Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
19. okt 2009

prave som prisla z cvicenia ... 😀
mannerka a kolko si zatial pribrala? to bude asi voda ked ti puchnu nohy.. ta pojde dobre dole. Sekciou ti hrozi kvoli neotoceniu maleho alebo kvoli niecomu inemu? Vy to uz nejak spolu dotiahnete do dobreho konca..to uz jendo ako..len este par tyzdnov pokope vydrzte 🙂
s tim tlacenim a roztahovanim na tom asi neico bude..ale aj tak mala tam ma este miesto na kotrmelce..co aj statocne predvadza, v poslednej dome najme nadranom alebo v noci. 😒

mannerka
20. okt 2009

amis,
teraz som beziaci 32tt a mam +12kg. Ono by to nebolo take zle, keby to zrazu neslo +1kg / tyzdenne. Ved to by som kde skoncila na akom cisle 😲 Doteraz som priberala cca 0,5kg /tyzdenne. Do porodu by to boli 4kg a to by bolo uplne ok. No ved uvidime...ja si tiez tak v duchu nahovaram, ze to sa voda zadrziava 😅

No a ta sekcia by hrozila, keby sa malinky neotocil hlavickou dolu, lebo prvorodicky a este k tomu chlapcov nenechavaju rodit koncom panvovym (ritkou). Ale stale si myslim, ze malinky si to rozmysli 😀 Takze rodit sa bude normalne 😉

Na ake cvicko chodis? Paci sa ti?

amisa
autor
20. okt 2009

mannerka ahoj 🙂
huf neboj pokial nezeres ako cunik tak je to len voda 🙂 a co ved to tych par tyzdnov vydrzis 🙂 (sa mi este lahko hovori ze? )
hej ? nechcu panvovym koncom.. ? dufajme ze maly dostane rozum..dve kmosky dokonca malym svitili na cestu baterkou.. smiesna predstava ako s manzelom zasvietili baterkou do posvy aby maly nasli cestu..ale zas obaja sa otocili 🙂
cvicit chodim do nasho dubravskeho materskeho centra.. sme tam len dve cviciace niekedy tri..a som velmi spokojna. aj ekd som zatial len zacala ..hlavne je mi t dobre na ponatahovanie sa a krize

lenka_bohousek
20. okt 2009

Pěkné odpoledne těhulinky clostilky 😵
Amisko, viděla jsem tě v diskuzi snažilek a pozdravit jsem vás všechny přišla sem 🙂
Jsem ráda, že jste všechny v pořádku, že miminečka rostou jak mají a jsou zdravá.
Man už má 32 tt a Amiska 27tt, ten čas hrozně utíká. Máte krásná bříška i kočárky 🙂
Často na vás vzpomínám, jste taková naše naděje a síla do dalšího boje, i když já si fakt dávám od snažení pauzu a do konce roku budu odpočívat.

Mějte se moc hezky, zase se za vámi přijdu podívat. Krásné odpoledne 😵

amisa
autor
21. okt 2009

lenka_bohousek ahoj rady ta vidime, ja sa tam v snazilkach nechcem velmiozyvat lebo viem ze niektorym babam je potom smutno a maju svetabol ze preco prave oni nie.. aj to chapem, radit sa im velmi neda

mozno ta tvoja poauza prekvapi a mozno nie ..

prajem babenam pekne rano..ako sa dnes mate?

mannerka
21. okt 2009

dobre ranko 😉

jeeej leni, pekne od teba, ze si nas prisla pozriet 🙂
Treba si od toho vsetkeho naozaj asi oddychnut, sama viem ake to bolo narocne na psychyku a to sa nam to podarilo realtivne rychlo 😔
Budem na teba mysliet a verim, ze coskoro sa budeme tesit z maleho lenkinho drobceka 😵 😉

amis,
to je super, ze sa ti cvicko paci, aj tam mate rovno predporodnu pripravu, ci iba cvicenie zatial?
No a co sa priberania tyka, nejem nejak obzvlast inak ako po ine mesiace tehotenstva...no ved chvilu pockam, ci sa ta vaha umudri, mozno ju aj vymenim a hotovo 😀 😀 😀

lenka_bohousek
21. okt 2009

Amisko a Man, vy jste zlatíčka a je hrozně fajn vědět, že vám někdo rozumí a chápe vaše pocity 🙂 A moc vám děkuju za držení palečků 🙂 Beru to tak, že to prostě nějak dopadne a že jednou za vámi budu chodit na rady, protože vy už budete maminky a já budu začínat s těhulkováním 😉

