Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amisa
autor
17. sep 2009

katuska drzim placeky..nech je vsetko v poriadku

puclik v chlapcenskom rode? aj ja som hovorila hlavne par tyzdnov pred tim nez nam povedali co to mame ..a je dievcatko.
ja budem ten pultik riesit podobne komodu mam ale uzku..na nu dam babetkovu kozmetiku..a este si kupime taku srandu na plastove krabice z Ikei (neskor aj pre malej hracky vyuzijeme) a pevnu prebalovaciu podlozku (ta sa da ukotvit nad postielku). Vanicku kupime osobitne a budeme vyuzivat to ze je pracka otvarana z boku. Mame sice trojizbak ale v jednej izbe ma manzel pracovnu a tam potrebuje uplne ticho takze z malou tam nebudem moct chodit..kym neprehodime pracovnu do spalne a jej postielku do detskej. HUf komplikovany popis..
ja som po obede ale som taaaaak mlsna..asi si skocim kupit nejaku mlsku..mozem?

puclik77
17. sep 2009

amis nasa komoda je tiez uzsia, ale vymysleli sme ze dame z toho isteho dreva urobit policu, komodu vysunieme od steny a policu pripevnime na stenu presne do vysky komody. Cize budeme mat tu komodu tak o 20cm sirsiu - akurat na prebalovanie na celu dlzku babatka.
inak amis, ten overal je nadherny. super!!!! musim aj ja uz konecne nieco kupit 😎

jzizala
17. sep 2009

no jo to s tou pračkou je dobrý nápad,ale u nás to nepůjde.Protože v novém domečku budu mít pračku v komoře a ne v koupelně.Tak asi budu muset koupit nějaký ten pultík. V úklidové komoře koupat nebudeme
😀

jinak s tou komodou je to fakt asi nejlepší, nezůstane potom zbytečný kus nábytku, vršek se sundá a hotovo.

ten kočárek vídám občas ve městě jako trojkolku ,ale taky používaný s mimčem.Ale vypadá dobře . Asi tu paní zastavím až jí zase potkám a budu vyzvídat 😀

amisa doufám žes sis koupila něco hoodně velkého a dobrého.Já už končím v práci a jdu s kámoškou na zmrzlinu ,tak zatím papa

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
puclik77
17. sep 2009

amiska, daj si veru, nech si mala trosku pomlska a bude ti v brusku tancovat 🙂 Moj drobecek mal na obed knedlo vepro zelo 🙂)) takze asi tiez taneckuje 😉 a teraz mlsa kolacik 😉
jzizala vsetko pozistu od tej pani o x-landeru a daj vediet 🙂
katusek, uz sa tesim az sa dozviem co budeme mat. povodne ma moj priatel presviedcal, ze si pockame do porodu, ale uz som ho presvedcila, ze vediet to dopredu je super a lepsie 😀 Buducu stredu ideme na 4d, tak mozno malicke roztiahne nozicky a ukaze sa. Ked som tam bola vcera, tak malo prekrizene a nic nebolo vidiet.

amisa
autor
17. sep 2009

puclik mate cudne a poslusne dietatko nebude to slecna?
dala som si deli cokoladovu ,ale mala nejak nereaguje..prsi vonku ..a ohovaram ju ..hned ma kopla 🙂
katuska a vy ste na tom ako? chcete vediet?

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
puclik77
17. sep 2009

amiska, veru neviem, mozno to aj bude slecna, ked tak poslucha tatinka este v brusku a neukazala sa vcera. Bude asi hambliva po maminke 🙂 joooooj ja to uz tak chcem vediet, co to mam v tom brusku.... pockaj, dnes vecer budem prehovarat k brusku, nech naznaci co to je 😀
katustek pocula som aj ja uz o tych testoch, ale pisali ze nie su spolahlive na 100%. Ale zase co je spolahlive, ze? Uz som pocula aj to, ze lekari hovorili o dcere na 100% a narodil sa syn. Ze vraj sa to stalo Meciarovej hovorkyni. Vsetko nachystane na dievcatko a bum....chlapec 😀 😀 😀

aj ja chcem kopanceeeeeeeeeeek 😝 😝 😝 uz aj dupkam nohou a nepomaha 😠

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
puclik77
17. sep 2009

katustek, my by sme chceli chlapca keby sme si mohli vybrat. Ale samozrejme hlavne je aby bolo babo zdrave, to je hlavne! Ja som vobec nevracala a ani neviem ze som tehu. Iba som bola v 1.trimestri strasne unavena. Spala by som aj postojacky 😀 A doteraz som nepribrala....doki sa az divila, ze ako to.... a jem stale! vsetko na co mame s babatkom chut 🙂

