Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
19. mar 2010

jane hovori sa ze pohyby tak 22tt u prvorodiciek ale niektore uz v 20tt citia, ono je to tazko rozoznat co to je ci crievko ci babetko 🙂. Potom si to niekde zapis ze kedy a kde si to spoznala. Je to perfektna pamiatka. Inak mna tie nevolnosti presli zhruba v 19tt asi ides na to podobne. Inak mne pomahalo napriklad glgnut si piva po jedle (ale fakt ze len glg ci dva doslovne, nealkoholickeho aj viac). Som zvedava kedy to pocitis prvy krat a kedy ta konecne prejdu tie nevolnosti. Jes nieco alebo len tak zobkas?
Dnes vecer isiel muz oslavovat , kedze nemaju jozefa tak oslavuju st. Patrika (ved dovod sa vzdy najde) a mala bola strane urevana. Chuda mala, dufam ze v noci bude klud. Uz som aj ja utahana. Dnes som toho celkom dost stihla, a tak m uz oci klipkaju. DObru noc.

puclik77
21. mar 2010

amis, ja davam postolky stale, doktorka kazala ze do prvej kontroly noziciek a potom uz nebude treba, ak budeme v poriadku. Mala ani neprotestovala, ked som jej ich davala. Inak aj my mame trosku problem s kozinkou okolo susky. Ma tam popraskanu kozu, tak to viac natieram tym sudokremom. Keby to nepreslo, tak vyzistim co na to ked pojdeme do poradne. Takze hovoris ze si bola trajdat po obchodoch? No ja som tiez zhanala kojacu podprdu, nakoniec som kupila super pohodlnu tu v Stupave. Uplne super! Da sa v nej aj spat, nic netlaci, nekuse 🙂
jane, ja som prve pohyby citila 4.10. a bola som tusim v 20 alebo v 21tt.

amisa
autor
22. mar 2010

puclik veru mali sme asi aj mi nosit postolky skorej lebo to vetsie cislo postoliek je nam uz trosku male. Jeden klbik je este kustik sikmo ale hadam sa to spravi cim skor. Aj dnes sa diem trajdat po obchodoch ale len tu v dubravke. Aby som sa citila kustik ako clovek a videla aj inych ludi. Inak dnes sme mali babetkovsku navstevu a mala si svoju navsetvu dokonca aj vsimla 🙂. Zajtra idem na kontrolu p0o sestonedeli ku gyn. Som zvedava ake to bude a co mi povie an to ze ma boli podbrusko a obcas trocha krvacam. Idme lebo mala sa ozyva. Pa

amisa
autor
24. mar 2010

ahoj baby kde ste? maminy a tehulky ?

jane86
24. mar 2010

AHOJKY. Já jsem tady. Jen je mi porád špatně a psala jsem závěrečnou práci na 30 stránek a dnes mi jí vrátil, že jí mám Kompletně předělat. Tak jsem to obrečela, je to pr.... 😢
Jinak dnes KO bez ultrazvuku ale vše ok. 9.4. jdu na velký Ultrazvuk a dozvíme se kdo se v bříšku skovává.

puclik77
25. mar 2010

amis, neboj, to bude dobre. Klbik sa da na miesto a bude to. Kedy idete na dalsiu KO? My mame o tyzden prvu poradnu, tak som zvedava. Uz si spisujem na listok, co sa chcem lekarky vsetko spytat.... pridem tam ako riadne pripravena xixi. Tieto dni uz tatino chodi do prace, takze som s malou sama, teda nemam moc cas kuknut na konika. Ked sa da, ideme von na prechadzku, alebo zehlim plienky, alebo mam malu na rukach, lebo inak nezaspi a place. Ale inak ked uz zaspi, tak spinka tie 3 az 8 hodin. V noci 6-8 a cez den tri hodinky potiahne. Ja tiez inak trajdam po obchodoch, ked sme vonku, lebo tak co viem robit. Uz mame vsetky Stupavske ulicky prelezene 🙂
jane to uz si tehulka tak dlho, ze uz mas skoro polovicu tehu za sebou? Strasne to leti, ved len teraz si otehotnela a pozri uz si v 18tt. Neuveritelne to leti!!!! Urcite nam potom daj vediet, co cakate. Inak keby si si mohla vybrat, co by ste chceli? Chlapceka, ci dievcatko?

jane86
25. mar 2010

Ahoj puclik, já asi chlapečka. Už kvůli manželovi, těší se jak spolu budou chodit na ryby jezdit na čtyřkolce a tak......Holky přidejte sem nějaké nové fotečky vašich děvčátek.

