Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

puclik77
20. aug 2009

uz som v albume 🙂 ta fotka babatka je taka nepodarena, lebo som nevedela ten scan osekat, ale snad to bude vidiet 🙂

pajass
20. aug 2009

Ahojte baby, mám dostat Clostilbegyt a strašně se modlím - i když jsem těžká ateistka, aby zabral a co nejdřív, nejlíp do vánoc 🙂 🙂 🙂
jaké máte zkušenosti, jak dlouho jste museli čekat na vymodlené //??

amisa
autor
21. aug 2009

pucliiik jej super fotky.. gratulujem 🙂
pajas..hmm ..to keby clovek vedel.. hlavne to skusajte 🙂..

dobre rano vsetkim

jzizala
21. aug 2009

krásná fotečka puclík, tiše závidím ten 3D , to je vážně moc krásný.úplně něco jiného než ty placatý fotky z normál.utz. Už se taky moc těším jdu na 3D 2.9. 🙂
Jinak jak jste se bavili o té krvi ,to vám brali krev při tom NT sceeningu ?? Mě právě ne.Až v 16tt,ale výsledky se dozvím asi až na příští návštěvě ☹

jzizala
21. aug 2009

jinak jsem koukala luuca byla na velkém utz,gratuliji ke zdravému miminku a zároveň obdivuju,že to vydržíš , nevědět co čekáte 🙂 Já jsem zvědavka zvědavá a chci to vědět hneeed 🙂

pajass vítám tě. Koukni k amise do albumu ,tam uvidíš úspěšnost 🙂

luuca2
21. aug 2009

Ahoj
Jzizala děkuju 😉 , mě krev taky brali až v 16tt. Ve 12tt mi DR dělala utz, jestli je přítomna nosní kůstka a NT jsem měla 0,9(šíjové projasnění) a z toho usoudila, že mimi by mělo být zdravé a to mě tak uklidnila, že jsem si ani nepřipoštěla, že by ta krev v 16 tt dopadla nějak blbě a výsledky jsem se pak dozvěděla po telefonu asi za 6 dní. Prostě jsem počítala jen s normálníma hodnotama.
Stát se může všechno a třeba bude moje zvědavost (je dost velká) silnější a necháme si to třeba říct. Ale ráda bych to vydržela až do porodu 😵
Puclik, fotečky krásné. Původně jsme taky přemýšleli o 3D, ale když nechcem znát pohlaví tak to je asi trochu zbytečné. Když překvápko tak se vším všudy. A normální UTZ dokáže odhalit nejasnosti.

puclik77
21. aug 2009

babulky, dakujeme s malickym za pochvalu 🙂) babatko sa asi trosku hanbi, ked sa schovava 🙂 Inak este mam jednu dobru spravu, volali mi vysledky z krvi k NT a ze su uplne v poriadku, takze sa vytesujem 😀
Ale aby nebolo vsetko idealne, vcera som skoro padla na schodoch. Nebyt mojho draheho, zachytil ma tak, ze sa mi iba nohy podlomili, tak padnem na zadok ako vrece zemiakov. Dufam ze sa nic nestalo, len sa mi nohy triasli este asi dve hodiny, co som sa zlakla.
pajass drzim palce aby clostilek zabral. Mne fungoval na prvy sup 🙂
luuca my tiez premyslame, ze nebudeme chciet vediet co to bude, ale mozno draheho este ukecam, aby sme sa opytali 🙂)

luuca2
21. aug 2009

Tak to je super, že je miminko zdravé. Gratuluju. U nás to je obráceně, já nechci vědět co nosím, ale přítel chtěl vědět a povoluje a už stojí na mé straně nevědomosti 😀 .
To mohlo být tím horkem, je to šílený počasí. Aspoň, že jsi nešla sama a drahý tě chytil. Myslím, že mimi je o.k., musela si se pěkně vyděsit ☹ .
Já taky zažila pár takových chvilek. Nejhorší asi byla, když jsem jela za mamčou a taťkou. Jedu si v klídku a v protisměru nějakej blbec začal předjíštět. Kdybych skoro nezastavila tak ani nemyslet co by se stalo. A měla jsem co dělat dojet k baráku, nohy se mi klepaly, tep snad 200 a bylo mi pěkně šoufl z toho. On může být člověk sebeopatrnější, ale najde se i takovej blbec co vůbec nemyslí a zaviní nějakou nehodu a jemu se nic nestane a odnese to naprosto nevinnej 😠

