Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

mannerka
1. júl 2009

jaspi,
hmmm asi pre taketo veci existuju lekari, vedia, ze aj ine davkovanie ako je bezne je funkcne 😉
Tak nech sa dari s clostilom 🙂

baby,
prave som sa vratila z toho 3D utz. Strasne super zazitok. Lekar bol hrozne zlaty, vsetko nam poukazoval, pomeral. Povedal, ze vsetko je v poriadku. Malinky sa mrvil, tocil , no chutny bol 😀 a predstavte si, na 95% to bude chlapcek 🙂
Dali nam aj CD s fotkami a videjkami 😵 Tak som dve fotecky dala aj sem do svojho albumu, tak mozete kuki 😉

saxana2007
1. júl 2009

Ahoj holky mám jen takový dotaz možná blbý. Je možné brát clostil v těhu? Já ted beru 2 cyklus clostil ale četla jsem že některé holky mají třeba 1. nebo 2 měsíce při těhu ještě normálně MS. Já jsem měla dost pozdě ovu. A ms jsem taky dostala ale byla kratší a slabší než obvykle. Ted jsem dobrala druhý cyklus s clostilem tak mě napadlo jesti nemáte někdo s tímto zkušenost. Díky předem za odpovědí

domika9
1. júl 2009

žienky a ake sta mali problemy že to bez clostilu nešlo ,,len,, problemy s ovulaciou?
niekde som mylsím čitala že po clostile je vyššie riziko potratu ?je to pravda alebo ste o tom ešte nepočuli?

mannerka
1. júl 2009

saxana,
clostil sa nesmie brat v tehu 😒
Ja som si pred kazdym zacatim bratia clostilu este pre istotu v ten den urobila testik, aj ked som mala mrsku..

domika,
ja som nemala ovulku, mala som nizsiu hladinu LH hormonu. Moje foliky bez clostilu nedozrievali a nepraskali 😝
A o tom potrate som nepocula 😕 A velmi tomu neverim 😉

zuzik25
1. júl 2009

domika, ja mam silne PCO, cize vobec nedozrievaju foliky a mrska bola tak raz za 3 mesiace.

michelle1
1. júl 2009

Ahojte holky,
já jsem tady otěhotněla po 2. cyklu clostilbegytu, je to asi vážně zázračný lék 😉 Zítra jdu na svou první prohlídku na UTZ. Jak je to u vás s vícečetným těhotenstvím? Po clostilu prý často bývá.

mannerka
1. júl 2009

ahoj michelle,
gratulujem k mimi 😉 To je super, ze sa vam takto zadarilo 😵
Drzim palceky na utz, nech je vsetko ok 😉 V ktorom si teraz tyzdni+dni tt?

No a co sa tych dvojiciek / trojiciek tyka...moze sa to stat a je tam vacsia pravdepodobnost, kedze moze dozriet a prasknut viac folikov. tu medzi nami je zatial iba jedna kocka s dvojickami v brusku, ale urcite sa ich najde vela 😀

domika9
1. júl 2009

bože žienky čo by som za to dala keby sa mi podarilo otehotnieť a konečne aj donostiť babo ☹

domika9
1. júl 2009

mne sa strieda všetko možne najskor PCO potom anovulačny cyklus potom ovulacia z vaječníka od ktoreho nemam vajcovod a takto pekne všetko možne ale teraz ked beriem clostil tak aspon viem že sa vyvarujem anovulačnym cyklom ktor boli u mna dlhe až 49dni

puclik77
2. júl 2009

mannerka to som rada, ze je vsetko v poriadku. Takze budete mat chlapceka? A predvadzal sa? Hlavne ze je vsetko OK.
Ja som ze vraj v 5tt a na sone este nebolo vidiet babatko, bol tam iba taky maly gulaty fliacik, ze to je gestacny vacok. O dva tyzdne idem na kontrolu a ze to uz bude vsetko vidiet a dostanem aj matersku knizku. Trochu som inak znervoznela, ze tam nie je este vidiet mimino, ale tak dufam ze o tie dva tyzdne uz tam bude. Ak to vsetko vyjde, to bude najkrajsi darcek k narodeninam aky by som si mohla priat!! Ty si to ako mala v piatom tyzdni? Tiez tam este nic nebolo vidiet?

