Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
28. okt 2009

puclik mas ju tam 🙂 dufam ze som spravne napisala.

Ako sa ma nasa princeznicka? asi dobre.. uz tlko nekope..ale hmiri sa statocne..asi uz ma menej miesta.
Som zistila ze sa pomaly menim na mliekaren. Ked som si posuchala prsnik nieco bezfarebne stade vytieklo. No uz sa to teda blizi. Aj mnazel to uz viac preziva a kazdy vecer sa s malou hra..sice cez moje brusko, ale mrna mala reaguje 🙂.

V piatok idem na kontrolu tak som zvedava, ako na tom sme. Uz ma ale dost upokojuje ze keby sa stalo cokolvek , je vyse 90% sanca na prezitie bambulky.

amisa
autor
28. okt 2009

jzizala an mam zoznam dsrtavam..aj ked som zistila, ze som nakupila aj tak cosi navyse 😅 aj ty mas zoznam?
sviniaci obchodnici vedia ze clovek to ja tak kupi ja ked je to drahe, lebo ine ani nieje dostat.
ako stojite zo svadbou?

puclik77
28. okt 2009

amiska, dobre si to napisala 🙂
nasa mala vcera mala asi dobry vecer, lebo ked som prisla z prace, lahla som si na bok a to bola centrifuga...tak este nekopkala. Kopkala aj ked som mala ruku na bruchu, co doteraz vzdy prestala 😉 Takze asi mala dobru naladicku 😀 Budem ti drzat palce v piatok!!! Ale neboj, vsetko bude OK. Uz si bola na tom cukrovkovom teste? V ktorom tyzdni sa to robi? Ja idem do poradne v piatok 13teho. Dufam ze to nebude nejaky den so zlymi spravami 😒
Inak som cela dostipana a neviem od coho. Uz sme aj prezliekli obliecky a nejak nepomaha....bojim sa aby sme si z nedelneho kina nedoniesli nebodaj blchu....fuuuuuuuj!!! Komar to uz nemoze byt, lebo uz je zima a mame sietky na oknach. Dnes pridem domov a idem vysavat celu postel.
jzizalka veru pekne napis ako svadba?! Kedy bude? Pochval sa nam, nech sa s tebou tesime 😉

amisa
autor
28. okt 2009

puclik 🙂 no teda hladas doma zverinec? hufff.. inak komare svinky este lietaju..dnes konkretne jedensa snazil sadnutmi rano na nohu v robote. Ink nieje to nahodou ekzem co mas? Ja mavam taky podobny ekzem take len bodky co svrbia, najme zo silonovych pancusiek. Alebo citrusov. Ak amte zvieratko , zachvilu bude dostipany aj chlap.
Malinka sa hra? hehehe uzivaj si kim ta to neboli. Musi mala predsa svaly naberat 🙂 Cukrovkovy test ano bola som mylsim v 25tt, dalo sa to vydrzat, ale pre istotu som si vyzmykala citron do toho ale za tie dve hodiny som uz videla vsetkych svetych co mi bolo od hladu zle a tocila sa mi hlava. Nemohla som totiz tie dve hodiny nic jest len cistu vodu pit.
Inak ja osm si zas nejaku infekciu vyrobila ☹ Nejak ma od pondelka posvrbava, dala osm si laktobacilove cipky a dufam ze vydrzim do piatku.. 😖

puclik77
28. okt 2009

Amis, neviem ci je to ekzem ale to asi nie, lebo je to na roznych miestach na tele a len take 3,4 stipance pri sebe. Tak to bude asi nejaka svina mala! 😠
Inak kvasinky mozu byt aj zo stresu alebo aj zo sladkeho... nikdy nevies. Ja si davam preventiven floragyn cipky a su perfektne. Nemaju ich v lekarni vsade, ale napr. v Lamaci v tescovej lekarni ich mali. Mam zo sady floragyn aj mydlo. Vyskusaj, nedam na ne dopustit!
Ked si pri tom teste pila len vodu, sak to si musela chodit stale cikat, nie? No to ja sa pocuram u doktorky 😀 😀 😀
Inak este ked si pisala o tom, ze keby sa cokolvek stalo, tak babatko ma 90% sancu na prezitie, tak jednej mojej kolegyni odtiekla voda v 31tt, malicka mala 1900g, bola v inkubatore a teraz uz je doma a vsetko v poriadku. Ale sa si myslim, ze ked sa budes setrit, tak malicka vydrzi v brusku ako ma a bude vsetko OK 😉

puclik77
28. okt 2009

babule, kde ste sa podeli, ha?