pajass
21. aug 2009

puclik77 : na prvý šup??? To je paráda, kéž by mě to taky tak nakoplo 🙂

puclik77
21. aug 2009

luuca to musel byt strasny okamih, neznasam nezodpovednych vodicov, co jazdia jak idioti..... to mna tiez dokaze vystresovat za volantom ako hrom! Je to neprijemne. Ale hlavne ze ste s drobeckom v poriadku!!!!!
Tu v Bratislave je ich tolko, ako keby z celeho SK.....
Inak vsimla si si tu moju fotku babatka aku ma spicatu ritku? tak som sa smiala 😀 taky chuducky drobcek, bez ziadneho tuku 🙂))) Od hlavicky po zadocek mame 5,1 cm, takze aj s nozickami je to uz aj viac 😀 To je ale sila ako rychlo to babo rastie, lebo ja som bola v poradni 07.08, to bolo velke 3,5 cm a potom o desat dni som bola na NT a to uz malo 5,1 cm, cize za 10dni skoro 2cm. To je rychlost!!!

pajass budem drzat palce, daj vediet ako sa dari. Kedy zacinas uzivat?

jzizala, ja som moju doki ani neziadala o 3D, len ona je taka super, ze ona to sama prepla a snazila sa najst najlepsiu fotku. Inak ani som nevedela, ale uz mi robi aj video. Zistila som to uplne nahodne, lebo mi robila utz a ja som sa smiala od radosti, ze je vsetko ok a triaslo sa mi brucho a doki mi hovori, ze netraste sa mi, lebo vam to nahravam a stracame babo z obrazu. No zlata, fakt!

amisa, ty ides kedy do poradne? co inak tvoje migreny? nechcem to privolavat, tak sa len tak potisku pytam xixi.

pajass
21. aug 2009

Ahoj, mám anovulační cykly, dostanu ho asi až od října, ach jo... je to daleko ☹ tak tobě zabral napoprvé? A tys měla jaký problé, že jsi ho brala?

amisa
autor
24. aug 2009

ahojte dievcata 🙂
na tych vodicov by sme v Ba mohli nadavt od rana do vecera...

puclik este raz gratulujem ku krasne mrnusovy..nech len pekne rastie.. inak aj mne robil anhravku a potom si ju spetne prehraval..aby mohol co najlepsie odmerat NT aj 3D sme na chvilku mali , ale len na velmi kratko..

a tie moje migreny? npo na dovoelnke len raz.. a zatials a drzim bez nich..a proti bolestiam hlavy sa mi dari bojovat s kavou..ale to ani kava nieje skor ako vravi moja teta motily moc co popijam pocas celeho dna.

Aky ste mali vikend dievcata?
v sobotu som zacitila prvy pohyb co mozem naozaj pvedat ze bolo od babetka a nie do creva ci zaludka 🙂 taky maly stuchanec do boku..som bola z toho ne vetvy..stalo sa mi to pred ikeou..tak sme hed kupili j prvu vec pre babetko..taku frote osusku s kapuckou 🙂.. a od mojej mamky sme dostali take krasne mini tricko s greckymi somarikmi. Takze nase mrna ma uz prve dve veci.

jaspina
24. aug 2009

Ahoj holky, tak jsem konečně druhý měsíc užívání Clostilu zareagovala a folík byl 2,6cm. Píchli mi i Pregnyl. Jen mě zajímalo, jestli vám ho taky píchali a když jste otěhotněly, kdy zhruba jste si všimly, že je něco jinak a měly tušení, že se podařilo? Já necítím nic, tak si říkám, že tento měsíc se asi nepovedlo..

