Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

juvimail
9. nov 2011

@manamani1 Ahoj, ano, len vdaka clostilu mam dietatko, a co jedno hned dve🙂

manamani1
9. nov 2011

@katuska15 ty si otehotnela vdaka clostilu? a preto mas dvojcata?

manamani1
9. nov 2011

@juvimail to fakt? v rodine dvojicky ani neboli? to ten clostil?

manamani1
9. nov 2011

@majka_3 ahoj,tebe pomohol clostil k otehotneniu?

manamani1
9. nov 2011

@mimma17 ahoj, tebe pomohol clostil k otehotneniu?

manamani1
9. nov 2011

@dadqa86 ahoj, tebe pomohol clostyl k otehotneniu?

majka_3
9. nov 2011

@manamani1 Ahoj. áno pomohol mi Clostil hned na prvy cyklus 🙂 co som ani len nedufala 😀
a v decembri budeme mat "darček" 🙂

manamani1
9. nov 2011

@majka_3 Gratulujem, mala si aj pregnyl? ako si ho brala?

majka_3
9. nov 2011

@manamani1 DAKUJEM 🙂
Nie nemala..mala som len nasadeny Clostil a brala som ho 1x1 tabletku denne 5 dni a tusim na 3DC 🙂
potom nastala folikulometria a tam sa zistilo ze je 18mm folik. a potom nastala ovulka 🙂 co som aj hodne pocitila.... 🙂 aaaa bolo to 🙂 celkom jednoducho to znie 😀 😀 😀 😀

manamani1
9. nov 2011

@majka_3 ano, a aj je to take jednoduche ako to znie???🙂))))).....takze moze sa to aj mne podarit? co si citila? A kedy? pred ovulkou, alebo pocas?

majka_3
9. nov 2011

@manamani1 no iba to znie jednoducho 🙂 a netreba na to mysliet...ja som nedufala a to mi urcite pomohlo..
no ked som isla na folikulometriu nepocitovala som nic..no ako tam bol ten 18mm folik doky povedal ze tak za den alebo dva praskne...ze sa mame snazit..no lenze ja uz ked som isla domov od dokyho som pocitovala divne bolesti v podbrusku..... co podla mna uz vtedy nejako zacal praskat folik 🙂 no a bolesti ostali este dlho po ovulke..... 4 dni pred ocakanou ms test negativny den po meskani slabucky duch 😉 a bolesti som mala presne identicke na ms ....
tak urcite mas sancu... aby sa to podarilo aj tebe 😉 drzim moc palce 🙂

annavi
9. nov 2011

ahojte babulky...možem sa pridat??ja som tiez prvy cyklus s clostilom...folikul som mala 18 mm...pichol mi pregnyl a teraz cakame ci to vyslo...chcem sa vas opytat...mali ste niektora po ovulke na 4 DPO take pocity akokeby mrcha isla...??teplotku si meriam...som hore...len ci to je normalne..ovulku som citila a to statocne..ďakujem za odpovede... 🙂

manamani1
9. nov 2011

@majka_3 dakujem pekne, a citis aj prasknutie? niekde som ciatla, ze ked praskne, tak citi taku nejaku tekutinu 😒

cherry1981
9. nov 2011

Ahojte, ja som otehotnela tiez pri brani clostiu a to hned na prvy krat. Tak Vam drzim palce aby ste tiez patrili medzi tie stastne, ktorym to takto vyjde 🙂

@annavi Ahoj mna bolelo podbrusko cely cas od ovulky az sem tam doteraz 🙂
Drzim palce

annavi
9. nov 2011

@cherry1981 jaaj moja dakujem..ja som toto takto este necítila...ten "mrchovský" pocit tak zavcasu..zvycajne sa citim den pred mrchou takto...jaaaaj..je to na nervy....furt kukam ci nahodou nemam mrchu..ostava mi len cakat....a dufat ze to vyslo s clostilom na prvy krat... 😉

cherry1981
9. nov 2011

@annavi Drzim Ti palce, ja viem, ze aj mna dost intenzivne bolelo,hned ododna ako mi pichli pregnyl este som si hovorila, ze to asi nevyslo, a mrcha sa blizi a vyslo to, tak drzim palce aby to tak bolo aj u teba 🙂

annavi
9. nov 2011

@cherry1981 dakujem... 😵 a kolky DPO si testovala.....