Tak hezký večer a já zase za vámi někdy přijdu pro povzbuzení 😵

amisa
autor
22. okt 2009

dobre rano baby 🙂 ako sa mate dnes? uz ste sa dokotulali do prace? ci aspon z postele?

jane86
24. okt 2009

Ahojky holky, jak se máte?

amisa
autor
26. okt 2009

Ahoj Jane ako sa mas?
Mi sa mame dobre.. teda aspon ja a mala.. manzel chytil nejaku crevnu virozu a nevie sa z toho dostat , lebo to by musel dodrziavat prisnu dietu a to sa mu velmi nechce. Vcera som sa vyburila v obchodoch a dokupila malej posledne oblecka..este mi chybaju jedny hrube gate a trojo teplacikov ci dupiniek.. a sme s obleckom komplet. Vsetko sa mi to zda velmi drahe na to ze je to len kustik bavlnenej latky.
Ja som si tiez nieco na seba kupila... :0)

Dievcata ako ste vikendovali?

Puclik si spet? kde sa chystas rodit, ja som uz zacala nieco vybavovat ohladom kramarov.

jane86
26. okt 2009

Amisa: 10.11. jdu na Laparoskopie a pak se uvidí. Docela se bojim

amisa
autor
26. okt 2009

jane drzim ti palceky aj na nohach.. idu ti ich drilovat? stihas pred tim este nejaku ovulku? Som pocula ze mnohym zenam to pomohlo ked im vajecniky precistili. 😎

puclik77
26. okt 2009

ahojte tehulky, moc ste mi chybali!!!
Konecne som doma, resp. uz zase v praci. Rim je krasne mesto, az na to, ze som videla len malo, lebo sme boli zatvoreni na hoteli. Snazila som sa neprepinat, ale aj tak som chodila spat okolo polnoci a cely den som sedela na prednaskach. Cize nohy opuchnute a chrbat zlomeny. Ale vydrzali sme, sak sme silne baby, nie. Mala si veselo kopka, niekedy tam ma fakt veselo a ja smievam ako slniecko 😀 Este som vas nestihla ani spatne pocitat, co ste popisali, lebo hned riesim pruseriky v praci. Ale uz to beriem s rezervou, ziadne stresy, ani panika. Co stihnem stihnem, co nie nie 😉
A inak amis, vies co sme kupili minuly tyzden? Mas to aj ty doma, presne to iste!!!!! concordiiiiiiicek a tiez bezovy!!!!! mali ho na kosickej z 29 na 22tis zlacneny,takze uz je doma. Vajicko, sportak a skladacia vanicka za 1cent 😀 Minuly vikend som chodila s kocikom po byte ako blazon, ale strasne som sa tesila!!! V obchode mi vyhovorili xlander, lebo je tazsi, a menej prakticky. Na vymenu vanicky a vajicka potrebujes odlisne nadstavce. Na concordik pasuje vsetko. Uz sme si objednali aj fusak 😀
A co je nove tu? Nejake nove tehulky?

amisa
autor
26. okt 2009

puclik vaaazne concordik ? 🙂 supis. Som bola uzasnuta z toho ako sa vie na jendom mieste otocit a s akou lahkostou. Inak supis cena.
tvoja malinka kopkala.. a kopka :o) aspon kusok si mala teda potesenia okrem prednasok..je to super .. ze?
skoda ze si z Rima dokopy nic nevidela..ale zas nemozes sa premahat, ved malinka potrebuje teraz klud. Ja som behala len dve apol hodky po auparku a uz som bola ako znicene zviera..fuuuj.. som si hned musela sadnut na jeden croasanik s kakaukom :o)
Inak tu nove nic.. nejak nikto enchodil velmi do diskusie..a tehulkz nove ziadne, co je vlemi zvlastne. Aj an teme snazilkovskej niesu zaznamenane ziadne uspechy. Co mi je velmi luto a zda sa mi to velmi zvlastne. 😒 ☹

