Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
7. sep 2009

puclík to stejně nevydržíš a zavoláš mu to 🙂 oni to oslaví tak i tak ,je jedno co to bude.Chlapi si vždycky důvod k oslavě najdou 🙂

puclik77
7. sep 2009

hehe postrach na ihriskach xixi. Ale ten moj je taky, ze on nema problem dat sa do reci, takze asi ten babysitter kupim a schovam tajne do kocika 😀 😀 😀 Ja si toho mojho celkom viem predstavit, predpokladam ze to dieta bude taky jeho milacik, maznacik. Ja budem za zlu a vychovnu maminu a tatinko bude na ceckanie sa a sedenie na kolienku xixi

amisa
autor
7. sep 2009

inak co sa tyka farieb aj ja som za neutralne doaldit to doplnkami..ved co ked druhe babo bude opacneho pohlavia.
A s timi tatami nasim buducimi..no ten moj hehehe bude tato na somariny a lumpoviny , rozpravanie vymyslenych rozpravok a ja budem ta prisna mamina co ich budem oboch davat do laty. Asi ako vy. Co bude robit na ohrisku tak to si neviem predstavit.. nemam ani sajnu, dufam ze nebude oblbovat mamicky.

jzizala
7. sep 2009

přesně tak ,lepší neutrální a pak to doladit doplňkama .Kdyby se třeba na 2 pokus povedl kluk, tak atˇnemá chudáček holčičí kočár 🙂
už je hrozných hodin,tak já pádím do poradny ,ať jsem brzy na řadě a nemusím tam 2hodˇky sedět. zatím papa

amisa
autor
7. sep 2009

pa daj vediet ako bolo

puclik77
7. sep 2009

amis, nasla som v madarsku concord za 181tis Forintov, co je okolo 18tis na nase. super nie?
sice tej stranke nerozumiem ani prd, ale nevadi, obrazky chapem 😀
http://www.price-killers.com/index.php?mact=Pro...

jzizala, mas uplnu pravdu, chlapi si dovod na oslavu vzdy najdu!!! a mas pravdu aj to, ze to urcite nevydrzim a zavolam 🙂 Mne sa paci strasne zelena farba, co je v celku neutralna. Viem si v nom predstavit aj chlapca, aj dievca 🙂 Ale aj seba alebo bezova su super! Urcite sa ozvi ako ste dopadli!

amis asi mame tych chlapov podobnych xixi. nekupis aj ty babysitter? 😉

amisa
autor
7. sep 2009

puclik koleginka co sedi vedla mna je madarka..tak popytam ked nebudem rozumiet 🙂
ja skor kupim merac alkoholu v dychu lebo u nas je hned vedla najvetsieho ihriska pivaren.. ale taka dost hnusna.. nechodi tam ani teraz a dufam ze ani nebude.. ale pre istotu.. babysitter..kupim asi urcite aspon kvoli babu urcite.. manzelovy este uvidim 🙂

puclik77
7. sep 2009

nooo to suhlasim s tym meracom. Moj drahy sa tiez vytesuje, ze bude chodit kocikovat a popri tom si da nejake pivecko. A ked bude male hladne, iba mi zavola, donesiem mliekaren a bude pokracovat v kocikovani xixi. Ze po Stupave je kopec podnikov. Ti chlapi si vzdy dovod najdu xixi

amisa
autor
7. sep 2009

Puclik ja osm z dubravky a tu je toho tiez pozehnane.. a sami kamosi.. tak to by som za neho ruku do ohna nedala ze bude sekat dobrotu

puclik77
7. sep 2009

amis ja som byvala v Dubravke 3 roky na Repasskeho 🙂 Bol to podnajom. Teraz sme uz v Stupave na svojom. Ale pracujeme obaja v BA, cize sme viac v BA ako v Stupave 😀 Vcera bol u nas bracho a moj drahy uz aj jeho nahovaral ze budu chodit spolu kocikovat xixi

amisa
autor
7. sep 2009

xixixixix..kocikovat na rozne letne terasy 🙂 ..ho postras..ze aj na bicykli mu daju fukat..a s kocikomje tiez predsa vodic nie? 🙂
Mi sme na Nejedleho.. ja niesom blavacka..ale tu sa mii celkom paci..tato cast lamac dubravka zahorska stupava..pekne

puclik77
7. sep 2009

nooo presne tak to myslel urcite, ved ho poznam nejaky ten patek 😉 A inak s tym fukanim je to dobry napad, lebo vlastne kocik je skoro ako soferovanie, alebo bicyklovanie 😀 😀 Mne sa tiez v Dubravke strasne pacilo! Preto sme isli na Zahorie, lebo je to krajsia strana ako vrakuna a podunajske biskupice. Aspon sa nam tak zda. Aj dochadzanie je Ok.