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amisa
autor
17. sep 2009

baby uz som doma ..zapchu som troska rozpohybovala..ale aspon kusok tak somr ada..inak strasne mi akoby tuhne brucho take napetie pocitujem. Mam sa bat ? v poslednej dobe to mam uz viac krat takto..neviete ci je to normalne ci je to tou este nerozchodenou zapchou, ci zvetsovanim bruska, dnes poobede je to nejak intenzivnejsie ako inokedy? Bojim sa.. ale zas nechcem byt histerka. 😒
Este pofotim vecicky, aspon ten supis vankusik. 😎
katustek..27kg to je fakt dost? a nebolo to hlavne voda ked si mala ten vysoky krvny tlak? alebo si lubila papat potom piatom mesiaci? ja som ti v tabulke asi domotala meno..zajtra to napravim

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amisa
autor
18. sep 2009

katusek 4kg? ostali to mas v pohode 🙂 to hadam vidis len ty 🙂 😉 aspon ma manzel za co chytit.

jane86
18. sep 2009

Ahojky holky, tak se hlásím po ultrazvuku. Tak ovulace proběhla. 🙂 sliznice 10mm a jsem 23 DC 😉 . Takže řekla, že je vše ok a chce to jen trpělivost. Se ji to říká.
😒 Ale teď mám trochu strach, páč mi na příští měsíc už nedala clostyl a ovu bez něj zase určitě nebude. Mám doma sice jednu krabičku , ale mám strach něco užívat bez jejího vědomi, co myslíte?

puclik77
18. sep 2009

katustek no 27kg je dost, jedna moja kolegyna pribrala 30kg a bola teda ako slonik 🙂 Ale tiez som pocula ze kojenim sa kila lahko zhadzuju. Rychlejsie nez tie co priberu len 5-6kg. a presne ako pise amis, aspon ma manzel za co chytit, ked ti 4kg ostali 😀
amis, toto s tym tahanim som mala minuly tyzden aj ja. Normalne ako keby mi niekto natahoval kožu na bruchu a v okoli zaludka. Ale ked som si vecer lahla do rana to preslo. Tento tyzden ma to netahalo, ale podla mna to je tym zvacsovanim bruska. Ja by som este pockala par dni a keby to nepreslo tak by som zavolala doki.
jane, este pockaj tyzden a urob si testik. To je super, ze ovulka prebehla. A clostyl bez vedomia dokiho by som si nedavala...... samoliecba sa nemusi vyplacat. Moze to urobit viac skody ako uzitku!!!

puclik77
18. sep 2009

dievcata, kde ste dnes vsetky zmizli, hm?

amisa
autor
18. sep 2009

puclik vidim 18tt super
no ja som vypadla k lekarovy... mam klud na lozku megamega davky Mg a spasmopan.. teda vylet do viedne cez vikend sa odklada.. mrna tam asi che ist s nami obzerat az ked bude na svete.
jane gratulujem.. hlavne sa drz a neboj mozno ta tvoje telicko prekvapi 🙂

puclik77
18. sep 2009

amis, co sa stalo? Normalne si ma vylakala!!! To tahanie bolo tvrdnutie bruska, ci co? Preco mas lieky?

amisa
autor
18. sep 2009

tvrdnutie..ako by som tam mala namiesto bambulky lavor 😀 a obcas krce..ale neboj nic hrozne len mala si berie viac Mg ako ja v strave dostavam.. asi budem musiet papat viac bananov a pit Mg mineralky pravidelnejsie. Skusim is pozistovat este v com je ten horcik strceny nech nemusim stale papat tabletky s horcikom (take su dlhe hranate a je ich vela naraz- z toho ma vzdy napina) a predsa len banan chuti lepsie 🙂. Ze vraj aj tmava cokolada obsahuje horcik.. hned som si jednu kupila. Cokoladove tabletky by mohli robit, mnam.
Inak drzime pokope ja aj mala aj krcok.. brusko uz je pekne mekke..a spasmopan proti krcom ked sa nervy ukludnia uz tiez nebude treba. Doki povedal ze vikend by mal stacit a mali by sme byt OK. Uvidime.
Bambule nejak neprekaza maminkine tvrdnutie bruska a kludne si kopka a vrti sa.. len by sa obcas nemusela trafit do mocoveho mechura, aj ked zatial nema extra silny kop.

