Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
4. sep 2009

koukám na ty vajíčka ,jsou taky super. Já si to snad s tím x-landerem ještě rozmyslím 🙂

jaspina, přece to může být těhu.Příznaky jsem měla jen hodně nafouklé břicho jako bych to měla dostat a to bylo vše .

jaspina
4. sep 2009

jizala -tak to mám taky a právě to přičítám blížící se MS.. No kdyby to bylo jak u tebe, tak to je lepší varianta 😉
Ale já se tomu zatím bojím uvěřit. Když ještě bude důvod, udělala bych test zítra.

jzizala
4. sep 2009

s tím pregnylem ale taky bohužel nevím. Ale myslím,že po něm je právě ovulka do 24 nebo 48 hodin. Takže myslím,že posunout jí nemůže.Právě zajistí aby k ní co nejdřív došlo a vyjíčko prasklo.

jzizala
4. sep 2009

kolik jsi dc ? Jestli zatím nešpiníš tak je to nadějné 🙂 Tak zkus testík a pak napiš jak jsi dopadla...

jaspina
4. sep 2009

Jizala - jsem teprv 29DC, ale doteď jsem vždy už 28DC měla aspoň špinění. Teď mi psala jedna holka, že jí to asi clostil posunul o 5 dní. Já když MS nedorazí, tak udělám test zítra ráno.

domika9
4. sep 2009

ahojte kočky tak sa idem ku vam pridať otehotnela som v drukom cykle užívania clostilu dnes nam potvrdili srdiečko tak sa tešíme

jaspina
4. sep 2009

Domi moc gratuluju! 🙂 Fakt mám radost z každé Clostiltěhulky - přináší to naději 😉

domika9
4. sep 2009

dakujem 😉

jzizala
4. sep 2009

jéé domika gratuluju!! super !!mám velkou radost že přibyla další těhulka 🙂
a jaspi zítra určitě testík udělej jo ?

jzizala
4. sep 2009

jinak přeju krásný víkend , já se zatím loučím papa

puclik77
4. sep 2009

ahojte holky, chvilu tu nie som a uz vas nestiham citat 😉
amis, ten kocik je vazne super! Ale ja som stale unesena z "lietadla" concordu 😀 a z x-landeru 😀

jzizala, my sa budeme brat tiez asi az ked sa babatko narodi. Uz to teraz nechcem nejako nahanat. Aspon bude s nami 🙂, presne ako pises. Inak aj tebe krasny vikend a uz si nakupy a rozlucku so slobodou 😉

jaspina: budem zajtra drzat palce!!! Ja som mala dve ciarocky velmi velmi slabe na 29DC, ale boli tam 😀 Inak ked mi doki pichla pregnyl, tak som si urobila hned test aby som videla ako vobec vyzeraju dve ciarocky na teste. Vedela som ze este tehu nie som, ze test je ovplyvneny pregnylom, ale povedalal som si, ze kto vie, kedy to zase uvidim (uz realne 2 ciarocky) tak ze aspon vyskusam. Ale to som este netusila ze o dva tyzdne to uz bude moje babatko co ovplyvni testik. Daj urcite vediet ako testik dopadol

domika moc ti gratulujem!!!! Konecne tu nebudem najmladsia tehulka. Teda nie vekovo najmladsia, ale s najmladsim babatkom v brusku 🙂 Vsetky clostilky su popredu aspon o 5 tyzdnov 😉 Ze amis, jzizala 😀 😀 😀

domika9
4. sep 2009

puclik to som spravila aj ja ked som mala pichnuty pregnyl tak po niekolkých dnoch som si spravila testík pre radosť 😉

mannerka
4. sep 2009

domika,
gratulujem k drobcekovi v brusku 😵 Tesim sa, ze pribudla nova clostilka-tehulka 🙂

jaspina
5. sep 2009

Holky slíbila jsem, že vám dám vědět, tak píšu - ale žádné radostné zprávy nemám. Ráno na testu nic a dopoledne dorazila MS.. Ale celkem jsem ji čekala, tak moc nedepkuju 😅

amisa
autor
6. sep 2009

Ahoj dievcata spadol nam doma net a vidim kolko noviniek...

