Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
24. jún 2009

cakat na dalsie dobre spravy.. kedy ides na dalsie vysetrenie?

puclik77
24. jún 2009

kri dakujeeeeeeeeem 🙂 strasne sa tesim a zaroven sa strasne bojim, aby sa malickemu susnickovi nic nestalo. Este nie som s tym uplne stotoznena ze som na ceste byt maminou 🙂 je to taky zvlastne krasny pocit 🙂

amisa
autor
24. jún 2009

ano..je to zvlastne ani ja stim este niesom plne stotoznena..ale ked mi je zle tak plllllneeeee stotoznena 🙂

mannerka
24. jún 2009

puclik,
blahozelaaaam !!!!! 😵 🙂 Parada, vitaj medzi tehulkami, prajem nech sa "bodke" dobre dari a vyrastie na krasne mimi 😉 😀
Teeeda aka super sprava 😉

kri,
ahojcek, my sa mame celkom dobre 😎 Obcas sem tam nieco pichne v brusku, obcas mi je po ranu trosku blbo ale inak ok 😉
Buduci tyzden idem na poradnu a objednali sme sa aj na maly 3D utz, tak sa neviem dockat 😵
A ja som stale v robotke, pracujem v kancelarii, takze sa to da 😉

shaari,
a uzivas teraz 1 tabletku, ci 2 denne?

puclik77
24. jún 2009

amiska,
idem o tyzden na ultrazvuk, tak som zvedava 🙂 Zatial mi nie je zle, ale strasne sa mi chce spat, nic mi nechuti, stale mam pocit, ze mam malo kysliku a smrdi mi chladnicka xixi. Dnes rano ma skoro vykotilo, ked som ju otvorila hehe. Tesim sa domov, az zalahnem. A obcas ma pichne v brusku, ale to je ze vraj normalne. Maternica dostava zabrat.
mannerka, dakujem za blahozelanie 🙂 Uz sa tesim, az nam napises o 3D. Uz konecne budes vediet, co cakate. Inak aj ja pracujem v kancelarii, ale dnes tu nemozem obsediet. Strasne sa tesim domov. Do hajaaaaaaaaaaaaaan 🙂

mannerka
24. jún 2009

puclik,
a kedy si planujes zmenit v pase snazilku na tehulku? 🙂
a s tou unavou...hmmm to poznam a zvlast v tomto uprsanom pocasi, to by som spala v kuse ako sipova ruzenka 😀

puclik77
24. jún 2009

noooo asi to zmenim az o tyzden, ked bude dobre ultrazvuk. Bojim sa ze to zakriknem....boze som strasna, ja viem 🙂)) som polepena tehulka hehe 😀

shaarka
24. jún 2009

man, mala som uzivat jednu, ale jedla som dve 😀 😀 😀 teraz mam jest zas len jednu. ale kedze ovu nebola a ja pregnyl nemam, tak clostil vysadim. ibazeby som sa dozvedela, ze sa picha aj viac ako 10 000j a podarilo sa mi nejaky zohnat...

puclik77
24. jún 2009

shaarka, ty sa liecis takto sama? Ja som tiez dostala pregnyl, ale pichla mi ho sestricka u doktorky. vela vela stastia ti zelam!!!!!! Aby to vyslo!!!!!!!

amisa
autor
24. jún 2009

shaarka je to odvaha hrat sa zo svojm telom sama.. 😒

amisa
autor
24. jún 2009

pucliik ok berieme to akoze tisko pridana..zatial 🙂 ale buduci tyzdne uz dufam zmenis stav 😀

mannerka
24. jún 2009

puclik,
vsetky sme boli na zaciatku rovnake si myslim...Ja som sa tiez velmi bala, ci bude vsetko ok a pred kazdym utz som bola hrozne nervozna, ze co mi Dr povie. To je podla mna uplne normalne 😉

shaari,
a ked si brala 2tabletky, tak sa aspon nieco udialo? Foliky aspon rastli? Mas pocit, ze nieco clostil zmenil / upravil?
Mne tiez prvy cyklus iba narastol folik, ale nepraskol, tiez som chcela pregnyl a nechcel mi ho Dr dat 😠
Druhy cyklus folik narastol a zrejme aj praskol 🙂

shaarka
24. jún 2009

man, hej, druhy cyklus som bola na UZV a bol folik 19mm. dostala som pregnyl 5 tis., ovu nebola.
treti cyklus na UZV bolo pekne, zvysena aktivita, Dr sa pacilo. dostala som dvojity pregnyl. a teraz som na tom takto: http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
ovu nebola. (uz ani nebude, lebo pregnyl uz mam davno vycikany.)
takze foliky rastu, len nepraskaju. neviem, ci sa moze brat viac pregnylu... neviem to nikde najst. a moja Dr asi nebude vediet, lebo ona pregnyl len po dlhom prehovarani pichla, ale nepredpisuje ho / nemoze.

