Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
1. okt 2009

u nás se může jít na MD 8-6 týdnů před termínem. Tak půjdu hned od začátku toho 8 týdne. + mám ještě 14 dní dovolenou.

Ptala jsem se u nás na mzdovce ,jak to mám spočítat,protože po mně chtěla šéfová vědět do kdy budu chodit.
Takže termín mám 22.1. a počítá se to od 21.1. - 56 kalendářních dní. t.j.27.11 . Vy můžete nastoupit až 6 týdnů před termínem ?? Nevím jak je to na Slovensku....

nech si chutnat puclík. Átˇnemá mimi hlad 😲

amisa
autor
1. okt 2009

jzizala mi ideme v 34tt na MD a v 32tt ak su nejake problemy..teda aspon tak mam v tehotenskom preukaze napisne. termin mam na 23.1. zatial no tak uvidime a este tyzden dovolenky tkze hadam budem doma od zaciatku decembra. Popytams a lekara este.

puclik77
1. okt 2009

jzizala na SK mozeme ist na MD ako u vas, t.j. 6-8tyzdnov. 8tyzdnov vtedy ak su nejake problemy. Matersku mame 28 tt, cize radsej pojdem 6tt pred porodom aby som potom dlhsie poberala matersku. Cize na MD by som mala ist 15.1 (6tt pred porodom) => pracujem na personalnom tak mam trochu prehlad 😉

este idem spapat ten kolacik a olovrant mam vybaveny xixi

amisa
autor
2. okt 2009

babule nejak ticho je tu..
hlasim 3D mame za sebou no nechcela sa dat fotit ani za svet tavricku zakryvala rucickami nozickam ..poukazoval nam ze je naozaj dievcatko ale k tvaricke sme sa dopracovali az na zaver a po intenzivnom stuchani lekara do mjho bruska. Inak vsetko OK len asi sa nam nejak rozmohli kvasinky..takze sme dostali cipky.. ale keby mi to lekar nepovedal ani si to nevsimnem.
Mala bola ale zlata grimasy vystrajala pesticky zatinala a dokonca aj zmurkala vrtela sa..no sidlo to je.

puclik77
2. okt 2009

ahoj amis, noooo takze mas zazitok xixi. to je super ze ste ok 😉 mas v brusku sidlo vrtielko? Noooo mozno tie dievcatka su hamblive xixi aj nase sa mozno preto neukazalo, ze to je dievcatko xixi. ake cipky ti dal doki? ja som mala tiez kvasinky, ale teraz sa mi zda ze je klud klop klop. tiez som mala cipky. Ze vraj je to v tehu normalne. Aj ked ja to mam aj mimo tehu á 2-3mesiace. Pozrela som album, mala je fakt kocka!!!!
Ja som dnes pozerala na brusko a nejako sa mi za posledne dni zvacsilo xixi. Som jak balonik 🙂

amisa
autor
2. okt 2009

puclik polygynax mi dal.. uvidime hadam to zaberie..chceli sme amt taky jemne romanticky vikend ale dokino mi to teda zrusil ☹

inak pytala som sa ho to kedy zacat do preporodnych kurzov chodit..povedal ze uz by aj bol cas, oni ho robia takze sa idem infomovat a nahlasit

Potom som sa pytala na predporodnu pripravu pre otecka ktory chce byt pri porode.. ze to si robi kazda porodnica sama a vzajomne si ich neaxceptuju takze musim sa informovat v porodnici ktoru si vyberiem

popytala soms a aj na to ci on niekde rodi lebo viem ze rodil.. a on mi na to ze uz nerodi ale vie mi odporucit lekara niektoreho a ze sa to oplati lebo su porodnice tak narvate ze lekari sa nestihaju poriadne venovat pacientkam. Tri porodnice na blavu proste nestacia a oni zacnu rodit az z jari.

amisa
autor
5. okt 2009

ahojte dievcata aky bol vikend?

jzizala
5. okt 2009

čauky , víkendík odpočinkový.Jen troška práce, šila jsem a potom aranžovala záclony v novém baráčku. A co u tebe ?? Kvasinky už utekly ? koukala jsem tedˇ na tu tvojí novou fotečku. Je moc krásná a říkáš že taky stydlivka ?? No asi se ty holčičky nějak nerady fotí 🙂

amisa
autor
5. okt 2009

jzizala no nevime ci zrovna hanblivka lebo to ze je ozaj dievcatko nam ukazovala cely cas nehanba jedna 🙂 Kvasinky no hadam an ustupe..
ty si sila sama zaclony? a ranzovala.. klobuk dole.. u mna by to dopadlo hrozne

puclik77
5. okt 2009

amis, neboj kvasinky su za 2-3 dni prec. Ja som to mala tiez a aj mimo tehu. Doki povedala, ze kto je na to nachylny, tak hold musi bojovat! A v tehu este viac. Ja sa teraz celkom drzim, klop klop.
my sme mali vikend divoky, lebo sme mali v Stupave den zela a maly sme plny barak ludi 🙂 ale inak bolo super a veselo! Kupila som take zelene bodicko cca na 4-5 mesiacov s napisom: Tu velim ja 🙂 no zlatucke. Musim konecne pofotit a ulozit do albumu, lebo mam resty. Nejako nestiham 😒
jzizala, ako pokracuju pripravy na svadbu? Ty si teda riadna sikulka, ked zvladas zaclony!!! To ja som oproti tebe poriadne nemehlo xixi.