Jaspina no co uz.. ale drzim palce nabuduce. Nic si z toho nerob.

Dominika9 waaaw gratulujem .. ak mas zaujme posli mi udaje .. podorbnosti najdes v mojom albume o uspesnych clostilkach..

puclik jzizala..teda aj svadobne zvony 🙂.. a ak smiem vediet chcete pockat az kim detvaky nebudu chodit alebo skor? Aky mate plan?

Inak ten concord je fakt faro.. a nasla som teraz aj taky lacnejsi set..v akcii ..s takym duhovym vajcom.

Hlasim z piatku nove ulovky.. plysovu budnicku 😀 s medvedikom kremovu, zlte capacky 2 pary a jedna bavlnena osuska so zajacikom. Vsetko som kupila v tescu , ale len osusku vo vypredaji, inak to vyzeralo ze tovar do vypredaja nedoplnaju.

Aky ste mali vikend? ja som bola sama doma (preto som si nevedela opravit net) a hadajte co robi sama doma zena? UPRATUJE a VARI.. a to som sa hrdila ze budem valat sunky s Veronikou.. ale aj ona bola akcna..normalne sa mi triaslo brusko.

amisa
autor
7. sep 2009

dobre rano 🙂

jzizala
7. sep 2009

dobré ránko , jak je po víkendu ?? Já jsem nějak utahaná z těch nákupů a taky z uklízení,ale koukám,že jsem neměla sama uklízecí víkend 🙂

jzizala
7. sep 2009

jaspina ,to mě moc mrzí ,tak hlavně aby byla ms brzy pryč a mohli jste začít další,snad už úspěšný měsíc ...držím palečky.

svatební zvony budou u nás určitě znít až malá povyroste a bude chodit ,atˇ máme pěknou družičku 🙂

júúú tady někdo začal nakupovat výbavičku 🙂tak jestli budeš mít čas vyfotit, tak sem dej fotečku, my byli včera taky v Tescu a tatínek koupil malé Natálce růžové flaušové kalhoty s laclíkem + bodýčko a 3x overálky na spinkání. Tak se tím doma tedˇ kochám a pořád to ošmatávám 🙂 Jo a osušku máme taky s medvídkem,žlutou 🙂

amisa
autor
7. sep 2009

heheh vidim ze sme mali po ceste rovnaky obchod 🙂 ale v lamaci v Ba nejak asi tovar nedpolnali v piatok poobede.. vyfotim a dam an web vecer skusim spojazdnit fotak
Druzicku jeeej to bude pekne..

puclik77
7. sep 2009

ahojte dievcata, vidim a citam ze ste sa poriadne rozdovadeli po obchodoch 🙂
Pekne ste tie obchody ponurali 🙂)) odfotte a dajte do albumov, nech sa pokocham aj ja.

Inak vikend super. V piatok som zehlila a mala som pocit, ze mi zase nieco ako kedy zatukalo zvnutra na brucho. Neviem ci to bolo babo, lebo potom uz zase nic. A inak tuto noc som asi tuho spala a dlho na bruchu, normalne som sa zobudila a nemohla som sa ani otocit, co som mala cele brucho uplne strnule. No strasny pocit. Ale potom to nejako preslo, ked som sa otocila na bok. Ale uplne som sa zlakla.

Amis, posli mi prosim tu stranku kde si nasla "nas" concordik lacnejsi 😀 Inak co sa tyka svadby, my asi tiez az potom ako sa babo narodi, aby sme mali druzicku, alebo maleho druzbu xixi.

