Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

puclik77
3. júl 2009

polesuvka urcite to vyjde! Musis tomu verit!!!! my sme toho pravy priklad 🙂
Inak si myslim ze by ti lekar mal robit meranie, pretoze ked folik od clostili dozrie, ale nepraskne, tak je snazilkovanie k nicomu.

polesuvka
3. júl 2009

hmmmm já jsem ho ji na to ptala a ona mi odsekla tak to nená cenu řešit.
Až mi dorazí ms jestli dorazí tak jdu na kontrolu po 3 měsících užívání clostíku.
Uvidím co mi řekne a když tak beru kartu a jdu k jinému dr.
Už to mám domluvené.

puclik77
3. júl 2009

polesuvka je to dobry napad zmenit lekara. Ja som velmi spokojna s mojou Dr. lebo je velmi pedantna a nic nenecha na nahodu. Mozem jej uplne verit. Hovori sa ze lekari su lepsi ako lekarky, ale moja je asi svetla vynimka!Urcite zmen!

amiska nemam zatial nic take, iba ten vytok. Ale je bledy alebo zlty. Nic hnede ani krvave chvala bohu!

jzizala
3. júl 2009

puclik ,tak to si opravdu dělá místo. Mě taky ze začátku trošku tlačilo břicho.Tedˇtaké ještě někdy,ale už ne pořád.

polesuvka: to už by jste si to vážně zaloužili. Nám to trvalo asi 8 měsíců .Ale na clostil nedám dopustit, nemusí zabrat každému,ale podívej co už je tady těhulek 🙂

polesuvka
3. júl 2009

jzizala: já věřím že se nám to tento měsíc povede

puclik77
3. júl 2009

noooo 9mesiacov je uz najvyssi cas. Inak mozno by bolo dobre preliecit aj to, ze nedostanes MS len tak sama od seba ale iba s vyvolavackou. Mozno aj to ma vplyv

lenuskacicinka
3. júl 2009

polesuvka: Koukám, že to máme trošku podobné, nejen délku snažení ... můj minulý dr. měl na všechno čas - já měla cyklus třeba i 50 dní, ale on že je to v pořádku.. po 8 těchto měsících jsem od něj odešla, a nový dr. to začal řešit okamžitě, za 2 měsíce mám za sebou vše možné odběry, stěry, spermiogram manžela a teď od dalšího cyklu začínám brát clostík.. vlil mi do žil strašně moc energie a pozitivního myšlení 🙂 tak tobě přeju to samé 🙂

jzizala
3. júl 2009

já bych asi také změnila doktora, sama jsem to udělala ,protože můj bývalý byl ke všemu laxní.Jeho hlavní věta byla" jste mladá , to se ještě samo upraví " No neupravilo ,měla jsem po vysazení HA úplně rozházenou ms,teda spíš jsem jí půl roku vůbec neměla a on mi řekne tohle. Takže jsem přešla jinam a výsledek mám v albumu 🙂

při užívání clostilu ti ten utz dělat musí, přece ti nemůže dávat léky o kterých si potom ani nezjistí,jestli ti vůbec zabírají.

polesuvka
3. júl 2009

s vyvolávačkou jak to myslíš??????
Já ms dostávám v pohodě, akorád mám s clostíkem dlouhé cykly až 35 dnů

polesuvka
3. júl 2009

jzizala jak už jsem psala uvidím co mi řekne dr a když tak přejdu

polesuvka
3. júl 2009

lenuska:::: moc děkuji snad se brzy zadaří i vám.

puclik77
3. júl 2009

polesuvka, ahaaa, prepac to som asi doplietla...myslela som ze nedostavas MS sama ale iba s vyvolavackou. podla mna cyklus 35 nie je idealny ale nie je uplne strasny. Ja som mala tiez take dlhsie cykly 30-35 a vysledok sa dostavil.
a suhlasim s jzizalou, treba kontrolovat ci foliky rastu

amisa
autor
3. júl 2009

baby tak toto ma normalne dojalo k slzickam mne uz hrabe

http://www.wimp.com/partlycloudy/

amisa
autor
3. júl 2009

mne nekotrlovali foliky a neplanovali prve tri cykly.. urobili mi folikulometriu pred tim..doki mi povedal ze ked toto prve trojmesacne obdobie nevijde tak potom ved snazilkovali sme ako divy aj bez liekov tak co 🙂aspon sme neboli tak na nervy

puclik77
3. júl 2009

amiska, to je super 🙂 tie bociany nemaju chybu xixiix

amisa
autor
3. júl 2009

baby mna prdne zas mam migrenu..