amisa
autor
7. sep 2009

baby ako som slubila prve ulovky uz su v albume.. dnes sme kupili male ponozticky 😅 ..a slintala som nad jednou zimnou bundickou..hroooza..by som zaodela cely dojcensky ustav 😝

jzizala
8. sep 2009

dobré ráno , to jsou krásné věcičky amisa ,super .Ta mikinka je úžasná. Bohužel jsem svoje věci nestihla vyfotit ,tak snad dneska.
Já se hlásím po kontrole, vše je v pořádku ,ani mi nedělal utz.Asi proto, že jsem byla min. týden .Dostala jsem prenatal box, nevím jestli se to u vás taky dává.Je to takový balíček s věcmi pro nastávající maminku, vzorečky krému proti striím, nějaké vzorečky kosmetiky pro mimi, pár maminkovských časopisů,dudlík, plínky, čistící ubrousky a knížka o těhotenství.A při té příležitosti jsem objednaná na 29.9. na 3d ještě jednou ,abychom měli konečně tu fotečku 🙂 Dělají i video ,ale to si asi nebudem nechávat natočit, i když o tom ještě uvažuju 🙂

amisa
autor
8. sep 2009

to si dobra mi ideme az 2.10. dostaneme CD aj s videom. Boxy davaju niektori aj u nas, ale nase centrum kde chodim tak zatial mi nic nedali ale viem ze v porodniciach davaju.
Nafot vecicky 🙂
Dobre ranko dievcata🙂

puclik77
8. sep 2009

Dobre ranecko aj odo mna holky 🙂
amis normalne si ma pobavila ze "zaodela cely dojcensky ustav" 😀 😀 😀 Ja asi urobim prvy nalet az po kontrole. Uz sa neviem dockat! Ale mam pocit ze brusko sa mi zvacsuje a viac a viac vytrca, tak je snad babo v poriadku.
jzizala ja som uz dostala prenatal box, mala som tam zaujimave citanie, maly balicek kavy Caro pre tehotne, tiez vzorky kozmetiky a jedna malicka plienocka 🙂 take mile to bolo.
Idem kuk amisine ulovky 🙂

puclik77
8. sep 2009

amis tie ponozcicky su na zjedenie....super!!! 🙂 🙂 🙂

jzizala
8. sep 2009

a holky nevíte jak je to s kávou v těhotenství ?? Já si dávám někdy v práci ,jen slaboučkou rozpustnou,tak snad to nevadí. Je to Caro dobrý ??

amisa
autor
8. sep 2009

CAro som pila na zaciatku tehtoenstva akedze mi byvalo zle uz ani Caro nemozem citit..a kavu som dostala odporucenu od lakara..davam si jednu denne taku slabsiu do vela vody a popijam pomaly pol dna..je to lepsie proti nolesti halvy ako paralen (no ak mam migrenu vtedy nesmiem vobec kavu).
puclik tak to ma byt zvetsiovat sa..jaj mam pocit ze v poslednej dobe to u mna nejak nabralo na obratkach..ale nie cez pupcek ale pod pupcekom. 🙂 a ty? predtim som dlho stagnovala aj vvahovo aj velkostne. Ale mala rastla..asi mala dost miesta.

