Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jane86
23. sep 2009

Jenže mě se nějka nejde dostat do stavu pohody.
jzizala jen mě zaráží, že v pátek na testu jedna čárka byla a včera už nic

amisa
autor
23. sep 2009

jane to je to ze si robis etsty extra popredu.. nerob to !! vyckaj lebo povedzme si realitu 50% oplodnenych vajicok sa neudrzi.. ja som mala dve vajicka dve ovulacie v jednom cykle a mame len jedno babo .. cim viac nelezis v klude tim ma mensiu sancu zotrvat v maternici a najst si dobre miestecko. Pekne lez a cakaj. Mozno to vyslo a mozno to vyjde na buduce ale daj tomu este sancu

ideme pre kociiik... hned ako dojdeme domov odfotim 🙂
Inak tie sekace to amte pravdu.. len v dubravke su dajake drahe..
dnes mi je o cosi lepsie..huraaa.. a ano brusko sa mi nejak gulati hlevne od spodu, tak natieram natieram..aby sme sa nepotrhali.

jane86
23. sep 2009

Já vím....ale už to trvá tak dlouho, že mi z toho hrabe.

luuca2
23. sep 2009

Amis tak ať dobře pořídíte 😉 . A je dobře, že bříšku umoudřilo 😀 . Já taky mažu, pupík zatím drží, ale trochu mi popraskala prsa a to je taky mažu 😠 . Jsme zvědavá jak to bude až se zvětší ještě víc 😒

Jane, já bych ten test taky nechala klidně ještě o den dva dýl než má dorazit mrcha. Vím nám se to říká, ale věř prošly jsme si tím každá.
Držím palečky ať to vyjde teď nebo přístě určitě.

luuca2
23. sep 2009

Jo a Amis poslala jsem i IP 😉

puclik77
23. sep 2009

amis, tak dobre nakupte!!!! Uz sa tesim na vas concordik. Tisko budem zavidiet 😎 A super ze ti je uz lepsie, vidis, zdrava strava a vitaminiky zaberaju! Hlavne sa este setri, kym budes uplne fit! Ja som zatial OK, klop klop!

jane, amisa ma uplnu pravdu! Tych neuchytenych 50% su napr. tie neuspesne umele oplodnenia. Podla mna by si mala tomu verit, lezat, nohy hore a rozpravat brusku, ze to dobre dopadne a nech si vegeti a prijme vajicko. Lenze podla toho ako pises, si totalne v strese, nad inym ani nerozmyslas a pripustas si to, ze ked to nevyjde tento mesiac tak je koniec sveta. Ked to nevyjde tento mesiac, tak to vyjde nabuduce, ked budes viac v pohode. Presne ako pise amisa. Robis si nervy s testovanim moc popredu. Podla mna si si prvy test mala robit zajtra. Ale ty uz ich mas za sebou aspon 10. Ja uz neviem ako ti pomoct, lebo ked ti poradime, aj tak nepocuvas.

jzizala
23. sep 2009

tak se moc těším na fotky - kočárku a miminka Puclika 🙂

jzizala
23. sep 2009

super amis že už je ti lepší 🙂 bříško mažu taky ,tak snad zatím žádné strie nebudou,ale uvidíme na konci jak bude pupík vypadat.

Jane fakt si začala dost brzo testit. Holky mají pravdu , však první den by u tebe měl být čtvrtek ,kdy bys měla začít. Zkus to brát trošku víc v klidu ,vím že se to čekání strašně vleče ☹

jane86
23. sep 2009

Já vím,že máte všechny pravdu,ale prostě mi nejde nějak si pomoct. Lehce se Vám to říká, když jste všechny těhule (což vám samozdřejmě přeju)

puclik77
23. sep 2009

jane vieme ze nam tehulkovanie prajes, aj my ti prajeme presne to iste. ABY TO VYSLO!!! Ale na dialku tazko ovplyvnime aby si nebola vystresovana.

