Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
5. sep 2010

@zuzanka7834 to moze byt z ovulky este.. ja som mala bolesti asi 4-5 dni po ovulacii, ale nemala som krvacanie, ale pocula som ze je to bezne. inak mne tiez nikto nepichal pregnyl a praskol sam folik. Drzim prsteky hlavne vela sexiku nech to neprasklo nadarmo 🙂

janush
5. sep 2010

Ahojte, ja som tiez brala clostillbegyt a som v 8 tyzdni tehotenstva 🙂 tesime sa... avsak pravdepodobne to budu dvojicky 🙂 ufff.... nevedela som sa s tym zmierit ale bude ako ma byt a uz sa na babatka tesim 🙂

zuzanka7834
5. sep 2010

@amisa a vyslo Vam to hned v ten cyklus, ked folik praskol sam? to je uzasne! my sme mali naplanovanu IUI...
@janush gratulujem k detickam🙂 kolko cyklov si brala clostil a po kolko tbl ak sa smiem opytat?

amisa
autor
6. sep 2010

@zuzanka7834 ano bola to moja da sa povedat ze prva ovulacia a pokial viem boli dve vajicka, na kazdom vajecniku jeden. Oba praskli ta bolest a nasledna ulava sa nedaju opisat.. Bol to druhy clostilovy cyklus.

@janush gratulujem, ja som dufala v dve, Neboj hlavne nech su zdrave detvaky.

zuzanka7834
6. sep 2010

@amisa jeeminenku! To je parada, ze sa to takto rychlo podarilo 🙂 A chces povedat, ze Ta ovulacia tak velmi bolela? Ja som necitila nic... teda ziadnu bolest, iba ked zacalo to spinenie, tak som nieco citila, ale iba tak trosku, len pocit, nie bolest. Kolko clostilov si brala denne?

amisa
autor
6. sep 2010

iba tu najnizsiu davku a bolelo to ako svina, butalne a oba vajecniky potom zrazu prestal jeden a zrazu za pol dna druhy , ale uplne nahle. A ten cas sedi na cas splodenia Veroniky.
A ty ako?

amisa
autor
6. sep 2010

http://www.101topanociek.sk/101topanociek/eshop...
toto je asi najlepsie co som nasla aza najrozumnejsiu cenu. protetika nema na stranke ceny

amisa
autor
12. sep 2010

to som sem hodila omylom..sorry

janush
15. sep 2010

@zuzanka7834 prvykrat som brala clostill iba 1 tabletku denne 5 dni, dva mesiace a nic 😒 potom som mala dva mesiace pauzu a potom som zacala brat 2 tabletky denne 5 dni a vtedy to vyslo 😉

zuzanka7834
17. sep 2010

@amisa @janush, baby tak ja som dostala menzes na 23DC... S tym, ze ten 23DC som si iba domyslela, lebo to preslo uplne plynule z toho spinenia. Ale nieco podobne sa mi stalo uz aj vlani (vlani som brala par cyklov clostil, ale bez akejkolvek spatnej kontroly, ziadna folikulometria ani pregnyl ani nic, takze vobec neviem, ci sa nieco dialo, alebo nie - no a vtedy som po prvom uzivani clostylu mala prve 2 tyzdne ukrutne bolesti a mrska dosla uz na 16DC. Len to spinenie ma tentokrat pomylilo, ani ma nic nebolelo ako predtym... Takze tento mesiac idem bez clostilu (jednak ho nechcem brat dvakrat v priebehu 3 tyzdnov, jednak ani presne neviem, kedy vlastne ta mrcha zacala, takze by som to nevedela nacasovat... 😒 ). Ale pojdem aspon na folikulometriu, tak snad mi ostal este nejaky clostil v tele....

amisa
autor
17. sep 2010

@zuzanka7834 nepoytas sa lekara? ja som mala tiez take divne spinenie tak som to konzultovala s lekarom.

