Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

luuca2
25. sep 2009

Jzizala, tak to je bomba. Gratuluju. To musel být fakt překvápko 😀 . A co na to budou říkat páni rodičové, že bude maličká svatbička?
Taky bych si to tak nějak představovala. A večer třeba prasátko a kamarádi a volná zábava.
Za ten fusak jsem dala 1.200,-. Ale jestli to budeš objednávat přes net tak si asi budou účtvat za dopravu. Ale můžeš narazit na levnější 😉

Ahoj man, dlouho jis tady nebyla. Je toho fakt hodně, a to nepočítám věci pro nás co budeme potřebovat do porodnice. Snad to všechno zvládneme pořídit než miminko vykoukne na svět.

13.10. jdu do poradny na UTZ ve 30 tt, akorát se obávám toho, že jak jsem měla minulou kontrolu čípek otevřený na špičku prstu, že se to posunulo ještě víc 😒 . Nevím proč, ale bojím se, že s tím budu mít problém. Moje mamka musela mít steh aby neporodila brzo.

mannerka
25. sep 2009

luuca,
neboj sa, niektore kocky boli otvorene este skor a este viac ako ty ( kamoska dokonca od 6.mesiaca na 2cm!!!) , ale potom sa to uz nezhorsovalo, treba sa setrit a velmi nenamahat. Podla mna budes ok 😉

Ja idem na poradnu v pondelok, tak som zvedava, ci je vsetko ok 😕 No malinky kope ako drak ( teda taky maly dracik 😀 ), tak hadam sa ma dobre v brusku a nikam sa neponahla 🙂

jzizala
25. sep 2009

on se tak nějak tvářil, že mě to nijak nenapadlo k čemu se chystá ,tak bych se nechtěla vidět jaký jsem měla výraz překvapení já 😀
rodiče budou v pohodě a myslím že spokojení, mají už dvě velké svatby za sebou .Poslední před 14 dny a shodně tvrdili ,že by jim nějaká malá soukromá svatba vůbec nevadila.Ubude starostí a víc si to užijeme a pak někdy na to prasátko kamarády pozveme 🙂

teda já už začínám být nervózní že nestihnu všechno na mimi koupit.Mám teda seznam co bude potřeba,ale je toho hroozně moc.

luuca neboj se , můžeš být trošku otevřená a nemusí to pokračovat,přesně jak říká mannerka.

a máte už rozhodnutá jména ??

luuca2
25. sep 2009

Doufám holky, že máte pravdu. Je to jen můj pocit tak počkám co nám řekne doktorka na kontrole a podle toho se to bude řešit 😎 . Nebudu si s tím vůbec lámat hlavu 😵 😎 .

No a s těma jména je to tak. Holčina bude asi Andrea (já bych byla pro Elišku ale to se nelíbí drahouškovi) a pro Klučíka jich máme víc jen určit to pravé, 1.Matyáš- návrh přítele, ale to byl i můj první návrh už se začátku těhu a drahé polovičce se to nezdálo, najednou změnil názor 😕 , 2.Vojtěch, 3.Jíří.

Určitě to všechno zvládneme, jsme přece ženský ne 😀

jane86
25. sep 2009

Ahoj holky. Dneska v 15,00 hod. MS přišla. Ach jo a další měsíc přede mnou. 😢 😢 😢 😢

mannerka
26. sep 2009

no my meno este nemame 😅 Nevieme sa dohodnut 😀 😀 😀
A ved este mame trosku casu 🙂

jane,
hmmmm nesmut, ono to pride...
Ja viem, ze je to tazke a mas teraz pocit, ze sa to nikdy nepodari, ale ver mi, podari 😵 a prave vtedy, ked sa trosku uvolnis a nebudes sa na to tak fixovat.
Vsetko dobre dopadne 😉

amisa
autor
26. sep 2009

ahoj jane no co spravis..je mi to luto..ale ono to pride..otazka je ale kedy..

dievcata enstiham vas citat.. musim sa dnes obracat v kuchyni pride mi tlupa hladosov.. a zajtra tak isto..

