Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
29. máj 2009

Katuska blahozelaaammmm 🙂.. vyvesit fotecky.. neviem klko sotj ElastinQ ja som ho dostala ako bonus k vitaminom a este som novy kupovat nemusela.
Bola som v yvesrocher.. nejaku telovu kozmetiku pozriet..chcela som aj nieco an celuitidu ale kedze som tehotna tak ze to vraj nemozem.. tak si k plavkam dam satku.
Inak chystate sa niekde na dovolenku aj k moru? Mi by sme chceli ale uvidime co povie doki.

kri
29. máj 2009

Ahojky těhulky, tak se k Vám taky připojuji. Vrátila jsem se z dovči a koukám, že už je založené nové téma těhulek-clostilek. 😵

My jsme se o prcka začali snažit hned po svatbě (tedy přesně od května 07), ale bez HA jsem to nedostala třeba 2 měsíce. Než jsme to začali řešit, tak mi našli něco na čípku a musela jsem na operaci a po ní půl roku čekat. Nakonec jsem změnila gyndaře a ten nás hne poslal do CARu, aby mi předepsali clostil. Manžovi navíc vyšlo hrozně špatné spermio, ale přesto jsem hned po prvním cyklu s clostilem, kdy mi rovnou udělali IUI (kvůli tomu spermiu) těhule. A to nám původně doky po tom spermiu řekla, že by nám doporučila rovnou umělý! 🙂 Vůbec jsem pak nemohla uvěřit, že jsem těhu! 😀

mannerka
29. máj 2009

ahoj kri,
vitaj 😉
my sme mali tiez blbe spermio a doporuculi nam IVF - ICSI 😠 A zrovna ten mesiac sme ostali tehu 🙂
Boooze ty uz si 19tt! To je ake super 😵

..neviem kto sa pytal na cenu Elasti Q, ale je to okolo 8-9 eur.

amis, my stale zvazujeme, ci ist / neist k moru. Urcite nechcem letiet niekam dalej, ked tak, tak najskor autom do Chorvatska 😎 Ale rozhodneme sa az na poslednu chvilu...aj tak by sme sa ako tehulky nemali moc slnit 😉

jzizala, budem drzat palceky nech srdiecko bije ako zvon(cek) 😉

katuska15
30. máj 2009

Mannerak ja som sa pytala na cenu,dakujem,pojdem kupit...Baby vsetkym vam prajem ten pocit,ked prvykrat pocujete srdiecka svojich deti,normalne sa mi vcera pustili slzy,ked som to pocula... 😅

katuska15
30. máj 2009

My na dovolenku nepojdeme,lebo sme zacali domcek staviat,cakame dvojicky,a lekar mi zakazal akukolvek namahu,tak asi by ma ani nepustil,ale asi by som ani nesla...radsej budem domka sa nudit... 😎

amisa
autor
30. máj 2009

dnes sme si kupili tehotensky trhaci kalendar a obaja s muzikom sme studovali a prvu knizku o tehotenstve porode .. aj tu studujeme 🙂 aby sme neboli nevzdelany 😀

inak zas mam zapchu uz asi tri dni.. waaa.. boliii ma hlava.. stale spim.. chcem dostat kladivom po hlave a lkistir... 😠 😒 ☹

amisa
autor
31. máj 2009

uz je dobre..ale ta migrena vcera bez liekov bola nastastie slaba ale neprijemna... 😖

luuca2
31. máj 2009

Ahojky těhulinky.
Od čtvrtka jsem byla bez netu. V pátek jsem byla na krvi, sestřičku jsem potrápila, protože mam nemam žíly 😎 . Ale mam štestí, že mě jehly a krev nevadí. Budou určovat krev.skupinu, pohlavní nemoci ...
Ale z čeho jsem úplně paf a vůbec jsem to nečekala. Dostala jsem řidičák na našeho mimíska 😀 . 10.6. jdu na kontrolu a DR by mi měl dělat podrobnějsí UTZ, nosní kůstku a šíjové projasneně.
Jsem naprosto nejspokojenější človíček na světě 😀 😀