amisa
autor
23. sep 2009

😝 puclik uz si doma? sme zvedavi na vysledok
Kocik doma 🙂 skoro bol z toho sice manzelom postaveny traktor ale nakoniec sme z toho vyrobili kocik... je uzasne velka vanicka a velmi pohodlne sa ovlada..a to ze je z druhej ruky vidno len na tom ze malej kvapli asi tri malinkate kvapky caju na potah a ma na jednom madielku taky ultra maly skrabanec.. to nic nieje to ja vyrobim za pol dna aj bez babetka 🙂 😀
jane myslime vsetky na teba drz sa.. a neboj nieje vsetkym dnom koniec. 😎
luuca no tie prsia..tie stvu aj mna.. baby o kolko cisel ste museli zmenit podprsenku? 😖

amisa
autor
23. sep 2009

luuca to je specialne skrina pre babetko? teda pre babetkove vecicky? 😎 dobre velka

luuca2
23. sep 2009

Amis, já mám jen o jedno číslo, koupila jsem si sportovní podprsenky a jsou fakt dobrý, nikde to netlačí a možné, že je využiju i při kojení. Samo, že si pořídím i kojící, ale budu mít víc na střídání.
Museli jsme to tak s tou skříní vyřešit, protože nikde není místo. Bydlíme v 2+kk 😒 . Musíme šestři místek a ta skřín sedla přesně na chodbu vedle skříně kde josu věci naše.

luuca2
23. sep 2009

Taky jsem zvědavá s čím puclík přijde 😲

jzizala
24. sep 2009

tak kdepak je ten puclik ???
no amis ten kočík je krásnej, vypadá jako novej.To vůbec není poznat,že už je používaný. Fakt krásný a ta korbičky vypadá hodně velká, to se ti krásně vejde i fusak .

luuca ty sportovní podprsenky jsou dobrý nápad,asi taky pořídím nějakou i potom na kojení. Byla jsem zrovna min. týden kupovat novou a frajerka jsem si řekla jen o číslo větší a ono ouha, nakonec jsem odešla s o dvě čísla větší 😀 Mám obvod prsou asi o 10 cm širší než před těhu. Kéž by to tak zůstalo chi chi 😀

jzizala
24. sep 2009

našla jsem nový krásný kočárek,kuk do albumu . zelený nebo oranžový ?

puclik77
24. sep 2009

ahojte tehulka, takze sa hlasim.... 🙂
nase male babatko ma svojich rodicov uplne na haku, pretoze na 4D sme nevideli vobec nic, lebo sa nase mile zlate otocilo uplne chrbatikom, takze sme videli hlavicku zo zadu, celu krasnu chrbticu a potom este ritku 😀 😀 😀 ani rucicky, ani nozicky lebo boli schovane za telickom. Takze tatino odchadzal s tym, ze male sa hra na schvavacku. Ale doki nas ubezpecila, ze je vsetko v poriadku, srdicko bilo ako zvon. Fotku mam iba z 2D, ale je to len take neposedne telicko, kde nie su vidiet ani koncatiny. No lepsia fotka sa nedala 😀 😀 😀 celu cestu domov sme sa smiali ako nase male s nami vypieklo. Co bude robit, ked sa narodi, ked uz teraz vymysla!
no a teraz k rozdebatovanym temam 😉
Jzizala aj mne narastli prsia, ale iba o cislo. Mam ich take ovela plnsie, ale zatial nepopraskali. Ani prsia ani brusko.
idem kuk ten kocik do albumu
amis, idem kuk aj tvoj novy kocik a tisko zavidiet 😉
luuca aj my byvame 2+kk a tiez riesime priestor ako sa len da. Sice je to vacsi 2izbak, ale aj tak miesta je treba viac a viac, hlavne ked budeme traja 😉

puclik77
24. sep 2009

amis, ten kocik je fakt nadherny!!!!!! SUPER!!! My asi kupime kocik na last minute, lebo ho nebudeme mat kde skladovat. A zase ho obchadzat 4 mesiace to sa mi moc nechce 🙂 Aj ked teda najradsej by som ho uz mala doma aj ja 😉
jzizala ja hlasujem za zelene. Je super, aj tie kolesa velke, noooo fesak. Ma odpruzene kolesa? To je tusim jedine co concord nema.
luuca to je ale riadna skrina!!! Budem musiet aj ja urobit miesto v nasej komode a ciastocne aj 2-3 policky v satniku a tam dam veci pre drobecka. Ale to zacnem asi az po tom dvadsiatom tyzdni.