amisa
autor
28. okt 2009

puclik uvidime co povie doki 😎
a ano stale som chodila cikat ale ich zaujmal moc len pred cukrom a po dvoch hodinach.. len clovek nemohol jest
jej ze tvojej kamoske gratulujem ..uzasne..krasa.. v piatok vsetupujem do 29tt s malou a si ma potesila. Ale podla mna mala vydrzi aspon do vianoc. 😀 najprv som vravela ze do noveho roka ale aj do vianoc je OK ..tak jej dohovaram.. ze nechs a pekne drzi.. nech sa mozem objest kolacikov vianocnych a kapra a salatu. 😝 ze aj jej bude chutit 🙂

puclik77
28. okt 2009

amiska aj ja sa tesim na vianoce, aj ked nemam kupeny jediny darcek 😒 Ale to este kupim, este to uplne nehori 😀 Veru taky salatik a kaprik, mnami mnami!!! A kolaciky, dobrotky, normalne si mi narobila chute! V piatok ides hned rano, alebo kedy? Hned nam daj vediet a mozno aj fotecku vyfasujes, nie?
My ideme toho 13teho a ide aj tatinko, tak dufam ze nas drobecek nebude zase ritkou otocena. Musim jej dat nejaku cokoladku, aby sa veselo vrtielkovala a mrvila, aby ukazala pusinku 😀 Ty kedy zacinas deviaty mesiac? To uz sa potom moze malicka narodit 😉

amisa
autor
29. okt 2009

puclik veru ani ja ale uy nad nimi uvayujem, ale nebudem nikomu kupovat ic velke a drahe..tento rok naoyaj len drobnosti. Kaydz hadam pochopi ye davame teray peniaykz inde 😉

amisa
autor
29. okt 2009

puclik veru to nieje zly napad tak hodinku dve pred tim nadopvat drobceka sladkostami ..potom sa bude vrtiet a hadam nieco lekar zachyti.

puclik77
29. okt 2009

vcera vecer nasa mala co vyvadzala, no to boli kopanceky. Tak som sa tesila ako male mimi 🙂 A potom v noci som bola na vecku a asi som ju zobudila, lebo ked som si lahla, bolo dospane xixi. Nasa krasokorculiarka robila vypichnute ridbergery s otockami 😀 😀 😀 To je taky super pocit, ked sa babatko takto hlasi!!! A ako citis pohyby teraz ked je vasa princeznicka uz vacsia a miesto ubuda?

amisa
autor
29. okt 2009

uz to neje take intnzivne..skor take mrvenie..ale obcas sa rozlieta a to brusko nadskakuje aj par centimentrov 🙂 to robi ocinovy pre radost. Ale uz je slusna vyhyba sa vetsinou mocovemu mechuru a zaludku, nie ako volakedy ked tam mala viac miesta. Ale s timto nocnym vstavanim mam podobne skuseonsti..snazim sa ist tak aby sa nahodou nezobudila..ale ked s naspet laham tak sa vetsinou aj tak zobudi. Snazim sa ju vtedy ignorovat ako to len ide lebo o 5,30 vstavam do roboty. Ale vsimla som si ze o 4 byvam pravidelne hore a mala si trenuje 🙂
Sme z tych nasich anielikov baby uplne na vetvy 🙂 ze?

puclik77
29. okt 2009

Amis a ako to citis, ked ta kopla do mocoveho mechuru? Ja som zatial nic take necitila. Zatial ju citim iba na boku, raz na jednom alebo druhom a potom okolo pupiku 😀 Ale uz sa tesim na nadskakovanie bruska 🙂 Vazne som z toho vytesena ako blcha xixi. Inak hlasim ze ziadne nove stipance. Vcera som vsetko vyvetralal a povysavala, natrela som sa cajovnikovym olejom a zda sa ze pomohlo. Dufam ze uz bude pokoj 🙂
Kedy ides zajtra do poradne? Rano, ci az popoludni?