Nevolnosti stále trvají, ale možná je to už lepší, občas mě to chytne dost, ale na zvracení ještě nedošlo a doufám, že ani nedojde. A ze záchodem mám taky trochu problém. Cpala jsem do sebe zeleninu, ovoce, mléko a jogurty, ale není to ono 😒 . A hlava mě taky pobolívá častěji než dřív. Hormony jsou hormony.

jzizala
1. jún 2009

dobré ránko 🙂 vítám kri a blahopřeju ,je to super ,že se povedlo. Aspoň je vidět ,že ne vždy ty předpovědi doktorů vyjdou.Příroda si to prostě zařídí po svém 🙂

luuca2 - mě začaly nevolnosti teprve včera ,do té doby jsem byla v pohodě,ale už bych chtěla aby zase skončily 🙂 ale na tu zácpu mi pomohly borůvky ,teda spíš borůvkovej koláč 🙂

Jinak hlásím v sobotu návštěvu pohotovosti, byla jsem vyděšená,kvůli tomu špinění,tak jen pro jistotu jsem chtěla aby se na mě podívali. Dopadlo to v pořádku, dostala jsem léky na zastavení krvácení a budu muset hooodně odpočívat. Ale co je nejlepší,že jsem konečně viděla mimíska ,je to teda zatím takovej flíček s bílou tečkou ,ale byla jsem z toho naměko . Dneska odpolko mě čeká návštěva mého mudr. takže ho uvidím zase.

katuska15 máš fotečky mimísků ??

amisa
autor
1. jún 2009

jezizala no nemala si slzy na krajicku? ja asi budem mat..
krvacanie? dufam ze vsetko budes amt dobre..len pekne odpocivaj ..s doma na PN?

mne na zapchu pomohly susene slivky a zapijala som ich acidkom..pre manzela smrtelna kombinacia🙂 🙂🙂 😅 nedalo sa somnou potom vydrzat 🙂 😅

Kri gratulujem 🙂

prdecek
1. jún 2009

ahojky holky,

zizala pěkně odpočívej a bude to ok uvidíš 🙂

Já mám zácpu taky, ale jeden den jsem měla průjem jak sviňa, v pátek to bylo myslím a od té doby zase nic, takže zítra zase čípek.

Jinak mě docela trápí nevolnosti, ale bez zvracení. Hlava mě včera taky bolela. Jinak já jdu na ultrazvuk 9.6. a už dostaneme i průkazku tak se těším 😀

mannerka
1. jún 2009

ahojte baby 🙂

luuca,
mne tiez brali minuly tyzden krv a sa mi zda, ze na krvnu skupinu a nejake choroby. Ale to som sa az v tehu knizke docitala,sestricka tam dala peciatky s datumom.
Na sono idem tyzden po tebe 16.06., tam by mal Dr pozerat NT, ale neviem, ci urcite, lebo som sa zabudla opytat. Iba ma objednali na utz a bolo 😅

jzizala,
drzim palceky u Dr dnes, nech vsetko dobre dopadne 😉

prdecek,
mna trapi to co teba, jeden den hnacky, dalsie dva dni nemozem ist na wc ☹ Nechapem to. papam vela ovocia, aj mliecne vyrobky a stale je to take vseliake 😒
A tesim sa, ze uz dostanes tehu knizku 😵

mannerka
1. jún 2009

jeeej,
luuca a my mame podobny termin porodu 😵
ale najskor sa neviem dockat 2.trimestra...dva tyzdne este nas cakaju, nech uz sme tam, potom uz budem pokojnejsia...