majka_3
9. nov 2011

@manamani1 ako myslis folik??? no neveim či to bolo s neho ale výtok tam bol..musí byt ten priesvitný ťahavý a že vraj to je ten plodný 😉 😉 😉
kolko sa už snažiš??? či nováčik???
@annavi presne ako piše @cherry1981 bolesť trvala dlho potom 😉 😉 😉
a ja som testovala DPO 9 a bol negat. a na 13 uz duch 😉
držím palce 😉

manamani1
9. nov 2011

@majka_3 nie, v auguste som vysadila antikoncepciu, tak odvtedy a aktivne druhy mesiac, a s clostilom prvy mesiac🙂))

annavi
9. nov 2011

@majka_3 no ja som čítala ze po pregnyle je to HCG stale v moci a mizne vraj az niekomu uz v 9 DC..niekomu 11 DC...tak neviem...no ale tak ja som dnes este len 4 DPO..tak to je este skoro uvazovat...

majka_3
9. nov 2011

@manamani1 tak to mas pekne ze hned mas clostil.... ja ked som vysadila antikoncepciu ...tak sa mi pokazil cyklus..musela som brat duphaston na upravu..rok som ho brala.........a potom sa nasadil clostil.... cize ja som mala dlhy proces 🙂

cherry1981
9. nov 2011

@annavi Na 9DPO uz som mala pekneho dusika. 😀

@majka_3 No veru mala, ale stalo to zato 🙂

annavi
9. nov 2011

@cherry1981 😵 😵 😵 kolko ste sa vy snazili ??či to bolo take neplanovane???? 😝

mimma17
9. nov 2011

@manamani1 ahoj no neviem ci vdaka clostylu a pregnylu alebo vdaka tomu ze som vypla myslim prestala som nato mysliet.lebo som otehotnela a zrovna predtym mesiac som prestala brat pregnyl a clostyl..ale hovori sa aj o doznievani ucinku predtym som to brala 4 mesiace

cherry1981
9. nov 2011

My sme sa snazili vyse roka. Potom sme sli do CAR. Tam nam vlastne dali clostil a naplanovali najskor IUI. Ale IUI nevyslo, kedze v nedelu ho nerobia, tak nam kazali domace snazenie a vyslo to. Takze vdaka clostilu to vyslo. A vy sa uz dlho snazite? Tebe dal clostil tvoje gynekolog?

annavi
9. nov 2011

@cherry1981 no my sa uz tiez snazime vyse roka..aj viac...zmenila som lekara..prvy cyklus ma sledoval, mala som male vajka tak mi dal tento cyklus clostil, vajko naarastlo...pichol mi pregnyl a snazili sme sa ako nam Dr nakazal.. 😅 😝 tak neviem..uvidime...ak to nevyda tak ideme tiez na IUI... 😵

cherry1981
9. nov 2011

@annavi Tak drzim palce aby to vyslo

cherry1981
9. nov 2011

@annavi My sme isli preto do CAR lebo mne nikto nechcel dat clostil 😕 Tak som kaslala na gynekologov a riesila to cez CAR.

annavi
9. nov 2011

@cherry1981 no ja som predtym mala gynekologicku a ta mi predpisala duphaston...na tri mesiace a potom kontrola..lenze kedze moja ovulka bola vzdy 17-20 DC a duphaston som mala brat 15 DC, tak ovulku to bloklo, rozhadzalo mi to este viac cyklus...zmizol mi hlien.takto sa to "vlieklo" s duphastonom skoro rok ..nechceli sme uz stracat cas..kedze uz aj ja mam svoje roky tak som si nasla ineho Dr. v gyneke.ktori robi aj IUI..a narovinu mu povedala ze co aako...a ten uz so mnou nieco robi...preto mi predpisal clostil ked zistil cykus predtym na folikuske ze nemam na 13 DC ani jeden folikul..potom mi pichol pregnyl a to sa ma tiez pytal ci to chcem nechat na prirodu ze mi folikul praskne sam alebo pichneme pregnyl a tym pádom to praskne urcite...
ked nam to tento cyklus nevyjde tak manzel pojde na SPG(což pred rokom a bolo to oka), mna caka potom laparka a potom IUI...vsetko si ale platím..ale asopn nestracame cas a uz sa to konecne riesi.. 😉

cherry1981
9. nov 2011

@annavi No ja som mala tiez take stastie na gynekologov, ktory somnou nic nerobili. Ved som ich stihla aj pomenit. jedna mi dokonca povedala ze nech sa tolko nesledujem a raz sa to podari. tak som si povedala, ze kaslem na nich a ideme do CAR 🙂
tebe drzim palce aby to tiez bolo na prvy krat uspesne a nemusela si podstupit ziadne IUI a uz toboz nie ziadnu laparku. Urcite daj vediet co a ako a ci sa podarilo. Budem Ti drzat palce 🙂
Za tyzden uz mozes testovat kedze dneska si 4DPO ak si dobre pamatam 🙂 A vari tam budu hned // 🙂
Aj aj mam 30 tak tiez mam svoje roky🙂)))))