amisa
autor
29. okt 2009

puclik tak zaskodnici zniceny? super..
no ked kopne do mocoveho mechur to spznas.. pripadne sa aj pocikas 🙂
mi ideme rano na 7,00

puclik77
29. okt 2009

dufam ze su zniceni, potvory hnusne! Takato pliaga, uz nejdem do kina, urcite to bolo odtial! No som zvedava ako to bude ked zacne kopkat do organov xixi. Inak niekedy kopka iba tak malicko, ako keby sa iba otocila a spinkala dalej. Ale niekedy je hore aj 2 hodiny 😀
Ked idete rano, hned daj cerstve spravy ked prides. Budem sa tesit a hlavne drzat palce. Inak ako ide cvicenie? Kolkokrat chodis tyzdenne? Aj ja by som uz chcela zacat.

amisa
autor
29. okt 2009

to by som nikdy nepovedala ze si mozem nieco s kina odniest..vazne..to je teda sila
no ved uvdis ci ams slusne vychovane dievcatko alebo nie 🙂
cvicenie je fajn hlavne na chrbat.. a chodim raz do tyzdna, v GPN budeme mavat od 3.11. lebo ta pani bola chora co to robi, a na Kramaroch uvidime.. tam mam pohovor s pani Jnadovou az 10.11. Na kramaroch sa mi jedna hlavne o poucenie pre otecka a podobne veci a ani tak nie o cvicenie, ale ved uvidime este.
No k lekarovy s nejakym nadsenim nejdem, rozmohli sa mi kvasinky ci dake ine svinstvo a dostala som vcera vecer asi crevnu virozu od manzela, ktory je uz ale par dni OK (alebo som len nieco zle pojedla, tie moje kombinacie su obcas uchvatne). No nic ja sa nejak dam dokopy len nech je mala v poriadku. Chudatko dne s ma aj ona dietu len suchare caj a banany..vecer si dame ryzu.

puclik77
29. okt 2009

tvoj manzel bude pri porode? Kedy sa ma vlastne zacat chodit na nejake predporodne konzultacie? Myslim teraz pre mna, nie pre otecka?
Neboj kvasinky ti lekar prelieci nejakou mastickou alebo cipkami a bude dobre. Ja viem ze to je neprijemne, doverne to poznam 😒 Mam s tym problemy skoro stale aj mimo tehu. Len teraz sa celkom drzim, klop klop 🙂
Len ta crevna chripka je potvora. Davaj na seba pozor!!!! Aby drobecek nebol hlavne dehydrovany.

puclik77
30. okt 2009

amiska, no ako? Uz horim nedockavostou!!!! Dufam ze ste v poriadku!!

amisa
autor
30. okt 2009

puclik no pevne dufam ze bude a zatial sa tvari ze pojde..uvidime ako to bude ked uz na ten samotny porod dojde 🙂 zas ale hadam to zvaldne. INak niekde chodia buduce maminy na pripravy od 25tt a niekde od 28tt. Popytaj sa lekara.
Dnes ma doki lamal na pupocnikovu krv.. uvazujem nad nou..
Inak sme zdravi, drzime pokope, a ked prideme k lekarovy tak je bambulka vyhradne dole hlavou, nesklamala aj tento raz bola, pekne si spinkala skrutena do klbka a to predtim v aute aj pokopkala. Skoda ze neurobil obrazok.
s virozou si nejak uz poradim je na ustupe..ani lekar mi na to nechcel nic davat kym nechudnem, na kvasinky sme dostali cipky a na krv nejake druhe zelezo (kedze to prve som nezniesla).
Nabuduce bude aj sono prietokov. Tak som zvedava.
A co vy baby a kntroly? ako ste dopadli?