shaarka
24. jún 2009

si mala teda super stastie, ze praskol! mas za sebou aj laparku?

mannerka
24. jún 2009

shaari,
nie, vlastne mam za sebou iba 2 cykly s clostilom 😅
Pred tym ako som ho zacala brat mi foliky velmi nerastli max 13-14mm a o prasknuti sa nedalo ani hovorit ☹
Ale clostil mi velmi dobre ucinkoval..a brala som popri tom aj Gynex tie 2 cykly...

Ja by som na tvojom mieste skusila este jeden cyklus s clostilom a mozno aj tu dvojnasobnu davku 2x1 tbl.
Mne Dr hovoril, ze na 1.cyklus sa vacsinou nic neudeje, 2. je uz telo aktivnejsie a ten 3. uz sa vsetko vacsinou nastartuje.. 😉
A na ten Pregnyl si skus zalozit temu, mozno niekomu zostal... 🙂

amisa
autor
24. jún 2009

mannerka presne aj mne tak lekar hovorila ze casto sa otehotnie ja potom ako uz clostyl neberies..ze telo sa nastartuje..
inak shaary a nezmenis radsej lakara?

katuska15
24. jún 2009

Ahojte...

Puclik no vidis,ja som to vedela,super teskam sa s tebou a musis verit,ze to bude dobre,jaj taka som rada,ze nas tu pribuda...

Shaarka ja mam pregnyl 5000 j,ale som az z Topolcian,tak neviem,dala by som ti ho...

Amis to je ale chrontina ta alergia,ja som zistila,ze ked sa nenajem,tak mi je hned na grc,tak musim stale papat...

katuska15
24. jún 2009

Mannerka ty ako???

Babiky musim ist,lebo zacala Gaviota,to kukam teraz... 😅 😅 😅 😀

katuska15
24. jún 2009

Shaarka ja mam tiez PCO a vidis splodili sme dvojicky... 😵

mannerka
24. jún 2009

katuska,
dobre celkom sa mame 😉 Hadam je mimi spokojne v brusku. Ved uvidim buduci tyzden v pondelok, idem na poradnu a potom v stredu na 3D, tak sa tesim na drobceka 😵

a vy s malinkymi dobre? Je ti uz lepsie od zaludka?

shaarka
24. jún 2009

babulky, zlate ste. 😵 dakujem 😵
ak zmenim Dr., tak zmenim uz len smerom do centra, tu moju si necham na pripadne tehotenstvo 😀
katus, aj ja som katka 😀 a mam PCO 😀 budu dvojicky? len nepovedz, ze tvoj muz sa vola peter 😀 😀 😀
keby si bola taka zlata!!! a ten pregnyl mi poslala... ani nevies, ako sa tesim! 5000j mi je sice malo, ale zhanam este jeden 5000... nevzdam sa! 😉
napisem ti do IP adresu. a ty mi napis cenu, kolko zanho chces 😵 a kludne posli. radsej doporucene, 1. triedou prosim, lebo mam velmi velmi zle skusenosti s nasou postou... 😒 predstavte si, ze mi ktori ukradol teplomer na meranie bazalky. no komu to bolo treba? 😀

a prepacte, ze vam tu lozim, mam vycitky, ze ani tehu nie som a pretrcam sa tu jak toto... 😀 nie som poverciva, ale hadam ma za to nestihne trest 😀

jastrab
25. jún 2009

shaaarka, ty blazon, ty sa stale liecis sama? 😀 nahanacka pregnylu by malo byt tvoje druhe meno...ale vyckasj casu....ved uz som ti aj pisala, nam to trvalo 1 rok, 2 cykly s clostilom + gynex (ako mannerka) a aha, kolky tt uz mam...
daj si povedat a netlac na pilu!!!
ahojte clostilky
😉

shaarka
25. jún 2009

jastrab, radsej ti pisnem IP, nech tu nestrasim 😀

puclik77
25. jún 2009

shaaarka,
ja som mala este jeden pregnyl, ale ostal u doktorky, takze ho nemam ☹ inak ak vsetko dobre pojde, tak u mna zaucinkoval clostil a nasledne pregnyl na prvykrat. pregnyl mi pomohol prasknut vajicko. Inak dost ta ovulacia bolela, ale teraz viem ze to stalo za to 🙂
Shaarka ak si z BA vyborna doktorka je Dr. Sladicekova. Vrele odporucam!!!