luuca2
1. jún 2009

Man, ono to uteče jak voda 😉 . A určitě bude všechno tak jak má být.
Už jste některá přemýšlela kde rodit?
Přítel chce abych rodila v Praze, máme od nás kousek Motol, ale já mám trv. bydliště v okrese Benešov a mám tam i skvělého Dr. Tak bych chtěla rodit v Benešově. Co znám lidičky tak si tu nemocnici moc moc chválí. Je tam příjemný personál, sestřičky super a doktoři taky. A je to tam takové víc rodinné než v těch velkých porodnících tady v Praze je to takový neosobní a mají toho moc.
Už 14 dní tam leží švagrová, teď je v 37 tt, má prcíka prdelkou dolů a ještě k tomu málo plodové vody, tak si ji tam nechali na pozorování a sledují ji. Budou plánovat asi císařský řes, pokud bude mít mimi víc jak 3,5 kg. No a pokud ne tak by možná rodila normálně. A ona si to tam taky pochvaluje.

mannerka
1. jún 2009

luuca,
tak ja este vobec neviem, ze ktora porodnica, ved ja este ani typ kociku nemam vybraty 😅
Sa mi tak zda, ze mam este kopec casu 😀
Ale zacala som riesit nejake cvicenie pre tehule, to by som chcela zacat tak od 14 -15tt. Nech ma babetko maminu v kondicke 😀 😉

katuska15
1. jún 2009

Jzizala gratulujem k bodocke...Amis ja som veru mala aj zimomriavky a slzicky,ked som pocula srdiecka,je fakt super zazitok a pocit...Aj mne vcera zacala migrena,ale len v jednom bode a take pichanie,no nechutne to je...a dnes som po tyzdni znova vracala,ja normalne ratam tyzdne,kedy sa dostanem do nejakeho 13tt,kedy to dufam,ze uz prejde...ja nastastie problemy zo zapchou nemam..tuk tuk tuk... 😉 Hej mam fotocky,ale najskor musim dat dokopy fotak... 😀

katuska15
1. jún 2009

Baby aj by som dala fotocky,ale nejak mi to nejde... 😠 To sa dava cez nastavenia???Alebo ako??? 😅

jzizala
1. jún 2009

no slizičky jsem měla předtím,protože jsem byla hrozně vyděšená ,že je něco v nepořádku,kvůli tomu špinění,a pak jsem je měla zase jak se mi ulevilo,když jsem ho viděla.Doktor mi našel vedle mimíska nějakou modřinku a prý to asi krváci trochu z ní,ale jak jsem pátrala na netu ,tak to má tak spousta holek.

ještě jsem dnes v práci,ale od zítra už doma a budu poctivě ležet.Srdíčko jsme ale ještě v so. neměli,byla jsem 6+ 1 ,takže ještě docela brzo. A dneska s tím také ještě moc nepočítám,že za dva dny by tam už bylo,ale vše je možné.

jzizala
1. jún 2009

nepřemýšlela jsem o té porodnici ,pro mě je ještě brzy,ale na 99% to vypadá u nás na Havl.Brod. Je docela vyhlášená.

kri
1. jún 2009

Ahojky těhulky! Krásné pondělí, konečně vysvitlo sluníčko, tak je hned veseleji! 😵

Mě bolela hlava v sobotu, ale tak, že mi z toho bylo až blbě a musela jsem si vzít paralen. V neděli mě taky pobolívala, ale dalo se to vydržet. Asi změna tlaku, či co. Jo a se zácpou mám taky občas problém. Tedy většinou doma, páč v práci si kupuju k snídani borůvkový koláče! 🙂

Prdecek, mi jdeme úplně stejně na kontrolu! Taky jdu 9.6. v 10 h a půjde semnou i manža, aby taky toho našeho prcka viděl. Už se opravdu těším a hlavně doufám, že je vše ok, protože jdu až po dloooouuuuhých 5 týdnech! A taky tajně doufám, že nám doktor už poví pohlaví. 😀

katuska15
1. jún 2009

Jzizala ja som mala srdiecka 6tt2d...a buchali ako zvon,ale urcite aj ty budes mat v najblizsich dnoch... 😉

mannerka
1. jún 2009

no ja som srdiecko este nepocula 😕 , ale Dr hovoril, ze pekne bije 🙂

To ste tie srdiecka pocuvali z utz, alebo nejakym inym pristrojom?