puclik77
30. okt 2009

amiska ja tiez rozmyslam nad pupocnikovym odberom, ale neviem je to dost drahe. Ale zase co su peniaze, ked ide o zivot, ze? Este uvidim. Takze princeznicka spinkala? c c c to je ale potvorka, ide k lekarovi a buvka, robi si co chce 😉 Ale hlavne ze ste v poriadku!!!! Na tu predpripravu sa musim popytat ked pojdem. Idem az 13teho novembra, co je piatok 13teho, tak dufam ze to nebude den smola 😕
Inak vies co vyviedla dnes nasa mala? Rano som jej rozpravala ze ideme do prace, nech trosku kopne maminku, nech jej urobi radost ale nic. Asi spinkala. Po ceste do prace som sa este zastavila za priatelom a ked som mu volala ze som uz dole, nech vybehne von, tak asi mala pocula jeho hlas na hands free v aute a normalne ma zacala kopkat, ako keby sa tesila ze ho pocuje. No je to tatinkove dievcatko uz v brusku. Normalne som nechapala 😀 Ked som to povedala priatelovi co urobila, taky bol pysny 😀 😀 😀

amisa
autor
30. okt 2009

hehheehe..tatkove zlatinko 🙂 pockaj to uz vidim ze kto bude u vas rozmaznavat vasu princeznicku..(horsie ked pojde do puberty , to si asi tata kupi flntu ze? )
no a ta moja ma toho jedneho z njprijemnejsich lekarov a ani mu nezakyva.. a ta krv no je to dost penazi, ja by som aj darovala keby sa dalo ale s podmienkou ze ked bude treba aj pre nasu malu nieco ostane. Neviem..musim porozmyslat a este si nieco o tom precitat, ze kto to robi a ake su moznosti.
Lekar sa ma pytal ze ci chcem aj otecka a ci aj epiduralku.. sa pousmial ked som povedala ze nebudem hrat hrdinku a objednam si ju. 😎

puclik77
30. okt 2009

aj preto moj drahy chcel hlavne chlapca, lebo ze ked syn pride v puberte v 16tich o panenstvo, tak je to ok, ale pre dceru je aj v 30tke skoro 🙂))) Takze asi flinta bude nachystana 😀
vasej bambulke sa asi doktor nepaci 🙂 asi ma iny vkus 😉 mozno je na mladsich alebo starsich 😀
inak neviem ci som sa moc najedla ale ked sedim a som trochu prihrbena, nie vystreta, mam pocit ze sa mi rebra zabaraju do brucha. Brusko mam uz vyzdvihnute akoby pod prsiami. Normalne ma to tlaci 😕
Inak ja by som tiez bola za epiduralku, lenze som vacsinou pocula, ze ju nestihnu dat a ze si aj tak odtrpis. Moj drahy nebude pri porode, lebo ze by sa nemohol pozerat ako trpim a nevedel mi pomoct. Ze radsej pocka na chodbe v nemocnici. Najradsej by ale cakal na chodbe nejakeho podniku, aby nas mohol ist zapit 😀 😀 😀 Ta moja polovicka je strasne cislo 😀

amisa
autor
2. nov 2009

dievcata dobre rano 🙂
puclik tak to uz as mas ten pocit roztahovania rebier na ktory si sa ma pred vyse mesiacm pytala 🙂 hehehe zvykaj si 🙂
no a nepojde tvoj drahy aspon an tu prirpavu pre oteckov, je to len jednoo sedenie, pre istotu keby si torozmyslel..ved vstupit nakoniec dnu nemusi.

puclik77
2. nov 2009

dobre ranko tehulky 🙂
amis, asi ho tam nedostanem, lebo urcite nepojde k porodu. Uz som ho prehovarala niekolkokrat, ale naozaj ma strach vidiet ma ako trpim a nevediet mi pomoct. Tak pocka na chodbe. Aj to bude pre neho utrpenie. Ma vyrazky uz len ked ma ist do nemocnice na navstevu, nie este ze by tam lezal on sam. Ale nevadi, ja to zvladnem aj tak 😉
Takze hovoris, ze takyto pocit je, ked sa roztahuju rebra? No pomooooc, dost neprijemny pocit. Uz teraz sa mi zda ze mam zaludok niekde medzi prsiami 😀 😀
Mas nejake nove obchodove ulovky? Ja zase asi vystartujem, ked sa buduci tyzden dozviem ci je mala v poriadku. Vzdy po tom mesiaci mam pocit, ze je to strasne dlha doba a co vsetko sa mohlo-nemohlo stat. Ale dufam ze je OK. Ved kopka o 106 🙂 zlaticko nase malicke 🙂

