Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
3. nov 2009

puclik nohy obcas.. tiez som si to na cizmach vsimla, ale lekar povedal ze je to OK, ale vzdy ma aj tak skontroluje. Nema sproblem si zapnut cizmy kvoli brusku? ja hroznyyy.. som ako nemotorna hrosica🙂
Ako sa ma vasa princeznicka? nasa dnes nejak buva..zakopkala si pred chvilou, ale len tak proforma.. konecne zacinamod 5.11. predporodnu pripravu supiiis.

puclik77
3. nov 2009

ja sa este zohnem ale je to horsie a horsie. Min. tyzden som si kupila prechodne topanky a kupila som len take nasupovacky, aby som sa nemusela zohybat a snurovat. Mam ich v praci na prezutie. Inak teraz uz si 2 tyzden ma vobec netaha koza na brusku, tak dufam ze sa aj zvacsuje, lebo mne sa zdam stale rovnaka. Nasa malicka si ale kopka a pripomina mi, ze je tam, aby som nezabudla 🙂 🙂 🙂 Dnes kopkala od rana a az teraz to nejako ustalo. Asi zaspinkala. Hladala som v tom pokopkavani nejaky casovy harmonogram, ale marne. Raz je to vecer a cely den nic, potom zase od rana kopka, skoro az do vecera, potom iba taka mrvenie obcas, ako keby sa len otocila a spinkala dalej...no sranda. Kedy vlastne nastupujes na MD? Inak uz si konecne musim vybavit to cvicenie, lebo som strasne leniva, v praci stale sedim, doma tiez, len obcas vecer vybehneme na nakup, to sa prejdem, ale to je moj veskery pohyb 😠

luuca2
3. nov 2009

Ahoj holky, zanedbávám Vás.

Pročetla jsem co jste psaly. Miminka vesele okopávají miminky a jsou zdravá a Vy jste taky v pohodě. To je moc dobře 😀 .

Já jdu 11.11. na kontrolu a rovnou dostanu papíry na mateřskou. Hrozně rychle to letí 😲 . Už si pomaličku balím tašku do porodky, peru pidi hadříky a dávám všechno do kupy aby to bylo připravené. Dokonce jsem dneska sehnala dětskou lékařku. Doufám, že bude v pohodě, po hlase zněla dobře. Mám to jen přes silnici takže paráda, čapnu vajíčko a jsme tam 😵 .
Akorát mě pěkně štve těhu cukrovka. Bojovala jsem s ní, ale dieta nějak nezabírala tak si píchám inzulín. Ale má to zase jednu výhodu. Za celou dobu co poctivě držím dietu jsem nepřibrala ani 1 kilo, jsem pořád na 67 kg což je +11 od začátku těhu.

V Praze jen prší a je hnusně vlezavo, vůbec se mi nikam nechce, ale musí na kardio na ECHO se sebou, jen pro jistotu. To budu určitě zase čekat jak dlouho. Do toho musím hlídat měření cukru a kdy jíst. Jsem zvědavá jak se mi to povede načasovat.

amisa
autor
3. nov 2009

Ahoooj luuca uz som zlakla ze sa nieco stalo.. dlho si tu nebola.
Tehotenska cukrovka? az taka vazna? ze musis pichat inzulin..huuuf..no hlavne sa drzte, nech ste zdravi.
Na materskus a uz chystas? jej boze moj ako to leti.
Srdiecko dufam ze bude posluchat aj pocas porodu, drzim palceky aby vysetrene dobre dopadlo.
Kolko mate snehu v Prahe? Praha v zime..no tak an nu mam len najlepsie spomienky (nastatsie vtedy som chodila len metrom)

amisa
autor
3. nov 2009

puclik nema mala harmonogram? teeeeda ta je nevychovana 🙂 veru veôlka sranda to bude ked sa narodia budu s nami cvicit niekolko krat v noci i cez den. Vyflusnute cerstve maminky na spagatiku.

