biogaiu sme brali a skusali sme aj teraz na zapchu ci co to bolo a vobec nezabrala, a tieto druhe co nam dala sposobil galibu. Teraz sme bez a uz sa to ukludnilo.
Dnes sme prisli k mojej mame na tyzden, som zvedava ako si mala zvyke na nove prostredie, troska je nervozna

jane86
12. máj 2010

Ahoj holky. Dlouho jsem se neozvala, ale měla jsem teď hodně zkoušek tak nějak nebyl čas a ani nálada. Jinak byla jsem na KO placenta už je OK. Vlastně vše je OK. Tak snad to tak zůstane až do konce. No už mi začíná bříško překážet 🙂 připadám si neohrabaná. A jinak pořád zvracim 😠 už jsem se smířila s tím, že to asi nepřejde. No co Vám budu povídat, už se těším až bude malej na světě. Prorože mi dává dost zabrat, hlavně s tím zvracením. A co u Vás nového? Holčičky Vám rostou, že?

amisa
autor
14. máj 2010

baby ahojte, nejak nebol cas, lebo sme boli malou vsetci zamestnani, a rodinne sme sa vyzivali. Dnes bola mala velmi narocne dieta hlavne vecer, Uz som znej dobre utahana,tak frcim do postele.
Jane gratulujem ze sa dala placenta na spravne miesto a ze ste vporiadku obe. To vracanie je ale teda hrozne. Brusko ti uz zavadzia? hehehe ked si na to spetne spomeniem bolo to uzasne obdobie, take spravne tehulkovske, neboj bude este horsie 🙂 este vydrz tak 10 tyzdnov 🙂 ale vsetko si pofot aby si mala spomienku.

amisa
autor
20. máj 2010

Mejak nmam to tu stichlo , asi nas nase deti riadne vystavuju. Mi sme boli u babicky (mojej mamy) a mala sa tam uplne rozhodila aj s papanim aj so spanim, a stalym rozmaznavanim. Ale ved babina moze, babicky su hlavne na rozmaznavanie. Ale uz sme sa ako tak dali zas dokopy.

puclik77
20. máj 2010

ahojte, Tianka spinka na balkone tak som tu len tak na skok. Pak rychlo obedik, kym sa masko nezobudi a papanicko pre malu. Mame sa dobre, zajtra ideme na vikend do Tatier, tak som zvedava ako to mala zvladne. Prvy vylet aj so spanim mimo domu. No uvidime 😉 Aj sa tesim, aj mam trosku obavy. Inak pekne rastieme, mame sa fajn, mame uz 60cm a skoro 5kg. Tianka papa niekedy aj kazde 2hodiny, cize mam pocit ze kojim v jednom kuse xixi. Mliecka mam na rozdavanie. Hlavne rano, ked malicka spi 6,7hodin. No uz musim bezat. Opatrujte sa! Ozvem sa.

alexiaaa
24. máj 2010

Ahojte holky, moc jsem na koníka nechodím, spíš často pročítat, pro radu. Ale teď bych potřebovala pomoc pro kamarádku. Snaží se o miminko už skoro 5 let a teď má po druhé missed ab. Chtěli si dát pauzu, ale už jsou to skoro 3 měsíce a pojedou na dovolenou a chtějí se snažit znovu, bohužel bez Clostilbegytu jí nezrají folikuly a tak bych se chtěla zeptat, poprosit jestli nezbyl někomu Clostilbegyt, který už nepotřebuje? Jí by strašně moc pomohl, a jak na něj reaguje to už ví, brala ho už nesčetněkrát. Za případnou pomoc (prosím do IP) kdyžtak moc děkuji 😉.

taka
28. máj 2010

Ahojky mě zůstalo posledních pět tablet 🙂 muj mail je takacek@seznam.cz

taka
28. máj 2010

Jinak Clostilbegyt mi moc pomohl po dvouletem snazeni jsem v 6.tt 🙂 🙂 😀

amisa
autor
28. máj 2010

taka gratulujeme, a co teda kedy je ten ocakavany datum? a co ako dlho si sa snazila?