jzizala
5. okt 2009

tak aspoň ukázala ,že je holčička. Máš jistotu, že můžeš kupovat růžové 🙂 kvasinky jsou pěkný potvory, mě to trápilo spíš před těhu brrr.

a puclík měla veselý víkendík , to je dobře ,je potřeba se z práce odreagovat. Tak vyfotˇ co už máš por mimčo..

a holky záclony by jste zvládly určitě taky, nepřehánějte 🙂 i když já mám na to ještě 4 roky textilní školy 🙂

přípravy nebudou nijak velké, stačí koupit prstýnky a zamluvit si šaty. Když to bude jen my dva, rodiče a svědci. Ale tedˇ jsme se rozhodli ,že ještě před tím zkolaudujeme nový domeček,abychom nemuseli 2x měnit občanky ( kvůli novému jménu a kvůli novému bydlišti ) .Tak doufám že to bude brzo atˇ se na tu radnici vůbec dokulím 😀

puclik77
5. okt 2009

"ze dokulim" to je zlate 😀 😀 😀 to urcite zvladnes, daj potom vediet kedy bude den D, aby sme mohli drzat palce aby ste mali pekne pocasicko 🙂
urcite pofotim, pocitam ze asi v stredu, lebo dnes/zajtra sa k tomu nedostanem....plny barak pokracuje 🙂 Moj priatel mal narodeniny, takze prijimame gratulantov uz tyzden 😉

jzizala
5. okt 2009

😀 snad jo, jen aby na mě ještě měli šaty ...... tak to máte doma opravdu veselo. Ale což je to jednou za rok 🙂 Takže vaříš ,pečeš a uklízíš po návštěvách vid ˇ ?

puclik77
5. okt 2009

neboj urcite satecky zozenies. Nejake strihnute hned pod prsiami a mas volne miesto na brusko.
Mali sme veru veselo, ale mne drahy dost pomoze v kuchyni, lebo to nie je moja oblubena parketa! Ja radsej upratujem a robim vsetko mozne, len nie varit.....to asi na materskej umriem hladom hehe

amisa
autor
5. okt 2009

dni zeela? aj ste mali nejaky stanok? co ste dobre varili?
jzizala neboj nieco zozenies..ale potomnezabudni fotocky

puclik77
5. okt 2009

amis, my sme nemali stanok, iba sme sa boli motat po stankoch 😀 Tie vypary mi inak vobec nerobili dobre..... mam teraz fajnovy nosik 😀 Ale moj drahy navaril doma taky gulas, ze sa vsetci zalizovali 🙂)

amisa
autor
5. okt 2009

mnam chlap co vie vairt 🙂 ja asi fakt pslem toho mojho do Stupavy na doucovanie. INak an ten fajnovy nosik mas pravo ..teraz mas pravo byt cela fajnova 😀 a aj mi

jzizala
5. okt 2009

teeeda tedˇ jsem docela dostala chutě na guláš,mňamky 🙂 ale ten tvůj chlap je asi fakt zlatej, nakupovat s tebou chodí, dokonce i vařit umí .To by se mi líbilo !!

tak jsem se dneska rozhodla ,že se půjdu tedˇpo práci podívat na nějaké ty šatečky.Jen tak pokoukat co kde mají.Tak zítra dám vědět....

puclik77
5. okt 2009

amis, jzizala, moj chlap je ozaj moje zlaticko. je to sikulka v kuchyni aj ked treba nieco opravit a keby ste videli ako tancuje!!! Tancoval vo folklornom subore, cize hotovy poklad mam doma 🙂
ja som v kuchyni hotove polienko, radsej vygruntujem cely byt, ako nieco varit...nebavi ma to 😖
inak aj vy mate taky citlivy nosik na vsetky pachy? Mne strasne smrdi grilovane, brrr a vypary rozneho druhu 😀

puclik77
5. okt 2009

amis a kludne mozes tvojho manzelika poslat na kurz, len aby neskocili obaja niekde pri pivku ako velky kamosi 😀 😀 😀 spolocensky unaveni 😀

jzizala
7. okt 2009

dobré ráno, taky je nějak mrtvo. Taky vám sem nešlo včera vůbec přihlásit ? Teeda puclík, kdybych už jednoho doma neměla ,tak bych chtěla vědět kde se takový chlapi najdou 🙂 Ty pachy mám stejně, hlavně to grilované maso je síla ,na začátku jsem to vůbec nesnesla ,ale tedˇ už je to trochu lepší. Nebo ještě čerstvé pečivo, to mi taky smrdí ...
Jinak jsem byla v jedné půjčovně šatů,ale nic jsem nevybrala ,dneska jdu zase do jiné ,docela mě to začalo bavit 😀 a taky jsem včera měla poprvé těhu cvičení, a bylo to super.Jen jsem teda byla pěkně utahaná.

