Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

tyrkis
15. nov 2011

ahojte ...už dlho čitam toto forum,ale prvykrat som sa rozhodla napisať🙂)mile rada by som chcela patriť do temy tehulky od clostilbegytu,ale zatial bohužial nie.....brala som ho len prvy mesiac......dnes mam 28DC,mrcha mi chodi jak hodinky,ale tento mesiac mi to nejak hapruje...od včera bolesti,špinenie,v noci už aj krvacanie,ale velmi slabe len ked idem na zachod....chvala bohu mam dnes volno,tak ležim....každopadne som si nebola ista,či vobec dalsi mesiac mam ist do toho clostilu,prave kvoli tomuto nežiadacemu ucinku,ale dnes ste ma nabudili,že aj pozitivne spravy su nielen neuspech....všetkym vám to velmi prajem a verim ze to vyjde aj nam snažilkam na clostile🙂)

adka_pajerska
15. nov 2011

@tyrkis ahoj poviem ti to takto ja som brala tak isto clostil vyse 3 mesiace a k nicomu mi to nepomohlo a navyse ma strasne bolievali vajecniky a mala silne krvacanie.Isla som ku gynekologicke a ta mi tiez odporucilo ho vysadit :(

amulienka
15. nov 2011

@alaniska ahoj. To mame rovnake. Potesim ta, uz ked raz telo bolo tehotne, uz to bude jednoduche. Neber uz nic. Aj kyret je velmi dobre precistenie maternice, budes mat paradnu vystelku, ja som otehu druhykrat po 2 ms po kyrete. Ani sama neviem ako, bol to hned prvy sex po kyrete.a neplanovane 🙂 drzkaj sa a mysli pozitivne, tvoje telo je pripravene.

alaniska
30. nov 2011

@amulienka dakujem za radu a mala si pravdu,bola som na gynde a vystelka vysoka,ovu som mala mat sice posunutu ale presne nam povedal den tak sme sa snazili a te teraz uz len cakat ms ma prist v pondelok,tak somzvedava

dadanr
19. mar 2012

Ahojte baby. Ja som po 1 mesiaci brania Clostilu a z niektorými mám podobné potiaže. Počas ovu som mala dosť veľké bolesti tak som išla k Dr. ten mi povedal, že mám vaječník čo ide z tela vyskočiť ( 3 vajíčka, a FO 25 povedal mi, že dnes alebo zajtra máte ovu) potom asi o 3 dni mi začalo akoby pichať v mechúre a boleli na vaječníky, neskôr to trošku utíchlo a začali ma bolieť riadne kríže. Výtoky mám také ako opisuje merry55. Vždy večer mi je ťažko od žalúdka skoro akoby na vracanie, alebo hnačku. ( Nechápem) ale iba večer v priebehu dňa sú to len tie kríže. No ja neviem, ale buď to som už tehotná čo sa nechcem tešiť predčasne, alebo ten Clostil riadne som nou zatočil. Uvidíme ak sa to tento mesiac nepodarí čaká ma folikulometria a uvidíme. No dúfam, že nemám z Clostilu nejakú cistu lebo ma vystrie. Ak to niektorá máte podobné skúsenosti s clostilom a už vám aj doktor povedal čo je vo veci odpíšte mi prosím.

dadanr
4. máj 2012

.........už viem čo bolo vo veci. Zostala som tehu s dvojičkami. 🙂 🙂

jjaajjkkaa
4. jún 2012

Ahojte babulky. Chcem sa spýtať, prvý mesiac beriem closti a zabudla som sa spýtať doktora, ci mozme mat s manželom sexik ked beriem tieto tabletky.

mokio
4. jún 2012

Ahoj holky. Beru clostík první cyklus. Dnes 3.tabletka...mám v puse už čtvrtý den "kovovou pachut"..TT je negativní.Přečetla jsem si, že clostík v těhu se nesmí! Máte někdo s tímto zkušenost? Těhu asi opravdu nejspíš zatím nebudu,protože menstruace je,ale co kdyby?? Stalo se to některé z Vás, že by jste ho brala, a přitom netušila, že jste těhotná?? Děkuji všem za odpovědi.

