Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

puclik77
2. júl 2009

zuzik to bola teda riadna rychlovka 🙂 aj priatela si mala pri porode? Ci ani nebolo kedy 🙂? To mas veru super. Tesim sa, ze si taka spokojna mamina! Ja sa tiez tesim ako blcha. Dufam ze o dva tyzdne budem vidiet na ulz drobceka, ze tam nebude ten vacok prazdny.

mannerka
2. júl 2009

puclik,
podla ovu by si mala byt tak 5+2tt.
To znamena, ze si dokonceny 5tt = lekari sa vyjadruju v tychto dokoncenych tyzdnoch - podla neho si teda 5tt.
Ale 5+2tt tiez znamena , ze si prebiehajuci 6tt = v tomto sa vyjadruju bezni ludia 😀 😀 😀 a aj konik 😉

Mozno ti casom nebude sediet utz a ratanie na konikovi, lebo ten to rata podla MS, utz vacsinou presnejsie 😉

No na utz k mojmu beznemu Dr moj manzel nechodi - moj Dr to totiz velmi nepodporuje 😒
Preto sme isli na to 3D, lebo drahy bol zvedavy a chcel drobceka hrozne vidiet 😵
Pojde so mnou aj na velky 3D v nejakom 23tt.
A bavili sme sa aj o porode....nie ze by nejako vyskakoval radostou, ale bude pri mne pri porode 😵
Ma jedinu podmienku - musi stat pri hlave 😀 😀 😀 Co je aj pravidlom, ked je otec pri porode 😉

puclik77
2. júl 2009

xixi noo si ma pobavila xixi ze musi stat pri hlave. No ved jedine tam, ako pises, je to pravidlom xixi. Ja tam mojho draheho nedostanem urcite. Neboji sa krvi ale boji sa vidiet ma trpiet. Aj tak su ti chlapi labilnejsi, ze? Keby mali vydrzat to co my zeny, tak uz by sme asi vymierali 😀 😀 😀

jaspina
2. júl 2009

Holky já mám v sobě normálně takový vnitřní pocit, že ten Clostil mi pomůže.. Vím, že jste o tom taky psaly, že jste to některé cítily, tak snad mě intuice nezklame.. Ale třeba když mi doktorka říkala, když jsem se ptala co po vysazení HA až MS nenaběhne a ona mi říkala, ať se tím dopředu nezabývám, že třeba bude - cítila jsem, že prostě nebude. Nebo když mi chtěla dát Proveru, tak jsem jí nevěřila, že by k něčemu byla.. Já už se vidím s malinkatou holčičkou a naprosto živě si ji umím představit - to by bylo super, kdyby to tak fakt nakonec bylo 🙂

luuca2
2. júl 2009

Amis, máš IP 😉

mannerka
2. júl 2009

jaspi,
verim, ze to tak naozaj bude 🙂
Treba pozitivne mysliet a vidiet peknu buducnost s drobcekom na rukach 😵

katuska15
2. júl 2009

Puclik krasny 6tt... 😉 Gratulujem...

katuska15
2. júl 2009

Jaspinka neboj zaberie aj tebe,len musis tomu verit...

jaspina
2. júl 2009

Děkuju a věříííííím! Doufám, že Clsotil bude mít natolik slušnosti, že vloženou důvěru nezklame 😀

mannerka
2. júl 2009

ahoj katuska 😉
ako sa maju drobcekovia? 😵
No ty uz za tyzden-dva koncis prvy trimester, co? 😉 paradicka 🙂

amisa
autor
2. júl 2009

Adresa albumu je: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
dievcata treba podoplnat 🙂 pridajte sa

Puclik gratulujem 🙂 konecne si si zmenila stav

puclik77
2. júl 2009

ahoj katuska,
dakujem, dakujem 🙂 Ako sa maju drobcekovia, hm? posluchaju? hehe

amisa
autor
2. júl 2009

mannerka 🙂 jejedanenky zlate je 🙂 teda chlapcek, ako by sa mal volat?

puclik77
2. júl 2009

amisa:
nooo konecne, aj ked babatko som este nevidela, doki povedala ze to je moc skoro. Takze na dalsi ultrazvuk idem az 15.7. na moje narodky 🙂 A ze vraj som iba v 5tt.
No a poslala som ti aj udaje do tabulky 🙂

zuzik25
2. júl 2009

puclik, tak tak to je este skoro, ja som mala tiez na prvom sone len gestacny vacok, ale krv to potvrdila ze som tehula.
ocinko pri porode nebol, ale velmi chcel byt. po 1. ja som bola tyzden pred porodom uz v nemocke bo som mala preeklampsiu, tlak stupal do vysin. v den porodu mi dali volaku tabletku ze na dozretie porodnych ciest s vetou, ze to moze trvat este dlhoooo kym sa to spusti, aj tyzden aj dva. a drahy siel v ten den do Prahy a este rano z BA mi vola ci ma ist, ja som ho teda poslala nech ide, ved v ten den to nebude a ahaho, v ten den som aj rodila. bol z toho sice smutny ze tam nebol so mnou, ale asi by ho ani nepustili, lebo nas bolo strasne vela rodiciek v ten den, doktori teda mali co robit, jednu zasivali a uz dalsia tlacila. mala som nahradu teda ze by bola mamina pri mne ale ani tu nepustili, a ani inym rodickam nikoho nepovolli a to mali niektore uz aj zaplatene.