amisa
autor
28. máj 2010

citam ze dva roky , a teda kolko baleni si pojedla?

taka
31. máj 2010

Miminko bude lednové 🙂 zatím 17.leden 🙂 Clostyl jsem jedla 3 mesice a povedlo se 🙂 První rok jsme se snazili jen tak a potom pod dohledem paní doktorky 🙂

jzizala
1. jún 2010

Ahoj holky, tak jsem tu zase dlouho nebyla, nějak nestíhám 😉

blahopřeju taka ,tak atˇje mimi zdravé a jste obě v pořádku. A moje malá je narozená 16.ledna , úplně jsem si vzpomněla na sebe před rokem 🙂

a co amis ? Malá už je trošku v pohodě s tím zažíváním ? A puclík jak jste se měli na výletě ?

A taky Jane už bude mít asi velké bříško , už se to krátí vidˇ🙂

No jinak my jsme dneska absolvovaly nastřelení náušnic, Natálka už je krásná princezna a byla moc statečná.
Jinak máme 6,40 kg a 65 cm a za 14 dní už nás čeká první mrkvička . Nekojíme takže začínáme už od ukončeného 5 měsíce.Jsem teda zvědavá jestli mi to bude vůbec jíst.Objednala jsem na to krásnou novou jídelní židličku tak tam se jí snad bude papat jedna báseň.

tak zatím papapa a krásné odpoledne

amisa
autor
2. jún 2010

caute babule,
taka- to je uspech a co uz vies nieco blizsie? kolko bude babetiek? orese ako vrvai jzizala spomenula som si na nase zaciatky 🙂

jzizala ahooj no ani ja nejak nestiham vysedavat na nete ak tak iba po veceroch ked malu ulozim alebo ked si ju na chvilku zoberie manzel. napis ako sete dopadli s prvymi prikrmmi, ja este kojim a dufam ze vydrzime co najdlchsie ale na prikrmy uz mam nakupene aj nadobky lyzicky a okukavam recepty v mama a ja. Ale na varenu mrkvicku toho vela nenavymyslame asi 🙂

Mi mame nove len to ze mala je aka si nervozna posledne dni menej aj papa vsetko strasne ozuzlava, problem kludne zaspat ma zrazu, asi jej idu zubky alebo co, zajtra ideme na ockovanie proti rotavirusom tak sa opytam lekarky. Obcas sa Veronike podari sa pretocit z bruska na chrbatik, ale nieje to casto a napak to este velmi nejde.
Akurat ju teraz opatruje tato v obyvacke ale nejak place vzdy ked sa ju snazi zaujat, tak koncim..jej a este jedna srandovna malickost..naucila sa vyhadzovat dudlik s postielky a dost razantne, aj veci na prebalovacom pulte uz skusa vyhadzovat:.

jane86
4. jún 2010

Ahojky, omlouvám se, že jsem se tak dlouho neukázala. Ale měla jsem hodně zkoušek , ale co je hlavní, že druhý ročník mám za sebou. Jinak chlapeček je v pořádku, roste jako blázen. Už si připadám dost nepohyblivá, a pozor jsem 28+6 a pořád zvracím.....hrůza, ale nezbývá než to vydržet. Ve středu jdu na velký ultrazvuk (30tt) tak jsem zvědavá co mi poví. Snad, že je vše tak jak má být. Malej do mě kope jako blázen, až je to někdy uplně nepříjemný, když začne kopat kolem pupíku. A co vy? A co Vaše holčičky? Rostou jako z vody......Já už se taky těším až ten můj malej brouček bude na světě. Tak zatim papa

amisa
autor
6. jún 2010

Ahoj Baby :0 )
Jane gratulujem k ukonceniu rocnika, ty toho teda zvladas popri tehotenstve a nevolnostiach..

