Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

katuska15
27. máj 2009

Jaj ja uz chcem ab ysi AMIS sla na sono,som taka zvedava,co ti povedia...Mne vies co dnes pomohlo???Bolel ma priserne zaludok,tak som si bachla chlebiky vo vajci s horcicou a zapila mineralkou Fatra...a o 5 minut je mi skvele,to fakt...tu mineralku mi poradila svokra...ved darmo raz...vychovala 11 deti... 😉 A myslim,ze aj z tej vody Lucka a Drobcek mi je blbo... 😔 Vies aka ja chodim zelena? 😀 A vlasy mastne,co nevladzem si ich zmyt... 😀

prdecek
27. máj 2009

ahojky, tak jsem doma. Kontrola bylo ok. Dle pohmatu rosteme. 9.6. jdu na ultrazvuk a dostanu průkazku

amisa
autor
27. máj 2009

prdecek , katuska nevyvesite nejake fotecky zo sona?
Katuska..to si si fakt dala extra kombinaciu 🙂.. a svokra 11deti???? waaawwwww klobuk dole. Katuska co sa tyka mojho sona :o( len cakta cakat..je to o nervy

prdecek
28. máj 2009

amisa ahojky,

já jdu na ultrazvuk až 9.6. 🙂

amisa
autor
28. máj 2009

dobre rano babule.. ahoj prdecek 🙂
baby ako ste na tom s kozmetikou? ake kremy pouzivate?

katuska15
28. máj 2009

Prdecek to ti daju preukaz az ked budes uz pomaly v 10tt?Ja myslela,ze to davaju hned,ako je vidiet srdiecka.... 😅 AMIS ak sa mi podari,tak odfotim sono... 😵

katuska15
28. máj 2009

Prdecek to magnezium sa berie,aby zena nemala krce v brusku??? 😕

katuska15
28. máj 2009

Amis ja ti verim,ze to cakanie na sono je na zblaznenie...ale uz som nedockava aj za Teba...Babiky kolko mate rokov ak mozem vediet??? 🙂

prdecek
28. máj 2009

Katuska: já byla na ultrazvuku v 5-6tt a byl vidět gestační váček, tak teď chce dr. už vetší ultrazvuk a potrvrdit srdíčko a mám tam psaný i NT screning.

Magnezium nevím na co mi napsala 😒

misule82
28. máj 2009

Ahoj, tak my otěhotněli třetí cyklus s clostilem. Ovulka nastala až 35. DC, kdy si doktor myslel, že to pořád nedostávám kvůli přezrálýmu folíku a vida on byl zralý akorát🙂 Takže ani po clostilu není ovulka načasovaná, tak jak má být🙂

mannerka
28. máj 2009

ahojte kocky 😉

ako sa mate, nevolnosti v pohode zvladate ?
Mne v pondelok prestalo byt zle a stale nic,normalne mozem jest cokolvek ako pred tym.Som sa az zlakla, ze ci to nie je nic zle, ale bola som dnes u Dr a povedal mi ze sa mam tesit, ze to tak proste moze kedykolvek prist ( vraj sa mi uz ustalili hormony) 🙂
A mimi ma 3,3cm, srdiecko bije a vraj je vsetko ok - zodpovedame 10+5tt 😵
Vypytala som si aj fotecku, dala som ju do albumu 😉

amisa,
ja som si kupila krem na strie Elasti Q, natrela som si hlavne brusko a stehna a cela som sa hned na prvy krat z toho vyhadzala 😒 V lekarni mi povedali, ze sa stym este nestretli 😅 no neviem, tak pouzivam dalej niveu 😉

katuska,
ja mam 28 rokov... a ty?

misule,
to je teda pekna "haluz" s tou ovulkou tak neskoro 🙂 . Super, ze vam to vyslo 😉

lenka_bohousek
28. máj 2009

Hezký večer moje nejmilejší těhulinky 😵
Koukám, že se rozrůstáte, už se těším, až budu mezi vámi.
Prdečku, Amisa, Katuška - jsem ráda, že jste v pořádku.
Man, krásná fotečka vašeho miminka, je to už obřík 🙂

amisa
autor
29. máj 2009

ahojte 🙂

katuska ja mam 28 a ty?

misule tak to je dobry gol..pekne si steba ten tvoj folik vystrelil 🙂

mannerka.. dobre ze si sa spytala u dokiho ..apson sa nemusim pytat ja.. inak mne zacalo byt znova divne ale nie kazdy den.a nie rano ale az pred obedoma obcas poobede..takze doki dobre vravel ze to moze kedy kolkvek prist naspeta

ten ELasti Q pouzivam aj ja..ale cos a tyka kozmetiky na tvar? trocha som sa (trocha dost) vyhadzala na brade)..neviem ci mozempouzivat normalne kremi alebo mam mat nejake obmedzena..

