Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

mannerka
16. jún 2009

puclik,
urcite testuj najskor v den ocakavanej MS, po pregnyle naozaj ten vysledok moze byt skresleny.
Vydrz par dni 😉
Kolky cyklus beries clostil?

amisa
autor
17. jún 2009

puclik veru radsej pockaj

mannerka ahoj ako sa mas?

katuska no zatial nic moc..ale zas da sa to vydrzat 😖 (schudla som urcite vsetko co som clostilbegytom nabrala)a ty?

mannerka
17. jún 2009

ahoj amis,
akurat som na stranke dozadu pisala, ze sme boli na utz, tak mrkni ak chces ako sme dopadli 😵 A inak celkom dobre sa mam, Dr sa smial, ze to len tak v ordinacii nepocuje 😀

Inak ja som teda vobec neschudla, som dnes vybehla na vahu, ze kolko som doteraz pribrala a ze 3kg (13+3tt) 😕 No neviem neviem, tymto tempom, kam to dopracujem 😝 😀
Hlavne, nech sa ma drobcek v brusku dobre 🙂

amisa
autor
17. jún 2009

mannerka.. cacamy kozmonaut 🙂.. a mas pravdu radsej pneumaticku mat len nech sa ma mrnus dobre 😎

mannerka
17. jún 2009

amis,
kedy ides najblizsie k Dr? Nejake novinky nemas? Vsetko v phodicke ? 😉

amisa
autor
17. jún 2009

mannerka az 15.-16.7. a poradnu a presvecovanie sije..inak sme OK az na ten zaludoka morsku chorobu 🙂.. a mam taky problemik.. nejaks a mi zvetsil vytok posledne dni..jemne zlty bez zapachu..ale ma soklo je to normalne?

mannerka
17. jún 2009

amis,
ja som zo zaciatku mala biely a nie vela, potom som par tyzdnov mala zvyseny vytok a aj ked bol viac-menej biely, ked bol taky husty biely s nadychom do zlta a zaschol, zostal zlty. Tiez bez zapachu. Podla mna je to normalne, ak nemas ziadne ine problemy 😉
Teraz ho mam zasa pomenej a je biely....

Ten zaludok by sa ti mal postupne zlepsovat...tak v 11tt sa ti uz trosku ulavy hadam...aspon u mna to tak bolo..

my sme sa inak objednali aj na maly 3D utz - 29.06. , na tom 2D to nie je uplne ono 😀
Tento 3D sa robi medzi 13 az 16tt.
A pojde so mnou aj manzel, lebo fotecky mu nestacia, je hrozne na drobceka zvedavy 😵

amisa
autor
17. jún 2009

zlaty manzel 🙂 verim ze 3d ho dojme.. potom zverejni nejake fotky 🙂

mi idme spolu na to presvecovanie, dufam z ho to trocha nadchne..lebo zatial sa boji len o moj zaludok 🙂 a nie o babo🙂..dufam ze ams pravdu a o par tyzdnov sa to ukludni. Si ma potesila ze nemusim hisacit a ze je to normalne s tim vytokom. Som si chcela nasadit Rosa vyplach pre istotu.

katuska15
17. jún 2009

Cavte zeny...ako???Mne je dnes da sa povedat ze celkom fajn,tuk tuk tuk... 🙂
Cuplik...moj prvy priznak bol taky,ze ma neskutocne zacali boliet prsia ako nikdy predtym a zrala som ako sprosta... 😀 Test som si robila na 16.den po pichnutom pregnyle a ciarocky vybehli hned... 😉 A bola som strasne podrazdena,vsetci mi vadili...

mannerka som rada,ze je vsetko ok,verim ti ze si stastnucka...ja sa bojim,na sono idem az 29.juna a to budem uz skoro 12tt,a to mi budu este len odbery robit,ani knizocku nemam este... 😢 No dufam,ze moje bambulky su v poriadku a zdravunko sa vyvijaju...