mannerka
2. júl 2009

puclik,
mne prvy krat na utz nebolo vidiet ani bodku 😉 Bola som 4+4tt cize plynuci 5tt...
Tebe uz bol vidiet gestacny vacok, to je super sprava, to znamena, ze mimi je tam kde ma byt 😉
To uz si mozes v pase pekne zmenit snz na tehulku 😵

luuca2
2. júl 2009

Dobré ráno 😅
Všen nově příchozím těhulinkám gratuluju k //. A těm co mají za sebou kontrolu a dopadla na 1* taky gratuluju 🙂.
Nějak jsem Vás zanedmávala, ale snad už se polepším 😉 .
Man, jukla jsem na fotečky. Je to fakt zázrak a gratuluju k pinďíkovi 😀 .
U nás nic nového. Zle už nám není, jen po ránu, když se vzbudím a mám hlad ta je mi trošku šoufl, ale jak do sebe něco dostanu tak je to O.K. 😀 . Už je asi po nevolnostech a začneme si to těhulkování teprve užívat 😎 . A co mě v nejbližší době čeká je krev u genetičky 9.7. a 15.7. poradna u DR. Doufám, že mi udělá UTZ, protože jsem mimi viděla ve 12tt a až půjdu do poradny tak budeme už 17tt ☹ . Objednala jsem se k zubaři, ale nemá volno až v půlce srpna 😠 . Ještě EKG a určitě se ještě něco najde. Ale co, hlavně aby byl mňousek zdravej.
A k těhu gaťata už jsem si taky musela koupit, džíny v CaA. Ale ještě musím zajít někam pro pláťáky na ty vedra.

puclik77
2. júl 2009

mannerka,
tak to som rada, zase si ma ukludnila. Nemozem sa tolko stresovat a moc premyslat nad tym, lebo to urcite neprospieva. Idem mysliet uz len pozitivne 🙂 Asi sa zaberiem do prace, lebo uz tyzden odkedy to viem, nic nerobim 🙂
Inak som sa tak potesila, ze je tvoj drobec v poriadku!!!! To je fakt super!!!
Idem si zmenit snz na tehulku 🙂

puclik77
2. júl 2009

mannerka, pozrela som tvoje fotecky, ved na tej prvej si drobcek drzi nosik 🙂)) to je fakt krasna fotka!!! velmi pekne ho je vidiet, naozaj 😀

mannerka
2. júl 2009

ahoj luuca 😉
uz som bola zvedava, kedy sa ukazes 🙂
To je parada, ze nevolnosti ustupuju, teraz si to fakt mozes vsetko zacat uzivat 😎
Ja som u zubara este tiez nebola, ked som bola naposledy na poliklinike na poradni, tak som mala zapalene hrdlo, tak som k zubnej ani neskusala 😒
...a 15.7. je tu zachvilocku, tak uvidis drobceka 😵

luuca2
2. júl 2009

Už aby to bylo. To čekání je někdy fakt šílené, ale nenaděláme s tím nic 😒
A jste na PN ? Asi jste to tady psaly, ale ta moje hlava 😅
V pondělí jsem se byla podívat v práci, nesla jsem mzdové lístek na peníze. Tak se nam na mě všichni vrhli 😀 . Bylo to fajn. Obdivovali mi pupek, už ho fakt neschovám 😵
V sobotu u bráchy byl mejdan, zapíjela se moje neteřinka Verunka. Tak jsem se od ní nemohla odtrhnout, ty drobečkové jsou k sežrání.

mannerka
2. júl 2009

luuci,
ja som od zaciatku tehu v praci.
To je zlate, ze sa vsetci tak zaujimali o tvoje brusko 😵 A planujes sa vratit do prace, ci zostavas doma do materskej?

luuca2
2. júl 2009

Zůstávám doma 🙂 . Ono to totiž u nás končí v červenci. A naše oddělení přebírá úplně jiná cizí firma. Sice mi zaměstnavatel nabídl práci, ale byla by to pakárna a za ty peníze to nestojí. Tak si radši budu užívat doma a budu v klidu. Kdyby to zůstalo při starém, nic se nerušilo, tak bych tak i šla. Byla tam super parta lidí, po těch se mi bude fakt stýskat ☹ , ale co se dá dělat.