puclik77
26. okt 2009

amis, ja sa tiez velmi tesim z concordiku. Uz aby bola mala na svete a mohli sme sa kocikovat po Stupave 🙂 V Rakusku sme este kupili take teple oblecenie (tatinko vyberal 🙂 kabatik a dupacky a ciapku a cakame na ten fusak. Skoda ze ziadne tehulky, tesila som sa na nove prirastky.... neviem asi sa to obdobie plodenia nejako zastavilo. Moja naj kamoska (buduca krstna nasej malej) tiez zarabaju uz 4roky na babatko a stale nic. Teraz idu na druhe umele oplodnenie, tak dufam ze to vyjde a nasa mala bude mat kamosku/kamosa 🙂
Inak za ten tyzden v Rime som nabrala 2 kg, lebo som stale papala. Mali sme tam same dobroty a ja som sa napchavala ako dabel 😎 Cize celkovo mam +4kg. Inak pekne ti to podskocilo ze 28tt 🙂 strasne to leti!!!!
jzizalka ako sa mavas ty?

jane86
26. okt 2009

Amisa. Teď jsem cca 8 DC a na Laparku jdu cca 20 Dc, ale jsem bez clostïlu takže ovu nebude. No ale hned po Laparce se můžeme snažit tak uvidíme. Také jsem slyšela, že hodně holek po laparce bylo úspěšných. Tak uvidíme hned po ní mi nasadí clostil a uvidíme.....Musím to trochu vypustit z hlavy. a Jsem zvědavá co na laparce zjistí. Snad nic zlého. Ale alespoň se něco děje a je nějaký postup ku předu.....Tak drž palce prosím 🙂 .....Mám trochu strach 😒

amisa
autor
27. okt 2009

jane budem na teba mysliet.. vazne. Hlavne nech zistia pricinu a pomozu tomu. V ktorej nemocnici to absolvujes?
puclik je to nejaka bieda s timi tehulkami novymi. Cele je to nejake divne. Tatinko s vyblaznil a pokupil vecicky.. zlatyyyy 🙂 Len mu nehovor ze sme tu vsetky z neho tak na vetvy este by ti spysnel 😀.
Puclik a neboj to tvoje pribernie sa len rozbieha... JA sa uz pre istotu nestviam stale na vahu maximalne len raz tyzdenne, alebo ani to nie. Lebo potom mam dva dni depku (aj kled viem ze je to blbost). Vcera mi jedna pani v materskom centre povedala a ze vy ste uz hadamaj na rozpadnutie.. skoro som na zadok spadla ze ved som len v siedmom mesiaci a mam plus 9 kg, ved to take zle hadam este nieje.
Mas aj ty pocit ze to strasne rychlo bezi? ja strasne.

jzizala
27. okt 2009

ahoj holky, nějak nestíhám sem chodit.Posledních 14 dní v práci se snažím ještě hodně stihnout...teda koukám puclík už má taky kočárek , závidím ....ten conkordík jste holky vybraly dobře je fakt krásnej . škoda že sis nemohla Řím trošku prochodit vidˇ,ale hlavně že jsi v pořádku zpátky.

amis už máš všechno oblečení ?? Mě snad chybí taky už jen nějaká ta čepička a capáčky ,radši už končím,aby jsme to vůbec unosily 😀

a puclík jaký jste si objednali fusak ?? slyšela jsem hodně chvály na Emitex Combi tak o něm uvažuju.

jzizala
27. okt 2009

jane také držím palečky atˇ to dobře dopadne a nezjistí nic závažného. Budeme na tebe myslet..
vážně tedˇ žádná nová těhulka dlouho nebyla,tak třeba to prolomíš zrovna ty.

amis fakt se radši moc nevážit ,i když pak je to ještě větší šok.To znám 😒 když jsem zjistila že mám +10kg tak jsem si málem taky sedla ,co mi všichni říkají ,tak mám malé břicho ,ani zadek se nezvětšil , tak nevím kde ty kila jsou. Tu paní by patřilo zakousnout 🙄

amisa
autor
27. okt 2009

jzizala to mas pravdu, len by si clovek na nej zuby vylamal..ta mala max 50kg 🙂 10 mesacneho syna a ani gram tuku navyse.

