Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
20. máj 2009

jaspina pozri do fora snaziliek s clostilbegytom.. no trolllllinka su ale da sa to zniest..halvne ak zbadas tie // tak si povies ze to stalo za to 🙂

jaspina
20. máj 2009

Amis, mě by hlavně zajímalo, jestli to nějak výrazně nezvyšuje bolesti hlavy - mám dost hrozné migrény a lék co mi na to fungoval kvůli plánování těhu nesmím. Už když mi píchly injekci vyvolávačku, tak mě bolela hlava 4 dny. Asi blbě reaguju na nějaké hormony..

amisa
autor
20. máj 2009

ahoj ja som tiez migrenicka.. mam ch spojene z cyklom..a poviem ti ze normlane migreny ako zvycajne.. ale to je vlemi individualne..ja som vysadila liek az po ovulacii inak som ho brala normalne.. a pravdaze pred kazdou davkou som sa testla.. brala som Cinie.. a teraz sa musim rychlo ozvat neurologicke ze co dalej

katuska15
20. máj 2009

Ahojte...Jaspinka ja ked som tiez brala clostyl, tak som mala nenormalnu migrenu,az mi oko tahalo na pravu stranu...bolo to neprijemne ale stalo to za to... 😵

luuca2
20. máj 2009

Ahoj Man. Mimčo se má nejspíš fajn, protože mi tak trochu zlobí žaludek 😀 . Musím jíst častěji v menším množství, protože když se nenajím tak mi je ještě hůř a pak mám problém do sebe něco nasoukat. Ale zatím to dedošlo k tomu, že bych zvracela. Doufám, že zůstanu jen u žaludku na vodě.
29.5. jdu na krev a na kontrolu 10.6. a to bych už mohla dostat průkajdu.
Holky jste taky na neschopence nabo chodíte do práce?

lenka_bohousek
20. máj 2009

Krásné odpoledne moje milé těhulky 😵
Tak koukám, že už je diskuze na slovenském i českém koníkovi, to je bezva 🙂

A vidím i novou tvář, zdravím tě Jaspinko 😉

Luci a co ty, kdypak si změníš u jména tt, v kolikátém týdnu teď vůbec jsi?

Ahojky Man a Prdečku 🙂

amisa
autor
20. máj 2009

super uz sme a boch konikoch.. teda vitame novych clenov 🙂

mannerka
20. máj 2009

jaspinka,
ja som mavala z HAK brutalne migreny s aurou ( nic som nevidela aj pol hodinu ☹ ) a strasne som sa bala, co so mnou clostil urobi. Pytala som sa vopred na to Dr, ze ci mam pocitat s tym, ze mi to clostil vyvola a povedal mi, ze to je nieco uplne ine a nemusim sa vobec bat.
No a pravdou je ze som pocas tych dvoch cyklov s closilom nemala ani raz tuto migrenu, obcas ma trosku bolela hlava, ale v pohode 😉
A aj ostatne neziaduce ucinky sa dali prezit 😉

luuca,
a ty si nechces zmenit pas, aby sme videli tvoje tt? 😵 Ci az neskor? 😉 V kolkom si teraz? Sa mi cosi zda, ze nejako podobne ako ja, nie?
Ja chodim normalne do prace, pracujem v kancelarii, takze je to ok, ziadna namaha, ziadne rizika, akorat trosku stresu 😉 😀

jaspina
20. máj 2009

Holky děkuju moc! Říkám si, že pokud by to vedlo k miminku, tak to bude stát za to i s migrénou 😉 Akorát ať jich není moc.. Teď jsem kontaktovala jednoho doktora, co dělá akupunkturu, tak asi vyzkouším. Už jsem 1x na to chodila, ale dělala to baba, která to dělala převážně ženským na hubnutí, takže s migrénou nějak zkušenosti neměla a hlavně mi to připadalo, že to je jen zástěrka - všem jim tam cpala nějaké kaše, koktejly a jiné věci.. Tak jsem tam chodit přestala. No uvidím. Moc vám přeju, ať si těhu krásně užijete a ať se všechny najdete za nějakou dobu v tématu Clostilky maminky 😉

amisa
autor
20. máj 2009

ahoj je tu niekto?