puclik77
25. mar 2010

jane, ja som pridala pred nedavnom dve nove, ale este pridam, ked sa prihlasim z druheho PC, lebo v tomto, z ktoreho teraz pisem, ich nemam stiahnute. Malicka sa tusim meni kazdy den, takze aj tie fotky, ktore maju tyzdne sa mi zdaju neaktualne 😀 😀 😀

amisa
autor
25. mar 2010

Ahoj Puclik a Jane.
Mala ti teda Puclik kraasne spava mne len v noci cez den sa nam stara o zabavu a spi tak 1 hodinku max 2 medzi kojeniami a to kojim kazde tri hodiny. Trajdas po obchodoch? ja som dnes niesla v kociku jahnacie stehno 🙂 az trcalo z kosika 😀
Zehlis plienky? tiez latkujes? ja tak ciastocne. Ritka sa nam uz zahojila a ked sa nieco spravi tak na to zabera aj kremik co som si vyrobila z harmancekom.
Jane booze to uz ste tak daleko? kolko si uz pribrala je brusko uz vidno? nedas nejake fotky?
ja hned dodam fotocky 🙂

jane86
25. mar 2010

Amis malinká je krásná.
Fotky přidám, ale nemám ještě žádné nafocené. Přibrala jsem 3 KG není to moc? Jojo bříško už je vidět.

amisa
autor
29. mar 2010

Nejak ticho zavladlo?

puclik77
29. mar 2010

ahojte babule, doplnila som zase album,tak chodte kuk 😉

amisa
autor
29. mar 2010

kraaasna boze ako nam tie deti rastu :0 nadherna je fakt 😉

puclik77
29. mar 2010

amiska, aj vasa malicka je krasna, take zlaticko 🙂 Inak este som sa chcela spytat na teba, ako to je s tym podbruskom co si pisala, ze stale trochu krvacas a pobolieva podbrusko. Uz si bola na kontrole po sestonedeli?

amisa
autor
29. mar 2010

ahoj Puclik ano bola som, lekar pochvalil ze som velmi pekne zahojila, skontroloval aj vajecniky a ze tam nic nemam povedal, ze to moze byt aj z namahy ked malu dviham a tak, ale potom som bola na sone brucha celeho na kramaroch kvoli hematologicke a mojim pecenovym testom a nasiel mi pod maternicou este tekutinu a to ma asi boli. Lebo si pametam ked mi prskla v bruchu cysta a mala som tam tekutinu tak to feest bolelo kym a vstrebala , to som bola aj doma na PN kvoli tomu.
Rozpravali sme sa aj o antikoncepcii, ale kvoli zlym krvnym vysledkom u man bude idealne vnutromaternicove teliesko, ale to sa da namontovat az po prvej MS tak to bude dovtedy vesele 🙂
puclik co ti odporucili proti hemeroidom? ja amm pocit ze sa mi teraz spravilo cosi take, netusim preco, alebo to nejak suvisi z jazvou este.

jane86
29. mar 2010

Ahojky, máte krásná děvčátka.
Holky chodily jste na cvičení pro těhotné? Já pořád tápu, jenže jak mi je pořád blbě tak to asi stejně nezvládnu.

puclik77
30. mar 2010

amis, mne poradili taky homeopaticku masticku a aj cipky. Vola sa to avenoc. Inak mne ta zlata zila vylezie aj teraz, ale potom sa zase schova sama. Uz si to ani nenatieram. Ak ta to neboli, tak by som to neriesila. Ak boli, tak si kup hlavne tie cipky avenoc, tie su lepsie ako masticka.
Inak ja si tiez budem pytat antikoncepciu, ked pojdem na kontrolu 😀 Aby sme nahodou do roka necakali dalsie mimi xixi. A hlavne to bude pohodlnejsie pre oboch 😉
amiska, poslala som ti sukr.postu so sukr. otazkou 😉
jane, ja som chodila cvicit iba 3x, bolo to sucastou predporodnej pripravy. Zacala som asi tak v 28tt.

amisa
autor
30. mar 2010

puclik skusim kupit cipky, skoro to neboli ale dost to krvaca. Dakujem za radu. Na spravu sukrmnu som ti odpisala 🙂 hihihi prajem vela zdaru.
Jane ja som chodila nejak od 25tt kazdy tyzden , skor tak kvoli relaxu a cvicila som aj doma ked som ostala na materskej.