Amis,ja som kvoli mojej praci musela zostat doma...

katuska15
17. jún 2009

Amiska ze vraj ten vytok je normalny...ja ho mam tiez strasne vela a tiez taky biely,zlty a bez zapachu...

amisa
autor
17. jún 2009

kati neboj ani ja nemam este knizocku a druhe sono mi budu robit v 12tt..lebo naraz budu robit aj to presvietenie aj vsetko ostatne..ale odkrvit ma stihli uz minule..tebe este krv nebrali? tebe uz anbehol krasny 10tt to je super 🙂

mannerka
17. jún 2009

ahoj katus 😉
neboj sa nic, do teraz bolo vsetko ok, bude to aj 29.juna 🙂
Ja idem inak v ten isty den na poradnu, tak na teba budem mysliet, urcite nezabudnem 😉
Mne moj Dr. dal knizku uz nejaky 7+0tt, ale ini lekari davaju omnoho neskor, som skor vynimka...

amis,
fotecku z 3D urcite dam do albumu, ked nejaka vyjde 😉
A podla mna, ked zbada tvoj manzelik vase mimi, hned si to vsetko naplno uvedomi a nebude sa bat iba o tvoj zaludok, ale o vas oboch 😵 😉

mannerka
17. jún 2009

jaaj amis, este som zabudla, ten Rosa vyplach si zatial nerob, prve tri mesiace, ked nemusis, nedavaj si ziadne lieky , alebo podobne veci. Sice tuto Rosu vraj lekari schvaluju aj v 1.trimestri, ale vies ako to je, najlepsie je nebrat nic 😉

amisa
autor
17. jún 2009

mannerka ja som horobila lekr mi h odporucil este prvy mesiac tehotenstva lebo som mala nejake problemy so svrbenim..

luuca2
17. jún 2009

Ahoj kočky. Jak se vede?
Myslela jsem, že po 12tt nevolnosti ustupují, ale asi budu nějaká vyjímka. Včera mi bylo tak zle, polil mě studenej pot, začaly se mi klepat ruce i nohy. Už to vypadalo, že budu zvracet, ale přešlo to. A celej den jsem byla jak zmlácená.
Dneska je už líp. Byla jsem na Motole, zaregistrovat se k porudu. Sestřička měla někohu v ordinaci tak čekám čekám. Pak vylezla tak jsem se na ní vrhla, že se jdu zaregistrovat. No a ona na to: Já vás ženský asi dneska uškrtím, ale netvářila se jako, že je to vtip. Vzala si jen těhu. průkazku a zalezla k sobě. Za pár minut vyšla a dala mi papír jako, že jsem zaregistrovaná a na 36tt se mám objednat na poradnu k nim. Ptala jsem se jí jak to chodí a ona, že to mám na tom papíře, že chvátá. A na tom papíře je jen to kdy se objednat, tel. číslo a že všechny vyšetření mi bude stejnak dělat můj gynekolog. Toť vše. Kdyby na tom netvravl příťa tak se na to vykašlu. Ale slíbila jsem mu to. Je ale dobrý, že to není závazná registrace 😎 .

Amis, mě taky můj DR doporučil první 3 měsíce nic nebrat, teda krom vitamínů. Nějaké léky a tak nedoporučují. Ale když to máš od svého DR povolené tak asi ví co by nemělo uškodit.

