Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
9. sep 2009

jéé super Jane, docela nadějný měsíc vidˇ🙂 tak šup šup pořádně snažilkujte atˇ neprošvihnete tu správnou chvilku!

no tuhle jsem si říkala , že si připadám trošku jako blázen,když břichu přeju pokaždé dobrou noc ,ale koukám že to děláme všechny 🙂 🙂

jzizala
9. sep 2009

jinak ten fusak z ovčího rouna bude asi dost teploučký ,jen s tou alergií nevím... Jak říká puclík,zkus se zeptat u dětské. Mě by se dost líbil Emitex 3 v 1 ,hodí se i do x-landeru. A pak jsem ještě slyšela,že je dobrá značka fusaků kaiser,ale ještě jsem nepátrala jak vypadají.
Dneska jsem se na odpoledne domluvila se švagrovou ,že pořádně probereme mimi věcičky po jejích dětech ,tak jsem zvědavá kolik si toho odnesu 🙂 🙂 ale dost se těším na to přehrabování 🙂

puclik77
9. sep 2009

amis, tak to som rada ze nie som sama, kto sa rozprava s bruskom. Minule som sa tiez tak rozpravala s bruskom, hladkala som ho a bolo to v aute na krizovatke. No a naraz sa otocim a vedla mna stal autobus a sofer na mna pozeral ako na blazna a riadne sa na mne rehotal 😀 😀 😀 Uz len cakam, kedy ma odchytia, ze mi daju zvieraciu kazajku hehehe

jzizala vidim ze nelenis a vo velkom riesis vecicky 🙂 To je super, ja tie vecicky moc ani nemam odkial mat. Okolo mna este skoro nikto deti nema, resp. ma ale to nie su take blizke kamosky. Takze asi ma caka nakupovanie. Ale to az po buducotyzdnovej kontrole. Inak mam pocit, ze mi ozaj rastie brusko posledne dni. Uz mi ozaj vytrca a ked mam nieco obtiahnute, je to jasne ze som tehulka 😀 A riadne si ten pocit uzivam!!! 🙂

Zatial vobec netusim aky fusak, lebo este stale som paf z kocikov: x-lander a concord 😀 😀 😀

jane86
9. sep 2009

Tak snad folík sám praskne a už konečně se nám to povede. Holky kdy jste zkoušeli testovat? kolikátý DC?

puclik77
9. sep 2009

jane, ja som sa testovala tusim na 15 alebo 16DC. Skor nie.

jane86
9. sep 2009

já ale myslela testovat těhu? Až když nepřijde MS?

jzizala
9. sep 2009

hi hi to je vážně dobré to na té křižovatce 🙂 🙂 panu řidiči jsi udělala představení asi chudák netušil co to vyvádíš 😀
za chvilku taky budeš moct řešit, myslím, že je to rozumné počkat do té genetiky .Já to tak udělala ,až když vím ,že je malá v pořádku a všechny testy vyšly negativní.Tak tedˇ to rozjíždím 🙂 ,pak nevím jak bude čas,kvůli stěhování.

jzizala
9. sep 2009

jj jane začala bych až ten den kdy ti má přijít ms ,dřív to asi nemá cenu.Moc by toho vidět nebylo. Já měla sotva viditelný stíneček až 3 den zpoždění.A to jsem myslela že špatně vidím ,za dva dny později už byla čárka tmavší.

amisa
autor
9. sep 2009

jane ja dva dni pred MS lebosom mala take divne pocity v maternici a bolo to asi 13DPO..avsak bola to len slabunka ciarocka..ved to vidno aj v albune. 😉

puclik ta chytia policajti v aute a vyhlasia za blazna..🙂 inak ani ja nemam po kom dedit vecicky..v manzelovej rodine su sice nejake babetka ale vsetci nas zatial ignoruju a kamosky su bezdetne vetsinou.
K tomu vytrcajucemu brusku.. chodim terz do roboty autobusom MHD lebo robim na Kramaroch a je mi to teraz pri tej velkej uzavierke pohodlnejsie. Zatial ma pustili sadnut si len raz..inak sa musim nasurovo ozvat a niekoho vyhodit (lebo ked bolo teplo tak som myslela ze odpadnem ak budem stat). POstavim sa vzdy k mladsim muzom a ti ma poctivo ignoruju a to mi to brusko uz poriadne vytrca.. som na to nastvana, lebo ja som bola inak vychovana. Uz aby sprejazdnili kramare a mohla som chodit autom.
😒
k malej dosiel obed.. zaciname telocvik ..
😎