puclik77
3. júl 2009

tak chod pekne domov, magnezium a skus to zaspat.

amisa
autor
3. júl 2009

mas pravdu balim sa a idem, horcik sm prave dopila
a ked pridem da este druhy..mna prdne takto casto som to nikdy nemavala..mrnus ma asi velku sportrebu horcika

puclik77
3. júl 2009

amiska, drzim palce nech ti to prejde!!! migrena nie je sranda a hlavne ked si nemozes nic dat. opatruj sa!!!!

katuska15
3. júl 2009

Mannerka ten cas veru strasne leti... 🙂 Jeeeej a co to tu citam,ze budes mat chlapceka? 😅 To je krasne...a co mylsite ja budem mat coooo? 😵 To ti jak rychlo zistili...

Amiska aj tebe jak rychlo tie tyzdne nabiehaju... 😵 😵 😵

katuska15
3. júl 2009

Amis vies aku ja mam teraz straaasnu chut na muzika,som jak diva... 😀 ale radsej este pockame ale 2 tyzdne...
Tu migrenu aj ja mavam obcas a najhorsie na tom je,ze si nemozes dat ziadnu tabletku,len trpiet musime...

katuska15
3. júl 2009

Lenuska ja ja som mavala dlhe cykly chodilo mi to ako si zachcelo...a v Martine to hned zacali riesit a chodila som tam 4 mesiace a pomohli mi... 😵

puclik77
3. júl 2009

katuska, ja by som tiez totok ale nemozem ☹ stipe, pali ☹((( musim canestenovat. to ten vytok ☹
A inak ako sa maju drobcekovia?

lenuskacicinka
3. júl 2009

katuska15: mě právě taky, od vysazení HA loni v srpnu cykly 40 - 50 dní, 3 jsem dokonce i musela na vyvolávačku, protože nepřišly vůbec ☹

jzizala: tvůj příběh mi nápadně připomíná můj - kéž bych tě násedovala i nadále 😵

lenuskacicinka
3. júl 2009

Jinak já budu taky chodit na měření 11 - 13DC, myslím, že to ke clostilu je nutnost, aby se vědělo, zda vůbec na něj tělo reaguje.

puclik77
3. júl 2009

babulky akurat som sa zasekla vo vytahu a som klaustrofobik,cize si viete predstavit ten stres. Dufam ze sa nic nestalo babatku, lebo to by som asi neprezila. Normalne tam citim nejaky tlak, tak dufam ze je vsetko ok. uz sa tu pomalicky ukludnujem ☹

amisa
autor
3. júl 2009

puclik.. peken lahni do postielky a odychuj.. ja om migrenu uz vyspala aspon ciastocne a dokonca som uz aj jedla.

puclik77
3. júl 2009

amiska nemozem lezat lebo som este v robote. Ale hned jak pridem domov, pojdem si lahnut, fakt v tom podbrusku citim nejaky divny tlak. Inak dobre ze si tu potvoru vyspala, mozno aj ten horcik pomohol.....

amisa
autor
3. júl 2009

ano dvojnasobna davka..
a neboj nie kazdy tlak v podbrusku je hned zly..mozno ze si to len viac uvedomujes lebo sa bojis..hlavne klud..

ssllaavvkkaa
3. júl 2009

ahojte a prajem pekny den 😉

cez fotoalbum som narazila na tuto temu.

tiez sme si museli pomoct clostilom a vyslo to na druhy pokus 😉 , hoci mne uz vysli na teste dve ciarocky u dr. nevyslo nic, tak mi urobil prednasku o tehotenstve v hlave.... ani neviem ako som sa dostala z ambulancie, 😝

na dalsi den som bola na vyvolavacku a po dvoch tyzdnoch konecne cosi videl na ultrazvuku a videl tam aj cystu

keby som vtedy vedela, ze sa na ten jeho ultrazvuk nemozem spoliehat, usetrila by somo si koooopu nervov
len on videl na ultrazvuku slecnu a ostatni chlapceka 😝

dnes sa tesime z polrocneho chlapceka, hoci mam 35 a manzel 39 rokov

prajem vela odvahy a lasky