Inak o tyzdne aj 2 dni idem konecne do poradne. Zda sa mi to uz ako vecnost.

amisa
autor
7. sep 2009
jzizala
7. sep 2009

to jsme měli, ale u nás bylo zboží spoousta 🙂 taky vyfotím jestli večer nezapomenu ...Puclík , myslím že nevadí když spíš na břiše ,dokud ti nepřekáží 🙂 Já taky ještě tedˇ občas na břiše ležím , i když je čím dál větší. Miminko se tam poskládá .Už jenom týden vidíš jak ti to pěkně utíká 🙂
Já jdu ještě dnes po obědě,tak snad mi malou pan doktor zase ukáže.Min.týden to byl jen ten genetický + 3d a to u nás dělá jiný mudr.,než ke kterému chodím.Ale jsem ráda ,že můžu jít znovu a zase se podívat 🙂

jzizala
7. sep 2009

jůů krásné kočárky, myslíte že bude ještě do konce roku sleva ?? Jsem přemýšlela jestli máme kočárek koupit už tedˇ na podzim a nebo zkusit počkat do prosince ,třeba ještě zlevní. Jinak jsem se rozhodla pro ten X-lander ( ten zlevnili od min.měsíce už o 10%) ,ale váhám nad barvou....

amisa
autor
7. sep 2009

aku by si chcela?

puclik77
7. sep 2009

amiska, diky. Ten posledny link bol super, concord v plnej krase!!!!! Paci sa mi cim dalej tym viac. Sice to duhove vajicko je farebna divocina, ale je o 10tis. lacnejsi. Skusim este nieco vygooglit 🙂

jzizala: ja strasne rada spim na bruchu s jedno pokrcenou nohou, len neviem dokedy. Inak sa vobec neviem vyspat. No budem si musiet zvykat aj na ine spacie polohy 🙂 Inak to dalsie sono ti tisko zavidim 🙂 ja som to mala v auguste tak, ze som bola po 10 dnoch a male vyrastlo o 2 cm. To bolo super. Uz nech je 16.sept. 🙂 Uz sa tak na toho drobecka tesim, ze az. A moj priatel zahlasil, ze ked sa nahodou dozviem co budeme mat, nech mu to ani nedavam vediet (je totiz na panskej jazde cely bud. tyzden), lebo ze ani netrafi domov, tak budu vsetci oslavovat 😀 😀 😀 Takze sodoma gomora 😀 😀 😀 Ved len ta predstava: 5 chlapi na chate oslavuju dievcatko alebo chlapca. Sak ta chapa spadne xixi

amisa
autor
7. sep 2009

hehehe moj oslavoval tento vikend 🙂..alew mylsim ze tych oslav este bude 🙂 musime im dat poslednu moznost vysaliet sa..lebo po novom roku nasi chlapi nebvudu moct uz ani pit len v strehu sediet doma nie? a ked sa narodia deti.. tak budu musiet pomahat par tyzdnov intenzivne 🙂
ja zas nejak presedlavam na ten duhovy concord..mne sa paci take harakiry 🙂

puclik77
7. sep 2009

amis este som nasla tuto stranku, tam je concord cela sada za 22 600 Kc. To by sa uz celkom dalo. Lepsie ako skoro 30tis, nie? 🙂
mas pravdu, nech sa len pekne vyjasia teraz, lebo potom uz budu musiet pomahat. Aj ked moj drahy sa tesi, ze bude chodit s kocikom balit na ihrisko mlade mamicky xixi Ten moj drahy, je riadne cislo 😀

puclik77
7. sep 2009

tu je ten link, zabudla som ho prilepit xixi
http://concord.heureka.cz/kocarky/

amisa
autor
7. sep 2009

teda to je .. budem si musiet nanho na detskych hriskach davat pozor 🙂 ale ja ty..povedz ze mu namontujes maju vysielacku detsku babysiter na kocik 🙂 ten moj zas zahlasil ze v zime bude kocikovat max na nasom balkone(tej je fakt velky).. ja si ho este ako tatu velmi predstavit neviem..on je taky pocitaciak.

jzizala
7. sep 2009

ten modrej je krásnej ,ale jestli budeš mít holčičku tak zase modrej kočár.......... 🙂 mě se líbí x-lader taky v modré,ale pro holku asi budu muset přesedlat na červenou ,ta je taky moc pěkná nebo neutrální šedá a do něj si koupím barevný fusak a deku a bude 🙂
teda holky ale 22600 za kočár to je mazec, fakt se vám možná ta vysílačka ba něm bude hodit 🙂 je hrozně drahej ach jo ....