Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
3. júl 2009

a ještě k tomu sexíku, já teda na něj nemám skoro chuť ,ale asi je to také tím ,že mám strach abychom něco nepokazili.Měli jsme trochu problémový začátek těhu.

amisa
autor
3. júl 2009

katuska dosla mi IP..zaradim 🙂 kvolit tebe aj kolonkuo menach zvetsim 🙂
a o tom sexiku..no nam dok v 7tt povedal ze pokial nepocitujem ziadne problemy a nemam vytok kludne mozme. A obcas mam hroznu chut na manzela 🙂 a neviem mam pocit ze zazitok ja mam z toho intenzivnejsi ako ked sme snazilkovali.

amisa
autor
3. júl 2009

mannerka a kedy zacina druhy trimester? od kolkeho tyzdna

amisa
autor
3. júl 2009

Adresa albumu je: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

babule pridajte sa stale je nas tam malo

lenuskacicinka
3. júl 2009

Ahoj holky 🙂 omlouvám se, že jse vám sem tak vpadla, ale mám dotázek - teď čekám na MS a od příštího cyklu (3 - 7DC) mám brát clostil 2x1 tabletu. Tak jsem se jen chtěla zeptat - 2x denně znamená po 12-ti hodinách? Nebo jeden ráno a jeden někdy odpoledne? Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale já jsem na clostil strašně natěšená - teda hlavně na jeho účinky 😀 tak bych nerada něco zvrtala 😅

amisa
autor
3. júl 2009

hmm lenuska neviem mozno viac ti povedia v snazilkach "Liecba Clostilbegytom.." alebo skus brnknut dokimu..

jzizala
3. júl 2009

amisa a prosím tě jak se mám do té tabulky dopsat ,jsem nějak mimo 🙂 Mám ti to poslat přes IP??

lenuska , ahoj vítám tě 🙂 já bych ho brala jeden ráno až se probudíš a druhý potom někdy večer ,třeba po večeři nebo než půjdeš spát. Myslím,že tam nejsou žádné intervaly po kolika hodinách.
Ale třeba se pletu já brala jen 1x denně a to ráno 😉 s clostilem určitě otěhotníš 🙂

mannerka
3. júl 2009

amis,
2.trimester zacina po ukoncenom 13tt, teda 13+0tt.
Tak mi to povedal Dr. Velmi som nepochopila, preco sa to nezhoduje aj s mesiacmi, ale ved asi nemusime vsetkemu rozumiet.
Myslim, ze aj na tej stranke http://www.tehotenstvo.academy.sk/ sa to tak rata, tak by to malo byt spravne 😉

lenuska,
ja som uzivala iba 1 tbl denne, ale myslim, ze baby, ktore uzivali 2 denne, ich uzivali 1x rano a 1x vecer. Dolezite je, aby si to potom uzivala vzdy v podobny cas ( tak ako s tym zacnes ) 😉

amisa
autor
3. júl 2009

jzizala posli mi prosim IP s udajmi
😎

inak tiez som o nejakych intervaloch nepocula ale co clostilka to ny pripad.. niekomu zaberie neikomu nie..niekomu az neskor..treba dufat

lenuskacicinka
3. júl 2009

děkuju všem za odpovědi, jste hodné 😵 já jsem z toho celá taková divoká 😀 snažíme se od konce srpna 08, tak by bylo fajn, kdyby u mě clostil zafungoval, já mu věřím moc 🙂

jzizala
3. júl 2009

amisa , máš IP 🙂

mannerka : koukala jsem ,že vy už víte přibližně pohlaví . Prosím tě v kolikátém tt ti ho řekli ?? Já jsem hrozně zvědavá a nejradši bych už to také věděla 🙂