mirinka1
10. sep 2012

ja zacinam brat clostil asi o tyzden, no chcem sa spytat, ci ma aj nejake pozitivne ucinky na telo, ktore ste spozorovali,(teda okrem otehotnenia) mozno aj znizenie hmotnosti alebo zmiernenie ochlpenia ;) dakujem

veron_dorusincova
8. nov 2012

@mirinka1 ja uzivam clostil, idem na stvrty mesiac..zmiernenie ochlpenia urcite nie, ja mam este viac si myslim 🙄 a taktiez som velmi pribrala, ale to aj zo stitnej..takze asi tak..drzim palce 😉

patrix
6. máj 2014

ahojte maminky. nam sa podarilo otehotniet pri prvom uzivani clostilu, ale som zvedava tie co ste chceli mat druhe dieta, ci aj to sa vam podarilo len s clostilom alebo to uz islo aj bez neho?

4219
28. jún 2014

Ahojte...pripajam sa do skupiny snažílky...som tu úplne nová...snažíme sa iba dva mesiace,možno je to skoro riešiť nejaké lieky na otehotnenie,ale mám 39 rokov....takže nerada by som to naťahovala 😉 🙂 ...

petanka33
5. okt 2014

ahojte,
keď vám pichli pregnyl .......tak na druhý deň som cítila ako mi praskol folikul ...to muselo byť fakt ono.....nikdy som predtým niečo také necítila... 😨 😨 vy? cítili ste to?

petanka33
10. okt 2014

haloo halooo, aj sem ešte niekto chodí? 🙂

tlmicka
10. okt 2014

Ahoj ja som tu.Práve dnes mi doktorka povedala, že začnem Clostil užívať, tak bádam po internete. Od augusta si s priateľom nedávame pozor. Nesnažíme sa nejak zvlášť, proste sa len nechránime. Mám mierne PCO tak od augusta berem Inofolic, kým som ho nezačala brať tak mi mrcha chodila pravidelne ale minulý mesiac mi 8 dní meškala.Hned na 13 den som šla k lekárke a tá mi povedala, že mám ešte neovulujem a že tento mesiac bude mrcha pravdepodobne zas meškať, koli tomu, že ovulácia príde neskôr. V druhý deň mrchy mám prísť na krv a potom by som mala začať brať clostil. Neviem, no niektore príspevky ma dosť vystrašili.

petanka33
11. okt 2014

ahoj tlmicka,
my sa už snažíme o druhé mimi 6 rok......takže už som prípustná aj rôznym iným variáciám... 🙂
Inofolic som aj ja užívala, ale bolo to asi niečo ako keby som len normálne vitamíny brala.
Ja beriem teraz Femibion 800 - ten mi odporučili v lekárni. Pijem čaj pre tehotné. A muž má niečo podobné ako Inofolic pre ženy ale je to pre mužov Folandrol sa to volá.
A som po pregnyle už 9 deň..... mám rôzne pocity...nafúknuté bruško, jedla som sladké, slané všeličo ako chute pred MS...., a najnovšie mám mykózu....čo nezvyknem mávať.....tak, ktovie? 😝
Robila som si aj testy od 5 dňa po pregnyle .....a zatiaľ všetky boli // paličky .... teraz už netestujem nechám to už na osud... 😵

tlmicka
12. okt 2014

No ja som po prvom mesiaci Inofolicu mala nafuknute brucho a hrozne ma pichalo vo vaječníkoch. A preto mi aj mrcha meškala. Často som chodila na malu potrebu palilo ma to a hrozne ma boleli kríže. Si myslím, že to od toho inofolicu sa tam dole začalo niečo diat. 🙂

petanka33
12. okt 2014

ahojky 🙂
no mohlo by veru 😵

petanka33
15. okt 2014

ahojte, je tu ešte niekto kto čaká ako dopadne po pregnyle? 😨

petanka33
1. nov 2014

halooo halooo,

petanka33
3. nov 2014

halooo, halooo,
je tu ešte niekto, kto skúša tehotenstvo s clostilbegytom + pregnyl?