puclik77
3. nov 2009

ahoj luuca,
to sme rady ze si sa ozvala ze je aj tvoje mimi v poriadku. Ved pozeram ze uz si 34tt, ved len teraz si bola 28tt a uz si 34tt. Ty si to tusim preskocila 😀 Kedy ti zacina 9mesiac? Malicke by tu mohlo byt coby dup 🙂
Takze mas tehu cukrovku? Nooo ja pojdem teraz niekedy este len na testy, tak uvidime. Moja mamina je diabeticka na inzuline, takze dufam ze som to nezdedila. Uvidime!
U nas je dnes uplne hnusne, snezi, prsi a vsade mokro a blato. No des. Najlepsie byt doma v teple 🙂
Este stale neviete co cakate? 😉

jastrab
3. nov 2009

ahojte, ja sa hlasim po dllllllllllllllhom case, vidim ze kazdej krasne pribudaju tt 😵 mame sa vyborne, prirastok vahy 7 kg, ziadne problemy, ukazkovy krvny obraz, klop klop klop, aby to tak vydrzalo do konca
pomaly zacinam rozmyslat nad vybavickou, doteraz nejako nebol cas 😀
drzim palce vsetkym uspesnym clost.

amisa
autor
4. nov 2009

jastrab uz 34tt? waw.. a ba 7kg wawwwww..a dobry krvny opbraz ..supis.. no robis nam vsetkym radost 🙂 taky to ideal sa mne uz nepodari :(
Ako sa ma mrna male? uz mate definitivne meno? a co porod? ako sa nan chystats? neocnica? porodnik? ci ine veci?

jastrab
5. nov 2009

ahoj, porod vyzera byt zatial "prirodzeny", mala uz je otocena hlavickou, porodnicu este zvazujem, porodnika si nechcem zazmluvnovat...uz som doma na MD, tak mam konecne trocha casu popozerat sa po vybavicke a spol. kocik vybrany mame, staci len objednat, ine veci zatial nemam...ak neratam par handriciek pre bejby 😉
vy ostatok sa mate ako?

puclik77
5. nov 2009

jastrab, tesime sa ze sa mas super a ze hlavne drobecek je zdravy. Nasa mala ma dnes cele doobedie pokopkava xixi. Vobec nespinka, asi sa jej nechce, lebo sme spinkali dobre celu noc 😉 Ty uz si na MD? To sa mas, ja sa uz tiez tesim, nejako ma to v tej praci nebavi. Je toho vela, stres, potom mi tvrdne brusko ako napr. vcera.....uz to beriem tak, ze nech uz tu je nahrada za mna a povysvetlujem odovzdam a dovi dopo 🙂
Veciciek mam iba par, dalsi nalet urobim az ked budem zase po poradni 13teho 😉
Amis, ty si kolko zatial pribrala? Ja zatial iba 3kg. Neviem ci to nie je malo, ked pocitam ze babo ma asi uz 1,2kg.

amisa
autor
5. nov 2009

jastrab tak to mas najvyssi cas🙂 co ked sa male ypyta trolinka skor 😉 Akeje to byt doma na MD? ja sa tesim , ale dufam ze nebudem len doma funiet.
puclik veru nestresuj, ale to sa lahko hovori.
Veciciek mame skoro vsetko z oblecka, teraz ostatne treba dokupit. Idme ale pekne podla zoznamu (aby som nekupovala somariny)
puclik len 3 kg? waaaw ja som mala v 24tt+0 7 kg plus a teraz mam 9kg plus a to som 28tt+6

puclik77
5. nov 2009

amis, ja celkovo nepriberam moc aj mimo tehu. Napr celu strednu, vysku som mala 47kg. Potom som pribrala na 56-57kg ked som zacala pracovat a to mi zase ostalo. A pritom som nikdy nedrzala dietu, necvicila, jedla vsetko na co som mala chut. Teraz jem tiez stale, moj drahy povedal ze zacina byt vyhodnejsie satit ma ako zivit 😀 😀 😀 a mam len +3kg. Neviem ci babatko nie je ukratene, ci mu nic nechyba, ale snad nie, ked jem skoro stale 😎 Mozno to pribratie pride naraz v 3.trimestri a pridu strie a co ja viem co este. Podla mna je lepsie priberat priebezne ako naraz. Uvidime ako sa zagulatim 😀 Ale hovoria mi, ze som tehotna iba z boku a z predu xixi. A ked mam nieco cierne, tak iba z boku 😀
Inak nakupovat vecicky podla zoznamu je super, lebo potom clovek ozaj kupi blbosti, ktore ani nevyuzije. Aky to mas vlastne zoznam? Nepodelis sa? 😉

