Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

mannerka
3. aug 2009

jane,
a robila ti Dr aj kontrolny utz po ovulke? To by videla, ze tam ten folik uz nie je, ze praskol...

ereska
3. aug 2009

Babulky aj mne bez problemov moj gynekolog picha pregnyl lebo tiez by len tak nedoslo k ovulke a v stredu mi ho pichol a v piatok ma skontroloval ci praskol a jeden praskol a druhy este nie povedal ze ten by mohol tak v sobotu prasknut tak dufam ze praskol aj ten a sanca bude vacsia ,ak vam nechce pichnut pregnyl skuste druheho gynekologa alebo spytat sa toho na stranke mama a ja ci moze normalny gynekolog pichnut pregnyl ked ste brali clostilbegyt??? ale podla mna pokial predpisuje lieky na tvorbu vajicok mala by to ved je to sucast liecby nie idem tam napisat mna to zaujima co odpise dam potom vediet

jane86
3. aug 2009

mannerka. Ne, já byla na ULT vždy jen 14 DC. A pak už ne. Mám se na to doktorky zeptat?

puclik77
3. aug 2009

tehulky mam taku otazku.....nemate nahodou skusenosti (alebo z pocutia) ze lekar diagnostikoval pozitivne testy na rubeolu - ruzienku ale rubeolu tehulka prekonala este v detstve? To je totiz moj pripad. Uplne som ostala z toho vykolajena. Sice mi povedala, ze ked som rubeolu mala, tak nic nehrozi, ale aj tak mi pre istotu chce urobit kontrolne testy. joooj dufam ze bude babatko v poriadku! Velmi sa bojim, aj ked sa ukludnujem, ze vsetky detske choroby mozu byt iba raz, lebo potom sme uz imunni.

amisa
autor
4. aug 2009

Puclik 🙂 priklad z realu: Moj manzel to mal vo vysledkoch minule..to znamena ze si ju prekonal a je uz chraneny to je dobre. Ak protilatky nasli tebe, aspon sa nemozes uz nakazit a ohrozit babetko. 😎 Oni ti est raz spravia testy pre istotu.. ale ked vies ze si ju uz prekonala nemusis sa nicoho bat a skor bud spokojna, ze si chranena.

Dnes je super dazdik alebo skor dazdisko..konecne je sviezi vzduch.

jzizala
4. aug 2009

ahojda, hlásím se po kontrole 🙂 ale bohužel nemám fotečku, jen mi pohmatem zkontroloval břicho a čípek a to bylo vše.Nemám žádné problémy ,tak asi nebyl důvod dělat utz.Škoda, trochu mě to mrzí.Ale jsme už objednaní na 2.9. na 3D ultrazvuk.Tak se alespoň můžu těšit ,ale je to za dlouho ach jo....

Jinak puclík , myslím si že to bude oK. Pokud už jednou nemoc proděláš tak pak máš už protilátky a ty testy to asi ukážou.

puclik77
4. aug 2009

amisa, dakujem za podporu trosku som sa ukludnila. Viem isto ze som rubeolu mala, overila som si to u obvodnej. Ale ten prvy sok, ked mi to gyn. zahlasila, skoro som odpadla. Este ma hned aj upozornila, ze keby sa to potvrdilo, tak by sme museli tehu prerusit. No uplne kolaps, ale uz som to predychala. V piatok idem do poradne, tak tak ma budu asi zase pichat. Ale to nevadi, hlavne aby bolo vsetko ok.
jzizala, tesim sa ze mas babatko v poriadku. Uz ta aj kope? Ci este je skoro?