puclik77
18. sep 2009

amis, to si pekne napisala o malej. Si ma pobavila 😀 ze bambulka xixi. Ja veru tiez nejako nesledujem Mg v strave a sumive si davam len na hlavu ked boli. To je dobre ze bambulik je v poriadku!!!! To je to najhlavnejsie. Ja som dnes zacitila dalsiu vlnku ked som vstavala zo stolicky. Tak mozno predsa je to uz moje babatenko. Ale stale nie som si ista na 100%. Ups, teraz sa mi zazdalo zase. Zeby tusilo ze o nom/nej pisem?! 😀
Hlavne cez vikend oddychuj, opatruj sa a nic nerob, ani sa nehni z postele!!! A daj vediet ako sa dari 😉

amisa
autor
18. sep 2009

puclik to je super..uz prve pohyby? gratulujem... mala by som upratovat byt nieco navarit upiect kolacik..ale budem radsej valat sunky pred televizorom, som strasne mlsna a nudim sa. Tak obcas zbehnem an ent aspon vas pozriet. Vidim ze tu si pred vikendom len ty posledny mohikan a ja 🙂

puclik77
18. sep 2009

nooo uvidim ci sa cez vikend babatko bude ozyvat alebo sa mi to len zdalo.
Inak dnes tu nikto nebol. neviem kde zmizla jzizala aj katustek...asi maju volno. Nastastie aj ja uz dnes koncim, priatel volal, ze uz je na ceste domov, tak sa uz na neho tesim, ze tu ani neobsedim 😀
Tak pekny vikend a hlavne sa setri!!!! Byt upraces neskor a kolacik az v nedelu, ked ti bude lepsie 🙂

jane86
19. sep 2009

Ahoj holky potřebuju radu. Jsem 24 DC nevydržela jsem a udělala jsem si testík. Nejdřív nic a když jsem přišla cca po 45-60min¨. tak tam byl jen hrozně slaboulinký stíneček. Je možné, že bych mohla být těhu nebo se to už nedá po hodině brát. Už mi z toho začíná hrabat. Díky za rady.......

amisa
autor
19. sep 2009

jane je to velmi velmi skoro ..ale je tam nadej.. vydrz..hlavne oddychuj a vela spinkaj..lebo ak si naozaj tehu teraz su tie najdolezitejsie momenty zachytu a zahniezdovania oplodneneho vajicka.. stres robi na toto velmi zle. Drzim palce..daj vediet ako to pokracuje, ale nohy hore pred telkou a cokoladu do ruky...nieze sa budes namahat !!! to mas od nas prikazom!! Ziadne behanie skakanie .. 😨 😠 Budeme ti drzat palce aj na nohach.

dnes som nevydrzala a upiekla mafiny s hrozienkami a orechami..mnammmm.. vonia cely byt. Mala sa vrti , ale slusne je teraz vychovana, vyhyba sa mocovemu mechuru 🙂

amisa
autor
19. sep 2009

jane kukla som ..ciarka tam je..len nech vydrzi ..dufajme

jane86
19. sep 2009

amisa-děkuji za náděj....
uvidíme jestli z toho něco bude. Určitě dám vědět, hm?

jane86
19. sep 2009

Dělala jsem sice ještě mamates a na tom nic nebylo,ael ten se má dělat až v den vynechání MS. A hcg test a day7 test sice po limitu ale čárka je a tyhle dva testy píšou že jsou citlivější. Tak uvidíme. Mysli na mě.

puclik77
20. sep 2009

jane, podla mna si tehu. Ja ked som bola tehu, tiez som mala test pozitivny az po termine na zaciatku. Ale vydrz aspon 4 dni a urob dalsi. Ale hlavne oddychuj a ver ze to vyslo!!!! Hlavne mysli pozitivne. Amis ma pravdu, cokoladu do ruky a nohy hore!!!
amis, aj ja scem mafinkyyyyy. Inak musim povedat ze vlnky pokracuju, takze asi je to drobecek 🙂 Dnes rano sa to vo mne vlnilo ako malicka mexicka vlna xixi Ziadne kopanceky iba take jemne vlnky 🙂 Pozdrav odo mna malu slecnu, nech pekne kopka!! 🙂