puclik77
9. sep 2009

jane,testovala som sa tusim tak po 3-4 dnoch meskajucej ms a to som tu druhu ciarocku ledva videla. Moj drahy ju napr. nevidel vobec. Potom som pockala dva dni a bolo to trosilinku tmavsie, ale nie velmi. Ale to mohlo byt aj tym, ze som mala iny test s nizsou citlivostou.

jzizala a genetika sa robi kedy? az v tom 20tt? Alebo mi to urobi uz teraz, ked budem 16+5? Jedny geneticke testy mi uz robila v 12tt. Toto su asi ine, ze?

amis, to je super, ze "zaciname telocvik" dobre si ma pobavila! Pozdrav odo mna malu slecnu 🙂
ja na stastie chodim autom, alebo ma vozi moja draha polovicka, takze sa bratislavskemu MHD uspesne vyhybam. Ale inak bolo obdobie, kedy som chodila aj ja MHD a veru parkrat mi bolo tiez na odpadnutie. To som ani tehu nebola. Smrad, pot, teplo no brrrrrr. Inak tie Kramare ze by mali trvat tusim do polovice oktobra. Alebo minimalne do zaciatku okt.

Inak dievcata, ked sa mozem spytat, kolko mate rokov? Viete, ci sme tak rovnako "stare" 😉

puclik77
9. sep 2009

babule, vcera som sa vazila a som iba +1kg zatial. A to teda papam riadne 😀 A zase ma taha koža na bruskuuuu, pomoooooc 🙂 🙂 🙂

luuca2
9. sep 2009

Ahoj 🙂
Koukám, že se máte všechny moc dobře. To mluvení s bříškem postihne asi všechny. Já si čtu knížku, ale nahlas aby mě bylo slyšet. Připadám si někdy taky zvláštně, když mluvím a nikde nikdo, jen miminko v bříšku.

Taky sem koukala na ten fusak od emitexu a je zajímavej, asi si ho objednáme. A kočík máme taky vybranej. Akorát nevím jakou barevnou kombinaci. Buď kočík pod čísletm 17 nebo 24. Akorát podvozek bude jinej, čtyřkolka s otočnýma kolečkama, ne trojkolka.
http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2...
X-lander se nám taky zamlouval, ale přišlo nám, že je docela tvrdej, není odpruženej a na polních a horších cestách bude prďolka docela vyklepanej. Tak se mi to zdálo.

Máme za sebou další kontrolu. Poslechla jsem si srdíčko, a UTZ byl fofr. Akorát nevím co si myslet. Vyšetřila mě i vnitřně a čípek je otevřený na špičku prstu. Ptala jsem se jestli se mám znepokojovat, ale podle DR je to normální nález. Tak nevím, uvidíme za měsíc UTZ ve 30tt a to budeme i měřit mrňouska. Jsem zvědavá jak povyrostlo miminko naše. Už o sobě taky dává vědět, ale ty kopanečky jsou zatím příjemné 😀 .
Zítra mě opět čeká zubařské křesílko ☹ . A v pondělí jdu na test těhucukrovky. Jsem zvědavá jestli to zvládneme. Na lačno vypít slaďárnu a ještě to v sobě udržet.

Jani86, držím pěsti aby to vyšlo. Já testovala den nebo dva před očkávanou mrchou, a toho ducha jsem viděla jen já a v den kdy měla dorazit byla ta čárka vidět, ale pořád byla slabá. Až po týdnu byla stejně tlustá jako kontrolní.

jzizala
9. sep 2009

teda s tou mhd je to všude stejný, moc ohleduplný lidi teda nejsou to je pravda.Asi až budeme mít břicho,že ho budem sotva táhnout tak si toho snad někdo všimne...ach jo.Hlavně tedˇ v létě to bylo fakt hrozný to vedro a smrady v buse,ještě k tomu když musí člověk stát...