amisa
autor
5. nov 2009

naskenujem alebo z dakade vyhrabem v elektronickej verzii a dam do albumu zajtra. OKi?
No ja som s priberanim a strazenim vahy stravila cely moj zivot..snazila som sa drzat okolo 60kg.

puclik77
5. nov 2009

to by si mi pomohla amiska, diky 🙂 Zajtra v pohode staci, lebo dnes uz iba nieco dorobim a konecne domov. Zase blaznivy den. Este prezit zajtrajsok, to mame cely den mitingy a konecne vikend. Uz sa tesim, ako si konecne oddychnem. Ty co mas v plane?

jane86
8. nov 2009

Ahojky děvčátka. Tak už se mi to blíží. Zítra nastupuju do nemocncie a v úterý ta LAparoskopie. Tak mi prosím držte palečky ať se nedozvím něco zlého. Bojiim bojim , pak se Vám ozvu. PApa

puclik77
8. nov 2009

jane, neboj dobre to dopadne. musis proste verit!!!!

jane86
8. nov 2009

Snažím se, ale bojim bojim....moc 😢

amisa
autor
8. nov 2009

puclik prepac mala som nejake velmi naliehave rodinne zalezitosti a nestihla som dat zoznam an net. V pondelok ho tam mas. 😎
Jane86 neboj.. hlavne nech najdu pricinu a odstrania ..nech bududci rok porodis krasne babetko 😀 drzim peste

V sobotu sme sa dost necakane vrhli na budovanie hniezda obaja s ocinkom pre nasu princeznikcu. Vysledok kuknite.

puclik77
9. nov 2009

amis, ta je nadherna!!!! Aj brusko ti pekne podrastlo 🙂 Inak vobec neviem kde mas tych 9kg, lebo okrem bruska Ti nikde nic netrci 😀 Inak co je to v tej postielke? Spaci vak? Uz mas aj perinku? My perinku nekupujeme, lebo to chcela kupit potencionalna krstna, tak nechavam na nu 😉 Dufam ze kupi a my nebudeme bez perinky xixi
Myslis ze novorodeniatko ma spat v perinke, alebo v spacom vaku? Podla mna ten vak bude lepsie, ved v tej perinke sa nebude moc hybat, ci nie? Sak neviem.....inak niekedy ma chytia take myslienky, ze neviem ci sa budem vediet o babatko postarat, ze ci to zvladnem....asi so mnou hadzu hormony 😒

amisa
autor
9. nov 2009

puclik ahooj aky bol vikend?
no mi perinku budeme mat len pozicanu..to v postielke je spaci vak..tky krizenec medzi perinkou a klasickym spacim vakom.. uvidime co sa bude malej viac pacit. Osobn niesom zatankina zavinovaciek..co tazo preziva moja svokra. Puclik tie myslienky mame rovnake..tiez sa bojim.
Inak tych 9 kg neviem trochami podrastol zadok a stehna..ale nic vazne.. vsetko je inak v bruchu a prsiach. Dakujem za pochvallu bruska..ale som zvedava co za tych 10tt este podrastie, to uz bude mega brucho.

puclik77
9. nov 2009

my sme boli na nakup v gyore, kupila som si bundu, lebo jedine co este zapnem je kabat, ktoremu davam tak max 2 tyzdne. Kupili sme bundu, ktoru budem mat aj na kocikovanie po vonku, teplucka je...super. ked nahodou mala nebude chciet spavat doma, ale iba vonku na mraze -15 😀 Tento vikend ideme do tatier na predlzeny vikend a tam uz budu potrebujem tiez. A vcera boli nasi u nas, tak som sa chvalila s concordikom 😎
No za 10tyzdnov este pupik urcite podrastie. Ja mam niekedy pocit, ze idem prasknut, tak mam napnutu kozu. Inak mi opadol zadok, mam ho taky splasknuty a rozsirili sa mi hlavne stehna. Som ako taka hruska 😀 Inak som rada ze nie som sama, koho napadaju take uletene myslienky.... ale ked to zvladli mladsie maminy a niektore aj iba same, tak to zvladneme aj my!!!!