puclik77
3. júl 2009

ahojte babule, takze co sa tyka sexiku, tak my to mame trosku komplikovane, lebo mam stale vytok a asi sa mi aj nejaka mykoza pridala z toho vytoku, lebo sme chceli sexikovat a strasne ma to stipalo. Tak sme to nechali tak. Lekarka mi poradila canesten, tak sa natieram. Dufam ze to coskoro prejde a supneme na to 🙂)) Pred tehu sme boli zvyknuti na sexik skoro kazdy den, takze teraz nam to aj chyba. Ale neda sa ☹ Inak aj mne doki povedala, ze ked zena nekrvaca a nema problemy, tak sa netreba obmedzovat. Ale co by sme pre prcka neurobili, ze? 🙂
lenuska, neboj sa zaberie ti! Tak ako nam vsetkym 🙂 na prvy alebo na druhy sup 😀 a budes tehulka! Ja som si clostil davala rano a vecer. Nepocitala som 12hodinove intervaly.
jzizala neviem ako to je s pocitmi, lebo napr. moja mamina ked bola tehotna so mnou, bola uplne presvedcena ze budem Marcel a zrazu som Radka. Cize, je to naozaj o tom, co tatino zarobi 😀

mannerka
3. júl 2009

jzizala,
no mne to povedali v 15+0tt na specialnom utz, ked som bola na 3D. 🙂 To som ani necakala 😉
Moj Dr to na klasickom utz este nevidel (som tam bola 2 dni pre tym) a az tak okolo 20tt najskor by mi to vedel povedat..

baby,
ja som si tiez stale myslela,ze cakame dievcatko 😀 Som mala taky pocit...A teraz, ze drobcek bude 😉

puclik77
3. júl 2009

ja osobne tiez mam tichy pocit ze bude dievcatko! Ale chceli by sme chlapca xixi. Ale v konecnom dosledku je to uplne jedno, hlavne aby bol drobecek zdravy a suci na svet 😉

amisa
autor
3. júl 2009

s tim pohlavim puclik u nas to iste ja mam pocit ze dievcatko manzel ze chlapcek..uvidime ..v podstate je to jedno .. ale ked to bude dievcatko tak manzel sa hnevat nemoze leboon si to zamiesil 🙂

mannerka hmm nooooo a na tom 3d sa chodi tak skoro? jaj uz sa tesim

inak baby videla osm rpedavat take mini sono prirucne aby si mohla pocut tlkot srdiecka..kupujete si niektora take daco? ja so si objednala akurat tehu upravovac pasu do auta

lenuskacicinka
3. júl 2009

Puclik, děkuju 🙂 tak přeju všem zdravé prcky v bříšku a třeba se k vám brzo přidám 😎

puclik77
3. júl 2009

babule ja som strasna! Strasne nedockava. Najradsej by som toho drobecka uz drzala v naruci 😉 Inak akurat tlacim surovu mrkvu, co som nikdy predtym nejedla, iba v polievke xixi
amisa ja som ani nevedela ze existuje mini sono. Kto vie ci je to bezpecne..... Ale upravovat pasu do auta moze byt super, to si kupim aj ja tak o mesiac 😀
lenuska a kedy cakas ovulku?

mannerka
3. júl 2009

amis,
no ono ponukaju dva druhy 3D.
Maly 3Dutz , tam sa chodi 13 - 16 tt
a potom Velky 3Dutz, na ten je najlepsie ist 23-26tt.
Oba su to nadstandardne sluzby, ktore si platime...

Ale ten maly bol cenovo celkom ok = 16,60eur aj s CD s fotkami a videjkami. Pozru ti tam, ci ma malinke v poriadku chrbticu, pozeral mi srdiecko, ukazoval zaludok, mechur, obe rucicky, zmeral stehenne kosti. Pozeral, ci nema razstep na perach a tak...a nakoniec, ze co ma tam dolu 😀 😀 😀
My sme na ten maly isli hlavne kvoli manzelovi, aby videl drobceka 😵 a potom aj kvoli mne, lebo na tom klasickom utz u Dr nikdy nic poriadne nevidim 😅