amisa
autor
28. sep 2009

ahojte nejak mrtvo tu dnes
dnes som uz v robote

puclik77
28. sep 2009

ahojte dievcata,
hlasim sa po vikende... v piatok som bola u lekarky, lebo vo stvrtok som myslela ze mi tvrdne brucho a to bol moj zaludok. Dostala som pucung, ze sa riadne nestravujem a ze pizza nie je uplne vhodna pre tehotne, tak sa nemozem cudovat ze mi je zle. Babatko bolo uplne v poriadku, asi som si podrazdila creva. Takze som cely vikend oddychovala a mala dietu. Ale uz mi je dobre!

Jzizala, moc ti gratulujem!!!! To je super ze sa ides vydavat, ved to bolo aj romanticke poziadanie o ruku!!!!

luuca my budeme mat asi Elisku 😉 , ak to bude dievcatko. A chlapec asi Samko, Samuel.

amis dnes si tu sama tusim, takze sa uz pridavam do diskusie 🙂

mannerka, dlho si tu nebola a pozeram ze si riadne poskocila az na 29tt....to uz si v 3.trimestri, ze?

Jane, to ma mrzi ze to nevyslo. Ale nie je vsetkym dnom koniec!!!! Musis verit!

puclik77
28. sep 2009

amis, jzizala vcera sme boli v jednom detskom obchode, no trosku som sa "vyřádila" lebo tam mali concord aj xlander, tak som ich vozila po celom obchode 😀 😀 😀 😀 Mame s drahym dilemu uz obaja. Concord, alebo X lander??? Inak som zistila, ze ked ma kocik pruziny, aj tak sa neda hojdat. Takze je to jedno. Podvozok sa nam pacil z xlanderu a vrch kociku z concordu 😀 😀 😀 vobec nevieme. Este chcem vidiet niekde ten camarelo a snad sa potom uz dohodneme. Ved mame este nejaky ten cas 😀

amisa
autor
28. sep 2009

ahoj puclik no vsetci nas opustili.. a ja zo smutku som zjedla jednu cokoladovu deli 🙂 (aspon sa mam na co vyhovorit) 😀 dopisem vam tie mena a dorobim tabulky tebe a aj luuce2
Kocik to je dilema... puclik kde si nasla oba v predajni? inak aj mne zacal vrtat pochybnosti ci som enmala kupit iny, ten casualplay. le uz to njedem riesit 🙂
Pises ze sa neda ani v X landry hupat..a da sa v nejakom?

puclik77
28. sep 2009

amis boli sme na kosickej 37, je tam velky obchod pre deti. ked ides od mosta apollo smerom k dulovemu namestiu tak je to akokeby v protismere. Maju tam oba. Ale casualplay som nevidela. Ale mozno som prehliadla, lebo ich tam maju strasne vela. Myslim ze pruziny su prave na tom camarele, ale ci sa da hupat, to neviem, lebo camarelo som videla len na nete.
Inak dnes mam take divne pochody v bruchu, zase rozmyslam ci to je babo alebo creva ..... Citim take tiky, raz na jednej strane, raz na druhej, potom v strede okolo pupiku. No fakt to neviem identifikovat. Ty si mala v ktorom tyzdni prvy kop? Viem ze si pisala, ze ked ste isli do ikei 🙂
s tou deli je to dobry napad, idem si nieco sladke dat 🙂

amisa
autor
28. sep 2009

puclik 🙂 myslim ze ty uz v strede pri pupiku creva nemas 🙂 to bude take ie crievko vrtielko..toto mi robil mala ked sa natahuje teda este ked mohla ze nozickami do jednej strany a rucckami do druhej srany bruska 😀
ja som prvy mala v 20tt zhruba..ale naznaky boli aj pred tim len som nevedelaist ze to je ono 😉

puclik ja uz radsej kociky pozerat nejdem lebo este mi tob ude vrtat v hlave..