jzizala
2. júl 2009

ahojky, už jsem tady dlouho nebyla .Co je nového ?? Koukám další těhulky, gratuluji 🙂

jzizala
2. júl 2009

puclik já jsem byla poprvé u doktora taky v 5tt a nic tam nebylo.Ale o 10 dní později jsme měli už i srdíčko 🙂

puclik77
2. júl 2009

jzizala, aj ty si ma ukludnila!!! 🙂 babulky moje, normalne je mi fajn ked si tu takto piseme. Aspon viem, ze je to ozaj OK. Vidim ze aj ty si tehulka a konciaca najzlozitejsie obdobie! Takze babatko bude uz len priberat! 😀

zuzik takze asi je najlepsie sa psychicky pripravit, ze to proste musis zvladnut sama, ze? A kde si rodila, v ktorej nemocnici?

jzizala
2. júl 2009

to jsem ráda, vážně se neboj.Ale to se lehce řekne ,já vím. Budeš překvapená jak rychle vyroste 🙂
Já ho tedˇ měsíc neviděla a úplně jsem koukala ,jak se protahovalo a kopalo nožičkama ,je to krásný.

holky těhulky s vámi půjdou tatínkové k porodu?? Bavili jste se už o tom?

puclik77
2. júl 2009

uz sa tesim na take zabery! Aj tak je to zazrak, ze nase telo normalne zivy taky maly zazrak a vobec sa to nesnazi vypudit z tela ako keby to bolo nieco cudzie. A ako si drobcek robi miesto a berie si co potrebuje a ostatne organy ustupuju aby drobecek mal miesta kolko potrebuje! To je proste super!!!
Keby si si mohla vybrat, co by si chcela mat? Chlapca alebo dievcatko?

amisa
autor
2. júl 2009

tak aby ste vedeli aka som promtna co je nepriamo umerne mojmu nudeniu sa v robote:

Adresa albumu je: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

dalsie babule... sup sup

jzizala no dufam ze si tom moj neorzmylsi a pojde naozaj..ale ved uvidime .. ako ho to za srdce chyti ked pojde somnou 15.7. na NT

amisa
autor
2. júl 2009

puclik obcas to rovbenie miesta aj boli.. ale zas nech si spravi kolko potrebuje..poslednych par dni citim ako sa mi tam utlacaju organy..alebo nejak asi premiestnuju ci co (hlavne mocovy mechur ked je plny tak to riadne citim

puclik77
2. júl 2009

amiska, ty si ina rychlovka 🙂 a coze mas v praci na starosti, ked sa tak nudis, hm? Ja mam roboty ako na kostole, ale zase sa nemozem na nic sustredit. Teraz mam napr. jednu nudnu teleconferenciu.... ani to moc nepocuvam hehe

amisa
autor
2. júl 2009

eeeee.. skoro nic..

puclik77
2. júl 2009

tak to mas super! Ale niekedy je nuda v praci este horsia ako vela prace, lebo potom sa cas strasne vlecie. Ako mne teraz, ked sa mi do nicoho nechce.....vsetky projekty, ktore mam, akosi stracaju zmysel, ked viem ze ich mozno uz nedokoncim ja ale niekto iny ......

amisa
autor
2. júl 2009

tak asi.. som utahana aj ked nic nerobim.. obcas robim obcas nie. Co som mala na starosti nejake masinky v labakaoch ..uz mi mozu aj rachnut uz mi je to jedno..aj tak ich par rokov neuvidim..takze nervovat sa tim co snimi robia kolegovia ..tak to radsej nerobim. Ved nebudem skodit sebe a mrnuskovy zubirenke mojej. MOhla by som enjake publikacie vedecke spisovat..ale nemam vyhodnotene vysledky este. Sef mi neda vela roboty lebo ma pocit, ze to njalepsie spravi sam.

puclik77
2. júl 2009

to mas ozaj dobre.....moja sefova je schopna nieco mi vratit aj 100x aby som to prerobila, az kym to nema podla svojich predstav. Je to strasna buzeracia. Teraz sa ale snazim nerozculovat a vzdy si poviem, ze firma je schopna nahradit ma velmi rychlo...ostatne ako kazdeho, keby odisiel alebo uz cokolvek, takze preco sa nervacit kvoli firme?!

katuska15
2. júl 2009

Ahojte tak mne v stredu zacina 13tt...to uz budem 4. mesiac??? 😕
Babatka sa maju dufam,ze dobre,len sem tam ma malinko pobolieva brusko,ale bez vytoku...babiky sa vas opytam,ako je to sexom a orgazmom v tehu??? 😕

mannerka
2. júl 2009

ahoj kati,
od 12+0tt si uz stvrty mesiac 😵 Este stale 1.trimester, ale uz 4.mesiac 😉 To ale leti, ze?

No a co sa toho sexiku tyka, mna po orgazme bolievalo brusko ( to som bola tehu este len 6tt) a Dr mi odporucil nesexikovat kvoli tomu cely 1.trimester 🙄 Vraj ak to boli, moze to vyvolat az krvacanie a vseliake komplikacie 😒 V 14tt sme to skusili znova a uz to bolo OK, takze od vtedy je to v pohode 🙂
Takze u mna takto, ale niektore baby normalne sexikuju od zaciatku 😉

A super ze babatka sa maju dobre v brusku 😵

jzizala
3. júl 2009

dobré ránko 🙂 puclík já bych si moc přála holčičku,ale přítel zase kluka .Tak uvidíme,ale někde jsem četla,že to maminka vycítí co to bude a mě pořád napadá taky ten chlapeček. Hlavně chci aby bylo zdravé ,ale to asi my všechny..