zuzanka7834
17. sep 2010

@amisa ved ja som im volala do centra, hadam aj 3x 🙂 najprv, ze spinim, to mi povedali, ze moze byt ovulacne, potom som sa naraz vyhadzala na chrbte, tak mi nakazali vysadit duphaston no a napokon ked som spinila uz dlho, tak som volala a dohodli sme sa, ze pridem na kontrolu, ale este v ten den sa mrcha rozbehla naplno, takze som nesla (lebo som zistila, preco spinim stale viac a viac 😒 ). A Tebe co na to povedal doky?

amisa
autor
18. sep 2010

@zuzanka7834 mi sme to ratali od spinenia potom..a sup... je tu Veronika. Inak bez costylu som spinila ci krvacala skoro stale.viac dni som behala s vlozkou ako bez nej,alebo obcas naopak, ze mi museli dat vyvolavacku. No drzim ti palceky.. tie nase hormony su teda zahada.

10andrea12
2. okt 2010

asi sa k vam uz pridam babulky dnes som nasla na testiku krasne kolajnice na 16 DPO ja sa asi zblaznim od stastia

10andrea12
2. okt 2010
skriatek
4. okt 2010

@jane86 ahoj, mne tiez tvrdne podbrusko a chce sa mi stale curat, normalne som si myslela, ze uz hadam budem aj tehotna konecne, ale dostala som menstruaciu a poriadne silnu, myslim, ze to sposobil prave clostilbegyt... a ty ako dlho beries clostil? ja uz treti mesiac

maya27
6. jan 2011

Holky neleží někomu z vás doma clostil? Klidně i na 1 cyklus otevřený. Psala jsem i do "mám/nemám léky, tak se ještě ptám tady 🙂

jane86
12. feb 2011

Ahojky holky. ty jo skoro 5 měsíců jsem tu nebyla? Amis???? Jak se máš???

amisa
autor
13. feb 2011

@jane86 ahoj ani ja som tu dlho nebola.. hanba mi..ale nejak to tu zmlklo a uz som tu pomaly pisala len ja..ako sa mas? mi sa mame celkom dobre az vyborne mala rastie ako z vody je taka zivelna pohroma obcas, ale v ramci noriem 🙂. POkusame sa o druhe bejby ale len od tohto mesiaca. Tak nam drz palce.

mimma17
3. mar 2011

ahojte vidim ze uz sem viac menej velmi malo pisete ale aj tak mi neda sa opytat...od 5 DC som brala clostylbegyt a na 14 DC mi pichli pregnyl prvykrat este som to nemala nevydrzala som a hned na 15 DC som si len tak urobila test a krasna druha ciarka je mi jasne ze je to s pregnylu a mala som testovat az tak o 10 dni lenze zvedavost bola silnejsia a robila som si aj 16 a 17 DC a kazdym dnom druha cirka slabne znamena to ze nic s toho?kedze kazdym dnom sa pregnyl vylucuje tak aj moja ciarka kazdym dnom slabne...chcem sa opytat ci to znamena ze asi sa nezadarilo alebo je mozne ze ciarka vymizne s tym ze aj pregnyl sa zo mna vyplavil a moze tam naskocit ciarka ked tak opat o tyzden nanovo?????

majka_3
10. mar 2011

@amisa Ahoj... potešujúce ked čítam ako tu babam zabral clostilbegyt. Včera som bola u gyn. a predpísal mi clostil. mam ho brat na 5 DC moc som zvedavá či tieto tabletky zaberú. 🙂 Chcela som sa ta spýtať na vedlajšie účinky.či si niečo pocitovala... hm? Dufam že som ti pohla napísať bo vidím že si tu od začiatku 🙂

gabriellka
10. mar 2011

@mimma17 @majka_3 baby skúste sa presunúť do tejto témy, je tam viac aktuálnych príspevkov
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/lecba-clos...