puclik77
28. sep 2009

amis, to je zlate ako si to napisala....ze crievko vrtielko 😀 sa tu smejem. Este ze som sama v kancliku a nikto ma nevidi ako sa smejem na monitor 🙂
asi to mame s tymi kopancekmi rovnake. Najskor ich citime ale nie sme si iste a potom to uz bude jasne! A teraz uz mala kopka stale? Aj v noci? ci v noci spinka ako ty?

no kociky uz radsej nepozeraj veru ked uz mas concordik doma.... ozaj, kedy ides do poradne?

amisa
autor
28. sep 2009

do poradne ideme v piatok 🙂 bude aj 3D aj 4D na cdcku 🙂sa tesim ale aj cukrovkarsky test testy na protilatky na choroby injekcia kvoli Rh faktoru, vytery a klasicka poradna..no bude pestry den 🙂 aj by sme mali zacat chodit na predporodnu pripravu

inak zohnala osm is tehulkovske cvicenie v MC macko v dubravke od pondelka za 2E na hodinku, lebo nejak lemraviem

puclik myslim ze s tim vrtenim to sme mali kayda rovanke pokial je to nase prve pri druhom budeme skusenejsie 🙂
keby sa jej tak v noci chcelo spat 😒 vtedy dost intenzivne kopka a tak ze dlho do jedneho miesta uz sa potom vrtim a natahujem a pritlkacam si na brusko aby som ju kustik potocila mimo..a potom nadranom, ale to dokazem spat.. ona sa celkov dost hybe na t ze m nieco cez pol kila je to atletka..poviem lekarovy nech sa este raz pozrie ze ci je to baba..

puclik77
28. sep 2009

jeeeeej to je zlate.... aj ja sa uz tesim az to nase drobatko bude kopkat!!!! Inac aj mne by pomohlo cvicit, ale akosi nemam cas. vecer sa mi uz nechce, radsej si idem lahnut.
Inak to by bola sranda keby to bol zrazu chlapec....

puclik77
28. sep 2009

amis a budes mat aj fotecku? Pridaj potom do albumu. Ta injekcia proti Rh caka aj mna asik. Aj ja musim tu fotku pridat. este som akosi nestihla 😉

puclik77
28. sep 2009

dievcata, prave som sa dozvedela ze v tescu teraz maju pre babatka tzv. startovaci balicek. Su tam bodycka, ciapka a este volaco... 5 veci 🙂 tak idem asi kuknut. Skuste aj vy, ked mate cas 🙂

amisa
autor
28. sep 2009

puclik neviem pozri .. ale nezabudni konecne dat fotocky nove 🙂

amisa
autor
29. sep 2009

dobre rano..dnes idem z roboty na husacinu.. dufam ze z toho nebudem mat v piatok na kontrole este stale zvyseny cholesterol 🙂

jzizala
29. sep 2009

dobré ránko, hlásím se po prodlouženém víkendu. Puclík škoda že ten obchod není v čechách hned bych taky vyrazila na kočárky. No musím už taky zburcovat miláčka aby se se mnou jel někam podívat .A piza sice není nic moc zdravého,ale řeknu ti ,že já na ní jedu od začátku těhu´,malé asi hodně chutná 😀 a vypadá to že už cítíš pohyby vidˇ?

amisa tak pak doufám budeš hlásit jaké to na tom cvičení a kurzech je . Já se taky přihlásila na cvíčo, začínám tedˇ od října,tak se docela těším,že se trochu protáhnu.

a dnes mám zase lékařský den já, jdu k zubařce a pak ještě s malou na 3d fotečku

🙂

jzizala
29. sep 2009

ahoj amis , ty se máš teda, takhle si v týdnu hodovat 🙂

amisa
autor
29. sep 2009

nooo sa mame mame dobreho sefa, ale ide somnou v aute polka oddlenia takze mam za nich zodpovednost 🙂 dufam ze sa nebudu bat somnou, ideme d slovenskeho grobu a neviem poriadne cestu to bude sranda..druhu polku vezie sef takze asi mu pojdem za autom.