puclik77
8. sep 2009

jzizala mne to caro zatial vyhovuje. Sice to okolo kavovych zrn ani neutekalo, je to skoro ako obycajna melta, alebo biela kava....mozu ju pit aj deti 😉 Mne to chuti zatial, je to taka jemna kavicka 😉 Vyskusaj, da sa kupit aj male balenie.
amis moje brusko mi trci okolo pupiku a aj spodok trosku. Minule nas bol pozriet jeden kolega, co bol minuly rok moj sef a pozera na mna a hovori: ty si mala dnes trosku vacsie ranajky, ze?! 🙂 No zlaty bol 🙂
ale niekedy vecer mam pocit, ze ma taha koža smerom od zaludka k pupiku a aj z bokov smerom k pupiku. Normalne tak, ako keby mi ju niekto napinal. Vtedy sa mi zle stoji, radsej si sadnem,aby som kozu viac uvolnila. Inak mam pocit ze kazdy tyzden sa telo meni a nieco nove pride 🙂

amisa
autor
8. sep 2009

baby pozeram HM vecicky na nete a uz viem kde nakupujem dalej 🙂 inak s tim tahanmim v brusku aj ja to pocitujem napriklad aj vcera a dnes.. zacinam sa bat strii, tak som zacala kremovat brusko denne.
http://shop.hm.com/at/shoppingwindow?dept=BARN_...

puclik77
8. sep 2009

no tak to je dokaz, ze babatko rastie, ze? ja sa tesim aj tomu 🙂 akurat som si bola nakremovat brusko, lebo to tahanie zase zacalo. vacsinou je to popoludni alebo az vecer. idem kuk ten link co si poslala, co si vygooglila xixi

puclik77
8. sep 2009

jooooj tie vecicky si k zozraniu 😀 hlavne to s tou veverickou 😀 😀 😀

amisa
autor
8. sep 2009

presne to s tou veverickou ja som z toho na mekko..a myslim ze toto by sa aj manzelovy pacilo. Ale ze vraj podla kamosiek by sme take uplne male mali kupovat s nozickami lebo ze si babo lubi vyzliekat ponozticky ked sa mrvi.. pozriem ci to v Ba maju

puclik77
8. sep 2009

no a my budeme kocikovat v zime, cize bude musiet byt stale v teple, lebo si asi nedokaze udrzat stalu telesnu teplotu. ja sa tak tesim az si mojho drobecka objimem! ja ju/ho asi od radosti rozpucim xixi

jane86
9. sep 2009

Ahojky děvčata. Za chvilku jdu na ultrazvuk tak mi držte palečky ať je tam nějaký folík 😉

amisa
autor
9. sep 2009

jane drzime aj na nohach 🙂 vela stastia

puclik ved to v zime.. trosku je s tou vybavickou viac starosti ako v lete. Rozmyslam ja nas fusakmi a teplymi dekami. Pacil by sa mi z ovcieho runa, ale zas ci to nemoze byt pre potencialneho alergika nebezpecne.

jane86
9. sep 2009

Ahojky, takže dobré zprávy. Sliznice OK. A dva dominantní folikuly jeden má 3cm a druhý bohužel nevím. Injekci mi nepíchla a řekla, že za 10 dní mám přijít na kontrolu aby zjistila, jestli ovulace byla. Když by folikul nepraskl tak mi jí píchne příště. A tělo je prý nabuzené takže příští měsíc bez clostilu.

puclik77
9. sep 2009

jane, drzim palce aj ja! Aj na nohach 🙂

amis veru ja ani netusim ako babo prevezeme domov. Sak bude musiet ostat vo vanicke, ved v tom vajicku zamrzne, nie? No inak to ovcie runo by mohlo byt teplucke, ale tiez neviem ako s potencionalnymi alergiami. Mozno by bolo dobre sa spytat nejakej detskej lekarky, hm?
inak asi mi uz hrabe, lebo vcera som dosla domov, lahla som si na postel a rozpravala som sa s babom 😀 Ze kopni maminku, sprav kotrmelcek a urob maminke radost....no ked to babo uz poculo, tak si muselo mysliet, ze kam sa to ma narodit 🙂))

amisa
autor
9. sep 2009

jane gratulujem vyzera to nadejne..tak vela snazenia..nech enam vajicko moznost uniknut 🙂 daj vediet ako ste dopadli na kontrole

puclik neboj to je OK..ja jej zas hovorim ze musi byt dobra a nesmie byt neposlusna ako kamoskina mala.. a komentujem jej obcas filmy 😅
no s tim prevozom..mi pojdeme vo vajci..ved to len sup do vyhriateho auta..ale nababuseny vseliakimi dekami a asi aj fusakom nejakim termo. Na to runo sa spytam mojho alergologa.