Inak baby, vcera sa male hybalo na utz a nic som necitila. Takze tie vlnky asi nebolo babo. Ale doki ma ukludnila, ze este mam pockat cca 2-3 tyzdne a zacne to 🙂 Jooooooj uz sa neviem dockat!!! 😀 (sak viete, uz sa tu opakujem 😉

jzizala
24. sep 2009

ahoj puclík, že se taky ozveš 😀 máte asi malého stydlivku ,že se tak schováváv,asi vás má fakt na háku 😀 tak vyfotˇalespoň fotečku z 2d atˇse podíváme....
Espiro má odpružené kolečka ,takže favorit
🙂

luuca tedˇ jsem mrkla na tu skřín, ta je teda pořádná. To bude mít mimi hodně věciček 😲

luuca2
24. sep 2009

Puclík, ještě budeme mít možnost odhalit indetitu toho mrňouska 😀, ale hlavně, že je zdravoučký 🙂.

Budu se tam snažit nacpat věci na co nejdelší dobu. Ne jenom oblečení ale drogerku, kosmetiku a vše kolem aby to bylo pohromadě.

Taky jsem ten kočárek viděla na netu (už dřív), ale nějak jsem nesehnala krám kde bych ho omrkla. A už jsme se definitivně rozhodli pro ten demepemo - V-cross černo oranžovej. Včera jsme zajeli přímo k hlavnímu distributorovi těchno kočárků. Pořádně jsme ho okoukli vyskoušeli přehazovat vajíčko, hl. korbu i sporťák-je to hračka, a jezdí se s ním parádně.
No a odvezli jsme si odtud zimní pytel Emitex Combi 3v1, barva černá a vnitřek oranžová. Je fakt perfektní a bude v něm teploučko. Ještě 2 (jemňoučká)prostěradla Jerse, chrastítko a hracího medvěda.
V sobotu budeme pokračovat v pořizování věcí pro mimi. Musíme objednat postýlku s matrací,peřinku s polštářkem, nějaké povlečení, přebalovák, hlavně ten kočárek, chránič na matraci ... Je toho ještě hoooodně 🙂

puclik77
24. sep 2009

jzizala, pokusim sa urobit doma fotecku, takze az zajtra. Ak nezabudnem 🙂
Ten espiro je fakt pekny. Aku ma velku vanicku? Niektore kociky maju tie vanicky strasne prtave.

luuca, no dufam ze sa ukaze na buduce nas mrnusik hamblivy. Takto sa maminke a tatinkovi ritkou ukazovat 😀 😀 😀 idem pozriet este tvoj kocik 🙂 vidim ze vas mrnusik bude za chvilku uz vybaveny so vsetkymi vecami 🙂 Ked to tak citam co vsetko ten drobecek potrebuje, tak mam pocit, ze to ani nestihnem nakupit xixi. Ale zacnem az po dalsej poradni. Az ked bude malicke kopkat ako kopkaju vase vsetky zlaticka 🙂

amisa
autor
24. sep 2009

jzizala pozerela som ten kociarik..velmi pekny 🙂 ale ja neviem ktoru farbu odporucit zeleny vyzera dost dobre..ale aj oranzovy si ho viem predstavit (a to nieje taka kriklava oranzova)..hmm..dilema
a o tom perovani.. aj concord ma perovanie na zadnych kolieckach.. som sa stim vcera hrala..ale zrovna pruziny na hupanie to niesu..to je pravda.

puclik teda hanblivka? nobude to asi baba nie? 🙂 ked sa tak hanbi..ale ved mozno nabuduce. Daj na web fotocku 🙂

hodila som otazku ako ste an tom zo zvetsovanim prs.. no ja z toho nejak stastna niesom.. mala som vzdy vetsie prsia amaly hrudnik, teraz ked sa mi zvetsili uz o dve cisla a stale sa zvetsuju mam z toho hrozu..posledne dva tyzdne znova nabrali na objeme a ja uz mam problem si podprsenku kupit..hadam to uz nepojde vac..uz len na kejenie si kupit..uz teraz je to problem ked som pozerala.. 😖 zo 75D na 75F

tych babetkovskych veciciek je podla mna fakt dost treba..len zas aby som nepokupila kopu hovadin, minula vela penazi a podstatne zabudla..tak mam zoznam a idem podla toho.

luuca ze oranzovo cierne to je aka fesi konbinacia 🙂 sa mi paci.. ako sa ma male? dopisem ta neskor ked budem znova v robote , lebo tam mam vsetky tabulky.