jzizala a nesmies sa v praci premahat 🙂 obcas napis aj par krat za den. Ja som jasnym prikladom 🙂
nad fusacikom uvazujeme aj mi.. len este vyberam.. ale v novembri uz urcte objednam.

jzizala
27. okt 2009

tak to se jí to mluví 😒 ale škoda zubů 😀

v práci zaučuju a fakt už se těším na domácí pohodu ,už se s tím břichem blbě sedí celý den. ..

a máš už nějakého favorita ??

amisa
autor
27. okt 2009

toto su zatial moje predstavy
http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky...
http://www.rajdeti.sk/product_info.php?cPath=25...
http://www.bambini.sk/sk/product/1543/emitex-fu...
no dilema aj casual play prada som pozerala ale je len maly a drahy.. chcem fusak na dve zimy.
inak s tim sedenim mas uplnu pravdu

puclik77
27. okt 2009

amis, jzizala objednali sme fusak priamo taky, co pasuje do concordu, tak snad bude dobry. Asi je to z tej istej znacky. Ved potom dam vediet 😉
inak mam pocit ze mi teraz brusko rastie kazdy tyzden.....aaaaaa strasne sa tomu tesim, stale sa doma obzeram pred zrkadlom....jeeeej akurat ma malicka kopla xixi, asi tusi ze ju spominam 😀 Kazdy den sa tesim na tie jej vlnky, co mi robi v brusku. To su zatial stale take jemne kopanceky a citim ich iba ked sedim v klidecku.
A inak co mate nove???

jzizala
27. okt 2009

amis to je přesně on ten první odkaz a i ten třetí. Asi ta černá +béžová vyhraje 😀 a přesně fusak na dvě zimy je praktičtější .

puclík to je dobře jen atˇroste pupík ,aspoň je vidět že se malé daří a taky pěkně začala kopkat , to je fajn 🙂 a co jméno už jste se dohodli 🙂 bude to Eliška ?

u nás nového nic moc , nakupuju výbačku jako o život.Mám pocit že to nemůžu všechno stihnout sehnat , taková malá nákupní horečka 🙂

amisa
autor
27. okt 2009

jzizala presne a zda sa mi velmi vela penazi a to nejak nerzhadzujeme.

Nechcem zakriknut ale je tu nova tehulka ale caka este na potvrdenie od lekara. 😉

jzizala
27. okt 2009

no právě všechno je hrozně drahý ,tak to postupně nakoupit.Ale je to hrůza teda. To by mě nanapdlo co všechno je potřeba. Máš seznam ? Já podle něj nakupuju a postupně odškrtávám 😀

jéé a kdopak čeká na potvrzení ?? Někdo z diskuze snažilek ???

jzizala
27. okt 2009

jéé už vím, já tam tedˇ nechodím tak ani holčinu neznám,ale je to super .Konečně se to zase prolomilo po takové době 🙂 tak atˇ těhulky jen přibívají nebude nám tu smutno !

puclik77
27. okt 2009

Dievcata, nasa "Eliska" je v ohrozeni, lebo moj drahy vymyslel (a okolie "tazko" suhlasi) ze to bude Tijana/Tijanka. Volala som aj na matriku, ale ze zapisu len mena, ktore su na www.babynamer.com. A tam som nasla iba Tiana. Cize asi bude Tiana 😀 😀 😀 Ja uz neviem ako sa mam malej prihovarat, lebo uz som jej hovorila Eliska, teraz zase Tijanka, no pomoooooc 😎
Inak fusak na dva roky, je aky? To akoze nejaky co rastie s babatkom? 😉
Hop sup uz nech tu je dalsia tehulenka

amisa
autor
27. okt 2009

puclik to je taky zipsovaci.. kukni na ten moj prvy odkaz
no jedna je tam..ale pockame az na potvrdenie lekarom
tk teda puclik ake meno ti mam do tabulky prepisat

puclik77
27. okt 2009

amiska, kludne dopis Tijana 😀 Aj ked zapisana bude asi Tiana, ale to je jedno. Tak sa inak vola moja kamaratka v Srbsku ale na nete som nasla ze to je americkej meno. Sa mi to celkom paci, lebo mi to znie tak dievcensky 😉 A meninky by oslavovala na Tatianu.
Babule aj vy sa uz tak tesite na vase princeznicky? Ja strasne!!!! 😀