amisa
autor
4. aug 2009

puclik to akoze co ta tvoja lekarka vypustila z ust.. nieje nic lepsie ako stresovana mamicka.. kim si to neoveri co ta hecuje..koza. Tomu sa vrav ludsky pristup fakt 😠

jzizala..skoda..ale zas ked ste Ok tak to je dobre.. ja idem vo stvrtok a dufam ze obrazocek spravy..dufam dufam .. a na to 3D sa mi bude asilahsie cakat na dovolenke apson ta doba lahsie ubehne. Ako nam tie tyzdnie zienky pekne ubiehaju..som z toho na vetvy

jzizala
4. aug 2009

to je pravda teda .Hlavně ,že má být maminka v klidu a přitom tě takhle děsí 😖

Tak aspoň amisa snad bude mít obrázek 🙂

puclík ještě nekope , to má ještě čas.Ale už ho cítím jak se vrtí. Je to takový pocit jako že se v břiše něco otáčí,takové lechtání .Zrovna tedˇ to dělá taky 🙂
a vyfotˇ bříško,já na to půjdu konečně taky ,ještě jsem se k tomu nedostala.

jzizala
4. aug 2009

joo a musím se pochlubit,že mám první věcičku .Už jsem neodolala,ale koupila jsem jen maličké ponožtičky,na větší nákup se chystám příští týden 🙂 A co vy ??

puclik77
4. aug 2009

amiska a kam ides na dovo? pochval sa 🙂 no veru takto ma zostresovala a potom ma ukludnovala, ze nech sa nebojim, ze bude vsetko ok. tak dufam ze hej!
jzizala, aj ja chcem citit take steklenie uuuuuuz. Joooj dufam ze bude v piatok vsetko ok. Ale snad hej, ked sa mi zvacsuje brusko. to znamena ze drobec si robi miesto a rastie, nie?
ja este ziadnu vecicku nemam, ziatial sa radsej ani nepristavim pri tam detskom obchode. Este nemam odvahu xixi. Ale aj to pride, ja sa poznam 🙂

jzizala
4. aug 2009

tak tak jak bříško roste ,tak roste i to maličké.Neboj se to bude v pořádku ...

amisa
autor
4. aug 2009

jzizala kupila si ponozticky? jeeeeeej..vyfotte si bruska🙂 aj s ponoztickami ak mate baby🙂. Vrarvis o tom vrteni ja sa bojim povedat ze je to ono lebo co ked su to creva aleb natahujuca sa maternica..mna totiz aj dost casto pobolieva..akoby mrnus tlacil na jeden vajecnik viac. Ale obcas si myslim ze to je naozaj ono to steklenie..nase mrnusatko.

puclik na 12 dni do BUlharska Primorsko 🙂

CO sa jedna nakupovania.. v nedelu sme boli s manzelom v auparku poobzerat po obchodoch kde co maju..boli sme navetvy zo vsetkeho..ale bala som sa nieco kupit a aj muz..aj ked obzeral sadu taky strestenych podbradnickov nakoniec nekupil. Ale ak dopadne dobre kontrola v stvrtok tak slubujem kupim nieco aj ja.

😝 😀

ereska
4. aug 2009

babulky toto odpisal jeden gynekolog Dobrý deň,
k ovulácii može prísť aj bez pregnylu, ale páči sa mi ako Váš obvodný gynekológ šetrí. S pregnylom je to samozrejme postup lege artis.

jzizala
5. aug 2009

tak včera mi vzal drahoušek fot´ák takže vyfotím až dneska až přijdu domů 🙂 ale jak to popisuješ ,tak myslím,že to také už budou první bublinky 🙂 U sebe jsem si tím jistá, protože se opakují pravidelně každý den a je to úplně něco jiného než střeva,úplně jiný pocit.

jzizala
5. aug 2009

tak už se těším na první úplovky po kontrole 🙂 i když ty budeš asi spíš balit na dovolenou vidˇ

jinak myslím,že bez pregnylu to opravdu jde.U mě ho ani gynekolog neplánoval. Prostě jen clostil.Budete tedˇ některá testovat ??

amisa
autor
5. aug 2009

jzizala dufam ze mas pravdu.. dam vediet.. v stvrtok ako sme dopadli.