luuca2
2. júl 2009

Hodilaj sem do alba fotku pupku. Tak se taky kočky blejskněte ať máme co porovnávat 😉

mannerka
2. júl 2009

Teeda, pekne brusko mas 🙂
No musim si aj ja to svoje vyfotit - na pamiatku , cez vikend poviem manzelikovi, nech ma cvakne 😉

puclik77
2. júl 2009

luuca ty mas chutne brusko 🙂 aj drobecek je uz pekne vidiet 🙂 Na tvojom mieste by som tiez bola radsej doma. Aspon mozes oddychovat a relaxovat kedy chces. Ja sa vzdy ponahlam domov, aby som si mohla lahnut a spat. Teraz by som spala ako male mimino xixi

mannerka
2. júl 2009

puclik,
krasne 6tt ti svieti v pase 😵
Inak sa mi tvoje odpovede ukazali az teraz 😕 Nieco mi blbne s konikom 😠
...no drzi si noztek drobcek, na videjku si dokonca ako keby pretiera ocka, asi sme ho zobudili 😀

puclik77
2. júl 2009

jeeeej to musi byt super pocit a pohlad xixi 😀 Boli ste aj s manzelikom? Ja sa obavam, ze mojho draheho nepresvedcim ani do ordinacie ani k porodu. Ani pocut o tom! Neboji sa krvy ale povedal mi, ze nechce vidiet ako trpim. Tvoj manzelik je ako na tom?

puclik77
2. júl 2009

Inak neviem preco mi konik vyratal 6tt, ked lekarka mi dnes povedala, ze som v 5tt. Mannerka ty si mi to vyratala tusim tiez na 5tt + nejake dni, ze?

zuzik25
2. júl 2009

puclik tak este raz gratulujem, ake krasne cislo ti svieti ze 6 tt. som si zaspominala na ten cas ked som to zistila ja ze som tehula, ved to uz bude cochvila rok. ako ten cas leti.

luuca2
2. júl 2009

Děkuji za pochvalu pupiku, ale nevím kam porosteme. Když už teď je velkej 😅 . Moje mamča mi zdělila, že si myslí, že budu mít velký bříško.
Puclik, tak to ja jsem taky utahaná jak kotě, taky to dělá to děsné počasí. Ale výhodu mám, že můžu zalehnout kdy chci.
S chlapem u porudu to bude u nás taky na štíru. Příťovi je ouvej už když vkročí do nemocnice ☹ . Ptala jsem se ho, jestli půjde k porudu a vůbec se na to netvářil. Tak se mi snad podaří ho přemluvit aspon na tu první dobu porodní, a na sál bych holt musela sama. Taky říkal, že by byl špatnej z toho jak trpím bolestma. Oni chlapi jsou na tohle haj 😀

puclik77
2. júl 2009

dakujem zuzik 🙂 ja som bola tiez cela bez seba, ked som sa to dozvedela. Uz tyzden sa neviem na nic v praci sustredit a myslienky mam uplne mimo....stale rozmyslam nad drobcom, aby sa pekne vyvijal a mal vsetko co treba 🙂
A ked bude Emmuska starsia, premyslate aj nad dalsim babatkom?

zuzik25
2. júl 2009

puclik, jasne, chceme aby mala surodenca. ja by som brala aj hned, ona je take spokojne babo, proste taky dobrusik, napapa sa spinka, pohra sa z hrackami, vela neplace, len ked je veeelmi hladna. ale priatel rozbieha biznis, takze pockame daky 1 - 2 roky a pustame sa do dalsej vyroby. 😀

puclik77
2. júl 2009

tak to mas stasticko, ze mala je take spokojne babo. Aspon sa aj ty vyspis a oddychnes si 🙂 A aky bol porod? Asi v pohode, ked by si chcela dalsie babatko aj hned 🙂

zuzik25
2. júl 2009

no porod bol velmi rychli, o 17:45 praskla voda, o 20:00 som sla na sal a o 23:35 bola mala na svete. mala som kontrakcie do chrbta takze na ctg nevedeli nic zmerat a mysleli si ze si vymyslam a to som mala kontrakcie kazde 2 - 3 minuty. okolo 23:00 som zvracala, to uz sestricka spozornela dala ma na ctg, konecne namerali nieco a ked ma skontrolovala to som uz bola otvorena na 6 cm, takze rychlo na stol, kym si pripravila vsetky mozne veci na porod a ja som vyliezla na stol, kuka na mna a krici na dokyho nech rychlo ide, lebo ze hlavicka je uz na hradzi. a to som jej uz 10 minut pretym vravela ze mala sa tlaci von, ze ju uz citim medzi nohami. a to my o 20:00 tvrdili ze rodit budem az rano. 😀 takze taka rychlovka.
akurat len to sitie bolelo najviac a to ze som 5 tyzdnov nevedela normalne sediet.

a mala spi 8 hodin vkuse, potom sa napapa a pospi si este 2 - 4 hodky. a to je plne kojena. takze kazdej prajem take spokojne babo. halvne budte v tehu kludne a teste sa, nemyslite na zle veci a rozmaznavajte sa.