Všechno tak děsně letí, pozítří začínáme s prcíkem 4 měsíc 😲

Opatrujte sebe i kulíšky v bříšku 😀

amisa
autor
18. jún 2009

Luuca na to skus hroznovy cukor.. ked to an mna pride tak rozbalujem cukriky s traslavami rukami narkomana 🙂 ale mne to zabera🙂

Inak to uz takskoro sa vybavuje porodnica? to som netusila..hmm ja som stale nie v obraze co kedy vybavovat

mannerka
18. jún 2009

ahojcek,
tiez som prekvapena, ze to takto skoro sa vybavuje porodnica 😕 Ja som este ani nad tym nepremyslala 😅

baby,
mne sa stala tak zvlastna vec. Asi pred 8mi rokmi som prekonala toxoplazmozu a ostali mi protilatky. Teda na krvnych testoch som mala aktivnu formu negativnu a to ze som sa s chorobou stretla pozitivne.
Minuly rok v septembri mi na preventivke u obvodneho zasa brali krv na toxoplazmozu a znovu som mala rovnake vysledky.

Teraz mi robil tieto testy gynekolog a na vysledkoch mam vsetko negativne a povedal mi, ze som sa s toxoplazmozou nikdy nestretla a mam si davat pozor na macky a nedovarene maso 😲

Ja som z toho teraz jelen, lebo moj obvodny aj gynekolog je v jednej budove a je tam jeden a ten isty labak 😕

amisa
autor
18. jún 2009

hmm manerka to je naozaj zvlastne..ale asi sa to stava.. hlavne si davaj pozor 😉

katuska15
18. jún 2009

Amis nic si z toho nerob...ved ani ja som netusial ze tak skoro sa treba zaregistrovat na porod... 😀 Ja som si myslela,ze ked to na mna pride,tak jednoducho pojdem do porodnice,vezmu ma a idem rodit,no ja som ale hlupucka... 😀

Inak Amis ja ani neviem kde mam kupit napr. podprsenku na kojenie,flasky,dudliky, a nie este ze co mam si vybavit...a pritom robim v spitaly 😀

Mannerka tak z toho som aj ja jelen...si myslim,ze by si si mala ist vypytat vysledky z pred tych 8 rokov a porovnat s tymito novymi,vies lebo vtedy mozno mali nejake ine hodnoty a hranice odkedy sa to poklada za pozitivne,no neviem ti teda poradit...ale myslim,ze ak si ju uz nahodou prekonala a mas v sebe protilatky,tak by to nemal byt problem...

A inak baby co si myslite o CMV viruse???( herpeticke virusy )

mannerka
18. jún 2009

katuska,
co mas na mysli pri tom viruse CMV konkretne?

No asi sa ozaj zastavim u obvodneho, nech mi da kartu, lebo mam aj novsie vysledky tie zo septembra 2008 a zoberiem ich na gyndu a poradim sa, ze co teda je platne. Lebo ja som sa tesila, ze uz som imunna 😒

Boli ste uz u zubara a obvodneho? Poslal vas tam vas gynekolog? Sa pytam, lebo som sa docitala, ze mame mat aj tieto prehliadky a mna teda Dr nikde neposlal...zatial... 😅

katuska15
18. jún 2009

Mannerka,ten virus je veeelmi nebezpecny, ak ho dostanes prvy krat v zivote v tehu,moze viest k postihnutiu babatka...a ja som mavala v minulosti herpes na pere pravidelne a neviem ci to mozem povazovat,ze ho mam v sebe...

mannerka
18. jún 2009

jaaaj, tak tento virus som vobec neriesila. No ja som zatial herpes nemala (klop-klop na drevo), tak dufam, ze ma to obide. Pijem actimel kazdy den 😀 😀 😀

Kati, bola si uz u svojho obvodneho a zubneho?

puclik77
18. jún 2009

mannerka:

zatial mam len prvy pokus 🙂 Ale bola by som stastna ako blcha, keby vysiel.... su tu nejake "spolupachatelky" ktorym zabral clostyl/pregnyl na prvy sup? Alebo si asi budem este musiet pockat...... inak zatial nemam ziadny pocit ze by sa chcela mrcha blizit. Iba v pondelok/utorok som mala taky mrchovy pocit, ale potom to preslo 🙂 Ze by dobre znamenie?