jzizala
1. jún 2009

katuska15 dneska jsem 6+3 tak třeba taky už budeme mít.Už jsem celá nedočkavá,jdu tam za hodinu 🙂
koukala jsem na tvoje fotečky ,jsou nádherný .Doufám,že jí také dneska už dostanu 🙂

amisa
autor
1. jún 2009

jzizala drzim palceky..mi nemame ani jedno sono ani krv nic...tak sa mi zda ze v tu to sobotu blely hlavy kazdeho

Katuska krasne dva vacky 🙂

na migernu mi neurologicka zakazala akekolvek lieky len jedny homeopatika..a take gelove obklady na oci a tak..dufam ze ma migreny obidu.. 😔 tu v sobotu som vylezala

lenka_bohousek
1. jún 2009

Ahoj těhulinky, jak se máte po víkendu a co vaše miminka a bříška, doufám, že krásně rostou.

Dneska za námi do clostilek přišla těhulka Mirusska, tak jsem jí poslala za vámi a určo se tu brzy objeví 🙂

Luci, jak píšeš o porodnici v Benešově - v Praze mám známou a rodila před půl rokem v Benešově a byla nad míru spokojená, ve všem jí vyšli vstříc, trpěla minimálně a i péče po porodu skvěla. A pokud by měla rodit znovu, tak prý opět tam, do Prahy prý nikdy 🙂

amisa
autor
1. jún 2009

Lenka Dakuejme a tesime sa na Mirusku🙂
a co sa tyka bruska.. ja som dnes pooobede skonstaovala ze ma oporiadne tlacia nohavice na brusku az mi je to enprijemne stale si ich naprvat
chvalite tu porodnicu v benesove? vie niekto nieco aj o Bratislava a okolie (nic dobre som enpocula, sama zverina) alebo bude lepsie ist rodit do Breclavy( o tej som pocula chvaly)..co nieje az tak daleko..

lenka_bohousek
1. jún 2009

Amisa, tak to vypadá, že si brzy pořídíš těhu kalhoty 🙂

S Bratislavou zkušenosti nemám, ale jako ty - četla jsem, že je to tam dost hrůza - doslova zverina, jak píšeš. Tak možná vysonduj něco o Břeclavi a když to nemáš daleko, tak by asi bylo lepší rodit tam 😉

mannerka
1. jún 2009

ahoj leni,
ja sa vzdy tak tesim, ked nas prides pozriet 😉
Mirusska sa zatial neukazala, ale hadam nas coskoro najde 🙂
V akej si faze cyklu teraz? Cakas ovulku, alebo necakas mrsku ? 😀

amisa,
ja ta s tym bruskom uplne chapem, mna uz brutalne tlacia nohavice. ked sedim, musim ich mat rozopnute 😅
Kupila som si uz take polotehu, su normalne pre netehulky, ale miesto pasu maju iba taku lahucku hrubu gumu, ktora vobec netlaci. Dala som si ich este skratit a zajtra ich mam hotove. Tak sa neviem dockat 😵

lenka_bohousek
1. jún 2009

Man, já se taky na vás všechny těším, známe se už dlouho, jste všechny hrozně fajn holky a tak vás musím aspoň pozdravit. Jinak jsem po ovulce, 19DC, takže ještě dlouhá doba do mršky.

mannerka
1. jún 2009

leni,
tato cast cyklu je najotravnejsia 🙄 😀 To keby sa dalo prespat, alebo preskocit, alebo tak, ze? 🙂
Ale drzim palceky, nech vsetko vyjde ako ma 😉