amis ta tvoje malá je čiperka,asi jí to chutnalo 🙂 My taky kopeme ,už včera jsem to i stihla dát si ruku na břicho tak mě kopla do ruky 🙂

puclík na tu genetiku se chodí od 18 - 20 tt, tak asi ti to tedˇ na kontrole řekne. V tom 12tt se chodí na ten NT sceening,ale taky tam vlatstně kontrolují co už má vše vyvinuté. +1kg to ti tiše závidím,třeba aspoň za celé těhu tolik nenabereš.... Já už 7kg
☹ i když to není vidět ,jen mám břicho,tak nevím kde to je 🙂

jzizala
9. sep 2009

jinak mě je 24

amisa
autor
9. sep 2009

luuca ahoj nejak si sa dlho neozvala.. nak an test cukrovkarsky mi odporucil lekar doniest si citron..aby som sa nepovracala. Mna to caka v 24tt. toho cipku by som sa zlakla asi aj ja..ale ked povedal ze sa nemas znepokojovat..tak hadam vedia. A keby daco asi budes lezat s vylozenymi nohami do porodu a citat babatku vela kniziek 🙂.

jzizala noo vyzera to tak ze sa snazi dat o sebe kazde poobedie vdiet..len kim zavalm manzela ..zakricim na neho tak sa zlakne a prestane.. vtedy sa bojim pohnut aby si este pekne pokopkala. Jej to je krasne tvoja kopka do ruky 🙂

puclik ja mam 29. Tie kila..sa aj ja bojim ze nejak nepriberam vela ale zas aj sa bojim ze co ked sa to rozbehnem a budem ako slon. zatial +3kg.
Ake kremy proti striam pouzivate? pouzivate vobec nejake?

puclik77
9. sep 2009

luuca, ty si tu daaaavno nebola. pozerala som kociky.....velmi pekne!!! Inak tiez som rozmyslala nad tou kontrolou tehu cukrovky, to musi byt riadny humus pit sladku vodu na lacno....brrrrr.
jzizala takze na tu genetiku mam asi este chvilu cas. No uvidime! Prave vtedy mozem ist aj s priatelom? Alebo je lepsie ked pojdem sama? No dufam ze bude vsetko OK, ked aj NT dopadlo dobre! Uz sa neviem dockat kontroly. Este nie je buduca streda? 😉
ja mam uz 32 rockov...najvyssi cas mat babatko 🙂

jane86
9. sep 2009

holky já mám teď nějak strach, že folék nepraskne a zase z toho nic nebude. A další měsíc čekání ☹

amisa
autor
9. sep 2009

jane a co ked prasknu oba? 🙂 neboj, lebo je fakt slubny 🙂 troksa mu doveruj

jane86
9. sep 2009

oba? To by bylo moc štěstí na jednou 🙂
Minule měl 26mm a taky z toho nic nebylo. 😒

jzizala
10. sep 2009

dobré ránko, luuca je fajn že kontrola dopadla dobře a s tím čípkem,když říkají,že je to v pořádku ,tak bych se snad neznepokojovala ,Snad vážně vědí co je ještě v pohodě a co už ne. A hodně štěstí dnes u zubaře !
A tys viděla ten X-lander naživo ?? Já ještě ne tak nevím jak je odpruženej nebo ne.Na ten V-cross jsem taky koukala, je super, jen mám strach z těch předních otočných koleček ,co to bude dělat v terénu (polní cesty , sněhová břečka atd.) I když oni se asi dají zablokovat aby se neotáčely. Ty s ním budeš jezdit v jakém terénu ??

jzizala
10. sep 2009

puclík jj na tu genetiku může jít přítel s tebou.