jzizala
5. aug 2009

tak sem potom hod´ fotečku,jestli jí dostaneš 🙂

puclik77
5. aug 2009

amisa idete lietadlom? Ja som riskla let aj v prvom trimestri, tak dufam ze drobec bude v piatok v poradecku. Ale pupik mi rastie a nafukuje sa, takze dufam ze bude vsetko ok 🙂 Asi dam vediet az neskor, lebo buduci tyzden mam este volno a doma moc na PC nie som 😉
jzizala aj ja chcem bublinkyyyyy 🙂)))
ereska ved uvidis, ci ti nakoniec ten pregnyl daju, mozno folik praskne sam a nebudes potrebovat ziadnu injekciu. Kedy mas mat ovulku?

amisa
autor
5. aug 2009

puclik lietadlom..autobusom is netrufam ani autom na taku vzdialenost a po ich cestach.
jzizala jasneeee

puclik77
5. aug 2009

my sme min.tyzden boli v chorvatsku autom a dobre to dopadlo. Priatel bol sice zo mna na nervy, lebo sme stali skoro kazdu hodinu a pol cikat ale dobre to dopadlo. Skoro celu cestu som prespala 🙂
Inak vobec mi nerobili dobre tie teploty. Ani som sa neopalovala, lebo som nemohla na slnku ani dychat. Inak bolo super. davaj pozor na slniecko aj ty! 🙂

papua
5. aug 2009

holky toto je pokracovanie temy zo snaziliek,. ze "lecba clostybegytem?", lebo som tam rano pisala a nikto mi neporadil, nikto tam uz neni...

ereska
5. aug 2009

Puclik 77 to nie ja to sofia ma s tym asi problem mne pichol pregnyl a ovulka bola bola som v piatok aj na kontrole jeden bol prasknuty a jeden asi praskol v sobotu uvidime lebo som mala dva foliky 🙂 takze ja uz len cakat ci sme nieco vyviedli 🙂

puclik77
5. aug 2009

ereska tak dufam ze zmenis snazilku na tehulku!!!! Budem drzat palce 🙂 A mozno budu aj dvojicky xixi. Kedy ti vychadza urobit si test?

ereska
5. aug 2009

Puclik77 no dnes je 7 den od pregnylu tak asi za tyzden na moje meniny snad si urobim darcek 🙂

amisa
autor
5. aug 2009

papua... to to je tema pre tie co sa im uz podarilo..ale pridaju sa obcas aj tie co potrebuju nabrat nadej.. a velmi radit nieje ani co.. proste treba brat ako povie lekar..a snazit sa..a cakat

puclik77
6. aug 2009

ereska neboj, zadari sa! A o tyzden nam budes pisat, ze mas dve ciarky xixi. Skus nadtym nepremyslat a uzivaj uz kyselinu listovu, tak je super uz pred tehu

ereska
6. aug 2009

Puclik77 tu papam uz tyzden a dakujem dufam ze vas nesklamembt vcera 36,9 bt dnes 37,1 🙂

amisa
autor
6. aug 2009

ahojte tak som spet s poradne.. no pekne drzim po kope, male je tiez pekne, ale co ej to sme zatial nezistovali..len mam nejaky problem s crevami...dufam ze nebudem brat antibiotika. Fotku nemame .. riesili sme ine a nevytlacil mi ju. Prajem vam krasne dva tyzdne, ja dnes balim kufre a ideme na dovolenku.

puclik77
6. aug 2009

ereska, super, len pekne papaj a bt ked stupa je dobre znamenie!!! Drzim palce! Mne ked lekarka potvrdila z krvi ze som tehu, tak vecer som mala skoro 38 teplotu. Ale to len jeden den, neviem co to malo byt, asi napatie, vycerpanie.... ale zatial vsetko zvladam bez liekov. Zatial!!!!

Amiska, peknu dovolenku zelam! Super ze je drobcek v poriadku, aspon odides na dovo s dobrym pocitom. Ja dufam ze s dobrym pocitom odidem zajtra ja z poradne.
Neboj, creva sa daju do poriadku a ATB v druhom trimestri nie su uz tak velmi nebezpecne. Samozrejme je to lepsie bez nich, ale ked to bude nutne, tak ti daju take co neublizia drobcovi, neboj! Hlavne si uzi dovo, pozor na slniecko a opatruj sa!