amisa
autor
24. aug 2009

jaspina mne nepichali nic.. a tusenie.. hmm no ja som citila zahnezdovanie ..alebo teda ze sa nieco deje nejak par dni pred planovanou MS..ale to vetsina bab neciti..takze asi len kus trpezlivosti ti priat..aj ekd je to velmi tazke

jane86
24. aug 2009

Ahoj amisa. Jsem asi divná ale první cyklus s clostilem byl folikul 26mma teď ten druhý nic samé malé. To asi moc normální není co? JAk se pozná, že folikul praskl?

amisa
autor
24. aug 2009

jane to ti nepovie nik..ja som to vedela podla enznesitelnej bolesti..niekot to neciti vobec.. a niekomu to povie lekar..to su take veci an ktore neexistuje jednoznacne pravidlo..ale ked ti pichli pregnyl tak ti lekar asi povedal ze kedy praskne.. a mimochodom spermonici by tak uz davno mali byt prichistany aby stihli prist co najblizsie k vajicku..tak peken snazilkujte to je prvorade.. aby uz bolo vsteko nachystane v co najvetsej konectracii ked sa vajicko rozhodne ..takze nefilozofovat ale snazilkovat 🙂 ja som manzela znasilnovala kazdy den v plodnych dnoch az bol z toho dvojtyzdnoveho maratonu vystaveny 😎 NIc mu nedaruj treba to brat predsa zdpovedne 😀 aby nemalo vajicko sancu uniknut. 😀 😝 😀 😝

jane86
24. aug 2009

Hm, manželovi tohle zrovna vadit asi nebude 😉
Já jsem spíš zklamaná, že jednou na mě clostil fungovala po druhé ne. A jaké ty jsi měla dávkování clostilu? A mě pregnyl nepíchla, nevím proč?

amisa
autor
24. aug 2009

preco by mala pichat? to nieje pravidlo.. ked sa vie aj samo uvolnit..nechaj telo nech sa nabehne..ked nenabehne tak urcite sa bude aj nad tim uvazovat.. mozno potrebuje vajicko viac casu a mozno je proste nejake nie dobre ..a mozno je to len nahoda..nikdy nevies..ale ber to tak pozitvne ze ano fungovalo to uz raz..moze teda prist tvoja chvilka ..mozno nie teraz mzno o mesiac mozno inokedy..ale ze sa to da a top je super..je kopa bab ktorim nikdy neprasklo samo vajicko a tebe predsa ano..ber to z tej pozitivnejsej stranky..a hlavn nestresuj to je velmi zle na ovulku

jane86
24. aug 2009

A nemáš nějaký recept jak se nestresovat? ????? ☹

amisa
autor
24. aug 2009

😖 😖 nemam ja som stresovala tiez ale potom somsi povedala ze no asi teda to nebude ale zas ze muzikovy to nedarujem a ono to vyslo..ja som bola inak okrem tychto clostilovych cyklov zo snazenia straaasne histericka.. ked som presla na clostyl zacala som som si prezerat vsetky alternativy az po umele oplodnenie a povedala som si ze no hadam nieco z toho by mohlo zabrat a nejak ma to ukludnilo.

jane86
24. aug 2009

Ale všem na které clostil fungoval tak po prvém nebo po druhém užívání otěhotněly. A já zas nic.

amisa
autor
24. aug 2009

vobec nieje pravda.. len mi sme sa tu zgrupili z liecby clostilbegytu.. a je nas tu fakt velmi malo..kopa zien je v inych diskusiach.. alebo nepisu vobec.. mi sme tu otehtoneli tak z jednej temy a relativne naraz a kamosili sme sa cez net..preto sme tu..vela zenam zabral clostyl az potom ako ho prestali brat, telo sa nejak nakoplo.. 😉

jane86
24. aug 2009

Tak budu doufat, že se příští měsíc zadaří. Ale to čekání je děsný. Mě ale zve doktorka jen 14DC a tak nevím jestli vajíčko praskne a o pregnylu vůbec nic neříkala .