amisa
autor
7. okt 2009

Ahoj jzizala, mne momentalne vadi asi len opekan cibula..inak uz znasam vsetko hadam.
V pondelok som bola cvicit aj ja..a citim si ramena a vcera trocha aj krize... teda a som riadne lemrava, s tym treba nieco robit 🙂 - cvicit-
Inak dobre rano dievcata🙂, vcera sa sem cez den ani nedalo dostat..

jzizala
7. okt 2009

já se spíš divila jaké všechny cviky jdou v těhu dělat. Ale docela mě to bavilo a ani mi nic není, nic nebolí.

fakt to bylo včera nějak zasekaný....

puclik77
7. okt 2009

ahojte tehulky, vcera to neslo ani mne, takze bol asi nejaky problem na stranke.
Takze vy cvicite???? Noooo to by som aj ja mohla zacat, lebo moj zadok mi cise splaskol ale rozcapil sa do sirky....som ako hruska 😒 Ja som inak na cvicenie moc nebola, tak neviem ci zrovna teraz by to nebol moc velky sok pre cele telo xixi
jzizala a aku mas predstavu o satach?

jzizala
7. okt 2009

neboj, já taky předtím necvičila .Jsem lenoch 🙂 zkus se u vás někde přihlásit , aspoň se sejdeš s ostatníma holčinama co mají stejná bříška. Je to docela sranda 🙂 Jen teda nás včera sestřička,která cvičení vede učila prodýchávat kontrakce.Já se musela celou dobu smát ,přišlo mi to hrozně vtipný jak tam 7 holek sedí a funí a přitom jim nic není. Ale však on mě smích přejde až půjde do tuhého 🙂

představ bych měla spoustu,ale nemůžu si moc vyskakovat. Do šatů,které by se mi líbily se nevejdu. Tak se budu muset spokojit s něčím volnějším přes břicho ....

puclik77
7. okt 2009

jzizka mna akurat kolegyna nachytala ako si pisem na koniku hehe noooo dufam ze sa to roznesie po office, ze nepracujem 😉 Aaaaale je mi to jedno! Ved uz strihame meter, nie?
To cvicenie moze byt super, ale stale to odkladam a hlavne ked pridem o pol siestej z prace, tak sa mi uz nic nechce. Alebo len rychlo pozehlim, pripadne som rada ze mam free time. Este mam stale pocit, ze mam na to cas 🙂 tiez som lenoch, ale strasny!!! 😀

amisa
autor
7. okt 2009

puclik hovori sa tak ze zhruba od toho 25tt by bolo treba chodit, teda to viem od lekara..
a meter som strihat zabudla 🙂 nevadi
jzizala..no potom sa vyfot v satockach ktore sa ti budud pacit a mi ti mozme pomoct vybrat 🙂

puclik77
7. okt 2009

amis ty chodis kam? V Dubravke? To by som mala cestou domov. Este pozriem v Stupave ci nieco vecer nie je, alebo v Devinskej. To by som mala tiez po ceste. Aj ked ja a cvicenie sa vobec nekamaratime xixi Ale co by som pre zdravie mojho drobecka neurobila.
Inak odo dnes za tyzden, idem do poradne! Dufam ze malicke roztiahne nozky dokoran 😀

jzizala
7. okt 2009

z toho si nic nedělej ,za chvilku v práci končíš tak co 🙂 kolegiňka taky beztak občas na net koukne.U nás co vím tak každý 🙂
fakt se má chodit od 25 tt? To jsem ani nevěděla, pořád jsem to taky odkládala a tedˇ se mnou do kurzu chodí dvě holky co už mají termíny konec února / začátek března. Tak nevím kdy je ten správný čas začít.... Puclík ty už máš 20tt teeeda to letí , zkus už se někam přihlásit ,to nebude brzo. Než kurz začne tak to může chvilku trvat.Já čekala asi 3 týdny.

amisa
autor
7. okt 2009

puclik ja chodim v dubravke a da sa to celkom..neupotime sa tam velmi ale je to fajn..dva roky co som necvicila..a citit to.. fitlopty..lopticky gumy a vlastna vaha 😒
drzim placeky nech nerobi drahoty 🙂