jzizala veru povec drahemu, ze je najvyssi cas na kociky.. v zime bude tazko , plno ludi , sneh, lad, kosa..a vianocne blaznenie. Daj potom fotocku na net 🙂

puclik77
29. sep 2009

amis, to je ale zhoda...my ideme tiez dnes na firemnu veceru na husacinu 🙂 Kam idete? My ideme do Grobu k Jajcajovi. Mame to tam vecer o siedmej...to sa tam akoze uvidime? Nepracujeme v rovnakej firme? 😉

jzizala, uz sa tesime na fotecku, nech vam to dobre dopadne!!!!

amisa
autor
29. sep 2009

puclik mi ideme k stolceku prestri sa na 16,30.. na obed si dam len salatik .. a vecer sa namlsame 🙂 ake menu mate objednane? Inak problem ze asi velmi nebudem moct papat kedze nemozem pit hruskovicu (to som si davala ako zdravotnu na vytravenie)

puclik77
29. sep 2009

my ideme az na siedmu a sme tam cela firma. Ja teraz papam akosi stale, lebo ked sa nenajem, tak mi pride hned zle. Takze sa krmim stale. Prave som spapala orechovo-jablkovu a makovo-ceresnovu strudlicku mnami mnami 😉 No a vecer na travenie si dam asi nealko pivo....to by mi mohlo pomoct travit. Nooo taka madarska vilmos hruskovica nie je veru zla. Ale to si teraz nemozeme daaaaaat 😠

amisa
autor
29. sep 2009

baby pozerala som si stranku jendu o tehotenstve a porodoch kde boli aj vdea.. nektore som ani nezacala pozerat a niektore som ledva dopozerala..sa bojiiiiiim 😖

puclik struuudlik ? dmocej vyroby? tahas cesto alebo kupujes? ci robis z listkoveho?

puclik77
29. sep 2009

amiska, strudlu som si kupila, lebo pre mna pecenie je spanielska dedina 🙂 Sice bola kupovana, ale chutila ako domaca....myslim ze v tom obchodiku to aj pecu, takze bola vyborna!!
posli link na tu stranku, nech sa zacnem bat aj ja 🙂 Inak dnes som zase citila taky slabucky pohyb xixi. Sa vytesujem. Hlavne ked som v klidecku, ked beham, tak to moc nevnimam. Aj tvoja mala ma take obdobie, kedy vies ze spinka? Myslim take, ze sa hybes a mala je tisko?

jzizala
30. sep 2009

ahoj holky, teda vy jste se včera měly 😀 copak se děje že máte takovéhle akce na konci září ?? U nás se dělají husí hody až na Martina j. v listopadu ...tak doufám že vám chutnalo a pěkně jste nakrmily bříška.....

amis dej sem odkaz atˇse taky podíváme ,i když já se přiznám, že na porod radši moc nemyslím a tudíž se zatím vůbec nebojím. Říkám si, že nějak to ven musí a když to vydržely jiné tak my taky 🙂

amisa
autor
30. sep 2009

Baby tak ja vam ten odkaz posielam ale no rozmyslite si co si pozriete osobne odporucam predposledne to je take realne ale decentne,ale toho otecka by som s kamerou asi zahlusila ze ma reci ale za ruku zenu nechyti len kameru drzi.
http://www.tehotenstvo.eu/article/14/video-poro...

jzizala aj u nas byvaju neskor husacie hody ale zas potom byva naval a je problem sa k huske dostat (u nas pri Ba je tak jedna vychyrena oblast kde sa husi pecu a podavaju, a restauracie tam byvaju dopredu na dlho obsadene).. bolo faaaajne mnam ale hus uz nechcem na nejaku dobu mat na tanieri ani inu hydinu.

puclik ako ? uspesne ste husku zdolali?
pohyby? vidis je to tam 🙂 supis..uzi si kym je male a len tak stekli obcas 😀 ,mla je kludna ked chodim vetsinou ale uz to nieje pravidlom uz je to samostatna osobka co si robi co chce