amisa
autor
24. aug 2009

hmm no skoda..ale ved ak praskne hdam spermonikom nebude mat kam uniknut 🙂inak mam kamosku co dva krat otehotnela den pred planovanou MS..uvolnilo sa jej vtedy vajicko.. takze rozne cudestva sa deju v nasom tele 🙂

jaspina
24. aug 2009

Mě by ten pregnyl moje doktorka asi taky nepíchla - ale byla na dovolené a já šla jen do nemocky na UTZ a ta doktorka od ultrazvuku mi ho nechala napsat a píchnout. Já jsem se do toho hrnula, ale je fakt, že se mi pak 2 dny chtělo zvracet a byla jsem samý beďar. Jo a taky mi naskočily skoro 3kg - možná i s clostilu, ale bylo to až teď v době ovu - hrozně najednou 😝
A taky mě napadlo - já jsem měla před clostilem největší folík na pravo - na levo jen drobné, pak 1 měsíc clostilu na obou vaječnících jen drobné a teď zas na levo drobné a vpravo veliký - někde jsem četla, že se vaječníky po měsíci střídají - jednou je vajíčko v pravého, podruhé z levého. Tak si říkám, že mi třeba prostě funguje jen ten pravý. Protože mi minule na tom UTZ říkala, že ty vaječníky vypadají nějak utlumeně a teď narostl folík 2,6.
Jane - třeba je to u tebe taky tak. Já uvidím příští měsíc - pokud by to tak bylo, tak by zas nenarostly..

amisa
autor
24. aug 2009

to je sranda s tim striedanim ja som mala vzdy len na pravom vetsie vajicko (aj ked nedozrelo do ovulacie) a zrazu ked som otehotnela tak ze ovulka bola na lavom.. hracka prirody tieto pochody

jaspina
24. aug 2009

Tak to já i bez clostilu největší na levo - ale mm nevím, asi málo.. a teď taky. Já jsem celá na půlky. Hlava mě vždy bolí jen vlevo, ucho zas jen pravé a na mandli se mi dělají čepy - jen na té pravé 😀

jane86
24. aug 2009

No uvidíme, Teď jsem 24 DC tak brzo přijde mrcha pak zas užívat clostil a budu doufati......já teda po clostilu přibrala 5 Kg. A nevím jak to schodit 😒

puclik77
24. aug 2009

amiska, takze ty uz mas prvy kopanec za sebou???? Aj ja sceeeeem 🙂)) ja necitim ani creva ani motyliky. Tebe take prve steglenie kedy asi zacalo? Mne nasli z kultivacie nejakeho streptokoka, takze si budem davat nejaky antibioticky krem, ale doki ma ubezpecovala, ze to babatku neublizi. Ze v tehu su take "koky" bezne..... HOrsie by bolo, keby tie streptokoky postupili vyssie. v posve su bezne....takze dnes zacinam s aplikaciou.
Inak vcera sme boli s mojim drahym na nakupe tehu veci v auparku, noooo trosku sa buchol po penazenke a ja mam tehu rifle a pekne tehu topiky 🙂 take do prace 😀

jane neboj to sa podari, len nemozes na to tak mysliet. Ja som napr. otehotnela, ked sme sa s drahym pohadali a pak udobrovali 😉

jaspina ja ked som mala ovulku po pregnyle, to bola bolest ako tram. Ale oplatilo sa 😀 amisa ma pravdu, treba pockat a priroda je silna a telo sa pripravi na tehu samo.... a vtedy otehotnies, ked aj tvoje telo si povie, ze dobre, som ready. Drzim palce a daj vediet ako pokracujes. A hlavne trpezlivost!!!!

puclik77
24. aug 2009

jane, zhadzovat kila budes ked budes kojit...to potom pojde same 🙂 neboj! kasli na kila, babo je dolezitejsie!