amisa
autor
11. mar 2011

@mimma17 hmm no najlepsie sa je testnut nejak okolo predpokladanej MS..alebo az po nej..dovtedy to moze byt aj pregnyl..
@majka_3 pribrala som vela vody aj asi tak 5kg ale rychlo to zislo dole ked som ostala tehotna

@gabriellka gabik sem chodili uz tehulky a mamky ..snazilky sme nechceli stengrovat , ale zakapalo to lebo kazda uz chodila ja do temy kde ma spolocny termin ci mesto a nemame velmi cas na ine.. niektore sa dokonca mame v priatelocha tak jednym ockom sa sledujeme

gabriellka
11. mar 2011

@amisa dakujem za objasnenie situácie 😉
ja chodím do tej témy v snažilkách a myslela som si že dievčence by tam mohli nájsť veľa dôležitejších info. a okrem toho v tej téme je stále niekto "on-line" takže aj dosť rýchlo dostávame odpovede keď niečo nevieme, alebo nerozumieme 🙂

majka_3
14. mar 2011

Ahojte ...chcem sa spytat mam uzivat clostilbegyt na 5 den cyklu jednu tabletu...kedy si ju mam dat? v priebehu dna? ci to je jedno? 🙂 vie mi niekto poradit?

kasiopea
17. mar 2011

Ahoj, chtěla bych se podělait o mou zkušenost kterou zrovna prožívám. Poslední menstruaci jsem měla 9.2.2011 brala jsem od 5DC až do 10DC Clostilbegyt, ovulace proběhla 14DC, byla dost silná,píchalo mě v bocích a bylo mi až špatně.
Mám pravidelné měsíčky,ale 31dní. Menstruaci jsem nedostala. Už 10.3 jsem si zkusila udělat těhotenský test a byly tam dvě čárky i když jedna slabá, testovala jsem se každý den ráno a čárky začaly sílit, 16.3 už mám dvě jasné čárky. Bolí mě prsa a bazální teplotu mám každé ráno na 37C.
Včera jsem šla ke svému gynekologovi, protože už předtím jsem v začátku těhotenství potratila,tak jsem chtěla jít dříve at nic nezameškám.
Doktor mě prohlédl,na ultrazvuku nic nebylo vidět,což se dá ještě pochopit. Poslal mě at si odeberu do zkumavky moč,že udělají tady těhotenský test a podle toho se rozhodnou vzít krev na HCG. Sestřička udělala klasický test,takový ten papírový,měla ho asi za necelou minutu hotový s tím,že je tam jedna čárka. Nechtěla jsem tomu věřit,doktor mi tedy pích injekci na vyvolání mestruace a říkal že kdybych byla těhotná,tak by mi menstruace nepřišla a prý se miminku nic nestane.
Hned jak jsem přišla domů, tak jsem si okamžitě udělala test a měla jsem tam dvě silné čáry, volala jsem zpět k dokrotovi,ale ten mi nic kloudného neřekl, že prý testy se mohou mílit a že počkáme ještě týden. Dneska ráno opět dvě silné čáry,dokonce více než včera. Nevím co si o tom mám myslet,setkaly jste se už stím? Nemůže vyvolávací injekce na menstruaci miminku případně ublížit?

amisa
autor
25. mar 2011

@kasiopea ahoj no dufam ze ti MS nevyvolavali a ze si naozaj tehu.. drzim palceky..ale je to zvlastne..no ale doki takto skoro fakt este nic neuvidi a precos a bojis vyvolavacky? hovoril ti take cosi?
@majka_3 neskoro ale predsa..ja som to brala myslimz e rano ale len preto aby som nezabudla

majka_3
25. mar 2011

@amisa Dakujem..aj ked uz som zabudla ze som volake brala 😀 uz len cakat ze mrcha nepride 😀

manamani1
9. nov 2011

@juvimail ahoj, ty si vdaka clostilu porodila dvojicky?