dnes je mi uz omnoho lepsie.. takze dufam ze v pondelok ma dokina pusti do roboty, nech nemam uplne naprd vyplatu ako minule.

mannerka
24. sep 2009

ahojte kocky 😉
prisla som k vam nakuknut, ako sa mate 🙂 Teeda tu sa toho deje 🙂

amis, krasny kocik mate 😵 Musis sa riadne vytesovat 🙂
Ako brusko? Poslucha?

puclik, vidim, ze male bude riadny vymyselnik 😀 To sa mate na co tesit 😉
A podla mna si malinke uz vtedy citila - tie vlnky myslim , akurat, ze bolo mozno inak otocene, tak kopkalo do nejakych inych miest 😉 Ja som tiez na poslednom utz videla ako tam maly skoro kotrmelce robil a malinko som ho citila. Normalne doma niekedy dava take kopance, ze az brusko nadskoci. Podla mna zavisi, kam kopne 😀

luuca, tak pozeram, ze pripravy na mimi mate v plnom prude 🙂 My uz tiez zaciname vyberat a nakupovat. Ale teda cim viac kupujem, tym viac zistujem, ako vela toho este potrebujeme 😅

jane, ako si nakoniec dopadla?

jzizala, malinka v brusku sa ma ako? 😉

jane86
24. sep 2009

Ten nahoře si ze mě dělá asi srandu....po utrogetsanu to dostávám 3 den a to bylo dnes a nic a na testu taky nic. Asi mě zkouší co vydržim......

jzizala
25. sep 2009

dobré ránko, a luuco prosím tě kolik jsi dala za ten emitexový fusak ?? Asi ho budu taky kupovat 😀

puclík ,musím to znovu najít ty rozměry korbičky ,ale byla docela v pohodě velká.Tak já znovu zapátrám a napíšu. Jo a šup šup sem tu fotečku stydlivky ze zadu 😀

amisa to zvětšování prsou je fakt mazec, 75F už máš teda slušnou velikost,ale neboj oni se zase změnší až přestaneš kojit. Ale manža je asi spokojenej vidˇ? 😎 😎 přítel mi říká ,že by mi to tak mohlo zůstat,že je to moc pěkný
😀

ahoj mannerka,my se máme s malou krásně ,pěkně kopká,tak o ní pořád vím ,že je snad v pořádku. V úterý budu mít asi 3d fotečku.A co ty ?? 28tt to strašně letí !! Jak jsi na to s výbavičkou , už jste rozjeli naplno nákupy ?

jzizala
25. sep 2009

jinak se musím trošku pochlubit, pro ostatní je to tajné,ale tady naší rodinu neznáte takže můžu 😀 ve středu mě přítel požádal o ruku ,vůbec jsem to nečekala takže jsem asi musela mít u toho takovej dost komickej výraz 😀 plánovali jsme svatbu až se malá narodí a bude trochu větší a on přijde s tím jestli bych s ním zítra jela na výlet ,že bychom se vzali 🙂 🙂 ale já to bych si nestihla nic připravit,šaty ,kytici a tak. Takže svatba bude snad do měsíce.Ale jen my dva a rodiče.Nechceme velké oslavy... pro ostatní rodinu to bude překvapení

jane86
25. sep 2009

jzizala vééélká gratulace. To je romantika 🙂

jzizala
25. sep 2009

noo hlavně těm rodičům to musíme říct tak dva dny předem ,aby se náhodou někde neprořekli a maminky se nestihly nervovat,že nebudeme mít tradiční svatbu atd. 😀

amisa
autor
25. sep 2009

jzizala waaaw..to je romantika.. fnuk fnuk..potom daj fotocky

jane..hmmm hmmmm ..nooo .. uvidime 🙂 mozno sa nieco deje 🙂

mannerka davno si tu nebola 🙂

mannerka
25. sep 2009

jzizala,
to je ake pekne, ze ta takto milacik poziadal o ruku a necakala si to, teeeda romantika najvacsia 😵
Zlaticko mas doma 😉

...no uz sme zacali pomaly nakupovat - prebalovaci pultik, vecicky, pozerame kocik a tak 😉
Len mam pocit, ze toho je straaaasne vela, co treba este nakupit a urobit. Este aj izbicku malinkemu treba pripravit. Ked sa narodi, uz nebude ani cas a asi ani peniazky 😅

jane,
daj vediet ako tento tvoj "thriller" dopadne 😉