Konencne pekne pocasie, mi tu problem s povodnami nemame ale s komarmi uz ano. Vcera som mala nastastie zos ebou aj sietku proti hmyzu, ale ja som repelent nemala, musim kupit.
Boli u nas dalsie navstevy a dostali sme take kvanta oblecka ze nemusim nic poriadne kupovat uz na leto.

Mala krasne rastie obcas poslucha obcas nie, obcas spi pekne obcas nie, ale ja by som spala aj postojacky. Ockovanie proti Rotavirusom preslo bez problemov len den ci dva mala trochu hnacku a male bolenie bruska., este jedna davka nas caka.

dadqa86
13. jún 2010

Ahojte...Ja by som sa chcela spytat ja som prisla uz o dve babetka teraz mi vsak moj doktor nasadil CLOSTILBEGYT chcela by som sa spytat ma nejaka z vas stimito tabletkami skusenosti?Najviac ma vsak zaujima ci sa nemusim obavat toho zeby som znovu potratila pretoze mi ich kazal brat pri prvom cyklu co mi ma dojst a ked ich doberiem si mam odtratat 15-den a mame sa nazit otehotniet nemoze sa stat zeby sme zase prisli o male?Vie mi neiktora z vas poradit? ☹

amisa
autor
14. jún 2010

dadqa86, huf to neviem Clostil je len na dozrievanie vajicok, pokial viem ale ostatne neviem . Mala som vsak v porodnici jednu znamu co potratila niekolko krat a tak jej tiez liekmi vyvolavali vajicka a az ked mala dvojicky tak tie sa udrzali, a lekar jej povedal ze ma stastie ze dvojicky lebo jedno by sa pravdepodobne zas neudrzalo. Ale viac ti k tomu neviem povedat. Prajem ti teda aspon dvojicky 😉 .
Inak s tim odratavanim aj ja som mala tazsie lebo druhy cyklus co som otehotnela tak pred tim to rozoznat co je menstruacia a co spinenie som nevedela ale nakoniec som volala dokimu a odpocitala som si od prveho dna spinenia dni a podarilo sa a ovulacia bola na 16 den.

dadqa86
14. jún 2010

@amisa:Hmmm tak ja neviem sak uvidim ja len dufam ze uz po 3-ti krat nepotratim pretoze to by som uz nezvladla ani psychicky a ani fyzicky ☹ ,ale dakujem ti 🙂

amisa
autor
15. jún 2010

@dadqa86 velmi drzim palce aby ti clostil zabral a embriko sa udrzalo 🙂

dadqa86
15. jún 2010

@amisa :Dakujem ja len dufam ze sa to uz podari...

puclik77
17. jún 2010

ahoj amiska, dlho som tu nebola, lebo mala ma celkom vytazuje. Je zlatucka, ale kedze je stale iba so mnou (teda vacsinou), tak si vyzaduje moju pozornost. Ak ma nevidi, je zle nedobre. Inak sa mame fajn, stale sa kojime, ked boli horucavy, mala som pocit, ze kojim nonstop. Davala som jej aj vodicku ale nejako sa jej to nepozdavalo. Ty este kojis? Vy sa budete za chvilku aj dokrmovat, ze? Idete aj niekam na dovolenku? My ideme zaciatkom augusta do Chorvatska, tak dufam ze to Tianka zvladne. Trochu mam obavy z cesty, ale dufam ze to vsetko dobre dopadne 🙂 Vy uz pomalicky aj sedkate?

puclik77
17. jún 2010

amis, pozerala som tvoje pridane fotecky, no mala je uplne nadherna!!!! Mam pocit ze sa podoba na nasu malu 😀 Inak odkedy mate Veroniku v bugine? Nasa mala je tiez uz na knap do kocika. Bojim sa, ze do leta sa tam nevojde uz.....
aj my sme uz zaockovany proti rotavirusom, prvu davku uz mame za sebou. koncom juna nas caka prvy pichanec hexavakciny....jooooj to bude placu! No ale ked to musi byt, co sa da robit?! Dala si malu zaockovat rotateqom alebo rotarixom??? My sme dali rotateq vakcinu. Ten je lepsi!!!