amis začala jsem břicho mazat až tenhle týden, koupila jsem si proti striím speciální olejíček.Jen jsem teda na noc vžycky strašně mastná 🙂

jane folík máš dost velkej,radši o tom takhle nepřemýšlej ,že by to nemělo vyjít. Užívejte si sexíku a to pořádně a uvidíš na konci měsíce nám budeš hlásit // 🙂

jane86
10. sep 2009

jzizala. Snad máš pravdu. Bylo by to super 🙂

amisa
autor
10. sep 2009

dobre rano baby 🙂
jzizala ani ja som sa nejak pravidelne nemazala ale teraz uz ano.. nejak sme podrastli rychlo tak sa bojim aby sa mi nespravili..od minulej stredy 3cm (92cm)a skoro kilo (necele) som sa dnes rano merala. Pouzivam s DMka krem na strie, olejcek som nchcela kvoli tomu ze sa dlho vstrebava. Mam ale taky obycajny nic drahe. 🙂

jane drzim palceky ako vravi jzizala...nestresuj sa.

mala robi aerobik.. asi ju tlacim ked sa hrbim za pocitacom.

jzizala
10. sep 2009

jůů 3cm to si malá dělá pěkně místo na ty svoje vylomeniny.To víš potřebuje se už hodně vrtět a procvičovat ,aby tam jen tak neležela 🙂

Mám obyčejný olejíček na strie z Rossmanna ,ale asi jsem taky měla radši vzít ten krém,abych nebyla tak namaštěná 😀 Mám pár vzorků v tom prenatal boxu tak je asi zkusím.

jzizala
10. sep 2009

mě tedˇ zase buší do podbřišku ,asi se právě vzbudila 😅
včera jsem začala fotit věcičky co už máme ,ale vybil se mi fotˇák tak to snad dneska dofotím. Jinak jsme včera se švagrovou prohrabaly spoustu hadříků a už mám asi malou oblečenou ,tak oblečení už moc nakupovat nemusím. I když stejně určitě něco ještě koupím pro radost 🙂

jane86
10. sep 2009

Holky kéž by to už konečně vyšlo. Dneska v 9 se sestřenici narodil Matyáš. Tak na mě padá trochu depka, ale mám radost oba jsou v pořádku a tak to má být. 😉

amisa
autor
10. sep 2009

jzizala...no teda ty s timi fotkami ale narobis tajnosti 🙂

jane gratulujem sesternici..

puclik77
10. sep 2009

ahojte holky, tak to som tu najstarsia? No citim sa jak babicka 😉 Ale nie, zartujem!
amis, jzizala, vy tam mate take dve gymnastky? xixi to je strasne zlate, ked vas kopkaju. Moje male zatial nic. Juuuuj uz nech je streda a viem, ci je vsetko v poriadku! A ja chcem aby uz babo kopkalo, ale viem ze je este skoro, ale uz by som to chcelaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂
Mam pocit ze mi brusko rastie z tyzdna na tyzden a koža ma stale taha, takze asi ozaj rastieme 🙂
Inak tuto noc som bola do pol tretej na pohotovosti na kramaroch, no poviem vam....to bol des. Boli sme tam 5 hodin, kym ho dovysetrovali. Ved len na rtg sme cakali hodinu. Strasne vela ludi a strasne nezorganizovani. Kazdy jeden sa vratil do ambulancie asi 3x no katastrofa. Myslela som, ze uz pridem o krize a zaspim po stojacky. Takze sa dnes tesim domov, ako sa vyspim! Moj drahy mal skoro 39teplotu a nejaky zapal na crevach, takze dufam ze to nie je nakazlive. Inak vcera tam boli same pokazene zaludky, mali tam veselo.
No ale spat k prijemnejsim temam 😉 Jane, drzim palce, aby folik praskol a mozno budes cakat aj dve babatka, kto vie!! 🙂 A gratulujem k babatku v rodine, to je moc prijemna udalost!!!!

puclik77
10. sep 2009

jaaaaj este pouzivam tiez olejik na strie, ale zatial ziadne nemam a znacku olejiku si nepamatam....kupovala som ho v lekarni a celkom pekne voni. Ale moc ma to nebavi sa natierat, lebo som potom cela mastna ako jzizala 😀
Takze sa natriem tak raz za 3-4 dni xixi. Dufam ze nebudem banovat, ze som to robila tak nepodctivo 😉

puclik77
10. sep 2009

dievcata este mam jednu otazocku...netlaci vas zatial maternica na mocovy mechur? Ako to je s cikanim? Ja sa snazim vypit aspon 2 litre denne, takze chodim cikat skoro stale. Este ze sedim v kancliku vecko mam 5m odo mna xixi.