katuska15
20. máj 2009

ja 😀 😀 😀

amisa
autor
20. máj 2009

ahoj katuska mam maly problem a mam trolinka strach.. poslednych par mesiacov tesne pred menstruaciou som mavala take svrbenie bez vytoku a doki mi an to odporucil probioticke cipky.. a vzdy zabrali.. lenze teraz sa zas zacali svrbive pocity ozyvat a bojim sa ci mozem pouzit probioticke cipky..nemate s tim neikto skusenosti
asi si jeden dama zajtra brnknem dokimu

juvimail
21. máj 2009

Ahojte, tak aj ja sa k vam pridam, ked sa to tu tak pekne rozbieha...nam to nejak vyslo hned pri prvom cykle Clostilu...ani som nedufala a myslim, ze ani lekar to hned tak necakal, kedze po sledovani uvolnovania fulikulu sme si dohodli, ze za nim pridem po dalsom cykle (na moju otazku, ze co ked nepride menstruacia odpovedal, ze urcte pride...a naprisla 😀 ) Verim, ze dobojujeme tehotenstvo dokonca a budeme mat krasne dvojcatka🙂Dozrievajuci folikul sme videli len jeden, ale stale je mozne, ze sa za nim schovaval dalsi, tak uvidime ci budu jedno alebo dvojvajecne (su totiz biamniontne a bichorialne, kazde s vlastnou placentou, ale mohlo byt oplodnene len jedno vajicko, ktore sa rozdelilo este pred zahniezdenim do steny maternice). Vsetkym, ktore este bojuju o babatko a pomaha im pri tom Clostil drzim palceky a verim, ze sa postasti!!!

mannerka
21. máj 2009

dobre ranko 😉

juvimail,blahozelam k dvojickam, su chutne - pozerala som tvoj album 😉
Kolko ste skusali pred tym ako ti Dr nasadil clostil?

amisa, ja ti v tomto bohuzial neporadim, asi bude fakt najlepsie cinknut Dr.

jaspina
21. máj 2009

Holky omlouvám se, že vás ještě otravuju - jen bych se chtěla zeptat jak dlouho se může Clostil brát? Jedna holka mi psala, že tři měsíce a pak musí být 3 měsíce pauza - pak že se ještě může na 3 měsíce nasadit, ale že je tam napsané, že je to zbytečné.. ☹ Co se teda děje pak? Četla jsem, že vy jste všechny těhulily brzo po nasazení, ale třeba to víte. Jinak Juvi nádherní broučci 😉 Někde v diskuzi psaly, že je u clostilu riziko dvojčat - já bych chtělááá 🙂

lenka_bohousek
21. máj 2009

Dobre ránko těhulenky 🙂 Jak se máte a co dělají vaši mimísci?

Jaspina, jestli chceš, přijď za námi do diskuze snažilek - clostilek - https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

prdecek
21. máj 2009

zdárrr ženy 😀

jak je??? co nového???? Juvi krásní broučci 🙂

Mě je od včera tak všelijak, něják se mi hýbe žaludek, je to nepříjemné, ale na zvracení to není zatím 😀

amisa
autor
21. máj 2009

zdaaar .. predecek

Juvi cacany su 🙂

mennerka ano vlala som dokimu Ant mi neda ale probiocipky by mali byt ok.. som rada 🙂

juvimail
21. máj 2009

mannerka, no fungovali sme 2 roky tak, ze sme sa nicomu nebranili (rozumej, ze sme sa nechranili 😎 )Ale uz to bolo dlho, tak nam moj gynekolog predpisal Clostil a sup, hned prvy mesiac 😀

jaspina, ja viem o tom, ze sa robi prestavka po pol roku, teda po siestich mesiacoch...ja som s dvojcatkami neratala (kedze tam bol len jeden folikul ako som pisala), tak ma to dost prekvapilo na druhom ultrazvuku 😉 Akurat sa zacinam bat ako to budem zvladat 😕

Dakujem vsetkym za pochvalenie foteciek, uz sa tesim ake budu, ked zo mna "vylezu" 😀 zatial problemy nerobili...ziadne vracanie, odpadavanie, ani nic take nepoznam...nastastie...akurat ma niekedy trapi, ze este nepriberam, bojim sa ci mali maju dostatocnu vyzivu, aj ked dr. hovori, ze to je ok...tak uvidime...