amisa
autor
18. jún 2010

Ahoj Puclik , vidim mate teda perno 🙂 ale to sa nejak zvlada nie? 🙂 ved aj mi tak. Mi zatial len sa dvihame dnes anpriklad si sama dvihla hlavicku v lehu pod hrazdickou ale eudrzala ju a kvecla naspet a to bol plac.. Inak sa pretacame na brusko len naspet je to tazsie. Veronika rada sedi a obzera si vsetko a hlavne chniape po vsetkom v dosahu a ozuzlava vsetko, ale sama bez pomoci este nesedi. Mi sme sli do buginy hlavne preto ze tam sa bezproblemov zmestia aj hracky a omze sa tam viac vrtiet aj viac vidi, kedze mi uz malo spava na prechadzkach. Na dovolenku idete? tisko zavidim mi tohto roku nikam ale nabuduci uz urcite. Tohto roku len mozno na nejaky vylet do kopcov. Prikrmy ak lekarka nepovie inak budu az od zaciatku augusta. Ale s tou vodickou too mame podobne ako vy, cucne max 20 ml ked sa velmi snazi ale to len vinimocne.
Mis em tiez ockovali na rotavirusy prvu davku, dostali sme predpisany rotarix, a celkom v pohode, aj hexavaxinu sme mali s tetanovkou a tie si ani nevsimla.
Co mate nove inak? pochvalte sa.. Dakujem zapochvalenie nasej malej krasotinky 🙂

jane86
2. júl 2010

Ahojky holky, umírám vedrem. 8 týdnů do termínu a připadá mi to, že to nemůžu vydržet. Jinak jsme oba dva zatím v pořádku. Holky kolik jste v těhu přibrali? Já mám nahoře už 12 kg. Teď to nějak koncem 7. měsíce vylítlo. Výdycky jsem měla tak 60 kg, pak jsem díky hormonům přibrala na 66 a teď už mám 78 a už se začínám stydět. Sice nejsem nějaká moc nafouklá, jen břícho a trochu zadek, ale je to děs. Bojim se abych do porodu nepřibrala třeba ještě 10kg.... ☹

amisa
autor
4. júl 2010

jane ahoj 🙂 som rada ze sa ozyvas 🙂 boze ako rychlo to leti si oametam ked si len stastim bez seba nasla // test.
Nezavidim ti ale cakat v tomto teple. SOm pocula ze babyv tomto teple este viac priberaju lebo zadrziavaju vela vody, ale to neboj to po porode pojde dole hned , este v nemocnici budes cikat litre vody do sprchy uvidis. Ja som tiez a to som pribrala 12kg, ty asi priberies troska viac. Inak ja mam brucho stale ..uz sa zan hanbim, ale priznavam necvicim uz dost dlho :(

jane86
7. júl 2010

Ahojky, potřebuju radu. 2 dny mě bolí v podbřišku. Není to žádná velká bolest, ale bolí. Když se nehýbu tak je to OK, ale při pohybu bolí. Myslíte že to může být jak roste břicho a je těžké? Přijde mi , že to bolí jako při MS. Ale hlavně když se zvedám nebo když si lehám. Poraďte ať nemám strach., Děkuji.

jane86
7. júl 2010

Holky a tvrdlo vám taky břicho? Mě začalo tvrdlo zase spíš dole a pořád se mi chce na záchod 😒

amisa
autor
8. júl 2010

jane zbehni k lekarovy, nech mas istotu. Mi ti mozme nahodou zle poradit, pre istotu nech mas klud. Podla mna to mozu byt tie oneee stahy nejak na Brax.. sa volaju, ze sa ti maternica trenuje... Veru ty to uz mas za chvilu..33tt to je uz dost 🙂. Ale hlavne nestresuj keby cosi a babetko by sa narodilo skor tak to uz ste v pohode 🙂. Hlavne klud.. aby ste co najdlchsie pokope vydrzali.