puclik77
18. jún 2009

jooooj akurat pozeram, ze mi dodava podporu aj amisa a katuska, tak vas baby pozdravujem a drzim palce 🙂 Hlavne teda vasim drobeckom 🙂

kukona1
18. jún 2009

ahojte,rada by som sa k vám pripojila...
mám jedno dieta-tiež po užívaní clostylu...mala som mat dvojičky-dvojvaječné len to jedno sa mi do tretieho mesiaca ,,vytratilo,,,už rok ,,vyrábame,, druhé stále sa nedarí,tak som sa rozhodla začat užívat clostyl..len mám obavy že opat budú dvojičky,že budem mat problémy a budem celé tehotenstvo v nemocnici...moj gynekolog mi povedal,že skoro každá má po užívaní clostylu dvojičky a to jedno sa ,,vytratí,, že len málo z nich zostane...
tak teraz čakám na menzes aby som začala užívat clostyl...je vás tu vela čo čaká dvojičky? 😀 po clostyle?

amisa
autor
18. jún 2009

ahoj Manerka..som pocula ze herpes vyrus moze mat clovek v sebe aj ked herpes este nemal.. ale neviem o tom ze by aktimel mal antiviroticke ucinky.. myslis ze to pomaha?

katuska co sa tyka podprseniek zatial som bola kupovat len vetsiu ale v obchode mi povedala ze am aj na kojenie...ale ostatok ako pises ani neviem kolko kde ake.. som jelen..

puclik..drziiim palceky..hlavne vydrz..

kukona1..hmm o tom som pocula myslim ze iba katuska ma dvojicky..teda zive dvojicky...

mannerka
19. jún 2009

dobre ranko 🙂

puclik,
tak drzim palce nech sa mrska neukaze 😉 A testuj az ked ti aspon den bude meskat 🙂

kukona,
blahozelam k prvemu clostilovemu dietku 😵 No a zaroven prajem, nech aj toto druhe skusanie bude uspesne 😵 Na kolky cyklus s clostilom sa vam podarilo prve mimi?

amisa,katuska,
s tym herpesom ozaj neni sranda, viem 😒 ale snazim sa nestresovat, lebo je tolko veci, co nas moze ohrozit tychto 9 mesiacov, ze az hroza pomysliet 😲 Musime mysliet pozitivne 😉
A ten actimel? Ja ho sice pijem kazde rano, ale ci ma take zazracne ucinky neviem, skor je to asi o psychyke 😀 😉 ale pre istotu ho mam stale v chladnicke 😀

kukona1
19. jún 2009

manerka na druhý cyklus...aj ja dúfam že to aj teraz vyjde 🙂

amisa
autor
19. jún 2009

kukona 🙂 super vidim ze druhy byva casto uspesny 🙂 drzim palceky nech vam to znova vyjde 🙂

mannerka tiez si myslim ze nas mozu stretnut rozne plaigy ale treba mysliet pozitivne..a vydrzat pokial mrnuse nebudu mat spon 2,5kg 🙂

puclik a kedy ma byt ten testovaci den?

katuska kedy sa chystate na presvecovanie sije?

vcera sa mi ozvala druha migrena mojho tehotenstva nastastie vyzera ze su velmi slabe a stacilo ich vyspat.. ale mala som velky strach..

katuska15
19. jún 2009

manerka na co mam ist k obvodnemu a zubarovi???Boze to som taka sprosta,alebo nikto mi nic nepovie, vy tu uz vsetky mate odbery,knizku a ja nic 😢 😢 😢

Kukona prosim ta neplas ma... 😢 sa teraz bojim ist na sono,a modlim,sa aby moje bambulky boli na zive a zdrave,boze prosim... ☹

Amiska co kde sa chystame???A to je zasek co???to presvecovanie sije???Kurnik mna to uz sere mne nikto nic nepovie,vsetci na mna kaslu... 😢 😢 😢

puclik,vacsinou je uspesny 2. cyklus,tak drzim palce...