Dnes mam pocit ze som kojila makovy odvar, mala je taka dobra a vela spinka az mi je to divne a bojim sa ci bde spat cez noc 🙂. baby riesim dilemu co z materskym mlieckom co mam zamrazene, nemam ho kde minut, mam ho nejakych 800g zatial. Nechce niekto?

puclik77
31. mar 2010

amiska, dakujem za odpoved na sukr. poste. Dam potom vediet ako to dopadlo 😉
Dufam ze ti cipky zaberu. Inak keby to tak do tyzdna nepreslo, tak by som radsej isla k lekarovi, lebo ked to krvaca, ziadna sranda! Nasa malicka mala dnes take uplakane doobedie, ako pocasie vonku. Umrncana az az. Zato poobede spinkala, ze aj my s tatinom sme si pri nej zdriemli 🙂
Mliecko zatial mame dost (klop klop) a to co som odsala, som vyliala. Docitala som sa ze moze byt zamrazene max 3mesiace a na 1x som odsala velmi malo (cca 20ml), tak som to nemrazila. Nemam ani tolko nadobiek. DUfam ze este dlho budem mat mliecko, je to fakt pohodlne, hlavne v noci 😉

nanulik
3. apr 2010

prajem všetkým radostné a požehnané prežitie veľkonočných sviatkov

amisa
autor
4. apr 2010

nanulik Dakujem, A aj ja vam babule prajem kraasne sviatkya vela radosti s deticiek ci uz v brusku alebo v kociku.

puclik77
6. apr 2010

ahojte maminky/tehulky, ako ste prezili sviatky? My sme boli u mojich rodicov, takze Tianka mala obdivovaci den xixi. Vsetko sa tocilo okolo nej, az toho bolo asi aj moc. Ale inak supis. Tuto noc nase mimi spalo 10hodin 😀 Vzorne to dite 🙂

amisa
autor
7. apr 2010

puclik a to sa ti ako podarilo? waw a to v jednom kuse? waw
mi sme mali par navstev a boli sme s malou spolu ako cela rodinka ankupovat rvy krat, v tescu, ikei a hornbachu. Vsetko mala nasa prespala. teraz ju tata natahuje tak mam cas a poobede svokra kocikovala tak som stihla aj kadernicku. Konecne je zo mna clovek.

jastrab
7. apr 2010

baby, ja som tu nebola sto rokov a pozeram, ze "silne jadro" uz nie je 2v1 😵 ale mate babatka!!! Srdecne gratulujem!!!!

amisa
autor
8. apr 2010

ahoooj huraaa...jastrab a ty ako?
jasne mi uz kocikujeme este Jane musi chvilku pockat a silne jadro uz bude kocikovat kompletne.

jane86
9. apr 2010

Ahoj holky, tak jsme dneska byli na ultrazvuku. Vše OK jen sebou hrozně mlátil a nemohla pořádně zkouknout srdíčko tak jdu za týden ještě jednou až se lépe natočí. Jinak máme zákaz sexíku a nemám chodit na tůry protože by se mohla nějak odloučit placent a mohla bych krvácet. Ale prý se to občas děje a za pár týdnů to bude ok. Jinak žádné vady nemáme a je vše OK. Nemám se znervózňovat. A co je důležité bude to .......................................................KLUČÍK 😀

amisa
autor
10. apr 2010

jane gratulujem, konecne nejaky chlap, po vetsine same baby 🙂. Bez keksiku a tur to nejak zvladnete, 😀 😝 A nechcel sa nechat pekne natocit? hehehehe herec
Ja som teraz zas dostala injekciu ako kazdy den , uz mam zhrcane obe ruky jau dobre to uz boli. Musim sa malou pochvalit okrem toho ze v stredu na prehliadke mala 62cm a 5720g uz nam zacala chytat a ocumlavat veci. Uz ziadne nekoordinovane chvaty uz je to cileleny uchop a potom pokus o ocumlanie 🙂 .A dnes sa prevratila z chrbatika na bok a na brusko no to ale neviem ci nebola skor nahoda aj ked dva krat po sebe. Baby ja som na nu taka pysna ! 😎 😀

jane86
10. apr 2010

Amis jinak jsem studovala to o té placentě a moc pozitivního toho na netu nepíšou. Snad bude vše v pořádku, ale MUDr vypadala klidně tak snad jo. NEslšela jsi o tom?

amisa
autor
10. apr 2010

jane, kamoska to mala tiez a bez problemov donosila kraaasneho chlapceka. Neboj len davaj na seba pozor, jej sa to casom ako rastlo brusko a maly upravilo. Asi je to velmi individualne.

jane86
10. apr 2010

amis tak to jsi mě trochu uklidnila. Nemáme sexíkovat a žádné tůry tak to dodržíme a snad bude vše ok. Přece kdyby nebylo tak by me MUDr. v pohodě nepustila domů ne?