jzizala
29. máj 2009

ahojky 🙂

jzizala
29. máj 2009

tak mě zatím špatně není vůbec ,jen mám hrozný chutě a přecpávám se až je mi z toho těžko, ale nemůžu si pomoct 🙂
Jinak v pondělí se chystám k mudr. ,doufám že mi řekne ,že je vše OK .Protože minule ještě prcek nebyl vidět.Byla jsem tam v 5tt.
amisa mi máme tak podobný termín , ty už jsi byla na utz a bylo tam už něco poznat ?? já už jsem z toho hotová,protože jsem začala zase maličko špinit,tak se docela bojím.

amisa
autor
29. máj 2009

jezizala.. ja som an sone este nebola az 11.6. mam termin..spinis? volala si dokimu? no vyzera to tak ze mam priblizne spolocny termin ale mne ukazuje 7tt tu a co mam v albume dva merace tak mi ukazuju oba rozne s rozdielom par dni.. som z toho jelen..uvidime co povie doki 😒

jzizala
29. máj 2009

já to taky moc nechápu s tím měřením, jinde mi to vypočetlo zase 22.1.tak nevím.Spíš si myslím že to bude tak ještě o týden déle,protože ovulka byla později.
To s tím špiněním ,jsem říkala dokt.už když jsem tam byla v tom 5tt,ale byl to takový nahnědlý výtok. dělal mi sono a nic špatného tam neviděl,ale beru utrogestan. celý týden jsem ted´nešpinila ,ale včera večer zase trochu. Tak nevím, docela se začínám bát že něco není ok.

mannerka
29. máj 2009

dobre ranko kocky 😉

amis,mne sa zatial tvar nepokazila (klop-klop), takze ja pouzivam aj tam tie iste kremy a kozmetiku.

jzizala, ja som tiez bola na utz (4+5 / 5tt) a este nebolo vidiet vobec nic. Ked som bola tusim 7+2, tak uz mol vidiet mimis a bilo mu uz aj srdiecko, ale velkost mal na 7+0 😉
S tym spinenim to nemusi nic znamenat, niekedy mozu za to hormony.. 😒 V pondelok uvidis bublinku a srdiecko, neboj 🙂

jzizala
29. máj 2009

no v pondělí budu asi 6+4, tak se modlím aby tam bublinka byla a hlavně srdíčko. asi kdybych začala špinit ještě víc tak pojedeme na pohotovost , ale doufám že to snad také nic nebude. Mám se špiněním problémy odjakživa a poslední 4 měsíce než jsem otěhu,tak jsem špinila hodně . Tak si myslím,že mi to pokračuje i přes těhu. Asi ty moje rozházené hormony.Ale nic mě nebolí, nekrvácím tak snad to bude dobrý,ale bojím se moc.

amisa
autor
29. máj 2009

jzizala..no verim ti ..ja by som sa tiez bala..ale kopa bab vravela ze mavalo hnede spinenie ze to je ok ..zle je ruzoave a cervene.. ze vraj..ale clovek aj tak stresuje

amisa
autor
29. máj 2009

jzzala este k tomu meraniu.. ja som mala ovulku 20 dc.. takze podla nej mame iba 23 dni.. ja som z toho magooor

jzizala
29. máj 2009

já se tím taky uklidňuju,že hodně holek třeba i měly ms a bylo to nakonec dobré. No já se zatím z toho těhu ani nějak nemůžu radovat ,dokud nebudu vědět že je prcek v pořádku,tak budu spíš ve stresu. Ale není to červená krev ani růžová .

jzizala
29. máj 2009

tak to jsme měli vážně podobné, já měla ovu 18 nebo 19 dc,ale nevím přesně. Ale od 20 dc už jsem brala utrogestan. a ted´ počítám podle kalendáže jsem jsem ted´ asi 26 dpo

prdecek
29. máj 2009

ahojky děvčata těhulinky 😀

tak mě bylo dneska pořádně zle, málem jsem i zvracela. ale pak sem našla doma ještě z minula ty těhu lízátka na nevolnosti a přešlo to.
Jinak zácpa asi ustoupila, to vypadá 🙂

amisa
autor
29. máj 2009

prdecek..tehu lizatka?..mne sa zaapcha stale drzi :( striedavo..

katuska15
29. máj 2009

Ahojte dievcata 🙂 Tak som tu....jupiiiiiiiiiiiiiii je to kraaaasa,pocula som obe srdiecka mojich zlaticok,fakt je to krasne,dnes sme 6tt 2d... 😉 A na najblizsie sono ideme az 29.6.,takze budem ratat dni,lebo sa neviem dockat ako ich uvidim....Ja mam 25... 😅

katuska15
29. máj 2009

Jzizala ja myslim,ze uz budes mat aj srdiecko,mozno uz mas aj teraz a nevies o tom... 😉

katuska15
29. máj 2009

baby co stoji ten Elasti Q???Lebo ja pouzivam na brusko od Avonu...to mozem???

jzizala
29. máj 2009

jéé to moc blahopřeju , to musí být krásný !! úplně ti závidím, já už chci takýýý 🙂

jzizala
29. máj 2009

no třeba už vážně má. Docela mě poslední dny jakoby tlačí bříško, tak snad rosteme 🙂
Já se zatím ani v lékarně neptala co je dobré mazat proti striím.

amisa : Ty těhu lízátka jsou asi ty se zázvorem, prodávají je v lékarně