jaspina
21. máj 2009

Juvi já znám kolem sebe spoustu dvojčátek - nebo vídám. Možná je to i tím, že je tady zlínský CAR a třeba mívají srazy atd. A je to paráda, když jsou stejně staré. Člověk to má najednou odnošené, porozené i odkojené 😉 i když určitě je to větší zátěž. Známá má 2 holčičky - jednovaječné a jsou strašně roztomilé. Když začnou poletovat a zlobit, tak jsou prostě všude 😀

mannerka
21. máj 2009

jaspi,
mne lekar povedal, ze po 3mesiacoch sa robi prestavka (asi jeden cyklus) , ale potom sa znova moze 3 mesiace brat.
Mne vsak povedal, ze ked to do tretice nevyjde, tak ma posle do CARu. No nastastie nebolo treba 🙂

juvimail,
ja som si vzdy tak v kutiku hovorila, ze dvojicky by boli super,ze 2 v 1 😀
Ale ked som zostala tehu po clostile, tak som sa trosku bala co Dr prvy krat uvidi na utz, ze ci nahodou dve mimi sa nepodarili 😅 Akoze, jasne ze by som sa tesila, ale uz som taka presvedcena nebola 😀
Ale si myslim, ze ked v pohode zvladnes porod a prve mesiace, po case sa budes tesit este viac, ze mas dve deturence naraz. Aj sa spolu zahraju, ved to bude aka parada 🙂 😉

prdecek,
uplne ti rozumiem, ja ten zaludok mam tiez taky vseliaky. Aj ked nevrackam, tak uz neviem, co by som jedla.
Na co sa pozriem, z toho mo napne, ale pritom som taka hladna, ze ma az zaludok boli 🙄
Ale, tak uz 2-3 tyzden vydrzim, potom by to malo ustupit 😉

amisa
autor
21. máj 2009

manerka si veris ze ustupi.. 🙂 kamoske bolo zel az do osmeho mesiaca 😒

mannerka
21. máj 2009

amisa, ani nestras ☹ 😀
Ved takto bojovat este 6-7 mesiacov 😲 .. ja uz ani neviem, co by som jedla, vsetko mozem tak 1,2 x , potom sa mi to uz znechuti 😔
Iba ovocicko a mliecne vyrobky mozem stale...zatial 😅

amisa
autor
21. máj 2009

mannerka inak aj aj starsne bazim za ovocim jarnym a cerstvym

mannerka
21. máj 2009

amisa,
kedy sa chystas povedat novinku rodicom a kamosom? 🙂
Ja som si dala trosku nacas, rodicom to povieme buduci tyzden, to budem v 11tt a budem mat po druhom utz, tak hadam aj fotecku im uz hned ukazem 😵
A kamosom, tym az v nejakom 12-13 tyzdni a este o kusok neskor v robotke.
Zatial to vie iba sestra a naj kamoska 😉

katuska15
21. máj 2009

Mannerka,ja som to uz vsetkym vyzvonila,len svokrovci to nevedia... 🙂 Ale teskame sa zatial len tak potichucky... 😵 A kde pracujes???Lebo ja som sestricka a ked som to povedala v Heliose dr. tak hned,ze idem na PN... 😅 tak som musela len cusat.. 😅

katuska15
21. máj 2009

Mannerka,a ten zaludok mam presne ako ty...mne to sice zacalo len dnes,ale som hladna a ked si dam nieco do ust,tak sa mi to hnusy... 😅

mannerka
21. máj 2009

katuska,
ved to je uplne ok, ze si to povedala 😉
To len ja som taky strachopud ze sa nieco pokazi a tak... 😔

Ja pracujem v kancliku, takze som v pohode, ziadne rizika tu na mna necihaju - sa mi tak zda 😀
A ty nechces ist na PN radsej? Na akom oddeleni pracujes?

katuska15
21. máj 2009

Sak teraz si beriem cely jun dovolenku,lebo este jej mam vela, a od jula idem na PN,kaslem na peniaze, nechcem sa niecim nakazit...pracujem na neurologii,ale tam niekedy mame take stavy,a ked si predstavim,co v sebe vsetko maju jake bacily a chronty, fuj...tak radsej zostanem domka...Ved ja sa tiez bojim,aby sa nieco nepokazilo,ale verim a modlim sa, ze to dotia 😵 hneme do uplneho a stastneho konca...

mannerka
21. máj 2009

kati,
dufam, ze nas tie nevolnosti coskoro prejdu 😉
To je super, ze budes doma, mas to istejsie , lebo nemocnice a tak, to sa tam len hemzi vseliakymi diagnozami 😝