amisa
autor
2. nov 2009

presne ked kopka je vsetko OK 🙂 tie nase mrvenicky 🙂
nakupy? noo ako so dokupila skoro vsetko oblecko predminuly vikend tak nic.. este mi chyba par veci ..ale potom uz len drogeria lekaren a bytove doplnky pre malu. Inak pokupila osm 62ky vetsinou ale cherokee Boris the Bear je ako velkost 56 jednej ceskej zancky dokonca uzsie, a napriklad H&M su take stredne, a Next su velmi velke.. no porste som z toho jelen..mam 62 viac kusov ale je to rozne od kazdej znacky. Ale mam uz nejake vecicky aj ruzove 🙂

puclik77
2. nov 2009

aj my uz kupujeme ruzove, bude sranda keby to bol chlapec. Vcera sme boli u nasich a mamina mi hovorila, ze jednej holke ze sa narodil pred nedavnom chlapec a 3 lekari jej nezavisle od seba potvrdili dievcatko 😀 😀 😀 To by bola sranda, ze? Moj priatel by asi bol stastny ako blcha, ale co by sme robili s dievcenskym oblecenim, to neviem 😕 😅
ja som v HM ani este nekupovala ani v Nexte, iba v tescu. Inak co som pozerala fotky na konikovi, vela tehuliek si nakupilo v tescu take body ktore mam aj ja xixi. Nase deticky budu chodit rovnako oblecene, sranda 😀

amisa
autor
3. nov 2009

sniezik sa nam chumeli zimicka uz prisla ..polia luky zabiely sanicu nam chysta..
a mi dnes prezuvame auticko 🙂
dobre rano, dnes ma dojal nas vratnik ked som sa stazovala ze nemame odhrabane schody do roboty..ze mam chodit dookola co je tak asi 300m po chodniku tak isto hore kopcovitom a neodhrabanom.

puclik77
3. nov 2009

dobre ranecko tehulky 🙂
amis a co ten vratnik je slepy, ze si tehulka, ze nebudes predsa chodit dookola aby si este nahodou niekde padla. Ja mam auticko uz prezute asi 10 dni, hned pri tom prvom ochladeni. Inak sa islo strasne do prace: zapcha na Lafranconi, aj na Einsteinovej, no des. Ale uz som tu v teplucku 🙂

amisa
autor
3. nov 2009

mi sme mali dva tyzdne auto v servise kvoli tej nehode.. tak sme neprezuvali..a drahy tam nezobral pneumatiky aj ked som mu kazala..mohli sme ho mat prezute uz minuly tyzdne..potom zas kim ho nahlasil do nasho servisu tak sme sas dostali v poradovniku az na dnes. Nevadi ..
puclik s tim padanim no presne ..padnut mozeme predsa aj na chodniku aj na schodoch ked je obe neodhrabane. Jendo aj druhe je u nas dokopca.
Zapchy? no v BA troska vodicom trva kim si uvedoimia ze je tu zimne obdobie, kym vsetcii prezuju a kym si zvyknu soferovat na snehu (niektory si nezvyknu az do jari) Ja som povodne z BB a tam si zo snehu nikto nikdy vela nerobil pokial nezavialo horske priechody..a tu ked je 2 cm snehu tak je kalamita.

puclik77
3. nov 2009

amis, mas uplnu pravdu, BA a sneh je strasna kombinacia 😒 Aj ked ja si myslim ze sneh nepatri do mesta, ale na hory. V meste len komplikuje zivot, nie. Amiska, inak taka otazka: neopuchaju Ti nohy ked sedis cely den v praci? Ja som vcera zistila, ze vecer nezapnem cizmy, ktore rano zapnem v pohode. Mam aj taky nanoznik pod stolom na vylozenie, ale moc to nepomaha, opuchaju aj tak.
A ako sa ma vasa princeznicka? 😀 Dufam ze sa ti tam veselo vrtielkuje 🙂