amisa
autor
9. nov 2009

puclik no veru..to bude sranda velka..nastatsie amme velky balkon kde pri najhorsom vystrcim otecka s kocikom 🙂
s tu kozou to aj ja..hlavne na bokoch, a na tu rhusticku sa zmenime asi obe.. 😒
ako vasi a concordik?

dala som si do albumu aj ten zoznam dala som ho dokopy z niekolkych zoznamov a z toho co mi baby hovorili.

puclik77
9. nov 2009

amiska, diky moc, uz som si to vytlacila. Urcite mi to pomoze, aspon budem vediet co uz mam. Inak dnes sme v ramci obeda vybehli s drahym na nakup tehu oblecenia, lebo uz akosi nemam co nosit ☹ Vsetko ma tlaci.... Tak ma puclik nove satecky, tricko a este aj tehu menzestranky 😀 😀 😀 predavacka mala zase z nas radost 😀

puclik77
9. nov 2009

noooo inak concordik sa pacil, hlavne sa jednoducho sklada a rozklada, takze supis. Aj u vas je pozitivna odozva okolia?
Inak s tym oteckom na balkone to je sranda xixi uz len ta predstava, ked niekto pojde po ulici a zbada tatina na balkone xixi. Ze chuda chlap - vyhodila ho 😀 😀

amisa
autor
10. nov 2009

teeeda 🙂 vymodena maminka 🙂 dnes idem na prvu konzultáciu do porodnice na kramaroch (asistentka nam povedia edy ake kurzy su, kedy budu zaucany oteckovia a podobne). Vcera som mala prvu predporodnu pripravu v GPN..a sranda to bola velika.. boli sme tam tri funiace tehule co ucili spravne dychat..heheh funeli sme tam ako lokomotivy 😀 a dvavli nam vseliake rozumy.
inak concordik mal tiez pozitivnu odozvu..nasi aj svokrovci boli dost vykukany z toho ze je to vsetko v jednom.. lebo v nasej rodine sa kocik kupoval naposledy pred 30 rokmi 🙂

amisa
autor
10. nov 2009

dobre rano inak dievcata 🙂

puclik77
10. nov 2009

ahoj amiska, nooo takze ty uz takto postupujes?! Ja zatial ani cvicenie, ani nic 😖 Nejako mam toho v praci vela a ked idem domov, tak som rada ze si doma vylozim nohy a uz sa ani nehnem. Inak vcera sme boli este s drahym v auparku a tak sa mi tam zatocila hlava, ze som skoro odpadla. NOrmalne mi prislo zle. Musim sa na to spytat v piatok v poradni, co to ma byt, lebo som sa normalne nalakala. Inak dnes som to mala zase, ale uz nie tak moc..... toci sa mi hlava, pride mi zle, tma pred ocami, chvenie na celom tele...strasny pocit. Ale drobecek kopka, tak dufam ze je v poriadku.

amisa
autor
11. nov 2009

davaj na seba pozor, to bude asi nieco s tlakom.. pijes apson 3l denne? daj si aj kavu, ked treba. 😒
inak ako sa mate? to sme tu len mi dve? kde sa flakaju ostatne? 😀

jane86
11. nov 2009

Ahojky, tak jsem doma po Laparce. Jsem sice jak kdyby mě někdo zmlátil ale důležité je, že jsem úplně OK, žádný problém u mě není takže to chce jen čas.

amisa
autor
11. nov 2009

jane chudatko davaj si pzor ans eba a rychlo sa z toho dostan. Teda nic? a ako dlho s avlastne snazite?
Chlap tvoj enma enjaky problem?