Katuska dakujem, budeme si navzajom drzat paste 🙂) Teda ja tebe 2x, za kazde babo 🙂

Inak babulky, vcera som dostala vysoku teplotu cez 38C, tak som prespala cely vecer a noc, ale ze vraj to je ok. Bolo to z celkoveho vycerpania... ved som vcera zazivala muky, kym som sa dozvedela tu krasnu spravu 🙂 Strasne som sa bala, aby ta teplota "spendlickovi" neublizila. Dnes sa zda ze som uz v pohode. Teplotu mam 36,5C - zase podchladena hehe. Aj vy ste mali take nieco na zaciatku?

mannerka
25. jún 2009

ahojte kocky,

no mna dnes chytila choroba ☹ Vlastne uz vcera vecer som zacala citit hrdlo a cez noc sa to hrozne zhorsilo. Neskutocne ma boli, ani prehltat nemozem 😒 Teplotu nemam, ale citim sa velmi zle, tak lezim a pijem hektolitre caju...

puclik,
ja som prve tri mesiace vobec nebola chora, dokonca, ani ked boli kolegovci okolo, az teraz ma to raflo 😠
Podla mna z toho uprsaneho pocasia, som par krat zmokla, aj ked som dazdnik mala a teraz je to tu...

katuska15
25. jún 2009

shaarka som ti pisala IP,tak ku...moj muzik sa vola Dominik... 😵

Mannerka da sa povedat,ze ked sa najem,tak mi je tak hodinku dobre,ale ako mi zacne travit,tak uz mi je aj na grc,teda stale musim nieco jest... 😅

amisa
autor
25. jún 2009

ahojte babule alergolog ma vyhnal ku gynekologovy a dostala som na oplatku Tehotensku knizku videla mrnusa a najkrajsie srdiecko na svete.. a sme clekom velky ze 9tt+6 co je tak 4 dni popredu (vyse 2,5cm) hehehe ale ze to je vporiadku. Este ponahanat koznu a hadam sa tych ekzemov zbavim. Toxoplazmusom vraj uz prekonala🙂

Katuska nooo poznam s tim jedenim nejedenim..ked mi je zle tak musim chrustit nieco.. ANstastie uz to nebyva kazdy den.. (od soboty nic)

Mannerka sa liec..pekne citronik, cajicek, medik a vela spinkaj..nech nemusis brat antibiotika..drzim palceky

Jastrab 🙂 no asi tak

puclik77
25. jún 2009

amiska,
tak to su super spravicky 🙂)) Sa tesim s tebou!!! Zobacik sa ponahla rast 😉 Takze si videla srdiecko? Bije ako zvon? Teda malicky zvoncek? xixi to musi byt super!!!! Dufam ze sa tych alergii zbavis a bude klud. Inak uz ti je vidiet trosku brusko? Teda nie cez oblecenie, ale tak zivo. Kedy sa vlastne zacina zvacsovat?

amisa
autor
25. jún 2009

puclik dakujem..a ano ten najkrajsi zvoncek an svete..uvidis ked budes prvy krat vidiet bijuce srdiecko budes mat slzicky na krajicku.. Proti alergiam bojujem ale lekari sa spravaju ku mne ako k cudu judu.. s heslom tehotnej sa radsej nedotikat a poslat ju k niekomu inemu.. a brusko no to rano nieje skoro zaidne, ale do vecera vybehne, ze je ho aj pod oblecenim vidno, uz zhanam tehu nohavice lebo normalne vecer statocne vadia.

puclik77
25. jún 2009

amiska a si doma alebo pracujes? Ja sedim v kancloske, takze som aj rada, ze nemam ziadnu namahavu pracu. Obcas sa prejdem, aby som nemala otlaky na zadku, ale inak v pohode 🙂
Co sa tyka tvojich alergii, podla mna, kazdy lekar sa boji, aby neublizil babatku a nemal ta potom na svedomi!!!! Takze si ta pohadzuju z ruk do ruk. Najlepsie Ti asi povie gynekolog co mozes a co nie. Ja som mala dost velke problemy s mocovymi cestami a tiez stale uzivam brusnicove tabletky a probiotika, ale to mi gynekologicka schvalila, ze to babatku nevadi. Tak som rada.