Vacsina bab chodi iba na ten velky 3D, tam uz je vidiet krasne crty tvaricky a uz poriadne vsetky organy... 🙂
Tam by sme radi isli tiez 😵

amisa
autor
3. júl 2009

aha mi mame tusim 3D v cene.. chodim do GPNka v ruzinove.. ale asi len to velke

puclik mrnus ma na teba dobry vplyv ..zdrava strava..mne prestala chutit zdrava strava musim sa nutit to som pred tehotenstvom Zelenina ovocie sojove meso a polystireny drtila

lenuskacicinka
3. júl 2009

puclik, ovu už mám za sebou, byla v neděli nebo pondělí, což je zázrak, poslední 3 cykly jsem musela na vyvolávačku, tak by bylo fajn, kdyby teď přišla sama a já mohla začít zobat clostík 🙂

jzizala
3. júl 2009

jéé to jsem teda taky netušila ,že se chodí na ten 3d tak brzy.Já myslím,že u nás je to nějak po 20tt ,ale musím se na to ještě přeptat.A to by byl asi ten velký.Tak ser mnou půjde i tatínek a moc se na to těším.Je fakt ,že na tom normálním to není tak pěkně vidět,i když mi to doktor docela pěkně popisuje ,kde co je.

o tom mini sonu jsem neslyšela,ale ten pás bych si asi taky měla pořídit.

puclik mrkvička je zdravá a chutě různé 🙂 když máš chutˇ na zeleninu je to jenom dobře .Mě teda bere od začátku spíš všechno nezdravé, smažené a s majonézou 🙂

amisa
autor
3. júl 2009

jzizala..asi budeme mat dobre vymlsane babetka 🙂

polesuvka
3. júl 2009

Ahoj holky můžu se zeptat.
Já mám clostík už 3 měsíc, ale nechodím na měření dr. nemá čas nebo je ji nechce.
za jak dlouho po brání clostíku jste otěhotněli?????

mannerka
3. júl 2009

polesuvka,
ja v druhom cykle s clostilom...

baby,
ja to mam so stravou tak pol na pol. Rano a doobeda mam chut hlavne na ovocie, ktoreho zjem fakt vela a na obed a vecer by som jedla vsetko nezdrave..tiez vyprazance, majoneza a tak 😝
Ale chutia mi velmi aj mliecne vyrobky 🙂

puclik77
3. júl 2009

amiska, ja to nechapem ale vobec nemam chut na cokoladu. Predtym som dokazala na posedenie zjest celu milku s velkymi orieskami a teraz nic. A isla som sa utlct po zmrzline a teraz nic. Drahy normalne nechape 😀 😀 😀 Kupil mi macacie jazycky a ja som ich dala len do skrinky. Skoro odpadol 😀 😀 😀
Amisa, jzizala, ja som asi vas pravy opak, lebo predtym som mala rada take nezdrave papanice (klobasa, masko, oravska slaninka xixi) a teraz same zdrave dobroty. Je to neuveritelne, co ti nasi drobci s nami robia 🙂)

Mannnerka, takze mas zvedaveho tatina? xixi... chce vidiet co zamiesil xixi

polesuvka vacsinou sa zadarilo na 2cyklus, ale su vynimky, ktorym sa zadarilo na prvy. Pozri si link od amisy, tam je prehlad, kto kedy kolky cyklus. Drzim palce aby sa aj tebe zadarilo cim skor.

jzizala
3. júl 2009

asi to vážně budou mlsounové 🙂 ale už mě trochu přecházejí ty nevolnosti,ale jen některé dny je mi úplně dobře.
Opravdu ty prckové s náma dělají divy 😉

polesuvka : to zase není tak moc 3 měsíc, třeby se zrovna tenhle zadaří 🙂 Já teda hned v prvním,ale to byl asi zázrak.

polesuvka
3. júl 2009

Jé holky tak hodně štěstíčka.
Snad se dočkáme i mi.
Moc si mim inko přejeme, ale to asi každá tady.

puclik77
3. júl 2009

mrnusik si vypyta co potrebuje. Inak dnes citim v brusku, uplne dolu pri kosti take tahanie ako keby....to si drobec robi miesto?

polesuvka
3. júl 2009

jzizala: no mi už se jinak snažíme 9 měséc snad se tady dočkáme

amisa
autor
3. júl 2009

puclik to asi ano.. ale ber to tak ze rastie a to je dobre..kim nemas krce a vytoky hnede ci krvave tak je ok..