klarisa23
12. nov 2014

@petanka33 ahoj, no mne nevysiel celkom idealne hormonalny profil, tak mi doktor povedal, ze mi nasadi clostil, dufam, ze nam pomoze k vytuzenemu babätku o ktore sa snazime uz od zaciatku juna. Ty si ako na tom? Uz ho beries dlhsie?

petanka33
14. nov 2014

@klarisa23 ahojky, no druhý mesiac ......a nič......ale už sa snažíme o druhé 6 rokov.... asi tento mesiac si dám s tým pauzu

klarisa23
14. nov 2014

@petanka33 netreba sa vzdavat, skus to vypustit z hlavy a venovat sa trebars prichadzajucim Vianociam, zadari sa, neboj nic, drzim palce 🙂. Ja zacnem clostil uzivat od dalsieho cyklu, tak som zvedava, ci zaberie ...

stellamaris
14. nov 2014

@petanka33 po pregnyle testuj az po 10dnoch,lebo to mas iba falosne pozitivne testy potom. 😉 Mam za sebou 2x IUI,s Clostilom a pregnylom a lekar kazal testovat po 10.dni.Obidva neuspesne,tak to musi vyjst prirodzene 😉

liluska7
24. jan 2015

@petanka33 Ahoj, ja mam ísť v pondelok na kontrolu a keď bude mať folikul 18,5 mm (v piatok som mala folikul 15 mm) tak mi pichnú pregnyl. Už sa neviem dočkať, ale som aj nervózna ako to dopadne 😉

ivushka14
10. feb 2015

Ahojte..
Stala sa mi taka neprijemna vec.. doktor mi predpisal duphaston nakolko mi nechodi ms ako ma a mala som ho brat 10 dni a potom na 3 DC pol tabletky clostylu 5 dni...
no ked som zacala brat duphaston po 2 dnoch som musela odcestovat a tabletky ostali doma cize som mala len dve :( po asi cca 2 dnoch som dostala ms aj ked dost slabu cca 4-5 dni no a clostyl som ale napriek tomu zacala na tych 5 dni brat... myslite si ze je mozne aby daco z toho bolo? alebo nemohla som si dako s tym nieco pobabrat? ubehli odvtedy cca 2 tyzdne .. a teraz ma boli podbrsko uz skoro 3 den.. :-/

metlicka12
10. mar 2015

Ahojte baby som tu nova a neviem co mam robiť.DR mi predpisal clostik od 3 dna menzesu 2 krat denne 1 tbl po dobu 5dni.Zacala brat v nedelu .a vybrala som 3 tabletky a v pondelok vecer som si ju zabudla dat. Je realna sanca ze sa nam to podari alebo nie.:(.Mam normalne pokracovat alebo nie? Alebo bude lepsie zajs za dr. a poradit sa????Jedneho huncuta uz doma mame ma 5 rockov ale tuzime mu dat i surodenca.Prosim o skusenosti s vynechanou tabletkou a ako vam to dopadlo.Budem vdacna 🙂

enife
8. apr 2015

ahojte. Baby nepotrebujete clostilgegyt? mam dve balenia(1 bal=10ks tabletiek/50mg klomiféncitráru).
Dátum spotreby 05/2019. Cena 7€.
Zostalo mi aj 1 balenie glucophage 500mg- 50tabliet(metformin).Dátum spotreby je 08/2019. Cena 3€.

katka1274
13. apr 2015

Ahojte baby.tie co ste brali clostik prosim vas ako ste mali neziaduce ucinky po dobrati? Pocas brania ani po dobrati mi nic nebolo.ovu bola na stvrty den po dobrati no od ovulacie ma boli brusko.po troch dnoch ma tak pichol vajecnik ze az skrcilo a vecer mi je strasne tazko od zaludka a boli ma tele telo ale chora niesom ; ( mali ste to aj vy? Matie ma len to ze pocas brania mi nic nebolo.dik